انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

هيچ انساني آنقدر ثروتمند نيست كه گذشته اش را باز خريد نمايد

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: ۳ اشتباه کسانی که می خواهند لاغر شوند!  (دفعات بازدید: 896 بار)

رضا - اینترنت

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,864
  • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
    • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام

۳ اشتباه کسانی که می خواهند لاغر شوند!اگر شما تمام روش های ممکن لاغری را امتحان کرده و ناکام مانده اید، در طول چند دقیقه ی آتی دلیل بی نتیجه  یا کم اثر بودن آن روش ها را در خواهید یافت، بعلاوه یاد خواهید گرفت که چگونه از همین امروز نگرش و برخورد جدیدی با مشکل اضافه وزن خود داشته باشید تا تضمین کننده ی لاغری آسان و دائمی باشد.من شخصاً شما را نمی شناسم اما احترام ویژه ای نسبت به شما حس می کنم. چرا؟ برای اینکه  طبق برآورد من، از هر ۱۰۰ نفری که این مقاله را دریافت کرده اند، فقط ۵۰ نفر زحمت باز کردنش را به خود می دهند، و از آن ۵۰ نفر دیگر که مقاله را باز کرده اند، ۴۰ نفر به سرعت از بالا تا پایین نگاهی به آن می اندازند و به این نتیجه می رسند که واقعاً حوصله ی خواندن آن را ندارند و بهتر است قرص (جادویی) لاغری خود را خورده و منتظر معجزه باشند تا اینکه چیزی درباره ی کارکرد بدنشان یاد بگیرند که برای همیشه آنان را لاغر نگه دارد. پس اگر شما جزو آن ۱۰% هستید که به اندازه ی کافی  به خود و مشکل شان اهمیت می دهند همچنان به خواندن این مقاله ادامه داده اید و در فکرید که آن ۳ اشتباه بزرگ لاغری که پیشتر گفتم چه هستند تا با دانستن آن ها از همین امروز دست از انجامشان بکشید و بلافاصله در مسیر درست لاغری قرار بگیرید. اشتباه اول را همین الان تمام ۴۰ نفری که این مقاله را طولانی یافته و رها کردند مرتکب شدند:۱) به دنبال راضی کردن فوری خود هستند. انسانها به طور کل دنبال راه حلی فوری و میانبر برای مشکلشان هستند، حتی اگر نهایتاً به قیمت جانشان تمام شود. افرادی که اضافه وزن دارند به راحتی تحت تاثیر تبلیغات قرص های لاغری، رژیم هایی لاغری، کمربند لاغری و از این قبیل قرار می گیرند. چون وعده ی لاغری فوری به راحتی آنان را وسوسه می کند. از آنجا که ما میل شدیدی به وزن کم کردن در ۲ روز یا حتی کمتر داریم، بازاریابان این گونه محصولات به خوبی فکر ما را خوانده و آنچه را که می خواهیم به ما می دهند: یک قرص لاغری (با کلی ویتامین و چیزهایی که خوب به نظر می رسند) که ظرف ۳ روز اشتهای ما را کشته و باعث لاغری می شود. اما آیا لاغری با استفاده از دارو در ۳ روز نتیجه ی پایدار دارد؟ آیا بدون مصرف مرتب دارو لاغر باقی خواهید ماند؟ آیا از عوارض جانبی دارو مطلع هستید؟ آیا دستکاری میزان اشتهای طبیعی بدن خطرناک نیست؟ وقتی که تمام این دلایل را کنار هم می گذارید می بینید که شاید ترجیح دهید اضافه وزن داشته باشید اما از این گونه قرص ها استفاده نکنید. اما بازاریابان محصولات لاغری “فوری” به دنبال ارضای فوری نیاز شما هستند، نه راه حل سالم، موثر و حتی دائمی. اگر آنها بتوانند اثبات کنند که ما بتوانیم ظرف ۳ روز لاغر شویم، من و شما بلافاصله کیف پولمان را باز خواهیم کرد و به احساس “راضی کردن فوری” خود تن در خواهیم داد. نیاز به “راضی کردن فوری خود” یکی از بزرگترین موانع پیشرفت روحی و جسمانی شما است. به طور مثال تمام انسانها می خواهند که پولدار شوند. در راه رسیدن به این هدف عده ای زحمت یادگیری یک مهارت و ارائه ی آن به دیگران را به خود می دهند، اما عده ای دیگر به دنبال راه میانبر هستند… مثلا کسی که دزدی می کند…یک دزد به دنبال “راضی کردن فوری” خود است اما بقیه حاضرند که کمی صبر بیشتری برای رسیدن به هدف خود داشته باشند. از همین روست که آقای دزد نهایتاً مجبور می شود که هر چه دزدیده پس دهد و عاقبت در وضعیتی بدتر از روز اول قرار گیرد، اما دیگران که راه حل سالم و تدریجی را انتخاب کرده اند، تمام پول و ثروت خود را برای خود نگه می دارند و یک عمر لذتش را می برند! اگر در گذشته شما نیز روش های به اصطلاح “فوری” لاغری را آزموده و نهایتاً حال و روزتان بدتر از قبل شده است، لازم نیست که خود را مقصر بدانید. تمام انسانها میل به “ارضای فوری” نیازهای خود دارند و شما استثنا نیستید، مهم این است که بعد از فهمیدن این حقیقت چه می کنید. آیا باز هم به دنبال چاره ای فوری هستید، یا کمی بیشتر صبر کرده و قبل از تصمیم گرفتن وقت بیشتری به مطالعه و یاد گرفتن اختصاص می دهید؟۲) فکر می کنند که چاره ی مشکل بیرون از خودشان است! چند بار شده که خود را در برابر غذاهای رنگارنگ ناتوان بیابید؟ آیا می توانید به خاطر بیاورید آخرین بار کی بود که بی اختیار در یخچال را باز کرده و به دنبال شیرینی و شکلات گشته اید…. در حالیکه حتی گرسنه هم نبودید! حال اجازه دهید که عقب تر برویم…. دقیقاً قبل از اینکه به سمت شیرینی و شکلات بروید، چه احساسی داشتید؟ آیا خوشحال و سرحال بودید… یا غمگین، کسل و بی حوصله یا حتی مضطرب و عصبی؟ به احتمال زیاد احساس خوبی نداشتید… شاید احساس تنهایی می کردید و ناگهان بی اختیار به سمت یخچال رفته اید تا چیزی برای خوردن بیابید… شاید احساس کرده اید که میزان قند خونتان پایین آمده و یا بهانه هایی از این قبیل… اما درنهایت مشکل شما این است که به محض احساس عواطف واحساسات منفی، به غذا خوردن پناه می برید… و این را خود می دانید. اما نمی توانید جلوی خودتان را بگیرید. به نظر می رسد که به محض عصبی شدن برای چند لحظه کنترل خود را از دست می دهید و شروع به خوردن می کنید… تنها پس از خوردن است که کمی به هشیاری عادی بر می گردید و حال باید با عذاب وجدان و احساس گناه کنار بیایید چون دست به خوردن چیزی برده اید که می دانستید برایتان خوب نیست و باید از آن اجتناب کنید. می توانید تصور کنید که اگر دوستانتان دوروبر بودند و شما را در حال خوردن می دیدند، با خود چه فکر می کردند. احتمالاً با خود می گفتند که شما قدرت کنترل اشتهای خود را ندارید و به آسانی به سمت غذاهای خطرناک کشیده می شوید. شاید با خود فکر می کردند که شما به همین دلیل هیچ شانسی برای لاغر شدن  نخواهید داشت و به احتمال زیاد حتی چاق تر نیز خواهید شد. چون به باور اکثر مردم برای وزن کم کردن باید غذای روزانه ی خود را کنترل کنید و به نظر می آید که شما هرگز نتوانید از عهده ی این کار بر بیایید. و وقتی که خود را ناتوان تصور کنید، به دنبال راه حل در بیرون از خود می گردید، مثلاً قرصی که بتواند اشتهای شما را پایین بیاورد…. یا چایی که شما را لاغر کند… یا کمربند لاغری که چربی ها را آب کند و شاید یک دستگاه کِشِش و نرمش ویژه که به طورجادویی در چند حرکت ساده چربی ها را از بین ببرد. اگر فکر می کنید که هر کدام از روش های بالا راه حل دائمی مشکل شما می تواند باشد، همین الان به نفعتان است که به جای صرف وقت خود برای خواندن این مطلب، شروع به امتحان کردن آن روش ها کنید و من ۶ ماه بعد سراغتان خواهم آمد تا نتایج فعالیت شما را ببینم! اما اگر به احتمال زیاد یکی یا چند روش اشاره شده را استفاده کرده باشید، می دانید که نتایج دائمی به دنبال ندارند. شما روشی برای لاغر شدن نیاز دارید که آسان و خود به خود باشد، بدون آنکه نیاز داشته باشید سبک زندگی خود را عوض کرده و کارهای سخت انجام دهید. واقعیت این است که کنترل “خوردن” در دراز مدت ممکن نیست. همانطور که کنترل میزان “خوابیدن” ممکن نیست. این قبیل فعالیت های حیاتی توسط بخشی از مغز کنترل می شود که وظیفه ی استمرار بقای ما را به عهده دارد و به هیچ عنصر خارجی اجازه ی دخالت نمی دهد! به عبارت دیگر اگر به دنبال راه حلی خارجی می گردید که به جنگ بدن شما رفته و مشکل چاقی را حل کند، مهمان من باشید. بدن شما به هر حال برنده خواهد شد… و باید نیز اینگونه باشد. پس تنها راه حلی دائمی و موثر خواهد بود که در درون شما شکل گیرد. چگونه؟ فرض کنید که من تکنیکی را به شما یاد دهم که در زمان احساس غم، بی حوصلگی و استرس، ناگهان احساستان را به طور کلی عوض کند و ظرف یک دقیقه حس آرامش عمیق کل وجودتان را پر کند. فکر می کنید باز هم میلی به خوردن خوراکی و شکلات داشته باشید؟ و البته چنین تکنیکی وجود دارد ومن آن را در طی مقاله های آینده کاملاً رایگان به شما خواهم آموخت. اما دقت کنید که من از شما نخواستم که میل و هوس خود را کنترل کنید! من به شما نگفتم که چی باید بخورید و یا نخورید! من فقط احساسات و عواطفی که شما را مجبور به خوردن می کردند را عوض کردم. همین…. واین همان راه حل ریشه ای وعمیق است که به جای جستجو در بیرون، برنامه ریزی و عادت های رفتاری شما را در درون عوض می کند. و وقتی که این قدم ساده به سمت درست را برداریم… بدن شما بدون جنگ و خونریزی از آن استقبال خواهد کرد. چون شما اول از همه به نیازهای وی توجه کرده اید، بدون اینکه راه حلی خارجی را به وی تحمیل کنید. اکنون بدن شما دوست شماست.۳) رژیم لاغری می گیرند یا به نحوی غذای خود را کنترل می کنند. این اشتباه سوم، بحث کاملاً مورد علاقه ی من است! اکثر مردم رژیم گرفتن را راه موثر لاغری می دانند، اما تحقیقات ومشاهدات علمی من ثابت می کند که رژیم گرفتن راه موثر چاق شدن است!!! چند واقعیت ساده را در نظر بگیرید:·       در یک مطالعه ی آماری از میان کسانی که رژیم گرفته اند مشخص شد که فقط ۱۰% آن ها موفق شده اند و ۹۰% دوباره چاق شده و حتی سنگین تر از قبل گشته اند! ·       سالانه میلیون ها دلار صرف چاپ کتاب های مختلف رژیم می شود اما هر سال میلیون ها نفر از خوانندگان آن کتاب ها بیشتر از قبل چاق می شوند. ·       خیلی از افراد ظرف چند روز اول قوانین رژیم خود را می شکنند و باید با عذاب وجدان آن کنار بیایند. ·       از معدود افرادی که موفق به ادامه ی رژیم می شوند، زمانیکه رژیم غذایی را رها می کنند، دو برابر سریعتر از قبل به وزن قبلی خود بر می گردند و حتی چاق تر نیز می شوند. اگر پس از خواندن این چند مورد هنوز در ناباوری به سر می برید، عجله نکنید! من  درمقاله ای جداگانه به طور کامل تر به خطرات جدی رژیم گرفتن اشاره خواهم کرد. حتماً مقالات بعدی را مطالعه  کنید تا ببینید که من چگونه رژیم های غذایی مختلف را کالبد شکافی خواهم کرد تا پس از دیدن حقایق، خودتان بتوانید تصمیم بگیرید که آیا رژیم گرفتن راهی است که بخواهید امتحان کنید یا نه. اما اگر عجله دارید که هر چه زودتر به دنیای درونتان پا گذاشته و عادت های چاق کننده ی خود را بدون توسل به قرص، رژیم و عوامل خارجی عوض کنید، توصیه می کنم که از همین الان درباره ی لاغری برای همیشه فکر کنید.[/size][/font]
خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

yvlf37pty

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 255
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • def904
The new Miami socialite street beat the body had big private fitness coach - Fit
« پاسخ #1 : 26 آوریل 2016، 10:59:52 pm »

local time in November 28th,hogan outlet online, Nicole - Jennifer - Li (Nicole Lee Jennifer) appeared in the streets. She was wearing a pink skirt split shoulder,hogan outlet, carrying a LV handbag, foot color water table stiletto heels.
The new Miami socialite street beat the body had big private fitness coach | fitness coach | Miami
< p > lead: American fitness coach Jennifer & middot; Nicole Lee (Jennifer Nicole Lee to fitness coach was born, after the birth of the rapid recovery sexy body and frequently appear in front of the camera, turned to qualify for the Miami new beauties.
 blue tight dress sexy
 with Chanel handbags
2012 in November 21,hogan outlet, Miami,hogan outlet online, beauty fitness coach Jennifer - Nicole Li Lanshai tight skirt out dining,air max homme pas cher, suspected not to wear underwear chest bump part looming.
 red patent leather handbag Qiangjing
 local time on December 11th,hogan outlet, Jennifer Nicole Lee (Jennifer Nicole Lee) on the street. She wore a irregular neck dress,montblanc plume pas cher, hand Chanel Lingge handbags,air max pas cher, foot slope with Rome sandals.
 carry LV handbag
 local time on July 14th, Jennifer Nicole Lee (Jennifer Nicole Lee) on the street. She was wearing a low cut sling rainbow umbrella skirt, holding a red leather handbag, foot metal fish mouth shoes.
Related Articls:

SNSD Lisa

Louis Liu will debut in the year of the rabbit show continued to partner with Qi

Yangzhou Evening News Dragan

However, this comparison, it is the opposite of a reverse index. As a kind of goods, can not say no harm to people and animals, it is useful. TV is the same, if we want to give children a clean even helpful screen environment, then, is not minimum as high.
خارج شده است

yzmj38mbl

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 220
    • uvw451

company believes that with the continuous improvement of China's car ownership, car aging and changes in consumption habits,scarpe hogan uomo, China's automotive service industry will have a larger growth space. From the point of view of the mature market,hogan sito ufficiale, the automotive service business is one of the main source of profit for the dealer, its gross margin is much higher than new car sales business,tn requin pas cher, and can smooth car sales industry profit of cyclical fluctuations.
< p > announcement shows that the non - public offering of stock number no more than 317 million shares,scarpe hogan outlet, issue price of not less than 6.32 yuan / share, funds raised a total of no more than 20 billion yuan; property group, the controlling shareholder intends to not less than 10% of the total number of issued shares subscribed in cash. To raise funds for investment projects around the car and futures business segment of the two to carry out, on the one hand to promote construction of automobile financial service business expand and automotive cloud services, to provide support for the automotive service industry chain extension and format transformation; another aspects of futures of capital increase,tn homme pas cher, to further enhance the futures business capital scale and overall strength, the above three projects were invested 12 billion yuan, 5 billion yuan,hogan outlet online, 3 billion yuan.
A large property in the new high fund-raising 2 billion overweight Auto Finance
< p > transaction performance: Property in large (600704) yesterday announced plans to raise funds notice and resume trading, high shock in early trading, volume after the rapid release, immediately pulled to limit price, again refresh round up high.
2013 in the first half of the year, the company achieved sales revenue of vehicle sales revenue of $4.7%, down; after the car service to achieve business income of RMB yuan, an increase of 14.5%. Among them,louboutin pas cher, the gross profit margin of 25.82% after the car service, while the gross margin of vehicle sales is only 2.13%. The company said, will be the car after the service business as an important direction of strategic transformation.
< p > comment: company on September 9 for major matters of the suspension, September 25, disclosure of the non-public offering plan, intends to raise funds not more than 20 billion yuan, investment project of automobile financial service, futures capital project as well as the automobile cloud services,tn requin pas cher, gradually will be a profit center transferred from the new car sales to car repair and maintenance, auto finance service and after service.
< p > in the secondary market, released by the positive boost, the stock trading that is being touted in the market, the rapid turnover of amplification, then limit the impact of, hit a round of the rising high, investors can scrupulous attention to the midline, short-term prevention risk adjustment.
Related Articls:

Zhuhai Zhongfu purchased asse

Taihe new material and vigorously develop new markets of aramid fiber

The acquisition of 4 years to produce two Changyuan electric power coal mine face two degrees hands

Last April 30, Yunnan Tourism (Expo shares) announcement said the company under the controlled subsidiaries Yunnan Expo Xingyun Real Estate Co., Ltd. (hereinafter referred to as "Expo Xinyun real) related to land to be developed about 596.38 acres are classified as suspected of idle land, face the risk that the government free of charge to recover the right to use.
خارج شده است

d0ouksg5m

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 119
    • fgh388
Notice from the Commission in two sections of the 620 cases of violations named
« پاسخ #3 : 09 ژوئن 2016، 05:25:34 pm »

is not equal to knowledge
,occhiali ray ban outlet
 holidays is the four winds issue prone period. For the further implementation of the central provisions of the spirit of the eight, to prevent the rebound of the "four winds", since April 2014, every important node, website of the Ministry of the Central Commission for Discipline Inspection and supervision will in violation of the provisions of the central eight mental cases of weekly bulletin. (end)
,hogan outlet, is a kind of occupation, if thought when the officer,sac guess 2016, knowledge, morality is higher than civilians, then an officer is evil. In particular, when the official tried to steal knowledge, moral. So, Xu Aimin "cheat" ceramic art master "title is the most evil, because he stole the does not belong to the officer's knowledge, ability symbols.
 who is the Spring Festival "red war" winner< p > to put it bluntly, "red war" but is a face lift, traditional advertising war, but originally lump sum cast a huge advertising costs digging, one red thrown out and originally see, hear to see it, but you can't touch screen advertising, advertising words into both visible enough to get a red envelope,hogan sito ufficiale, Bill bale. When
Notice of the Commission during the two sections of the 620 cases of violations of the 855 people named in the discipline of the eight provisions of the Commission for Discipline Inspection
< p > the Xinhua news agency, Beijing, February 21 during the Spring Festival this year, Central Commission for Discipline Inspection and supervision department website opened "four winds" supervisory reporting exposure area,hogan outlet, weekly in violation of the provisions of the central eight mental case briefing, up to now has been for 5 consecutive weeks informed 620 cases, named exposure 855 people.
 a lot of people will be for reference to the defense of the alleged plagiarism of literary and artistic works. Reference is of course understandable,hogan sito ufficiale, but reference must respect the original, shall not be copied if draw only in others original programs and some domestic elements, as one's own original work, that the "original" too easy. Plagiarism is not terrible, terrible is the treatment of plagiarism does not respond, do not investigate,hogan outlet online, do not deal with the attitude.
 SM to?< p > SM seems to be a very far from China in the world, at least on the surface is this: China has neither the Sadomasochism club, also do not have a lot of masochism to psychological doctor there Qiuzhi. However, I firmly believe that Chinese culture has its unique characteristics, but the Chinese people and the rest of the world in common more than different points.
< p > informed of the circumstances of the case from the point of view,golden goose mid star, illegal payment of subsidies and allowances and benefits "" illegal equipment and use the bus "" accept gifts of gold gift shopping card accept banquets and other three kinds of problems are the most prominent, respectively, accounting for to be informed of the total number of cases of 17.74% and 15.48%, 14.52%.
 Spring Festival evening program involving plagiarism can not settle a matter by leaving it unsettled
Related Articls:

Security C

Developmen

Inner Mongolia schools repeatedly occurred in the

However, came to the front of the 33 waiting area, you will feel it "different", bench in dribs and drabs sitting some of the passengers, they or twisted askew "share" in the seat, the head buried in the collar of his coat to sleep; or playing down the phone to kill before boarding the boring light, the waiting area is extremely cold and cheerless.
خارج شده است

این صفحه در 0.071 ثانیه 20 نمایش داده شد.