انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

جز خدا کیست که در سایه لطفش بخزیم
رحمت اوست که هر لحظه پناه من و توست

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: امروز كدام نقصم فعال شده .......  (دفعات بازدید: 10694 بار)

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
پاسخ : امروز كدام نقصم فعال شده .......
« پاسخ #45 : 22 مارس 2015، 08:08:08 am »

از نقص عجله و بی دقتی رنج می برم و عاجزم  :pray:
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

rasool

• بازوی N.A
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 461
« پاسخ #46 : 22 مارس 2015، 01:42:26 pm »

نقص زود باوری و سادگی ام
دوست داشتن کسانی که فکر می کردم دوستم دارند.
خارج شده است
دوست داشتن دل می خواهد نه دلیل

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #47 : 23 مارس 2015، 05:24:57 pm »

نقصی که آزارم میده ..کم توجهی _ عجله وو بی دقتی _ سرزنش خود .  :pray:
خارج شده است

davood.m

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 76
  • شادی نمادی از زیستن آگاهانه است
« پاسخ #48 : 28 مارس 2015، 03:11:06 am »

نواقصم که تو این روزها فعال شده و باعث آزار و رنجشم است:
تنبلی......دلسوزی.....قضاوت....و نداشتن اعتدال در اکثر مسایل روزانه.
.
خدای خوبم یاریم ده :pray:
خارج شده است
پیمانی را که در طوفان با خدایت بستی ، در آرامش فراموشش مکن

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #49 : 26 مه 2015، 08:24:41 am »

از نقص عجله و بی دقتی رنج می برم و عاجزم  :pray:
خارج شده است

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #50 : 24 ژوئیه 2015، 02:33:56 pm »

چند روزه که نفص بی دقتی ام فعال شده ... نقص دیگه اینکه در مسئولیتهایم   تعادل  ندارم . یکروز افراطم و یکروز تفریط ...

ترسهایم کم شده ، ترس از بی پولی - ترس از قضاوت دیگران _ ترس از آینده و موفق نشدن و ..

مقداری بی تفاوت شدم و به انگیزه هایم اهمیت نمیدم ... آن یکم ترس خوب بود و باعث میشد با دقت باشم ...و جدی بگیرم ...مسئول و کوشا باشم .. :pray: 
خارج شده است

sgte84uxm

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 227
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop520

Jiangning district government and Huatai Securities after friendly consultations,tenis asics outlet, on the 12th Five-Year key cooperation projects reached a consensus. Jiangning will strive to create a good investment environment and financial ecological environment for the investment and development of Huatai Securities in Jiangning, a convenient and efficient platform to build. Huatai Securities will give full play to the professional advantages, in the river during the 12th Five Year Plan period as the Jiangning provides a full range of capital markets and financial services, support Jiangning industrial upgrading, development of the park, urban infrastructure construction, enterprise listing guidance and other major projects. During 12th Five-Year, both sides actively cooperate to promote the direct investment through the capital market in Jiangning District, the scale of financing reached 5 billion yuan or more. Signing ceremony, the Jiangning District, the two companies also signed a capital increase agreement and the financial advisory agreement signed with Huatai securities.
 Shen Jian on behalf of the municipal Party committee and the municipal government signed a strategic cooperation agreement between China and Thailand and Jiangning signed a strategic cooperation agreement. He said that Jiangning is one of the important innovation and Entrepreneurship Development Zone in Nanjing,scarpe hogan outlet, Jiangning Huatai Securities and cooperation, will produce positive results. In the hope of Huatai Securities in Jiangning cooperation based on,air max pas cher, strengthen cooperation with Nanjing City, the overall level, open more areas of cooperation, to provide more opportunities for cooperation, boost Nanjing Science and technology innovation and industrial upgrading to achieve win-win cooperation.
Jiangning Nanjing district and Huatai Securities signed a strategic cooperation agreement
October 26th afternoon, Jiangning Nanjing district government and Huatai Securities Limited by Share Ltd held a strategic cooperation signing ceremony,hogan sito ufficiale, the two sides signed a strategic cooperation agreement and equity investment fund intention agreement. Mayor Ji Jianye, Municipal Standing Committee, executive vice mayor of Shenjian,air max pas cher, municipal committee, Secretary of the Municipal Commission for Discipline Inspection,adidas yeezy pas cher, Longxiang, municipal committee,hogan outlet, Jiangning District Party Committee Secretary Zhou Qian and Huatai Securities Co.,goyard prix, Ltd. president and party secretary of the Zhouyi attended the signing ceremony.
 signing ceremony, Zhou Qian, Jiangning District, smart grid and other emerging industries and the development of major projects started construction.
Related Articles:

TCL will b

Dong'e was listed in the blac

An optoelectronic given additional shares lifted the market value of three quarter Dacheng departmen

Company plans to 2015, total assets reached 100 billion yuan, sales revenue reached 200 billion yuan of above, the photovoltaic industry sales income of 1.4 billion yuan; high-end auto parts industry of 50 billion yuan; application of new complex material industry revenue 10 billion yuan. The company expects 2011 PV income 2 billion 800 million yuan, the high-end auto parts industry revenue of 2 billion 600 million yuan.
خارج شده است

casrbg1tv

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 144
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • qrs086
1 billion mobile live show at the celebrations of
« پاسخ #52 : 05 ژوئن 2016، 06:35:12 pm »

: ME live
 YY< p > recently,hogan sito ufficiale, flagship high color value, fashion, personality, young new products -- me live formal admission to mobile phone broadcast field, behind this is live in the field of giants gathered era and subsequent harvest type anchor signing wave swept through various popular artists, reticulocyte,air max 90 baratas, let the already bayonet anchor brokerage market competition more intense.
< p > mobile broadcast the rise due on two points: one is the coverage of the underlying communication infrastructure -- according to official data shows, at present 4G users has more than 9000 million, mobile Internet users has accounted for more than half of the total population of the country. Second, behind the economic development of a new wave of industrial upgrade bonus. The second and third tier cities in the young people are in urgent need of more entertainment to meet their growing spiritual needs -- obviously, they are more eager to a close on the concept of urban form of entertainment and value to fill the spiritual space and mobile broadcast is clearly the best tool for relaxation,hogan outlet,,< p > Technology in development, the show also in evolution. Earlier in the year by the camera in front of the computer,hogan outlet online, and now a smartphone is enough, mobile phones, small size,hogan outlet online, easy to carry, anytime, anywhere to live. This is traditional PC show that there is no way to compare advantage. In such a situation, the birth of a number of live app based on the mobile terminal, and under the impetus of the capital, more and more companies or join the transformation of mobile broadcast field, in 2016 and mobile broadcast a breakout year, not in the least.
 when the Venture Company to test the water after the completion of the work, then it is the turn of the giants approach.
 for the mobile phone live in this emerging market, the volume of the giant admission, it means that the cruel
New product
< p > in the past we are talking about the runway show, talk more is based on female anchor behind the ambiguous economics and behind it in large scale, tens of millions and millions of millions of market value. But with the rise of mobile Internet,hogan outlet, easy to carry, available anywhere smart phones, catwalk model to a national stage of development.
1 billion mobile live show at the celebrations of the times to harvest the giant market? Revenue for the harvest of the yuan
< p > 10 years ago, if a girl wanted to be famous,adidas nmd runner pas cher, and sing of good words,occhiali ray ban outlet, the best way is to play like Super Girl Contest. And now, a girl want to become famous, just sit in front of the computer to open the camera, or simply open the phone, a live on it. Compared to the past, the latter is more likely to become famous, behind the economic benefits can bring and star aura is also much more.
 from the product UI, interactive and marketing slogan, ME live very close to the current popular mobile phone app style. Of course, due to meet 90 and 95 after the audience, this choice is understandable, but notable is, this app behind the largest showcases platform is famous for its huge presence -- gathered era, which owns hundreds of thousands of anchor, mass registered users and each year the huge gains in listed companies.
Related Articls:

Dangdang a

Euro zone economy continued to decline in the firs

Five exper

One year later, Dangdang once again pushed its own clothing brand, Li Guoqing today given the reason is that Western clothing sales reached 6 billion, they can do its own brand. Dangdang has not reached the size of the sales this year, but in the preparation for next year. That, in the next year Dangdang clothing sales volume will reach 6 billion.
خارج شده است

این صفحه در 0.062 ثانیه 20 نمایش داده شد.