انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

(بیاندیش) ، چه چیزی بهتر از این است ، همان را برایت آرزو دارم

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: تولد ناظر محترم سايت افق عزيز  (دفعات بازدید: 3453 بار)

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
تولد ناظر محترم سايت افق عزيز
« : 07 اكتبر 2011، 05:19:47 pm »

سلام دوستان خوبم

اول بزن اون كف قشنگ رو به افتخار ناظ‌ر سايت :bravo: :bravo: :bravo: :hurrah: :hurrah: :bravo: :bravo: :bravo:

حواسمون باشه ناظر ساير سايتمون يك سال بزرگ شد دست از پا خطا كنيم

آقا رضا هم كه كمتر مياد ...كسي نيست وساطتمون رو بكنه.... :thinking: ;)

پس خيلي باادب با رعايت شئونات ميگم...تولد تولد تولدت مبارك .....

آها اين شد كيك هم رسيد....

:dizzy: :dizzy: :dizzy: :o :o :o :o

اوه اوه اشتباه اومد اين مال بخش بغلي بود روم به ديوار اونام مثه اينكه تولد داشتن....همينه ديگه اين بيمارستان كه در و پيكر نداشته باشه همين ميشه....

وقت نداريم. خانوم ناظر به من اطلاع داد رستوراني كه قراره ببرنمون گفته سريعتر بياين غذا از دهن نيفته
پس كيك و كادو رو با هم ميديم

ديگه بيشتر از اين معطلتون نميذارم ميزبان هم ناراحت ميشن با متانت حمله ميكنيم به سمت رستوران!!!!!!!

(شايان ذكر است كه به دليل مختلط بودن جمع در رستوران به ما اجازه عكس برداري و فيلم برداري ندادند!!!!)
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
پاسخ : تولد ناظر محترم سايت افق عزيز
« پاسخ #1 : 07 اكتبر 2011، 05:26:09 pm »

افق عزيز دوست خوبم تولدت رو با تمام وجود تبريك ميگم و برات سالها، ماه ها ، هفته ها ، روزها ، ساعات،دقايق و ثانيه هايي
سرشار از عشق، شادي ، آرامش ، تعهد ،سلامتي، صبر ( از دست من!!) ، موفقيت و كاميابي ارزو ميكنم.
تولدت هزاران بار مبارك دوستت دارم   :love: :-* :love:
و يه دنيا ازت ممنونم :rose: :rose: :rose:
يه متن هست از ماركز دوست داشتم اون رو برات اينجا بذارم....بهرحال كادو نقد از نسيه بهتره :D

اگر خدا فراموش کند که من فقط یک عروسک خیمه شب بازیم و به من فرصت بیشتری برای زندگی بدهد، من از همه آن زمان سود برده و استفاده خواهم کرد، بهترین کاری که می‌توانم انجام دهم.»

شاید به زبان نیاورم هر آنچه را که می‌اندیشم اما قطعاً درباره هر چه می‌گویم اندیشه می‌کنم.

به هر چیزی ارزش می‌نهم نه فقط برای اینکه با ارزشند، بلکه برای آنچه آنها ارائه می‌کنند و بیان می‌دارند.

کمتر خواهم خوابید و بیشتر رویا خواهم دید. برای هر دقیقه‌ای که چشمانمان را رویهم می‌گذاریم، شصت ثانیه روشنایی و نور را از دست می‌دهیم.

ادامه می‌دادم از آنجایی که دیگران متوقف شده‌اند و برمی‌خاستم وقتی که دیگران می‌خوابند.

اگر خدا فرصت بیشتری برای زندگی به من می‌داد، ساده‌تر لباس می‌پوشیدم، در نور آفتاب غوطه می‌خوردم، برهنه خود را رها می‌کردم، نه فقط جسمم را بلکه روحم را نیز.

به مردم ثابت می‌کردم که چقدر در اشتباهند که فکر می‌کنند چونکه پیرتر شده‌اند عاشق شدن را قطع کرده‌اند ، چراکه آنها عملاً از همان زمانی که عاشق شدن را متوقف کرده‌اند، شروع به پیرتر شدن کرده‌اند.

به کودکان دو بال می‌دادم، اما آنها را به تنهایی رها می‌کردم تا هر کدامبیاموزد که چگونه با تکیه بر خود پرواز کند.

به فرد سالخورده، نشان می‌دادم که آنها چگونه می‌میرند نه با فرآیند مسن شدن بلکه با غفلت کردن.

چیزهای زیادی از شما یاد گرفته‌ام....
من یاد گرفته‌ام که هر کسی می‌خواهد تا بر بالای کوه زندگی کند، اما فراموش می‌کند که اصل مطلب همان چگونگی راه پیمودن است.

من یاد گرفته‌ام که وقتی نوزادی تازه تولد یافته انگشت شست پدرش را چنگ می‌اندازد، برای همیشه در قلب او جا گرفته است.

من یاد گرفته‌ام که یک فرد تنها وقتی می‌تواند به فردی دیگر از بالا نگاه کند که بخواهد به او در برخاستن کمک نماید.

مطالب زیادی را از همه شما آموخته‌ام.

همیشه بیان کن، آنچه را که احساس می‌کنی و انجام بده آنچه را که فکر می‌کنی.

اگر من میدانستم که امروز آخرین وقتی است که شما را خواهم دید، شما را به آغوش خواهم گرفت تا نگهبان روحتان باشم.

اگر من بدانم که این دقایق آخرین دقایقی هستند که من شما را خواهم دید، به شما می‌گفتم که « دوستتان دارم» و به این فرض بسنده نمی‌کردم که شما خود آنرا می‌دانید.

همیشه صبحگاهی هست که در آن زندگی به ما فرصتی دوباره می‌دهد تا کارهای خوبی انجام دهیم.

به خودتان نزدیک باشید، به عزیزانتان،و به آنها بگوئید که چقدر به آنها نیاز دارید و چقدر عاشقشان هستید و چقدر به آنها توجه دارید. زمانی را برای بیان این جملات بگذارید، «متاسفم»، «مرا ببخش»، «لطفاً»، «متشکرم» و همه کلمات قشنگ و دوست‌داشتنی که شما بلدید.

هیچکسی شما را به خاطر نخواهد آورد اگر شما افکارتان را پیش خود بصورت راز نگه دارید، خودتان را وادار کنید تا آنها را بیان و ابراز دارید.

به دوستان و عزیزانتان نشان دهید که چقدر به آنها علاقمندید.

دوستت دارم....
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #2 : 07 اكتبر 2011، 05:40:34 pm »

افق عزیز :
تولد یک سال پاکی تو برای من زیبا ترین قسمت برنامه ای بود که سالهاست در آن به سر می بردم .
زیرا که شاهد روزانه رشد تو و درد کشیدنهای حاصل از آن بوده ام .
زیرا که در این میان دریافتم که تو بالواقع قطعه ای از خدا هستی که برای کمک به رشد من و پیدا نمودن مسیر زیبای بهبودی پایت را به این قطعه ، که سهامداران آن ، تعدادی از جهنم بازگشتگانند بوده است .
زیرا که شاهد تلاش تو برای بهبودی و بهتر بودنت بوده ام .
.
پس باز هم با ما باش و بگذار لذت با تو بودن را بار دیگر احساس کنیم ....
.
.
تولدت مبارک ...
.
از طرف برادر و دوست بهبودی تو
.
رضا - ....

خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

زهرا

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 9
« پاسخ #3 : 07 اكتبر 2011، 06:31:04 pm »

افق عزیزم تولدت مبارک خوشحالم که اولین سال پاکیتو جشن میگیری انشالله هر سال این روزو جشن بگیری
امروز تولد یکی از عزیزترینای منم بود.... خوشحالم واسه این آزادی که نصیبتون شده و بهت :love:ر درک میکنین این حس مقدسو...
خارج شده است

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
« پاسخ #4 : 07 اكتبر 2011، 06:36:25 pm »

سلام افق جان تولدت مبارک  :birthday: :bravo: :bravo: :bravo:امیدوارم همیشه شاد . سلامت و موفق باشی  :love: از وقتی من به تالار اومدم  تو  برایم ... ...یک دوست خوب و نازنین ...یک معلم و راهنما ...همدم تنهایی هام ...یک مشوق خوب .  زحمت سایت و تالار رو کشیدی . در کنارت شاد شدم خندیدم ...و تجربه هایی که بدست آوردم ..رشد کردم . و آرامشی که میگرفتم . فقط میتونم برایت دعا کنم بخدا بسپارمت و بهترینها را برایت از خداوند بخوام دوستت دارم و یک دنیا برایم ارزشمندی ...همیشه منتظر حضور گرمت هستم  :rose:.
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

فرید

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 603
  • زندگي سعادتمند تنها در عشق حقيقي خلاصه مي شود
« پاسخ #5 : 08 اكتبر 2011، 12:47:16 pm »

سلام
.
شادباش می گم تولدت را افق عزیز و امیدوارم در زندگی موفقیتهای بیشتری نصیبت بشه به عنوان کوچکترین عضو انجنهای گفتگوی بهبودی از تلاش و خدمت صادقانه تو در یک سال گذشته تشکر می کنم، امیدوارم در زندگی شاد باشی و هر چی عمر می کنی با عزت و کرامت نفس باشه.
.
برادر شما - فرید
خارج شده است
موفقيت نيز ناشي از آغازگري و ابتكار، پشتكار و بيان روشن عشق و محبت ژرف قلبي است.((آنتوني رابينز)) .

افق

• عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,244
« پاسخ #6 : 08 اكتبر 2011، 03:55:01 pm »

سلام به همه دوستان مهربون و دل پاکم
سال گذشته در هنگامی که سرشار از درد وابستگی و تنفر از خودم بودم وارد سایت شدم.
به امید پیدا کردن یه راه برای خلاصی از این همه فشار روحی و جسمی
دیگه دوست نداشتم روز بیاد و من مجبور بشم چشمام رو باز کنم چون از وقتی چشمهام باز می شد کلی فکر تو سرم راه می رفت و کلی ترس تمام وجودم رو می گرفت. سردرد پشت سردرد و مهمتر از همه سردرگمی ناشی از اون.
به راههای مختلف پناه برده بودم اما هیچکدوم بهم جواب نداد.
از بچه های این سایت کمک گرفتم و آدرس جلسات رو پیدا کردم و رفتم جلسه
خدا چقدر دوستم داشت
هرکسی رو جلوی راهم قرار داد یه درس بزرگ بهم داد
جلسه نزدیک محل کارم بود
سریع راهنما پیدا کردم
قدمهام رو شروع کردم
و همزمان توی سایت شروع به فعالیت کردم
خیلی از بچه های این سایت تو تمام اون روزهای پر درد کنارم بودن
درد می کشیدم
اما کسانی بودن که مثل یه پرستار بر بالای بالینم حضور پیدا می کردن و با حرفهاشون و راهکارهاشون بهم کمک می کردن تا بهتر و سریع تر بتونم زخمهام رو التیام بدم تا بتونم زودتر از بستر بیماری بیرون بیام و بقیه دوره نقاهت رو خارج از تخت بگذرونم
چه روزهایی که کلی ازشون سوال کردم
کلی حرفهای تکراری زدم
کلی گریه کردم
داد زدم
اما اونها با صبر به حرفهام گوش دادن و بازهم راهنماییم کردن
کلام خدا رو به گوشم رسوندن
و به عنوان دستی از سوی خدا آرامش رو بهم هدیه دادن
امیدوارم هیچ وقت این روزها یادم نره
امیدوارم هیچ وقت این دوستان یادم نره
امیدوارم هیچ وقت این راه یادم نره و همیشه در پناه نیروی برترم قرار داشته باشم
از همه دوستام به خاطر همه تلاشهایی که در حقم کردن متشکرم
به خاطر اعتماد به نفسی که بهم دادن
به خاطر آرامشی که بهم هدیه کردن
و به خاطر همه چیز
تشکر می کنم از فرزانه عزیزم، آقا رضا، آقا فرید، ملیحه جون، پری، مهتاب و فرانک که حسابی چند وقته جاشون خالیه، آقا وحید، حوریه، نرگس، شادی، علی، سارا، فائزه، میرا، شیلان، فلیکا، و همه کسانی که توی این سایت هستن و به نوعی با حضورشون به من انرژی دادن
« آخرين ويرايش: 08 اكتبر 2011، 03:58:53 pm توسط افق »
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

shadi

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 8
  • قلابها علامت کدام سوالند که ماهی ها جوابشان میشوند
« پاسخ #7 : 09 اكتبر 2011، 08:35:32 am »

سلام افق جان
                        :birthday:تولدت مبارک عزیزم :birthday:
یه ذره دیر رسیدم ولی بینهایت خوشحال شدم
اوایل فلسفهء این تولدها رو نمیدونستم چیه؟ فکر میکردم فقط یه جور بهانست برای شادی!
                                                چیزی که گمش کردم و جاش تو زندگیم خالی شده
اما حالا بهتر درک میکنم
این جشن علاوه بر حس مقدس و زیبایی که برای تو داره
برای تمام اعضاء تازه وارد  حس ملموسی از امید به بهبودی هست
من در شادی تو شریک میشم   
  برای تو کف میزنم و هورا میکشم
 :bravo: :hurrah:                      تا مطمئن بشم که امیدی هست
                                                           که راه نجاتی هست
                                    و کسی که پیمودن این راه نجاتش داده

خییییییییییییییییییییلی دوستت دارم  چون خییییییییییییییییییییلی خانومی خیییییییییییییییییییییلی مهربونی و خیییییییییییییییییییلی صبور

بهخاطر همهء خوبیهات ازت ممنونم و آرزو میکنم صد ساله بشی  :love:  :-*  :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
خارج شده است
باران که می بارید...
 از نیمه راه برگشتم
نه بخاطر چتر
بخاطر تو
که رنگین کمان را نشانت دهم

mira

• میرا
  • بازوی نارانان | آلانان
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 950
« پاسخ #8 : 18 اكتبر 2011، 09:14:44 pm »

شادی یه ذره دیر رسیده ولی من یک عالمه دیر رسیدم......ولی به هر حال رسیدم و هنوز گردو خاک لباسمو هم نتکوندم....فقط اینو به من نگید که بیان تبریک تولد ، که من خیلی دوستش دارم ، مشمول مرور زمان میشه...
اینو نگید که خیلی خیلی دل من میشکنه....
.....................
افق نازنین  :love:که خیلی دوستت دارم بسیارصمیمانه و تا حدی هم خجالت زده با کمی چاشنی شرمساری روز قشنگ تولدت رو که در گذشته نه چندان دور( میشه این جمله بی نظیر رو گفت که : انگار همین دیروز بود)روی داده رو تبریک می گم ...برات یه دونه آرزوی قشنگ هم دارم
بهترینها رو میشناسی؟ من همونو برات آرزو می کنم :rose:
........................
فقط به من قول بده که از دیدن این تبریک کمی بی موقع خیلی تعجب نمی کنی و بی نهایت مثبت به قضیه نگاه می کنی و سعی می کنی خیلی هم خوشهال بشی
ببین یه تبریک کوچولو گفتم این همه هم خواسته دارم
.........................
می بوسمت عزیزم ..از صمیم قلب در آغوش می گیرم و می بوسمت و زیباترینها و بهترینها رو برات خواهانم....تولدت هزاران بار مبارک :rose:
............................
 برای اینکه دلت خنک بشه :
 تولد من 4 دی هست تو هم میتونی برای جبرانش مثلا 22 بهمن به من تبریک بگی ...چطوره؟/
خارج شده است

mahtab

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 495
« پاسخ #9 : 19 اكتبر 2011، 08:40:44 am »

تولد واژه ای ست در پی معنا شدن

مفهومی ست در تب و تاب رسیدن

تولد گاه بهانه ای ست برای دلتنگ خود شدن
  شانه ای ست برای جستجوی خویش

تولد گاهی بهانه ای ست برای یک جمع دوستانه
  برای چند لحظه با هم خندیدن(هر چند به ظاهر)
  برای خرید یک شاخه گل
  برای جاری شدن یک قطره اشک
  و کشیدن آهی از سر دلتنگی
  تولد علامتی است پر معنا
 در سر رسید زندگی ما
  گاه بهانه ای ست برای نوشتن یک متن
  یا سرودن یک شعر

تولد گاه بهانه ای ست
  برای فریاد بودن
 رهایی از پیله ی تنهایی
  و اندکی به دنبال خود گشتن

تولد مفهومی ست
  ناپیوسته در زندگی امروز ما
  و عشق مفهومی ست پیوسته(اگر دریابیم
)

با عشق زندگی کن تا پیوسته متولد شوی
دوست دارم وهمیشه بیادتم افق عزیزم

:love: :love: :-*
« آخرين ويرايش: 19 اكتبر 2011، 08:42:46 am توسط mahtab »
خارج شده است
من کسی نیستم ،توکیستی؟؟؟اگر توهم مانندمن کسی نیستی ،مایک زوج میشویم .مبادا این راز را باکسی درمیان نهی ،ماراتبعید خواهند کرد ...

علی

• بازوی N.A
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 174
  • خدایا به خاطر نجات ورهایی شکرت
    • پشته
« پاسخ #10 : 19 اكتبر 2011، 11:49:12 am »

سلام افق عزیز... منم تولدتو بهت تبریک میگم.... روزت سازنده :rose:
خارج شده است
به خدا گفتم بهم همه چیز بده تا از پاکی ام لذت ببرم
..گفت بهت پاکی دادم تا از همه چیز لذت ببری

shilan

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 201
  • خدایا همونی که می خوام کاش منم همونی بشم که میخوای
« پاسخ #11 : 20 اكتبر 2011، 01:23:25 am »

شاید تنها تولدی هست که من توش گریه کردم
گاهی کلمات .لبخند .نگاه.همه چی کم میاره
و اونجاست که اشک میتونه کمکت کنه..
که بگی اونچه رو که می خوای بگی

به قول جاناتان
سختترین چیز اونه که به یه مرغ دریایی یاد بدی آزاد آفریده شده
و باید آزاد زندگی کنه.. :rose: :rose: :rose:

خارج شده است
با نگاهی که در آن شوق بر آرد فریاد...با سلامی که در آن نور ببارد لبخند...دست یکدیگر را بفشاریم به مهر..

fgh1p1ertt

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
    • nop498
The old Emperor Yan Fei _377
« پاسخ #12 : 10 آوریل 2016، 02:29:40 am »

Although heart unspoken criticism, but her face is the least bit has no leakage, stay Feiyan retire,air jordan homme, coming out of the hall,hogan sito ufficiale, slowly,: "Yu family miss character has been approved down, your majesty, the wedding day to set in when?" Heard the queen, the emperor's face became gloomy again, Piao one eye empress Road: "since her fake Huang master apprentice and tired DPRK costly this useless thing, a little in envoys before disgrace Daji Wal Mart is enough to explain this woman character humble, unexpectedly dare qijunwangshang... Please pass me a queen's mouthpiece to Yu Jia sister sent a pot of wine! To the outside claimed that two people all have epidemic emergency disease urgently all is in the middle of the night and went away." Shen queen for the emperor to kill such things, but no less to do, husband and wife two people support each other, from the small Xiang Xinye came to this high above the palace and even affectionate without in, but the tacit understanding is always unchanged. Listen to the emperor said, the moment is grasped. Emperor paused and added: "Yu the imperial concubine is pregnant,hogan outlet, not grief, or not to her words, treat Longzi gave birth to, hold to please the queen generation breeding. Look into the queen can own, for my good educated son, can not have the slightest slack." Shen queen smiled, personally in the emperor's bowl has added a new tea and said: please rest assured that the his majesty, Minister Qie certainly will for Yu the imperial concubine to child raising adult. " When the wine served when Yu Jia,golden goose saldi, Yu Guo Fu is a small hall close Jinzhuang tahan. He slightly angrily said: "I to the price of a figure ten taels of gold from the hand of your master bought unexpectedly is the content of the residual map! Today, my sister got in front of the emperor lost ugly, flawed,stylo plume mont blanc solde, it can be done? Call your master will return all the gold, or I is not good and the danger of a." But it is eagle-eyed asked: "you said that the princess side claimed to be Qianji Huang Shisheng?" So the husband unexpectedly will today in the dock as well as the way out in detail. At this moment, the housekeeper come to report to the palace the father-in-law to send things over. Yu Guo Fu hastily sent the people away, and then go to the palace to see. The Yu Fu,hogan outlet, riding a horse and the way the horse ran to a break the temple, said quietly: "my Lord, the Yu adults refused to to pay to buy a map." Then he said that the words of Yu adults. The wearing a cloak of capouch man, hearing this,hogan outlet, stretched out his long finger slowly opened the hat on the head, exposing the a pair as moonlight the long ciliary Meimu,hogan outlet online, the leisurely outstanding temperament is like himself in Jade Pool in Hainan and Taiwan. This man was actually surprised that the prince before the beam Xuan ming. His eyes narrowed thoughtfully, said: "her? It is underestimated her......" The 106th chapter is to the Yu Jia Xuan Ming the bodyguard of Qiu Tian. He said, "did not give up; otherwise under again runs home, see if you can talk about the unexpectedly. Xuan Ming stood up, saying softly: "no, it is already a step Yu Jia Siqi"Related Articles:

The road after the pet _160

Protect th

Protect the heart _176

Chen helpless, hand holding the head shouted loudly: "I'm crazy, completely unable to communicate with you, sometimes doubt you are aliens, you say a word ah! You do not say that I know, you just want to talk with me on the bed is not? But you said I'm not beautiful, you should go to the white swan!
خارج شده است

terdd54jer

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 168
    • mno487
After 80, I was crazy for children
« پاسخ #13 : 06 مه 2016، 10:48:05 am »

fell in 80's tail, marriage is no longer necessary to make money on the first, to raise a child is shigemichi. Now some 80 but grew more and more afraid of raising children, in order to own lazy playing children's idea, this is really slippery world of the protracted. I think most of these people are accustomed to the parasite, when it comes to their host, they began timid and overcautious.
< p > do not know how many people have seen the new life to come, so small, wrinkled,goyard paris, obviously very ugly,hogan outlet, but to see actually could not think ugly, but we will sigh of life of magic. From conception to the birth of the child, the biological experience of the parents also must be able to feel the kind of pride in the creation of life. So why the children called baby? Because he is the one for our baby,hogan rebel outlet, the child is priceless.
< p > this time money is indeed difficult, I have Xiangruo is my parents without me they will have very good, after all, I for to such a big spending but pen not small number, but my parents still cheerful was regarded me as a baby. In fact, children and their parents is not a parasitic relationship,tn pas cher, we are mutually beneficial symbiosis, parents >
 health is a part of the life of children, and fish with water is closely related. Although the child slaves in the emergence of a large number of the emergence of a large number of 80 after the flu affected the trend, but the child is not only the right to raise children's rights is also a person's obligations. You may not be right, but you can't do it. If you can, really want to put those on the rights of persons deprived of overcautious to those most willing to do duty people dream.
 life is not the lack of families, families rely on what to maintain? 80 after the marriage if there is stable to say nine to nine have to rely on the child. It regardless of feudal procreation, to the beauty of the world, in order to AIDS less,scarpe hogan outlet, in order not to waste the divorce certificate,goyard pas cher, I think 80 should have a baby. If everyone does not have a child, we all hold their own easy, and that our future to whom to inherit? Is the human being extinct?
 perhaps from the perspective of the world for some people to consider a little too unrealistic, and those who fear the child slave people are often too practical,tn homme pas cher, then we will analyze it from the individual.
< p > and the person eventually is emotional animal, society now everything is so complicated, many people are no longer willing to believe others, rely on to rely on to think only their most reliable, but one day found their original a person really tired, especially after 80 heart so easily tired, you are not hope his side also have a child around you become you rely on? After all, the meat fell from his body is the most emotional.
 in me, I will not rely on her husband's. When a man, the red flag does not fall, the colorful flags fluttering outside,hogan sito ufficiale, but also save the women? Husband can change, but do not forget the men are almost like a. At this time if there is a child in the side, I will feel at least not lonely, my life and the goal of struggle. So as a woman, I can not husband, but I will have a child.
Related Articles:

Marry a cloud home

The taste

Not just t

But the five years I most of the time consumption in wonderful raising baby, eat and drink Lazard sleep, even growth and education, etc., is certainly expends painstaking effort. Always think so, to see their own children, although very tired, but it was worth it, I desire she grew up in my scientific parenting, don't ask her for the future how prominent, but beg without regret my duty to her growth.
خارج شده است

nk75xpre2

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 253
    • ghi910

Start the set-top box bidding program, Dr. Peng intends to build the Internet home theaters
< p > Dr. Peng relevant personage introduction,tn pas cher, start 200 million Ott STB tender program,hogan olympia outlet, to cooperate with the company's upcoming "Internet home theaters" strategy, its core is "the hundreds of ultra clean packages, Bao Hanpeng Dr. 100m broadband, high-end brand 4K TV,hogan outlet online, Ott set-top box. According to the plan,hogan outlet online, the Internet family cinema in the future be able to in Dr. Peng network smooth playback,air max homme pas cher, support platform of Dr. Peng Cloud Data Center cluster. (Wang Rong)
< p > this year on March 20, Dr. Peng announced its Great Wall broadband,hogan outlet, broadband through business brand officially opened 100m broadband access service, become the first domestic launch of 100m broadband network operators. Within the next three years,goyard prix, Dr. Peng 100 the number of broadband users is expected to exceed ten million.
 China Securities News reporter was informed that Dr. Peng will start 2 million sets of OTT set-top box bidding plan. Many domestic OTT is expected to end box suppliers such as LETV, the Milky Way Internet TV,hogan outlet, South Canton media, Hualu group will participate in.
Related Articles:

ZOOMLION e

Mei Ying S

Baosteel Zhanjiang project on foreign assets for the acquisition of money abandon Luo Jing

With the continuous development of China's securities market matures, the listing Corporation delisting phenomenon will become increasingly common, normalization. The responsible person said, China's stock market started at the beginning of this century, the implementation of the delisting system of listing Corporation.
خارج شده است

این صفحه در 0.105 ثانیه 20 نمایش داده شد.