انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

اگر مضطربي دعا كن و اگر دعا ميكني چرا مضطربي

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: تولد پاکی معتاد گمنام  (دفعات بازدید: 5238 بار)

زهرا

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 9
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
تولد پاکی معتاد گمنام
« : 04 اكتبر 2011، 10:31:09 pm »

زسلام خوبین؟ دنبال یه متن یا جمله خیلی قشنگ واسه روز تولد پاکی یکی از دوستام میخوام :birthday:.ممنون میشم اگه کمکم کنین یا اگه متنی دارین بذارین... :love:
راستی دوست دارم یه کار خاص انجام بدم که سورپرایزش هم بکنم :love: ولی نمیدونم چیکار
تو فکر گل بودم ولی... :doubt:
شما نمیدونین چیکار کنم که خوب باشه؟! اخه از کادو گرفتن خوشش نمیاد
???
خارج شده است

غلامرضا

• منشی S.A مرد
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 762
  • مراقبه یعنی گرفتن جواب از دهان بزرگترین منبع ممکن
    • Http://Behboodi.Org
پاسخ : تولد پاکی معتاد گمنام
« پاسخ #1 : 05 اكتبر 2011، 06:03:34 am »

زسلام خوبین؟ دنبال یه متن یا جمله خیلی قشنگ واسه روز تولد پاکی یکی از دوستام میخوام :birthday: .ممنون میشم اگه کمکم کنین یا اگه متنی دارین بذارین... :love:
راستی دوست دارم یه کار خاص انجام بدم که سورپرایزش هم بکنم :love: ولی نمیدونم چیکار
تو فکر گل بودم ولی... :doubt:
شما نمیدونین چیکار کنم که خوب باشه؟! اخه از کادو گرفتن خوشش نمیاد ???
.
.
ببین زهرا جون
متن ، حرفی است کاملا شخصی ، و نیاز به مهارت عنوان کردن داره .
پس باید حتما ، حتما توسط خودت این کار انجام بشه تا نشونگر عواطف و احساسات واقعی تو باشه و نه دیگران .
.
البته این یک نظر شخصیه ...
.
ولی می تونی این جمله رو بنویسی براش :
.
پاک بودن معجزه ایست که به تجربه دریافتیم که قسمت هر کسی نمی شود .
همانگونه که برگزیدگان در اعمال و رفتارشان نشان داده و نمود پیدا می کنند ، تو نیز برگزیده ای و حرمات و رفتارت آن را نشان می دهد.
برای امروزت که پاکی خدا رو شکر ، و برای هر لحظه پاکی تو شکر گزار آن قدرتی هستم که توانست و هنوزم م یتواند تو را پاک نگهدارد ...
.
غلامرضا
خارج شده است
با امید و توکل به نیروی برتری که ما را انتخاب کرد تا در کنار هم جمع شویم و سنگ صبور یکدیگر باشیم، از خدا می خواهیم کمکمان کند تا روز به روز به او نزدیکتر و در راستای بهبودی و ترك شهوت گام برداريم، به امید اینکه صدای این جلسات به گوش تمام افراد نیازمند برسد .

غلامرضا

• منشی S.A مرد
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #2 : 05 اكتبر 2011، 06:05:09 am »

ضمنا اینجا تالار کتب الکترونیکی جنسهای گمنامه و من این متن شما رو با اجازه جابجا می کنم و تو قسمتی که بچه ها بهش دسترسی دارن قرار می دم ....
خارج شده است
با امید و توکل به نیروی برتری که ما را انتخاب کرد تا در کنار هم جمع شویم و سنگ صبور یکدیگر باشیم، از خدا می خواهیم کمکمان کند تا روز به روز به او نزدیکتر و در راستای بهبودی و ترك شهوت گام برداريم، به امید اینکه صدای این جلسات به گوش تمام افراد نیازمند برسد .

زهرا

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #3 : 05 اكتبر 2011، 09:44:58 am »

ممنون علیرضا جان متن واقعا قشنگی بود والبته ببخشید من زیاد وارد نیستم واسه همین اشتباه تو اون قسمت گذاشته بودم لطف کردی جا به جا کردی
خارج شده است

غلامرضا

• منشی S.A مرد
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #4 : 05 اكتبر 2011، 08:14:34 pm »

ممنون علیرضا جان متن واقعا قشنگی بود والبته ببخشید من زیاد وارد نیستم واسه همین اشتباه تو اون قسمت گذاشته بودم لطف کردی جا به جا کردی
.
زهرای عزیز ، ممنونم از اینکه اون متن رو تو جای اشتباه گذاشته بودی ، چون من اونو درس کردم ولی اسمم رو که اشتباه نوشتی ، تو بگو چیکار کنم ؟
یعنی عشق و علاقه اینقدر زیاده که حتی حروف رو هم برعکس می بینه ؟
قدرت خداس ها !
خارج شده است

زهرا

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #5 : 05 اكتبر 2011، 09:17:32 pm »

ببخشید غلامرضا جان اصلا حواسم نبود....
همیشه عشق و علاقه خوب نیس گاهی آدمو به جنون میکشه گاهی به آدم بد ضربه میزنه...
مثل الان من
نمیدونم راستش پشیمون شدم از اینکه بهش تبریک بگم
ما3 روزه از هم جدا شدیم و این روز واسه منم خیلی مهم بود ولی فک میکنم کارم اشتباهه..
همیشه دوست داشتم با یه نفر مثل تو حرف بزنم و در مورد مشکلاتم بگم یکی مثل دوستم تا بتونم درکش کنم بتونم ناراحتش نکنم... ممنون. خوب باشی :rose:
خارج شده است

زهرا

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #6 : 06 اكتبر 2011، 09:55:58 pm »

گاهی وقتی یه چیزایی پیش میاد که نمیدونم باید چیکار کنم........
تا همین چند ساعت پیش شک نداشتم که نباید بهش تبریک بگم...
ما مال دنیای هم نیستیم و این تبریک میشه بهانه دوباره با هم بودن...
من یه معتاد نبودم من مثل شما نبودم من نمیتونم درک کنم... من نمیتونم وقتی عصبانیم و لبخند میزنه رو درک کنم نمیتونم تحمل کنم که هیچ وقت عصبانی نمیشه... نمیتونم درک کنم .... اصلا حالم خوب نیس... چندروز پیش که تموم کردیم هرچی به دهنم رسید گفتم  تا شاید عصبی اش کنم و خسته شدم از این آروم بودنش...برعکس اون...
گفتم ازش متنفرم با لبخند گفت دوسم داشته و خواهد داشت گفت یه آدم خودخواه و پسته گفت من خیلی خوبم آخر گفتم دیگه نمیخوام ببینمش و گفت  دنیا انقد کوچیکه که یه روز چشمات تو چشمام می افته انوقت تویی که پشیمونی از همه حرفات...
خارج شده است

زهرا

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #7 : 07 اكتبر 2011، 07:00:24 am »

سلام تولد دوستم امروزه و به لطف خدا دیشب قبل ازینکه من چیزی بگم خودش اس زد.منم بهش تبریک گفتم و ازش خواستم 1 ساعت قبل از تولد دقیقا محل تولدش بریم ....آخه گفت مردانه است و نمیتونم برم. واقعا دنیا کوچیکه راستش پشیمون شدم واقعا نمیتونم تو چشماش نگاه کنم...  :( :doubt:
امروز تولد سه سالگیشه امیدوارم سی ساله بشه...
خدایا کمکم کن تا بتونم درست راهمو انتخاب کنم... :pray:
خارج شده است

John Doe

• گمنام(John Doe)
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 827
  • We don't need no thought control
    • الکلی ها/معتادان گمنام
« پاسخ #8 : 07 اكتبر 2011، 06:29:19 pm »

سلام تولد دوستم امروزه و به لطف خدا دیشب قبل ازینکه من چیزی بگم خودش اس زد.منم بهش تبریک گفتم و ازش خواستم 1 ساعت قبل از تولد دقیقا محل تولدش بریم ....آخه گفت مردانه است و نمیتونم برم. واقعا دنیا کوچیکه راستش پشیمون شدم واقعا نمیتونم تو چشماش نگاه کنم...  :( :doubt:
امروز تولد سه سالگیشه امیدوارم سی ساله بشه...
خدایا کمکم کن تا بتونم درست راهمو انتخاب کنم... :pray:
.
.
خانم زهرا با عرض سلام و تبریک به مناسبت تولد سه سالگی بیمارت
.
خواهش می کنم که تو تالار به قسمت انجمن وابستگان و همبستگان (کوداCoda) برو و در قسمت زیر مجموعه آن انجمن ، کتابخانه الکترونیک رو انتخاب کنید و کتاب آبی رو صفحه به صفحه بخوانید و در این مورد با من صحبت کنید ...
.
لطفا این کار رو همین الان انجام بدهید ...
.
ممنون و منتظراین کار شما هستم ....
.
مدیر گمنام تالار ...

John Doe
خارج شده است
Traditions Twelve:
Anonymity is the spiritual foundation of all our traditions, ever reminding us to place principles before personalities
.

زهرا

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #9 : 07 اكتبر 2011، 07:53:21 pm »

.
.
خانم زهرا با عرض سلام و تبریک به مناسبت تولد سه سالگی بیمارت
.
خواهش می کنم که تو تالار به قسمت انجمن وابستگان و همبستگان (کوداCoda) برو و در قسمت زیر مجموعه آن انجمن ، کتابخانه الکترونیک رو انتخاب کنید و کتاب آبی رو صفحه به صفحه بخوانید و در این مورد با من صحبت کنید ...
.
لطفا این کار رو همین الان انجام بدهید ...
.
ممنون و منتظراین کار شما هستم ....
.
مدیر گمنام تالار ...

John Doe

سلام ممنون به خاطر تبریک و راهنماییت
فک میکنم واقعا احتیاج دارم به این کار
من الان چند صفحه ای از کتابو خوندم
تا فردا فصل اول رو حتما تموم میکنم امیدوارم فردا بتونم باهاتون صحبت کنم
ممنون از لطفت دوست عزیز
خارج شده است

کامبیز

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1
« پاسخ #10 : 16 مه 2012، 10:48:41 pm »

:bravo: :love: :rose: :rose:زهرا جان به شهامتت تبریک میگم دوست عزیز بهترین حرفی که به دلت امد بگو ومنتظر نتیجه نباش  مهم اینه که تو حرکت خودتو انجام بدی واز افکار بیهوده خارج بشی
خارج شده است

x6owtdf4f

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 211
    • jkl202
Poland man to kick down the woman across the street police arrested 3 days
« پاسخ #11 : 25 آوریل 2016، 03:32:24 pm »

it is understood that the woman was kicked down the woman said: when the whole road, including zebra lines were blocked by a vehicle, he was across the road from the traffic,air max femme pas cher, did not expect to actually be the sick man's foot kick. At that time because of the fall in a car next to the rear, the wife of the husband thought his wife was hit by a car,goyard paris, but also almost hit the driver.
< p > CCTV News reported, on 28 December 2015,tn requin pas cher, Nanjing a couple across the street, because did not take the zebra crossing, the woman actually is traffic a man riding a motorcycle from the back foot kicked down on the ground. January 12, 2016 (today) Nanjing local police news release,hogan outlet online, kick the man has been arrested in Poland Province, 32 years old,hogan outlet online, studying at a university in Nanjing. The man was sentenced to 3 days of administrative detention punishment.
 according to the Yangtze Evening News, the foreign man had allegedly repeatedly insults at the intersection of pedestrians, even pedestrians to obey the traffic rules,chaussure jordan pas cher, also export abuse.
 combined with the video and the police had received the case, that the foot kick man may have psychological problems. Kick the woman said that,nike tn pas cher, although his injury is not serious, but not indulgent to evil men.
< p > after the incident, the police transferred out of the accident man escape trajectory, from the monitor, the man riding a motorcycle have been walking in the fast lane, very fast, speed at about 100 kilometers, at the time of traffic is more pedestrian congestion of traffic,golden goose uomo saldi, the speed is very scary.
Related Articls:

Audit in the oil Fushun petrochemical branch and other irregularities involving paragraph 26 billion

Fuyang Anh

Tianjin Binhai New District C

Wang Haitao identity to the Zhejiang Province military region deputy party secretary, commander of the delivered a speech, this is Wang Haitao in publicly reported for the first time in Zhejiang Province military region commander identity debut. At this point, the current round of adjustment of the provincial people's Liberation Army and armed police officers have been involved in ten provinces.
خارج شده است

fgh1p1ertt

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
    • nop498
Literary fan is my spiritual home _111115
« پاسخ #12 : 17 مه 2016، 04:00:23 pm »

literary fan, thank you! If home is my haven, it is my essence.
 beautiful Pavilion is the fate of my mind
 I quickly wake up in the wake of the son of a wake up, teach me to visit the web page. I entered the literary fan, there are emotional life life log, essays, etc.. The most important is the article inside is clean and beautiful, full of a quality suggestive of poetry or painting full of positive energy. I Pobukedai will I wrote before the first two modern poetry submission:, did not expect soon to be audited through, to see their articles in the literature: and to be able to let more people to see, gave me more confidence and support writing to encourage.
 leisure, I don't love to chat in knots playing cards, but do not love the gossip together three kinds of nuns. I like a person alone, lights, exudes a faint disease pen on paper incense Shijian, recorded the day I saw and heard, and sudden feelings. In the hustle and bustle of the troubles of the world,golden goose outlet, so quiet, really makes me feel peaceful.
< p > from that day on,golden goose sneakers, a busy household chores,scarpe hogan outlet, a time, I began to finishing before writing the poems and articles,scarpe golden goose, also readily wrote some of his own personal experience and own some thoughts on life. In the literature of fan, I most like to read pen pal's prose poem, learn from pen pal writing charm, but also support each other to encourage some. Talk with friends laughing, life,scarpe hogan outlet, gradually learn to communicate with others,air max pas cher, then my life full and happy.
Literary fan is my spiritual home
 rain
 two daughter just participated in the work,nike tn requin soldes, the first month just received a salary, I bought a smart phone, I was rejected at the beginning. First, that this age look bad, the second is the news always reports the who because of what the cell phone software to be cheated, and mobile phone explosion to death ah what, so inevitably some fear, but was finally persuaded her daughter and began to learn to use their phones to access the Internet. Slowly, I learned how to speak on the WeChat, so, the phone instead of paper and pen,nike tn soldes, invisible to give me more pleasure and sense of existence.
< p > daughter know I like nothing to write about something, they advised me to find a platform, with the same interest hobby to exchange more than a, so that both can broaden their horizons, also can know some like-minded friends. As a child because his family was not optimistic, so I was forced to drop out of school, so it is inevitable that some inferiority complex, worried that they write things will be a joke. Daughter is very relieved, a trial of strength and encouragement, I will hold try attitude, to find such a platform on the Internet.
 is really God is not a person, in the afternoon of the month, I finally found the literary fan this the most clean beautiful network literature website. At that time, I would like in the drifting at sea has long been a leaf boat, suddenly found to stop the sheltered harbor, excited, ecstatic, kind of happy mood, unspeakable.
 even though I am not what culture, but very love reading, occasionally write poetry enjoys painting.
Related Articles:

The bleak

Also see the moon cake listed

Accompany, is also a kind of warm

I hear, the curved moonlight, in microwave beating heart; I saw, that Wang Bay autumn and moon across the empty eye contact, like a lover each other heart to heart affectionate look. That fresh and graceful like crescent moon, Xiumei Mimosa, and like she lovingly, autumn moon on the sky, worried about youthful bud, stream, ocean waves, the noble color.
خارج شده است

bh47gsgere

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 275
    • def180
2014 County Office of the first half of the work s
« پاسخ #13 : 04 ژوئن 2016، 06:27:31 am »

County Office of the first half of the work of the first half and the second half of the work arrangements

< p > we maintain in order to build a high political quality, business ability, work style and good social image of the staff team as the starting point and the foothold, actively carry out various forms of learning teaching activities, effectively improve the overall quality of the staff. One is to strengthen the study, improve the ideological and political quality. We combine Communist progressive education with focus on counseling and decentralized self situation, according to plan request,air max femme pas cher, step-by-step learning the party leader's writings and improve the stories of the characters,goyard soldes, writing experiences with reading notes, and combined with their actual analysis existing problems, formulate rectification opinions. So that the staff further shake the political position, to strengthen the sense of purpose, service awareness and the overall situation awareness, the establishment of a correct world outlook, outlook on life and values. Two is the development activities, improve the work ability and business level. We often carry out research the appraisal and business knowledge assessment, writing ability test and other activities, to stimulate the staff to learn business spontaneously, to improve the level of work enthusiasm, effectively promote the development of the work. Three is to strengthen the management, a good part of the image of the tree. Build a sound work system, the scale of the work process, to further clear the office staff of the division of labor and work responsibilities, has been groping to do the work of the office of the new work mechanism. Strengthen financial management, expenditure elasticity of compression, for entertainment, conference, vehicle management made detailed provisions, funding responsibility, earmarking, based on the principle of "less money, more work", not only embodies the high standard, strict request, and operation, targeted, to ensure that the county organs deformity operation. To strengthen the insurance security work,nike tn foot locker, on duty,nmd running femme pas cher, Zhisu and other daily work unremittingly, and the incident occurred throughout the year is not the case. The guests visiting do "welcome to have a sound,scarpe timberland outlet, sitting there say, go there to send sound" and establish a warmly, thoughtful,hogan outlet online, generous good image, especially in the county, the county government advocated donated aid, poverty alleviation, voluntary blood donation movement lead by example, better display demonstration role in driving the memories of a year to work, although according to the requirements at the beginning of the year, we implement the tasks for the appointment. However, there also exist a certain gap and the insufficiency. It is important to study the character and level of the study and the gap, the opportunity to learn advanced areas of the lesson is not a lot, the consultant is not in place. Management level is low, scientific, standard, efficient working machine >
< p > under the correct leadership of the county Party committee and the loving care, in the first half of the year,scarpe hogan outlet, I do adhere to the "three services" as the central, full Phi play an assistant to the chief of staff, organization and coordination, government services, urge inspection and logistical support etc. function, strengthen the cadre troop quality construction, renovation of the mechanism, firm is caught fulfil, security and promote the efficient operation of the work of the county,goyard soldes, obtained the good result. The specific work done in the following four aspects:
 one, last year, a summary of the work
 (a) to strengthen their own construction, the team has a new change in the face of
2014 County Office of the first half of the work summary
2014 County Office of the first half of the work summary
Related Articles:

2015 new m

Personal summary of kindergarten teachers in 2014

Zhu mayor of my bureau income hundred days campaign activities practice fully affirmed. Two is to carry out the analysis, the focus of monitoring. Carry out the macro tax burden of the city, industry tax, focusing on sources of tax, export tax rebate warning and policy effect analysis, in a timely manner to the mining tax potential.
خارج شده است

این صفحه در 0.078 ثانیه 20 نمایش داده شد.