انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

نهال خرد بايد در كوزه عشق كاشته شود و بآب احساسات ، آبياري شود.
؛مترلينگ؛

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سفرنامه پوکت  (دفعات بازدید: 2004 بار)

رضا - اینترنت

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,864
  • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
    • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام
سفرنامه پوکت
« : 26 مه 2011، 08:43:39 pm »

[size=inherit]
[/size][/size]
[/size][/font]
سفرنامه پوکت
[size=inherit] سفر ما به پوکت بعد از دو شب اقامت در بانکوک آغاز شد. ما دوشنبه با پرواز Thai Airways به سمت پوکت حرکت کردیم و پس از یک ساعت به فرودگاه کوچک اما زیبای جزیره پوکت رسیدیم. از همان ابتدا باران شروع شد و تقریبا تا سه روز ادامه داشت. باران گاه شدید میشد و گاهی به صورت نم نم میبارید و در این میان ساعاتی هم قطع میشد اما آسمان همچنان ابری بود. هوا به نسبت این همه باد و باران گرم بود و نیاز به پوشیدن لباس گرم و اینجورچیزا نبود.ما از همان اول دو دست بارانی نایلونی (البته به اصطلاح خودشان) خریدیم و با پوشیدن آن بارانی ها که در واقع کیسه هایی بزرگ بود که در آن استین و کلاه تعبیه شده بود دیگر نیازی به چتر پیدا نکردیم. قیمت بارانی ها بین 50 تا 75 bat بود اما سر ما کلاه رفت و هرکدام را 100 bat خریدیم تازه با کلی چانه زدن. به نظر من در پوکت باید خیلی بیشتر از بانکوک پانه بزنی و قیمت ها هم کمی گرانتر از بانکوک است و اصولا بهتر است خریدتان را از دست فروش ها انجام دهید تا پاساژها چون جنس ها همان جنس ها هستند اما قیمت ها پایین تر هستند.اسم هتل ما Duangjitt بود ، هتلی بود ویلایی با یک باغ بسیار بزرگ ، دو استخر و دو مرداب پر از گل نیلوفر ، از زیبایی هتل هرچی بگویم کم گفتم اما اتاق ها تاریک و معماریش قدیمی بود ولی اون باغ زیبا جوابگوی تمام کم و کاستی ها بود. ما در کل از هتل بسیار رازی بودیم به خصوص اینکه در منطقه Patong قرار داشت و تا خیابان اصلی جزیره پوکت یعنی Bangla پیاده 15 دقیقه بیشتر راه نبود و در آن هوای مطبوع بارانی پیاده روی بسیار می چسبید.در پوکت برخلاف بانکوک هیچ کدام از تاکسی ها ؛ تاکسی متر نداشتند و قیمت ها تقریبا گران تر و مشخص شده تربودند مثلا توک توک ها برای هر مسیر معمولا 200 bat میگرفتند و این یک نرخ ثابت بود. هتل ما به ساحل هم بسیار نزدیک بود و پیشنهاد میکنم قدم زدن در شن های سفید و نرم ساحل رو از دست ندهید.در پوکت تفریحات زیادی وجود نداشت و اوصولا برای تفریح کردن باید از پوکت خارج می شدی و به جزیره ها و جنگل های اطراف آن می رفتی که البته تور های مربوط به این مناطق را می توانستی هم از لیدر تورتان و هم از دکه هایی که در خیابان وجود داشت تهیه کنی که پیشنهاد من این است که از دکه ها بخرید چون ارزان تر و متنوع تر هستند البته چونه فراوان را نباید فراموش کنید. قیمت تورها روی تمام بروشورها نوشته شده است اما تقریبا با 50% تخفیف میتوانید آنها را بخرید مثلا ما تور جزیره phi phi را همراه با کشتی کروز و ناهار و غواصی از ساعت 10 صبح تا 7 شاب با چونه 3000را bat1500 batگرفتیم.در پوکت برخلاف بانکوک هیچ کدام از تاکسی ها ؛ تاکسی متر نداشتند و قیمت ها تقریبا گران تر و مشخص شده تربودند مثلا توک توک ها برای هر مسیر معمولا 200 bat میگرفتند و این یک نرخ ثابت بود. هتل ما به ساحل هم بسیار نزدیک بود و پیشنهاد میکنم قدم زدن در شن های سفید و نرم ساحل رو از دست ندهید.در پوکت تفریحات زیادی وجود نداشت و اوصولا برای تفریح کردن باید از پوکت خارج می شدی و به جزیره ها و جنگل های اطراف آن می رفتی که البته تور های مربوط به این مناطق را می توانستی هم از لیدر تورتان و هم از دکه هایی که در خیابان وجود داشت تهیه کنی که پیشنهاد من این است که از دکه ها بخرید چون ارزان تر و متنوع تر هستند البته چونه فراوان را نباید فراموش کنید. قیمت تورها روی تمام بروشورها نوشته شده است اما تقریبا با 50% تخفیف میتوانید آنها را بخرید مثلا ما تور جزیره phi phi را همراه با کشتی کروز و ناهار و غواصی از ساعت 10 صبح تا 7 شاب با چونه 3000را bat1500 batگرفتیم.در پوکت معمولا مغازه هایی برای اجاره موتور وجود دارد که پیشنهاد میشود بجای دادن پاسپورت به آنها 100 دلار بیعانه بدهید. در این 5 روزی که ما پوکت بودیم اصلا نتوانستیم حتی یک غذای تایلندی را هم امتحان کنیم چون همه بدبو بودند و هم بد شکل ما معمولا برای خوردن غذا به Mcdonald , KFC , Pizaa Company می رفتیم اما در ان میان غذای یک رستوران بسیار بسیار خوشمزه بود که اون رستوران رستورانی نبود جز "پادیران" یک رستوران کاملا ایرانی با مدیریت و آشپز ایرانی ، سطح کیفیت و مزه غذاها بسیار عالی بود و ما دوبار برای صرف ناهار و شام به این رستوران رفتیم ، پیشنهاد میکنم قیمه بادمجان را حتما امتحان کنید. البته ما یک بار هم به رستوران ایرانی (تهران) رفتیم که غذایش واقعا افتضاح بود ما که از رفتنمان پشیمان شدیم.در آن روز ها به دلیل روز های بارانی تور جزیره phi phi برگذار نمی شد اما در عوض از تور Raftiyng بسیار استقبال میشود. بالاخره هوا آفتابی شد و ما به جزیره ی phi phi رفتیم اول از همه بگویم که آفتابه پوکت بسیار شدید تر از پاتایا و بانکوک است ، و بسیار باید مراقب خودتان باشید و تا جایی که می شود از آفتاب گرفتن خودداری کنید . تا جزیره حدوده ۲ ساعت راه بود ) البته کشتی کروز با سرعت بسیار پایینی حرکت میکرد) در این میان ما در ۲ جزیره دیگر توقف داشتیم اولی جزیره Khai بود که ما در آنجا به غواصی پرداختیم که واقعا عالی بود اما گاهی ماهی ها ما را گاز می گرفتند که باید مراقب باشید و بعدی جزیره monky island بود که قرار بود ما در انجا به میمون ها غذا بدیم که یه میموون هم ندیدیم.

درساحل آن جزیره یکی از اعضای گروه ما به آب رفت و یک طوطیا (خارپشت آبی) پای او را زد که بسیار درد ناک و خطرناک بود و اگر مسئولان تور که خودشان تایلندی بودند در آنجا نبودند اتفاق خیلی بدی می افتاد چون تیغ های این طوطیا ها در بدن زنده هستند و همراه با جریان خون به طرف قلب حرکت میکنند و باید قبل از این اتفاق این تیغ ها به وسیله ضربه کشته شوند که مسئول تور با شیشه نوشابه محکم بر روی آنها میکوبیدن و با ریختن آمونیاک و آب شور دریا آن را ضدعفونی میکرد.

لازم به ذکر است که باید بسیار مراقب کلاه های غواصی خود باشید چون اگر گم شود باید برای هرکدام تقریا 1000 bat جریمه بدهید. بعد از جزیره میمون ها ما به جزیره اصلیphi phi رفتیم که یک جزیره مسکونی بود در بین راه مناظر دیدنی بسیار زیبایی بود که خیلی برای گرفتن عکس خوب بود. این جزیره بجز چند بازار شلوغ پلوغ چیز خاص دیگه ای نداشت. ما برای این جزره 45 دقیقه وقت داشتیم که زیاد هم بود.قرار بود ما ساعت 5 به سمت پوکت حرکت کنیم و 7 برسیم اما دو نفر گم شدن و 1:30 طول کشید برای همین به شب خوردیم و هوا تاریک و بارانی و طوفانی شد اما چون با کروز نسبتا بزرگی رفته بودیم به طبقه پایین رفتیم و از باران در امان موندیم اما در کل شرایط یکم هیجان انگیز و ترسناک بود.

البته همین دو نفری که گم شده بودند تعریف میکردند که در سمت دیگر جزیره بسیار دیدنی تر و زیباتری بود و تفریحات آبی مختلفی هم وجود داشت.پیشنهاد میکنم در این تور ها خود را بیمه کنید و همینطور اگر موتور کرایه می کنید چون اگر تصادف کنید جریمه آن و خرج دکتر بسیار بالا است..

ما در پوکت بیشتر به استراحت مشغول بودیم و اگر هر روز یک ماساژ نمیرفتیم روزمان شب نمی شد. ماساژ ها انواع مختلفی دارند که نسبت به نوع و مدتشان قیمتش فرق میکنه. قیمت ها ثابت هستند اما اگر گروهی برید تخفیف میشود گرفت.خلاصه این 5 روز گذشت و در روز آخر هوا آفتابی شد و ما آفتاب پوکت رو هم دیدیم. اما روز برگشت بسیار سخت بود چون ما یک پرواز 1 ساعته به بانکوک با 4 ساعت انتظار و یک پرواز 7 ساعته به تهران داشتیم که خیلی طاقت فرسا و طولانی بود.ما از سفرمان بسیار رازی بودیم با اینکه شهر پوکت زیباست اما بوی فاضلاب و غذاهایشان آدم را اذیت میکند ولی در کل من رفتن به آنجا را به شما توصیه میکنم.

تهیه شده توسط : الهه رضابیک

خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

gqg8eob9g

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 285
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • efg174
micro-blog broke the Lang Gong Xinliang love
« پاسخ #1 : 25 آوریل 2016، 08:55:27 pm »

Gong Xinliang: I just fell in love with his denial of his fans.
 Gong Xinliang to clarify: just ordinary friends
3 16, a weekly micro-blog claimed that Lang Lang love,scarpe hogan outlet, his girlfriend is "in" If You Are The One sexy female secretary Gong Xinliang. March 18th Gong Xinliang media interview that she and Lang Lang are just ordinary friends, I hope you more attention to her work. In 18, 2:49 released by micro-blog, Gong Xinliang also said she is a fan of Lang Lang, please do not guess the.
 micro-blog broke the Lang Gong Xinliang love
3 May 16 afternoon 6 when 34 points, a weekly microblogging broke the news, pianist Lang Lang and Miu Miu together: you look right,scarpe hogan outlet, Lang Lang's girlfriend is indeed Gong Xinliang,scarpe hogan outlet, Feng Xiaogang's "non honest do not harass" sexy female secretary. Magazine has repeatedly photographed Lang Lang and a sexy woman common access to the hotel,tn requin pas cher, watch in the near future to the clear face, it is Gong Xinliang undoubtedly. Actually, attention Xinliang Gong Weibo users is not difficult to see, she half a year since many times forward Lang Lang microblogging, already hinted romance. Shortly thereafter, the popularity of the studio's official microblogging also prove this message: Piano wunderkind Lang Lang in love,hogan outlet online, girlfriend was actually "do not sincere non-interference" sexy female secretary Miu Miu,scarpe hogan outlet, did not expect it. They put on a "if you are the one" in the hand of the successful "celebrity edition".
 Gong Xinliang (data)
3 month 18 days,golden goose saldi, Gong Xinliang she said she and Lang Lang are just ordinary friends,ugg soldes, not like online said, "the relationship between lovers". Gong Xinliang said that her current focus is still on the job, I hope you more attention to her works, we may think that I am a person who is more love speculation. In fact, everyone saw me, understand that Gong Xinliang is very one-sided, not simply to the image of the screen to understand me, I have been working hard to work." And in the morning she released microblogging, Gong Xinliang also for the rumors responded: "I'm just his fans, I am in awe of his artistic attainments and love his music, please everybody do not guessing, the generous support of the outstanding artist",
Related Articls:

Fan Bingbing and the most exp

32 year ol

Lady GaGa exposes Hongkong buy pirated brand by cu

As a member of the workplace, we must go out to work. In order to make their work more efficient, we need to identify the relevant matters in advance and the other side, this time, the phone has played a very important role. You can use it to solve many of the problems that face to face! This issue, we have to learn how to use the phone to make an appointment and solve the problem. Office ASSISTANT: good morning.
خارج شده است

bh47gsgere

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 275
    • def180
In the years of Qingjian, half the light paper
« پاسخ #2 : 20 مه 2016، 12:39:46 am »

< p > between sleep and wakefulness,golden goose sneakers, outside the window and under the xixilili rain, rain, marching brisk footsteps, the memory door ajar, when we went in, there is no preparedness, always after the rain the footprint, never emerge from the false door, turn namely skyline,chaussure jordan pas cher, reduced memory in our, into the future of blurred, no shoulder to lean on, we will returned to where? Solitude, dusk lake, drizzle blurred line of sight from the people, weeping willow bow,hogan sito ufficiale, Liu Hua as, according to powder,louboutin pas cher, too persistent fingertip memory to tie him down, always spread as far as the birth and death of the previous contract.
In the years of Qingjian, half the light paper
< br / > the struggling US, in years, tree lined stumbling, stumbling through the pain,tn requin pas cher, in front of the memory of pain feel dejected. The wind, gently floating around, the memory.
< p > the incomplete dress cover, hide the scars of memory, eventually covering the inner fragile, passing Chan Xi flow to now, pipa, I do not know to where, before they agree to stop. There is always a heart wrenching pain, there is always a parting let people linger meditation. Through the vicissitudes of the years, was unable to withstand the memory of the wind. By the time of bitter suffering, but not cold autumn rain shower drain. The habit of wandering around, and can tolerate The imprint is engraved on my heart. entanglement? The habit of wandering alone, and can tolerate from reunion? Don't blame qingshenyuanqian, only cherish the time qingqian. The memory of the text written in the blue pages, not for Juan fine running, only half the light paper.
< p > oil as lamps dry years and found traces of the past phrase only words, again meet rainy. The only pity grass and south of the Yangtze River,nmd runner homme pas cher, Piaofei thoughts manjuan, Yi, broken bridge, no people to go in a hurry, only left Shuying swaying, nines of the world, but also vaguely stop in the wash the dust of dreams. The memory of the clock,hogan sito ufficiale, and the sound of the lethe River, Acacia Campanula, and in what is sought. Dilute the bustling drizzle, can hold removed the passage of time, breeze spread the feelings, not dispersed lingering memory. So, in this way,hogan outlet, look at the fate of the boat is incapable of action in the years of the ferry ran aground.
 the footsteps of youth, not because people stop. Years of sailing, not because of a person to stay. Missed the spring of March, and will no longer have to meddle in the past. In this world, there are too much of a hurry parting, US defenseless, measures not urgent anti us and eventually became a world of mortals traveler, years from the people.
< p > and a sad face, the past two lines of clear tears traction, dating back to the dream of the affliction the sorrow of parting, the fragmentation of the crumbling, leaving the dark yellow shell, ruins, unmanned and witting in recounting how hilarious entanglement, the end of the road, edge extends to the touch of the sunset, reddening of the face, like in shaved years past since hereby goodbye, always thought that the success of the past memory wiped out, helpless and east of the familiar face. Sunset in the East and the west, Xu Ran, the memory time bleak, but because of the cycle and deeply engraved.
 pear rain season, quietly passing clouds burning burial, gently drawing parting years. Half years, only half the weight of paper.
Related Articles:

Visit Dr. Sun Yat-sen's Mauso

Xiyuan San

Ye Zhilei

The dancing circle little drops of water, such as golden dance, happily dizzy wave after wave of vortex. In the face of the wind, with the flavor of the sun, blown chaos of the rhythm of the rain, accidentally bumped into the eyes, so fresh a trace of warmth, self heart leapt, diffuse through the fingertips. Dipped in a drop of rain, on a piece of the sun, write your name, every brushstroke, each stroke, graffiti sunny smile.
خارج شده است

fns4565

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 31
کاربرد درب اتوماتیک شیشه ای
« پاسخ #3 : 21 مه 2016، 11:25:25 am »

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از انتخاب هایی است که چشم انداز ساختمان را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار داده و در هر مکانی قابل استفاده است. مهم نیست که چه مقدار فضا برای نصب درب ها در اختیار دارید؛ زیرا انواع مختلف درب اتوماتیک شیشه ای به شما کمک می کنند تا بیشترین استفاده را از کمترین مکان داشته باشید.
 این نوع درب ها می توانند انتخاب مناسبی برای مکان های عمومی از جمله ادارات، بانک ها، ویلاها، شرکت ها، بیمارستان ها (که رعایت بهداشت در آن ها اهمیت فراوانی دارد)، مراکز توان بخشی، مراکز کنفرانس و ساختمان های نمایشگاهی باشند.
درب اتوماتیک شیشه ای با بهره گیری از یک حسگر مادون قرمز می تواند حرکت در محیط را تشخیص داده و باعث باز شدن ورودی گردد. در مراکز پر رفت و آمدی که در کنار پیاده رو ها قرار گرفته اند و ممکن است درب آن ها دائم باز و بسته شود، می توان از یک حسگر که در کف ورودی قرار می گیرد استفاده نمود که باز و بسته شدن درب با تشخیص وزن افراد انجام گیرد.
امکان نصب این درب ها در هنگام ساخت ساختمان و یا پس از آن وجود دارد. درب اتوماتیک شیشه ای قابلیت اتصال و ترکیب با سیستم اتوماسیون مراکز اداری را نیز دارا می باشند، همچنین می توانند به سرعت قفل شوند و یا بسته به نیاز در وضعیت «دائم باز» یا «دائم بسته» تنظیم گردند. این درب ها از جنس شیشه مقاوم سازی شده (سکوریت) ساخته می شوند که قابلیت حک کردن آرم شرکت یا موسسه (سند بلاست) و یا طرحی خاص بر روی آن نیز وجود دارد. جنس قاب یا فریم درب ها از آلومینیوم ضد سایش است که می تواند روکش استیل نیز داشته باشد.
[align=center]
 [/align]

مزایای درب اتوماتیک شیشه ای

از نکات مثبت استفاده از این نوع درب ها می توان به زیبایی، باز شدن نرم و بی صدا، کاهش مصرف انرژی و امنیت بالا اشاره نمود. درب شیشه ای اتوماتیک به دلیل داشتن دامنه ی وسیع محصولات از انعطاف بالایی برخوردار هستند که به همین دلیل برای هر وضعیت و موقعیت ساختمانی قابل استفاده هستند.
شاید تصور کنید که از کار افتادن درب های اتوماتیک در زمان قطع برق مشکلی بزرگ برای این نوع درب ها باشد. در صورتی که درب های اتوماتیک می توانند مجهز به یک باتری بک آپ باشند تا در زمان قطع برق، انرژی مورد نیاز برای باز و بسته شدن آن ها را فراهم آورد. این باتری ها پس از ورود جریان برق به ساختمان به صورت اتوماتیک شارژ و قابل استفاده مجدد می شوند.
از آنجایی که در زمان عبور از درب های اتوماتیک نیازی به باز و بسته کردن درب به صورت دستی نیست، این نوع درب ها جهت استفاده افراد مسن و ناتوان و همچنین استفاده در ورودی آزمایشگاه ها و مکان های استریل بسیار کاربرد دارد.
[align=center]
 [/align]
درب اتوماتیک شیشه ای استهلاک پایین تری نسبت به درب های لولایی و مکانیکی دارند، همچنین نیازی به فضای خالی پشت درب نیست و می توان با مجهز نمودن درب با سیستم های کنترل تردد، برای ورود افراد مجوز تعیین کرد.
در صورتی که در مکانی از درب های اتوماتیک ضد حریق و یا خروج اضطراری استفاده کنیم، در زمان حادثه این درب ها امنیت را تامین و تضمین می کنند.
انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک این امکان را فراهم می سازند که در هر مکانی قابل استفاده باشند. به گونه ای که برای فضاها و اماکن متفاوت نوع خاصی از درب اتوماتیک شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد. انواع درب های اتوماتیک شیشه ای عبارتند از درب اتوماتیک شیشه ای کشویی یا اسلاید، درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی، درب اتوماتیک شیشه ای گردان، درب اتوماتیک شیشه ای آکاردئونی، درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی (زاویه دار) و درب اتوماتیک شیشه ای قوسی (منحنی). به عنوان مثال برای مکان هایی که فضای کمی در دسترس است، از درب های تلسکوپی، در مکان هایی که نیاز به فضای زیاد برای حمل بار و لوازم است از درب های اتوماتیک گردان و در مکان هایی مانند بیمارستان ها، بانک ها و ادارات از درب های کشویی استفاده می گردد.

مبنع: گروه پژوهش و توسعه دی سی ای کالا
خارج شده است

xy5uitk7m

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 180
    • uvw144
State level the Internet is not outside the law of
« پاسخ #4 : 05 ژوئن 2016، 07:35:58 am »

in the past few days,golden goose outlet, users spontaneously criticized Ren Zhiqiang's erroneous remarks. Ren Zhiqiang, the party and the people of the speech, immediately met with a large number of Internet users against. Thread of Internet users accused the party and the people do not know essence is consistent, said the "grandstanding, ungrateful", take the oath as a trifling matter,hogan sito ufficiale, claiming to be socialist slogans lied for decades and not quit the party. According to public opinion, the majority of Internet users have to Ren Zhiqiang "lectures".
The
 network is not outside the law, Party members must abide by Party discipline. The party has the right to put forward their views, but not to challenge the bottom line of the party. For the central government has made a decision of a major political theory and policy issues, if the party members have opinions, you can put forward a certain organization, but it is not allowed in the newspapers, radio publicity
State level: the Internet is not a law outside the land of Xi Jinping
 network space is not outside the law, both to promote freedom, but also to maintain order. Network big V as a public figure, the speech can not only figure their own fun, abandon the laws and regulations and social responsibility in disregard of. We call for a variety of voices, but it does not mean that all kinds of noise and noise are allowed. General secretary Xi Jinping at the Second World Conference on the Internet, pointed out that the network space is the same as the real world, both to promote freedom, but also to maintain order. Freedom is the purpose of order, and the order is the guarantee of freedom. We should respect the rights of Internet users to exchange ideas, express their wishes, but also to build a good network order, which is conducive to safeguarding the legitimate rights and interests of the majority of Internet users."
 network space is not a law,goyard pas cher, any person must comply with the bottom line of the law. Now, some users and network V living in "two worlds", in real life can comply with the law, in the network space is full of hostility, frequently a scurrilous attack others, even publicly questioned oppose the socialist system and legal challenges to the bottom line. Cyberspace is virtual, but the use of network space is the subject of reality, whether it is online or offline, should comply with laws and regulations, to keep the bottom line of the law.
 network space is not outside the law, and must not be to provide a platform for the dissemination of illegal remarks. Some of the big V network that microblogging accounts and other network voice platform is their own "independent kingdom",asics brasil, want to say what say what this view is wrong. Micro-blog accounts and other network platform is not sound public opinion "enclave". All kinds of network communication platform to consciously implement the main responsibility, improve the content of the audit checks,hogan sito ufficiale, supervision and inspection mechanisms, not production, not released, do not spread illegal and harmful information. To resolutely implement the Standing Committee of the National People's Congress on the strengthening of the protection of network and information decision ",hogan outlet, strict implementation of the true identity of the registration system, must not be allowed to have been close to the user's account to change Ma3 jia3" style makeovers to register again.
 today, the state Internet Information Office spokesman Jiang Jun issued a conversation, ordered Sina, Tencent and other websites according to the law to close the Ren Zhiqiang micro-blog account. Internet users reacted strongly to applaud,tn requin pas cher, that embodies and reflects the public attitude for or against balance of power,pandora charms outlet, the party and the public.
Related Articls:

Prosecutor

The high-r

The most stringent mobile pho

In fact, innovation is not limited to science and technology, finance, politics and innovation. China's decades of development model, but also the results of our innovation, we are "feeling the stones across the river" created. In addition to accept innovation mentality, whether we should also have the courage to dare to try.
خارج شده است

این صفحه در 0.088 ثانیه 18 نمایش داده شد.