انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

شتر 
شتر هر روز ، دوبار روی زانوانش خم می شود و براحتی این کار را انجام می دهد و روز را می کذراند و سرش را در تمام روز بالا نگاه می دارد با اینکه تشنه است ...
قانون #62

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: تولد سه سالگی بازوی انجمن معتادان گمنام علی عزیز  (دفعات بازدید: 4306 بار)

ایلیاEiliya

• بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 785
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

سلام دوستان..خدا روشکر به خاطر یه روز پاک دیگه یه یه روز جمع شده فردا دارم سه ساله میشم احساس خوبی دارم
و از خداوند ممنونم که کمکم کرد نمردم از شما دوستان هم ممنونم بهم کمک کردین

.
علی عزیز :
صوری تو در این راه همواره برای من الهام بخش بوده است ....
و امروز تولد سه سالگی تو ، بیشتر به من کمک کرد تا بتوانم این برنامه را باور کنم ....
و امیدوارم که بتوانیم در این انجمن شاهد رشد روز افزون تو باشیم ( همچنان که تا بحال بوده ایم ) ....
.
دوست من ؛ پاکی و هوشیاری ات مبارک ....
.
دوست بهبودی تو :
.
مدیر انجمن (این برنامه طبق شواهد کار می کند ) تولدها
ایلیا Eiliya
خارج شده است
هي فلاني مي داني ؟ مي گويند رسم زندگي چنين است...

مي آيند.... مي مانند.... عادت مي دهند.... ومي روند.

وتو در خود مي ماني و تو تنها مي ماني

راستي نگفتي رسم تونيز چنين است؟.... مثل همه فلاني ها....؟

John Doe

• گمنام(John Doe)
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 827
  • We don't need no thought control
    • الکلی ها/معتادان گمنام

سلام دوستان..خدا روشکر به خاطر یه روز پاک دیگه یه یه روز جمع شده فردا دارم سه ساله میشم احساس خوبی دارم
و از خداوند ممنونم که کمکم کرد نمردم از شما دوستان هم ممنونم بهم کمک کردین

.
تنها آنان که پاره ها تن خویش را به دیگران می بخشند ، از همه به خدا شبیه ترند .... :birthday:.
تولد تو معجزه امروزی است که می تواند ایمانم را بیشتر کند ...
.
تولدت تو ، اصلی است که ترسهایم را می زداید ...
.
تولد تو واقعیتی است بر زندگی امروز من ...
.
که می توان بود ؛ می توان کرد ؛ می توان شد ...
اگر به راستی و در حقیقت خواسته باشی ...
.
ممنونم که به ما افتخار دادی...
خارج شده است
Traditions Twelve:
Anonymity is the spiritual foundation of all our traditions, ever reminding us to place principles before personalities
.

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما

سلام علی آقا ............تولد 3 سال پاکی و رهایی تان را به شما و خانواده محترمتان تبریک میگم . و برایتان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم . :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

علی عزیز :
بازوی محترم انجمن معتادان گمنام ...
تلاش بی وقفه شما را در راستای سنت سوم وپنجم که همانا رساندن پیام به معتاد در حال عذاب است را متبرک می دانم و در همینجا از شما به خاطر زحماتی که کشیدید تشکر می کنم ...
بازوی محترم :
هیچ چیز نمی تواند این لحظه با شکوه را برای ما معنا کند ؛ مگر لحظاتی که به همدیگر اطمینان بدهیم که به یاد هم هستیم ...
.
تولد سه سالگی ات مبارک ...

.
.

خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

محمد حسین

• گردانندگان انجمن
  • تازه وارد
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 85
  • خدا گفت:همیشه در ملکوت من همیشه جایی برای تو هست،

علي عزيز سلام
تولدت مبارك
[/size][/color]
مطمئنا اين بگوشت خورده كه زمان تولد ها تو انجمن خداوند هم به رقص در مياد واقعا هم هميطوره .
ولي ميخوام يه پيام بهت بدم و اون اينه كه چيزي كه تورو سه ساله كرد تورو چهار ساله نميكنه .كارهايي كه برا سه سال پاكيت كردي با كارهاييكه براي 4 سال پاكيت انجام ميدي بايد فرق كنه تو بايد اينو بدوني كه همون جوري كه پاكيت يك سال بهش اضافه شده به سن بيماريت هم يك سال اضافه شده و بيماريت هم نسبت به قبل قدرتمند تر شده پس بايد ايمانت رو ارتقا بدي.مشي خدارو بيشتر تو زندگي جاري كني و به دوستان بيشتري خدمت كني .

ارزوم ديدن 4 سال پاكي توست .

خارج شده است
اگر خواهان بارش هستید ریزش داشته باشید

e_a_56

• بازوی N.A
  • تازه وارد
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 46
  • خدایا سپاس که فرصت یافتنت را به من دادی

سلام علی جان تولدت مبارک  :birthday: :rose:
خارج شده است
مادامیکه این راه را دنبال کنم از هیچ چیز واهمه نخواهم داشت

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783

سلام علي اقا منم تولدتون رو واقعا تبريك ميگم...سه سال روشن بيني تمايل و شجاعت براي عمل كردن...واقعاخيلي ارزشمنده و نميشه روش قيمت گذاشت....اميدوارم همواره در كنار خانوادتون پاك شاد سلامت و موفق باشين  :birthday: :birthday: :hurrah: :rose:
« آخرين ويرايش: 28 اكتبر 2011، 06:09:52 pm توسط sara »
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

mahtab

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 495

هر روز برایت رویایی باشد در دست
نه دوردست
عشقی باشد در دل
نه در سر
و دلیلی باشد برای زندگی
نه روز مره گی
علی آقا تولد ت مبارک  :rose: :rose: :rose: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
خارج شده است
من کسی نیستم ،توکیستی؟؟؟اگر توهم مانندمن کسی نیستی ،مایک زوج میشویم .مبادا این راز را باکسی درمیان نهی ،ماراتبعید خواهند کرد ...

علی

• بازوی N.A
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 174
  • خدایا به خاطر نجات ورهایی شکرت
    • پشته

سلام از همه دوستان بابت ابراز محبتشون سپاسگذارم ممنون. در پناه حق :rose: :rose: :rose:
خارج شده است
به خدا گفتم بهم همه چیز بده تا از پاکی ام لذت ببرم
..گفت بهت پاکی دادم تا از همه چیز لذت ببری

shilan

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 201
  • خدایا همونی که می خوام کاش منم همونی بشم که میخوای

سلام علی آقا
تولدتون مبارک طبق معمول بازهم من دیر رسیدم ..امیدوارم هر روزتون از روز قبل بهتر شادتر و پربارتر باشه.. :rose: :birthday: :rose:
خارج شده است
با نگاهی که در آن شوق بر آرد فریاد...با سلامی که در آن نور ببارد لبخند...دست یکدیگر را بفشاریم به مهر..

افق

• عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,244

با عرض پوزش که اینقدر دیر تولدتون رو تبریک می گم
چند وقتی نتونستم بیام توی سایت
امیدوارم سالهای سال در پاکی زندگی کنید و این عشق دریافتی رو به دیگران هم هدیه کنید
تولدتون مبارک :birthday: :birthday: :bravo: :bravo:
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

hdfg0z2ter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 276
    • def238
A faint rainy day
« پاسخ #11 : 16 آوریل 2016، 08:35:47 am »

why is the train station? Because NanJing Railway Station is in a good position. Just out of the station is the Xuanwu Lake, and also can let me in here to start along the Lake Road,nike tn pas cher, enjoy the scenic Xuanwu Lake, and has arrived at the foot of the purple mountain. It is a very good travel plans, but found that when I arrive on the shelves: Lake fence, the fence is not short. Fine is also found under the fence about one eight five more than me, a little bit higher, but also for a long distance. What is unfortunate.
 little monk monk mountain, down the mountain, each of the reasons,goyard pas cher, or leave them, today I have my own reasons.
 makes me wonder is this fence inside the world doing what works? I remember at that time in the school, there have been a very frequent stone road, fate is very sad, repair disassembly, back and forth several times,stylo mont blanc pas cher, when "several storms, a few degrees reincarnation". For those of us all day stampede passing, after each dressing,mont blanc porte mine, seem to have the same lame, and when we grumble a few "you for the national GDP increase in the" no below, then guess a repair is how long.
A faint rainy day
< p > today to make a sightseeing tour, the mountain is Mt. Zijinshan mountain, water is Xuanwu Lake water, and Nanjing, the most wonderful two, in our cognitive should is the "mountain" and "water". But the day is not from the people wish, in this should be excellent on Saturday,chaussure tn pas cher, even in the face, xixilili from morning start he won't stop crying until noon, also do not want to stop.
 is it just that I want to stop me from going out? This can not become,scarpe hogan online, this light rain should only be my even for the fun of the. So, I will be after lunch,hogan outlet, with the necessary equipment to go out, decided to set foot on the bus to the NanJing Railway Station.
 rainy day, like the world in the morning wash, wash the city clean, wash the lake quiet. No twitter noisy crowd, but many twitter birdsong. Rain - rain. Lake Road, is the size of the birds in the trees to cover up, the weather, the environment is not required in the nest. Thought of here, I would like to: general suddenly from fresh and quiet nature.
 train station is still so many people coming and going, not because of the rain and the rest. Should be the most depressing is that today arrived in Nanjing, people it, many of them face indeed as the weather in a gloomy face.
< p > here today the lake fence, unexpectedly also hampered my travel Hing, is a big sin ah, I do, but still can be helpless in the scenery here is lurking, angrily in the belly curse a few words, then find another place.
 of course, the weather is most joyful also that a small group of Yuanyang is swimming in a lake. Actually not necessarily is the mandarin duck, I can't tell the ducks and duck,hogan roma online, although here a small gray body, but because think of ducks and duck have color and gray, distance is a bit far, saw their body seems to be not too big and upstream of lake like pairwise into, the >
Related Articles:

I am a butterfly, you are a flower

I hear the voice of the night

At the beginning of the flower, at the beginning o

You have to take the risk, too. In the pan view, the child needs a complete home, but also the biological parents. Go from here, you need to see what kind of life, you are to pay attention to personal feelings, or the emphasis on family values, what kind of thinking, will make what kind of decision.
خارج شده است

yzmj38mbl

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 220
    • uvw451
talk about the real boutique drama
« پاسخ #12 : 08 مه 2016، 01:32:04 pm »

< p > rich second generation of education lack, China this year to hot topic, whether it is "my dad is Li Gang" officer the second generation,hogan sito ufficiale, or drug was arrested the second generation of stars, dandyism representative of the second generation of the rich. They are arrogant, just because you have become powerful and intransigent, a rich and powerful. This result is also due to their parents' education and indulgence. As the "rich generation" in the entrepreneurial process to eat a lot of suffering,tn femme pas cher, out of the children's indulgence, do not have the heart to allow children to endure hardship. So from an early age to do not let the child do anything, the education to the child is the best, the inlet is elite schools, school to school buses. In the food and clothing is extremely luxurious. In the ability to make children's independence is rather poor, they did not take advantage of their parents to create a good environment to enhance their ability to create their own piece of the sky. But no,louboutin soldes, Zuochishankong, vain defeat gave parents hard for decades to create wealth.
 talk about the real boutique drama
< p > is produced as the rebirth of beauty, this boutique, it is in recent years people mention most rich the second generation of education lack of perspective, exploring their lives and help them find their location and target in the society. To reverse the negative impression of the public on all two generations, and to play a positive role in society.
< p > the rebirth of beauty "in the play play" rich second generation "Princess Li Xiaolu, regardless of the treatment of early arrogant and domineering rich second generations of the role, or to actively forge ahead of the rich second generations of the role of the grasp, true to yourself into the role. "Trouble", the bag is famous brand,chaussure jordan pas cher, opened the diamond sports car, a hundred thousand pieces of fur closet can be found everywhere.
 in fact,air max homme pas cher, the audience is the love of the production of sophisticated domestic drama. After all,hogan outlet online, the sense of American culture is close to the superior can not replace. Ordinary viewers of the art of the TV show, the connotation of whether profound requirements are very low, saying that a large number of poor quality of domestic drama to the audience's appreciation of the level is not too. Because from the point of view of the recent broadcast of the TV ratings and for excellent TV drama production and often broadcast will also cause you hot point of view, the audience is urgent hope to the superior quality of the domestic drama, leading the audience aesthetic. The purple Jun film in this respect do better, before shooting the series of beauty, beauty is one of the leaders. And recently being shot beauty series, will follow the style of the first two series, become the domestic excellent TV and a benchmark.
< p > TV drama production has always been oversupply, "empty fire excess" phenomenon often lead to discuss, and practitioners who have resorted to every means, want to seize the screen, seize the ratings,scarpe hogan outlet, shoddy work more and more TV drama market, because of so in recent years, Chinese people for overseas TV dramas were particularly eager especially the majority of the drama, how to change the people chase drama trend?? Or rely on our domestic boutique TV series.
The "rebirth beauty" hot shot Li Xiaolu Zhang Yi hit a boutique drama
 &quot,hogan outlet;rebirth beauty" stills
Related Articls:

historical

1V4! Real Madrid Liverpool big swap disease cat +2

While Kaine and Spurs signed a new contract expires in 2020, but Real Madrid still continue to focus on the development of Kaine. Kaine's length and the attitude of Levi, chairman of the Spurs are made in the next two years to sign Kaine is very difficult. But before Real Madrid have bought from Baer and Modri, so Real Madrid will continue to observe the situation of Kaine.
خارج شده است

dfg8x5sdfy

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 161
    • abc659
Seventy-eight people can insight, the awakening of the classic quotations
« پاسخ #13 : 25 مه 2016، 07:05:27 am »

,yeezy boost 350 pas cher, ideas determine the way out, the concept of decision direction, character determines destiny, lifestyle decisions health!
, vision more important than owned assets, have the ability to have important than knowledge, talent is more important than having a machine, your health more important than money!
, backward is the concept behind,golden goose sneakers, poverty is the head of poverty. Many people, not without a good chance, but not a good idea. Not accept new ideas, but do not want to abandon the old ideas!
 2, if things don't change, change it; if you cannot convince others, it is thought to convince myself. If the mountain will not cross the past!
, the direction is more important than speed, wisdom than suffer important learning than the degree, opportunities are more important than the relationship between what is important, what!
, fate is not to give up,scarpe hogan outlet, but to. Destiny is not a matter of chance, but the choice of. Destiny is not waiting, but grasp. Destiny is not a noun, but a verb. To change the fate, to change the concept of!
, intelligence is more important than knowledge, quality is more important than intelligence,hogan outlet, more important than quality consciousness. The direction is greater than the method of force is greater than the ability to do more than life!
< p >, apparent lack of money, nature is no shortage of ideas, lack the fate of is to choose, Missing Bones is the courage,scarpe hogan outlet, lack the stomach of knowledge, cause the lack of perseverance, action is no shortage of is change!
, today's decision is not today, but yesterday the attitude of life; decide tomorrow not tomorrow, but today as the cause. We decided today by the past,scarpe hogan outlet, we decided tomorrow by today!
< p >, clear thinking far than slogs important, correct attitude far than the performance of the real important, selected the direction far than to try to do something important, do right things far than to do the important things. The growth of the pain than the pain of regret, the joy of victory than the failure of comfort is good!
, beliefs change thinking, thinking to change the state of mind, mind change action, action to change habits, habits change character, personality change fate. To change the fate of the first to establish the faith!
 2, the idea is more important than ability, planning than the implementation of important action than promised, choice is more important than hard work, perception than told,hogan outlet online, creating an important than proof, respect for life than others think important!
, winning by a mental strength, success does not depend on the path by the miracle. Success is not to get a good card, the key is whether his bad playing well. The most important thing in life is to know yourself. "
, the mentality of the decision to see the world's vision, action to determine the survival of the state. To live out dignity, show extraordinary, only to change the concept, and the courage to fight the fate of!
Seventy-eight people can insight,hogan sito ufficiale, the awakening of the classic quotations
, a horizon realm, have the charm of powerful, is thought to have a way out, as the only position. Administration from positive, wisdom from knowledge, wealth from come, from to!
Related Articles:

The Qixi F

Pipiru Man

A happiness only belongs to two people! , one day, you and I in the accidental meet, your cruel words, my candid dialogue excite the slightest ripple, can you still accompany me, I do not know when, you care about words, passionate emotions, slowly collapse of the uneasiness in my heart, slowly let me with open arms to welcome you into my world, the heart began to appear a little ripples, love this slowly breeding.
خارج شده است

bh47gsgere

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 275
    • def180
With senior title evaluation report primary school
« پاسخ #14 : 09 ژوئن 2016، 02:19:49 am »

I was born in a poor peasant family month 19** * in Guangdong in Puning, is a young teacher growing up in new era. After graduating from junior high school in 1990,hogan outlet, I was admitted to the prestigious secondary normal school - Puning normal school, in the "cradle of teachers" to accept a first-class professional education. 19** in July after graduating from normal school, was assigned to the Puning City,hogan outlet, a primary school to teach, to become a "human soul engineer". From August 2000 to now,hogan olympia outlet, Puning City, deputy director of a primary school teaching. 1997 4 menstrual Puning primary school teachers in the primary professional and technical qualification assessment committee review,chaussure golden goose, with primary school language grade teacher qualifications. Joined the Communist Party of China in May 2001. Served as middle and upper part of the language, mathematics and science teaching, graduation class teacher, school counselor of the young pioneers group to teach such as deputy director of the office. Declaration of senior teachers of mathematics in primary school. After nearly ten years of efforts, with strong dedication, a noble morality, business is relatively sophisticated, teaching achievements, in 1997 by the * * Town Committee and town government as "excellent teacher",scarpe hogan outlet, is Chinese Communist Youth League Committee of Puning city and Puning City Board of education named "outstanding young pioneers counselors"; 1999 coach the "score even new year's application topic" in the city of Puning primary school mathematics class youth game won third-prize; 2001 at "reciprocal understanding" lesson won * * town youth in high-quality Class Competition Excellence Award; 2002 produced the "circle area" computer courseware was sent on the town of education group in the city of Puning, courseware design contest 2003 to participate in the national primary school; learning science research center, Henan Provincial Institute of education, learning science research papers jointly organized primary school education and the school "Specialized Committee" than Game,louboutin homme, the stimulating Shoufa ingenious practice teaching students in accordance with their aptitude - - on the elementary school mathematics learning method guidance "won the" Outstanding Paper Award ". In recent years as graduating class of mathematics and science teaching, in the town of sixth grade or level evaluation of the achieved excellent results: 2000 three students to enter the town of the top 15, which temperature * * students score among the second; the class of 2001 average ranked fourth, there are two students in the top fifteen, which * * * students score listed third in the town. In 2002 the class average score ranked second, a students in the top fifteen; * * * students in 2003 with a total of 185 points high ranked second place. Since taking office, I love the Communist Party of China, adhere to the four cardinal principles, support the party's policy of reform and opening to the world, love education, teacher,golden goose deluxe brand, consciously abide by the law, the party is strong, style is,hogan outlet online, regardless of when and where are to education and teaching for heavy, self-discipline and devotedly followed, bears the burden of responsibility, never care about personal gains and losses, adhere to the party and the people's interests above everything else. Lead by example, unity of colleagues, and actively do a good job of teaching and education, for the training of cross century talent and hard work. Actively improve their business level and ability to work in 93 years in July.
 ReportA
With senior title evaluation report primary school
 primary school senior title for
Related Articles:

Open paren

End of yea

Temporary

Therefore, on a daily basis, teachers should specific, image to the child the day recipes and explain the superficial knowledge of nutrition, through the "see, touch, taste experience, understand the nutritional value of food, children like to eat a variety of food culture, and know things like to eat also should not eat too much, overweight also can affect health.
خارج شده است

این صفحه در 0.079 ثانیه 20 نمایش داده شد.