انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

قلب هرگز پرسشي ندارد؛ با اين وجود پاسخ را دريافت ميكند! ذهن هزار و يك سوال دارد با اين حال هرگز پاسخي در يافت نمیکند! زيرا نميداند چطور دريافت كند

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: 11 _ اردیبهشت  (دفعات بازدید: 703 بار)

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
11 _ اردیبهشت
« : 01 مه 2011، 12:36:32 am »

سنت 5 کمک میکند تا 3 هدف را مشخص کنم . قدمها را برای خودم کار کنم .،الکلی رادرک کنم ،و آنهایی را که به الانان می آیند نیز درک کنم .آنچه به نظرم می آید ، مقدار عشقی است که در این 3 هدف وجود دارد .اول به خودم ، به اندازه کافی برای بهبودی و رشد ، با کار کردن قدم بر روی 12 گام ، عشق میورزم . بعد با این قدرت و نیرو به آنهایی که زمانی دشمن خود می شمردم عشق می ورزم .با توجه به اینکه آنها نیز برای مبارزه با این بیماری وحشتناک تلاش میکنند بالاخره با توجه به تجربیات حاصل از آنها عشق خود را نثار کسانی میکنم که شرایطی مشابه من دارند . اقوام و دوستان الکلیها . میدانم که با کمک عشقی که از غریبه هایی که فورا به دوست تبدیل شدند دریافت کردم ، از اوج نا امیدی بیرون آمدم . حال به قدر کافی عشق و سلامتی در خود می یابم که بتوانم با دیگرانی که از مرض الکلیسم رنج می برند ، قسمت کنم .
  یاد آوری امروز ........قبل از اینکه بدانم عشق چیست بدان نیاز داشتم . حال که تا حدودی آنرا شناخته ام ،نیاز بیشتری به آن دارم با عشق به خودم ، نه تنها به نیاز های خود اهمیت میدهم ، بلکه به دیگران نیز عشق می ورزم با عشق به دیگران ، می آموزم که با خودم درست رفتار کنم . هر گروه خانواده الانان یک هدف اصلی را دنبال میکند : کمک به خانواده الکلیها ما این کار را با کار کردن روی دوازده گام الکلی های گمنام انجام میدهیم . با تشویق و درک وابستگان الکلی مان و با خوشامد گویی و دادن آرامش به خانواده های الکلی ها .     
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
پاسخ : 11 _ اردیبهشت
« پاسخ #1 : 02 مه 2015، 12:11:23 am »

سنت 5 کمک میکند تا 3 هدف را مشخص کنم . قدمها را برای خودم کار کنم .،الکلی رادرک کنم ،و آنهایی را که به الانان می آیند نیز درک کنم .آنچه به نظرم می آید ، مقدار عشقی است که در این 3 هدف وجود دارد .اول به خودم ، به اندازه کافی برای بهبودی و رشد ، با کار کردن قدم بر روی 12 گام ، عشق میورزم . بعد با این قدرت و نیرو به آنهایی که زمانی دشمن خود می شمردم عشق می ورزم .با توجه به اینکه آنها نیز برای مبارزه با این بیماری وحشتناک تلاش میکنند بالاخره با توجه به تجربیات حاصل از آنها عشق خود را نثار کسانی میکنم که شرایطی مشابه من دارند . اقوام و دوستان الکلیها . میدانم که با کمک عشقی که از غریبه هایی که فورا به دوست تبدیل شدند دریافت کردم ، از اوج نا امیدی بیرون آمدم . حال به قدر کافی عشق و سلامتی در خود می یابم که بتوانم با دیگرانی که از مرض الکلیسم رنج می برند ، قسمت کنم .
  یاد آوری امروز ........قبل از اینکه بدانم عشق چیست بدان نیاز داشتم . حال که تا حدودی آنرا شناخته ام ،نیاز بیشتری به آن دارم با عشق به خودم ، نه تنها به نیاز های خود اهمیت میدهم ، بلکه به دیگران نیز عشق می ورزم با عشق به دیگران ، می آموزم که با خودم درست رفتار کنم . هر گروه خانواده الانان یک هدف اصلی را دنبال میکند : کمک به خانواده الکلیها ما این کار را با کار کردن روی دوازده گام الکلی های گمنام انجام میدهیم . با تشویق و درک وابستگان الکلی مان و با خوشامد گویی و دادن آرامش به خانواده های الکلی ها .     
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

hf0i8cvbdf

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 129
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • jkl782
I found the footprints
« پاسخ #2 : 05 مه 2016، 03:41:22 pm »

I found the footprints
scarpe hogan outlet
 wind, quietly, quietly, so that people can not see its footprint, not looking for it to the direction of. The pace is hasty, local wind stayed there will be new hope, new future. The wind direction is not fixed moment beside you and me,hogan sito ufficiale, the company I have understood life's vagaries, change unpredictably,hogan sito ufficiale. However, I found the footprints in one day. The wind, with the dream of the kite fly, never had to experience the freedom and ease. However kite is not prolapse happy atmosphere, suddenly a gust of wind that steps taken by surprise,hogan outlet, is not to grasp the direction, of the unknown fear. Only know to go forward, perhaps the kite knows that he has no choice, in order to see the blue sky at the next moment, only to move forward, so there will be a hope of the dawn. After the struggle and never give up the belief, finally the clouds dispersed, just like never happened.< br />&nbsp,air max 95 france; & nbsp,scarpe hogan outlet; & nbsp,nike tn soldes; & nbsp; & nbsp; & nbsp; the wind, unpredictable, for it, we often in a loss of status. Maybe the next second will appear. It appears we don't know should say joy or sorrow, happy to it from your hair through, stretched out hands to touch with your hair. Sorrow in the storm to disturb the original calm traces, like a mistake of children in an attempt to get we forgive instantly, your little mouth blown, blossom everywhere, leaving a helpless scenery line. The footprint is often unstable,tn requin pas cher, it will always be between us does not, we have too many expectations for it. Have it can see kites in the sky wings Fengxiang, will see everywhere the scratches and the sky suddenly emitted light grief. In your company I found myself, go to the direction of. The traces of the past is our traces of the past. In fact, the wind is all around us, in our side, never leave. Like the flowers, the petals fall, although seemingly left but that is only to find the home of leaves. But all is lost and scattered at the end of the curtain.. --------------------------------------------------------------------------------Related Articles:

My sister

Who told m

Hate monkeys

But his character is too straightforward, and he happens to be a gas of the girl child, she thought as a man, why he can't let her? Why not speak in a mild tone to appease her? At that moment, she felt that he was not to be forgiven.she went to the 98 step, she knew gradually filled with guilt feeling, she wanted to, in the love, although he was too outspoken, but what a stroppy.
خارج شده است

hawh04xht

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 141
    • jkl479
Jiaduobao, gphl call red tank battle
« پاسخ #3 : 26 مه 2016، 05:43:54 pm »

Jiaduobao, gphl call "red tank battle"
 Wang Yuegui said gphl now "misleading" everyone, the brand trademark and the goods confused. Wang Laoji is just a brand name,scarpe hogan outlet, but the inside of the jar and the inside of the things that make up the goods, they take the trademark, does not affect the inside of the jar of goods.
 according to the "judicial interpretation&quot,scarpe hogan outlet; the first article
< p > in Guang Yao said that in accordance with the "Anti Unfair Competition Law", a well-known commodity has special decoration in,jordan pas cher, the decoration belongs to the legitimate operators of a well-known commodity, and with goods between the different operators of the legitimate transfer. Red pot, Wang Laoji, Wang Laoji is a kind of herbal tea. Guangzhou Pharmaceutical Group before authorized hung production red cans Wanglaoji operation,hogan outlet, now recovered red cans Wanglaoji production and operation of power, right of special decoration also with Wong Lo Kat herbal tea production and operation of power transferred together with the to Guangzhou Pharmaceutical Group.
 but according to the patent law of the people's Republic of China, the term of the patent right for design is ten years, which is calculated from the date of application. This means that the red cans JDB apply for patent has expired on 2007.
4 on April 15,, the sources said,hogan outlet online, Guangzhou Pharmaceutical and JDB respectively on the same day went to the Guangdong Provincial Higher People's court proof of delivery, the two sides will again around the unauthorized use of a well-known commodity specific packaging and decorating "(i.e. red cans packaging and decoration in) launched a new round of swords in court.
 from the advertisement to the red cans JDB and Guangzhou Pharmaceutical packaging, between the case like a snowball snowball.
 now the news has been confirmed by the two aspects of JDB and Guangzhou pharmaceutical. Guangzhou sent to reporters the latest said in a statement,hogan outlet online, the court Guangzhou pharmaceutical aspects put forward claims: JDB ordered to immediately stop production, sale, use and Wong Lo Kat herbal tea specific packaging and decorating the same or similar packaging; destruction of the inventory of all infringing products and with Wong Lo Kat herbal tea specific packaging and decorating the same or similar packaging empty cans, empty bottles. Stop use and remove or destroy all infringing products commercials and introductions, promotional materials, etc..
< p > JDB group brand management department deputy general manager Wang Yuegui in response to reporters said that as early as March 28, 1995,nike tn pas cher, the two sides signed the first of a trademark license contract, JDB on the design of the in the red and yellow colors as the main tone of metal cans of Wong Lo Kat herbal tea packaging, to the State Intellectual Property Office submitted an application for a patent for design,golden goose outlet, and patented in 1997.
< p > it is understood that sales of 2012 JDB red herbal tea cans for 200 billion yuan, if converted into a few cans of about 7 billion-8 billion cans per year.
< p > this, Wang Yuegui said: "according to the Chinese law, patent application can only have once, after the end of the term you can not apply for the, but if corresponding to the patent products has become a well-known commodity, then enjoy a permanent possession of the patent right, automatically by legal protection.
 newspaper reporter Zhang Hanshu Shanghai reported
 it is understood that the current focus on the debate between the two sides around the well-known commodity launched.
Related Articles:

Overdue lo

The investors said helplessly

The reason for the substantial decrease in performance, the company said, over the same period last year due to the loss of control of the atomic company of Wuhan East Lake High Group Co., Ltd., and in accordance with the relevant provisions of the accounting standards for enterprises "confirmed the return on investment, resulting in a year earlier profit larger base induced.
خارج شده است

dBUq7bVjmh

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 108
    • opq675
Pandora Outlet España ilovezuan.Copyrightcom tools / materials Baidu experience
« پاسخ #4 : 14 نوامبر 2017، 06:51:56 am »

eight, easy to break. just like the beauty of you, Water can enter the beads in the pores,and even fragmentation or platinum on the surface of the natural oxide layer.Red gems of organic Ciondoli Pandora Prezzi Bassi as you already know. headquartered in London, the International Badminton Federation Pandora Outlet España under anelli pandora prezzi 2017 the jurisdiction of the International Pandora Anhänger Verkaufen Badminton Federation member Pandora Outlet Online 59.
  ilovezuan.Copyrightcom tools Bracelet Pandora Charms En Remise / materials Baidu experience: jingyan. are able to see traces of Hermes harness.

https://turngren.net/forum/viewtopic.php?pid=238614#p238614

http://www.community.goplantbased.co.uk/profile.php?id=5007

http://forum.behboodi.org/index.php?topic=1278.msg36379#msg36379

http://oscarbernie.com/boards/profile.php?id=97559

http://www.afcv.it/forum/profile/r9gz6cpldu

http://drupal.growth-flexv.com/node/20#comment-194123

http://forum.hndcomputer.com/viewtopic.php?pid=657198#p657198

http://okobi.org/forums/topic/11209/pandora-outlet-as-far-as-possible-to-avoid-dust/view/post_id/11316

http://d-discount.com/forums/topic/14144/bracelet-pandora-pas-cher-the-pune-city-in-india/view/post_id/14320

http://videos.tomhardybrasil.com/members/kzpsstsm85

http://drupal.growth-flexv.com/node/14#comment-194122

http://forum.behboodi.org/index.php?topic=4896.msg36378#msg36378

http://hosting.spookysin.org/forums/viewtopic.php?pid=240359#p240359

http://ballewassociation.org/bbPress/profile.php?id=54

http://drupal.growth-flexv.com/node/11#comment-194119
خارج شده است

این صفحه در 0.068 ثانیه 22 نمایش داده شد.