انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

هزار آرزوی بشر در مقابل یک تقدیر الهی محکوم به فناست .
آرزو دارم خدا بهترین و قشنگ ترین تقدیر ها را در این موقعیت برایت رقم بزند ...

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال 17 _ قدم یک الانان  (دفعات بازدید: 1855 بار)

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
سوال 17 _ قدم یک الانان
« : 26 ژوئن 2011، 01:34:30 pm »

آیا من از دیگران به راحتی مراقبت میکنم در حالیکه مراقبت از خود را سخت مشکل میدانم ؟
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
پاسخ : سوال 17 _ قدم یک الانان
« پاسخ #1 : 07 ژوئیه 2011، 12:18:33 pm »

من چون همیشه ذهنم مشغول دیگران بود از روی ترسها و نواقص به راحتی از دیگران مراقبت میکردم و فکر میکردم کاری که من انجام میدهم دیگران  نمی توانند  برای خود انجام دهم . توانایی هایشان را میگرفتم و به خودم و دیگران خسارت میزدم . وقتی تمرکزم روی خودم و بهبودیم نبود مراقبت از خودم سخت و دشوار بود ارزش خودم را در تایید دیگران می دیدم . امروز ارزشها را بطور صحیح معنا میکنم با کسب آگاهی و شناخت مسئولیت و اولویت و حد و مرز هایم میتوانم از خودم مراقبت کنم .
« آخرين ويرايش: 07 ژوئیه 2011، 12:21:01 pm توسط narges »
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

somaye

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 530
  • ما بیشتر از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از وقایع
    • shemis
« پاسخ #2 : 23 ژانویه 2012، 10:20:46 pm »

بله.چون من خودم را خدای دیگران می دانستم و فکر می کردم که فقط من می توانم آنها را از خطرات مصون نگه دارم.حس مسئولیت پذیری افراطی من باعث شده بود که دیگه وقتی برای خودم نداشته باشم و تمام وقت وانرژی من صرف مراقبت از دیگران می شد.من خیلی راحت به دیگران سرویس میدادم ولی برای خودم نه چون خودم را آدم حساب نمی کردم .من در وجود معتادم و خانواده ام پخش شده بودم و اصلا هیچ گونه احساسی نسبت به خودم نداشتم.
خارج شده است
عازم یک سفرم،سفری دور به جایی نزدیک،سفری از خود من تا خودم،مدتی هست که نگاهم به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست

نگین

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 549
  • اصول را به شخصیتها ترجیح دهید...
« پاسخ #3 : 25 اوت 2012، 01:09:36 pm »

هر انسانی خودش را بهتر از دیگران میشناسد
ما با تمرکز روی دیگران از خودمون غافل میشویم
و فقط به مراقبت و تغییر شخص معتاد برمیخیزیم
و چون همه وقت و نیروی ما صرف مراقبت
از دیگری میشود. خود را فراموش میکنیم
دقیقا مثل شیشه که کافیه کمی رنگ
بهش بزنیم که آن را به آینه تبدیل کنیم و خودمون
و نقصامونو ببینیم
و شروع به تغییر نقصامون بکنیم و توانایی را جایگزین آنها کنیم
خارج شده است
----نارانان سرای آرامش من است----

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 372
  • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
« پاسخ #4 : 10 ژانویه 2014، 10:59:38 pm »

برای خودم و خواسته های خودم ارزش قائل نبودم چون خودم را دوست نداشتم و می خواستم این دوست داشتن را از دیگران طلب کنم و ترس از قضاوت و احساسی بودن بیش از حد و حس ترحم باعث میشد به سلامتی روح و جسمم لطمه بزنم و بدون هیچ انتظاری از خودم و نادیده گرفتن احساسم فقط به فکر مراقبت از بیمارم بودم امروزه باید خودم را دوست داشته باشم و به خصلت های خوبی که خدا در درون من گذاشته پی ببرم و آنها را رشد دهم واز خودم مراقبت کنم.
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

nk75xpre2

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 253
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • ghi910
Phoenix Entertainment News
« پاسخ #5 : 28 آوریل 2016، 02:16:50 pm »

< p > if this is the case, we decided to begin today through the microblogging platform to care our friends to share a bit of real life, hope everyone from here understand we rather than listen to people with ulterior motives fabricated story! We will tell the children the habit of this life,hogan outlet online, and to push their own supervision, because there are many pairs of eyes looking at us,hogan outlet online, many people are concerned about us! Also welcome the experience of their mother and I exchange parenting experience!
 Phoenix Entertainment News &nbsp,hogan outlet online;  Zhang Yimou wife Chen Ting since the opening of micro-blog,hogan sito ufficiale, from time to time in the sun out of the children's warm family photos. April 8th, Zhang Yimou's wife Chen Ting upload a group of daughters in the field of micro-blog picking and feeding camels photos, friends like little girl cute cute.
 finally sincerely wish everyone a happy family Happy National Day.
 Zhang Yimou daughter
 click into the picture: his wife Chen Tingshai Zhang Yimou posed for the birthday: make a good movie home to me (Figure)
Micro-blog
 Zhang Yimou daughter
 Zhang Yimou bounce event review:
 wrote: micro-blog
 family happiness, the health of the elderly and children thrive is everyone's wish,hogan roma online, every day we are in these efforts! But the fact told me that not everyone would like to bless us! Three children,ugg pas cher, ten years of feelings in the eyes of some people a deep hatred! As a public figure's family,hogan outlet online, I understand to be low-key and average life for us is a luxury, although we have tried our best to protect our children and family, the regret is someone trying to destroy our peace!
 dear friends in the media, I know or not know my friends, today is my birthday and I with Yimou's wedding anniversary, on this special day I have something to say.
 in September 30th last year, Zhang Yimou and his wife Chen Ting by micro-blog to celebrate the wedding anniversary, and the sun family five. The picture of Zhang Yimou and his wife and two sons and daughter stood together, the eldest son of the height is equal to the Zhang Yimou. It is reported that Chen Ting in September 28th the first of micro-blog, micro-blog and apply for authentication, the authentication information is the wife of Zhang Yimou".
Chen Ting
 Chen Tingkai Sun family life
Zhang Yimou, 9 year old daughter of a small field in the field of cucumber was cute cute cute (Figure)
2013 in May, the director Zhang Yimou alleged "bounce back" by the media stir fried dishes, the sources said, the fact that Zhang Yimou, chenting illegal birth has been verified. Zhang Yimou (domicile,hogan outlet online, XiXiangTang District, Nanning, Guangxi) and Chen ting (domicile in Binhu District of Wuxi, Jiangsu) family of three children (respectively in 2001, 2004 and 2006 in Beijing was born), were not achieved >
Related Articles:

The late Ai Iijima's official blog will close fans busy message to mourn

In uniform

The fugitive is a county in Shijiazhuang, Shijiazhuang Development Zone to rent the excavator, the above positioning equipment removed to about 300000 of the price to sell it, and then back to the home of a mine to work. Xiao Yun pretended to be a 24 year old girl with chat, let the other side to help find a job.
خارج شده است

idh9bhe4u

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
    • qrs631
Week review Quarterly intensive period of the Unit
« پاسخ #6 : 04 ژوئن 2016، 12:40:19 am »

< br / > the euro group chairman Rongke 29, warned the euro zone have the danger of collapse, the euro zone will be through the European financial stability tools (EFSF) with the European Central Bank act together together to quell the turmoil in financial markets, to defend the euro.
< p > message: Moody's downgrade of forecasts for Britain's economy, and maintain the negative sovereign rating outlook; the German finance ministry said there is no need for the plan of the euro zone's permanent rescue fund,nike tn pas cher, the European stability mechanism (ESM) issued a banking license.
Week review: Quarterly intensive period of the United States and the three major stock index to maintain the shock trend
< p > (I US stock news) Beijing time on August 5, U.S. stocks this week the first four trading days by Europe's central bank to maintain the current monetary policy unchanged, the European debt crisis haze etc. downturn trend, fell for the fifth straight day,hogan outlet online, Friday's payrolls data is far more than the market expected, the three major stock indexes rose strongly received a copy of the lost ground week,golden goose outlet, this week, the Dow rose 0.16 percent, the Nasdaq composite rose 0.33%, S & P rose 0.36%. This week is also the United States stocks quarterly intensive period.
< p > stocks: American comprehensive engineering, procurement and construction service provider Chicago bridge and iron and Steel Company (Chicago Bridge & amp; iron) said that the company will be about $3 billion in cash and stock to buy American counterparts Shaw group (Shaw group (Shaw), the deal will create a focus on Industrial energy large engineering and construction company.
 Tuesday
 stocks: Google spent $acquisition of Interact> Wildfire
< p > the largest market maker questioned Knight capital this week due to a fault in technology trading leads to 150 abnormal fluctuations in the stock, the company therefore within 45 minutes losses of $440 million.
 Monday
< p > economic data: June US consumer spending was flat,louboutin pas cher, less than economists expected; June U.S. personal income in the chain growth of 0.5%, better than economists had expected; in the second quarter of this year, the American enterprise employment cost index QoQ growth of 0.5%, an increase of 1.7%; in May the United States CS20 big cities annulus comparing prices increased by 2.2%, fell 0.7 percent, economists expected; April CS prices fell by 1.9%; July Chicago Purchasing Managers Index (PMI) 5.37 points, than economists expected; July consumer confidence index was 65.9,hogan outlet, economists expected,
 news: S & P in July 30th released a study reported that due to the European debt crisis on economic activity damage, in 2012 the euro area overall GDP will drop by 0.6%, rather than before the expected zero growth. Economists surveyed by Reuters are expected to shrink by an average of 0.4%. In addition,sac goyard saint louis, the S & P also in 2013 the euro zone economic growth is expected from the previous growth of 1% down to 0.4%.
 stock index trend: the Dow fell 0.02%,hogan outlet; the NASDAQ fell 0.05% 0.41%; P,guess soldes.
Related Articls:

Buy network layoffs difficult capital dilemma

Li Xueling the bigger the company aim at you, the

Southern C

Significant performance is: as the "silent majority", the grass-roots power of shenyang. Thanks to the new media, one by one to become active in social dynamics, a silent voice is also being recovered, together into a very broad public opinion field. This public opinion field is no longer a closed circle of public opinion in the body.
خارج شده است

haN1Bd4dOw

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 182
    • efg122
fake cartier jewelry protein
« پاسخ #7 : 31 اكتبر 2017، 09:10:12 pm »

dingla Ji three starring Youku homemade program "guest star Ying" tells the story behind the cartier love bracelet replica scenes In the show Hugh Jackman revealed that the fitness method is stunned Fan Bingbing 46 year old Jackman from 2000 for the first time in pandora christmas charms sale online the "X" series of movies in the fjallraven laptop backpack beginning the first time in 14 years to play wolverine In the program he admitted that because of this opportunity to cherish so long as they can also determine a good performance it will be Wolverine in the end in order to maintain the perfect shape Hugh Jackman two hours a day in the morning 45 mini kanken backpack minutes + afternoon 45 minutes the training and constantly add water vitamin C and protein This unique method of fitness also stunned Fan Bingbing: I think he has been eating We work every day in 14th Five-Year almost an hour a stop is someone to help him end a plate of vegetables with chicken he kept eating to maintain fitness the vampire diaries season 8 dvd consumption of energy" To increase your muscle, The specific proportion suggested by muscle carbon water: protein: fat 5:3:2." ordinary people need to eat about 1 grams of protein per kilogram of body weight per day
1 is from the daily diet 2 is the daily diet + protein powder weight loss of baby einstein dvd collection the first 132. so you can play a very good help. white meat 100-150 grams.
   error: not a warm-up directly start training work time is precious, mutton slices cooked in hot pot dumplings,combined with the role of the back muscles

http://www.dclub.cncalife.com/forum.php?mod=viewthread&tid=3&pid=856280&page=3179&extra=page=1#pid856280

http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=562636&p=631487#post631487

http://hot003.com/forum.php?mod=viewthread&tid=790&pid=133196&page=59&extra=page=1#pid133196

http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1622&pid=178578&page=36&extra=page=1#pid178578

http://forum.hndcomputer.com/viewtopic.php?pid=558123#p558123

http://forum.behboodi.org/index.php?topic=4430.msg36265#msg36265

http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1082&pid=178577&page=59&extra=#pid178577

http://www.dclub.cncalife.com/forum.php?mod=viewthread&tid=725497&pid=856278&page=1&extra=page=1#pid856278

http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=560609&p=631485#post631485

http://hot003.com/forum.php?mod=viewthread&tid=436&pid=133193&page=60&extra=page=1#pid133193

http://www.dclub.cncalife.com/forum.php?mod=viewthread&tid=725484&pid=856274&page=1&extra=page=1#pid856274

http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1082&pid=178576&page=59&extra=page=1#pid178576

http://forum.behboodi.org/index.php?topic=3377.msg36264#msg36264

http://hot003.com/forum.php?mod=viewthread&tid=997&pid=133192&page=14&extra=page=1#pid133192

http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1179&pid=178575&page=54&extra=page=1#pid178575
خارج شده است

این صفحه در 0.074 ثانیه 22 نمایش داده شد.