انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

تو خواهان قدرتی تا آزار برسانی. و گرنه عشق کافیست، مهربانی کافیست

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: ۲۰خوراکي، ۲۰خاصيت غذايي  (دفعات بازدید: 967 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
۲۰خوراکي، ۲۰خاصيت غذايي
« : 17 آوریل 2011، 03:40:03 pm »

مترجم، عليرضا/بيشتر مردم درباره خوراکي هايي که يک رژيم غذايي سالم را تشکيل مي دهد، آگاهي کافي دارند. همه ما مي دانيم بايد مرغ بخارپز را جايگزين مرغ سرخ کرده کنيم و يا سبزيجات بخارپز شده را به رژيم غذايي روزانه بيفزاييم. در اين مطلب به نقل از «Prevention» به چند ماده غذايي سالم ديگر نيز اشاره مي کنيم که مي توان آن را به آساني به غذاهاي روزانه اضافه کرد.
چغندر؛ منبع عالي فولات است و بدن را در برابر نقص سيستم عصبي، سرطان روده و پوکي استخوان محافظت مي کند. اين گياه غني از فيبر و بتاکاروتن است.
سبزي هاي برگ سبز؛ اسفناج، کلم پيچ و چغندر برگ منبع عالي آهن، ويتامين A، لوتئين و امگا۳ است.
ميوه قره قاط؛ تازه يا يخ زده آن غني از آنتي اکسيدان است.
ترب کوهي؛ منبع غني کلسيم، پتاسيم و ويتامينC است. اين گياه به حفظ کلاژن نيز کمک مي کند.
تره فرنگي، پياز و سير؛کاهش دهنده فشار خون و کلسترول است.
زردچوبه؛ اين ادويه به هضم غذا کمک مي کند و باعث بهبود زخم ها مي شود. علاوه بر آن داراي خاصيت ضدالتهابي است.
غلات سبوس دار؛ سرشار از منگنز، ويتامين هاي گروه B، فيبر و منيزيم است. علاوه برآن با ايجاد احساس سيري از پرخوري پيشگيري مي کند.
مرزنگوش؛ نصف قاشق غذاخوري مرزنگوش خشک داراي خاصيت سالاد اسفناج است.
دارچين؛ نسبت به ادويه هاي ديگر داراي بالاترين ميزان آنتي اکسيدان است و روي ميزان قند خون تاثير مثبتي مي گذارد.
زنجبيل، فلفل قرمز و سياه؛ روند سوخت و ساز بدن را افزايش مي دهد.
گردو؛ نسبت به ديگر مغزها، بالاترين ميزان اسيد چربي امگا۳ را دارد و منبع عالي آنتي اکسيدان است.
سبزي؛ کلم برگ، بروکلي و گل کلم همه داراي آنزيم هايي است که با بيماري ها مقابله مي کند.
چاي سبز؛ آنتي اکسيدان  هاي آن نسبت به چاي هاي ديگر بيشتر است و روند سوخت و ساز را نيز افزايش مي دهد.
آواکادو؛ سرشار از چربي مفيد است و مانع از جذب چربي هاي مضر و کلسترول مي شود.
دانه کتان؛ مصرف دانه کتان آسياب شده راه آساني براي دريافت امگا۳ مي باشد.
ماست؛ علاوه بر دارا بودن کلسيم و پروتئين، براي رشد باکتري هاي مفيد سيستم گوارشي نيز مفيد است.
ماهي ساردين؛ اين نوع ماهي سرشار از ويتامين D و کلسيم است.
همچنين کنسرو ماهي آزاد؛ غني از امگا۳ است.
دانه کنجد؛ داراي ترکيب گياهي است که منبع کلسيم، روي و مس است. علاوه بر آن کاهش دهنده کلسترول است.
انجير؛ منبع عالي فيبر غذايي کلسيم و پتاسيم است. افزودن اين غذاها به رژيم غذايي روزانه باعث ايجاد يک برنامه غذايي سالم و متعادل مي شود.
شکلات تلخ؛ داراي ميزان بالاي آنتي اکسيدان و فلاوانوئيد است.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

fgh1p1ertt

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop498
A letter written by a young man to Pan Shiyi
« پاسخ #1 : 01 مه 2016، 08:18:55 am »

a young man,sca goyard pas cher, write to Pan Shiyi. About  however, colleagues in the fierce competition, managers often make things difficult, the boss seems not stupid. He had a very bad, he really wanted to change a job,golden goose scarpe donna, but it is not a small part of the poor treatment.  he said: "the world of sorrow! I'm tired of,hogan sito ufficiale."  "in fact in the world, not all the sorrow,hogan rebel outlet, there are many good things." Manjusri was quiet as water. "If you become my boy, you have to stay away from the red fireworks forever,hogan sito ufficiale, are you sure?"  &quot,hogan sito ufficiale;I'm sure!" The student must answer.  Manjusri smile, a face: "you look at this." < br / > < br / > Bodhisattva took out a mirror, hand gently whisk, bronze mirrors appeared a curtain scene: < br / > < br / > I saw a fairy boy is wagging Manjusri Bodhisattva's arm to say: "teacher,tn requin pas cher, you let me from heaven to do a mortal. I beg you." Why is  "done? Do you know how much is an immortal, mortal yearn day and night!"  < br / > said, Tong Xian edge lift arm of the young: "master,hogan outlet, you see, I have more than 500 years old, also grow so a pair of boy appearance. For me, life is a kind of luxury! Five hundred years, hundreds of thousands of day and night, you know how I had?" Fairchild said very emotional, eyes faint flash tears.  > the student want to see
Related Articles:

Looking for work on the hilarious joke

Falling in love with you is my fault

I want to......

The first time I met Yoko is what the occasion, the boy has forgotten. Is probably in a speech a professor, occasionally and Yoko's eyes met immediately like suddenly heard like early morning walks clockwise, days to clear the joy with "tick" sound, as if to infiltrated into the blood as. Who would dream, which is visible only in a dream to the girl.
خارج شده است

hdfg0z2ter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 276
    • def238
There are a few people will do for you, please che
« پاسخ #2 : 21 مه 2016، 07:26:28 am »

,hogan outlet online
 there are a few people can like you as my life,nmd runner homme pas cher, how many people can heart cries for you,nike tn pas cher,
 how many people can you happy for you to do evil,
 there are a few people who can give you a hand when you are in trouble,
 there are a few people can again and again three inclusive you,
 if there is such a person, must cherish.
 a few people can forgive you for whatever you do,
 there are a few people can because you can accept a word she does not like the person,
 there are a few people know harmful things to you can stop you don't want you to do,air max pas cher,
 there are a few people can hold only narcissistic smile for you......
 there are a few people who can do everything for you,
 how many people can you and others sipolian whether you believe in me,hogan sito ufficiale,
 there are a few people can see you are being bullied, regardless of the relationship and how she can do for you,
 there are a few people will take care of you,
 there are a few people can heart cries for you,hogan outlet,
 there are a few people can do everything for you to hurt others,
 how many people are there in your car you get back and hit the end to think for you do not want to blame,hogan outlet online,
 there are a few people can walk behind you watching you,
 there are a few people can squat down for you to tie your shoes,
.
How many people can do for you,hogan outlet, please cherish these people
 cover your conscience,
Related Articles:

It will be sad, always in full time away

Cry out in loneliness

Dilapidated beauty

Every night when I used a mobile phone, the phone alarm set. My mother likes listening to the Phoenix legend on the moon, I'll put it to ring the alarm, she wanted to wake up to more comfortable, is booked, I would put my phone quietly back into her pillow, she has slept very familiar, has always been too tired. The second day in the morning, the bell will be on time to wake her up, in fact, sometimes when I do not sleep well, I will be awakened by the bell.
خارج شده است

fgh0z1tersx

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 244
    • ijk085
The Qixi Festival Valentine's Day Blessing SMS mobile phone.
« پاسخ #3 : 06 ژوئن 2016، 03:36:51 pm »

although it is 7 in July, but I think your tears have been frozen into ice, if you use your lips to melt it,hogan outlet online, maybe you will recall a little bit of warmth between us!!
< p > look forward to with you spoke feelingly, hope to be able to hide in your arms,hogan sito ufficiale, looking forward to your touch, hope you love.
 you are in my heart forever beautiful, the Qixi Festival bridge you more beautiful, I only love you!
 hold you tight, make you feel my heart beat faster because of loving you, hold you tight, let you feel my breath because of loving you.
 yesterday you ran a day in my head, you stayed with me in my dream all night, I want to say: Thank you, you have worked hard!
 the Qixi Festival Valentine's Day Blessing SMS collection
 is a year on the Qixi Festival, miss you all to see; let the bridge constant long, with you together to whitehead!
The Qixi Festival
 as long as you live another day,scarpe hogan outlet, I would like to,stylo mont blanc pas cher, no matter tomorrow, even if there is bad news for you to live another day,scarpe golden goose, I would like to, my heart,ggdb outlet, my heart, will be satisfied with the ~
 I'd like to be a meteor in the sky...... : cut the long night sky, gently fall into your heart. Quietly left heart, give you good memories.
The Qixi Festival Valentine's Day Blessing SMS mobile phone,hogan outlet online.
< p > love is a kind of infatuation, love is a kind of endless miss, love is the tender loving care, love is giving and dedication, really good love you!
< p > hand Acacia pen. Duzuo Acacia chairs, looking at the acacia, Acacia thinking you, the sky is blue, the sea is deep, I love you is true.
< p > if the sky with torrential rain / that million aura filled caper / I'll open the palm of the hand look forward to / the heart most the splendor of rotten Li / because I believe / your arrival,
 thousand years of dating, never the same place. Let us meet in this sentimental night.
 season herinneringen, dependents >
 mobile phone
 the Qixi Festival Valentine's Day Blessing SMS collection
 through many years,chaussure air jordan soldes, still in love! Today is the seventh lunar month, my dear, do you see? They are our reflection in the sky!
 left and right, and finally look forward to your information, reply to the keys of the fingers are trembling with excitement. In fact, I care about you! Because I love you with my heart.
The
 the nearest distance in the world is not the eyes or the horizon, is not the idea or the oath; but you and my heart, because you know I love you!
 mobile phone
 stood on the bridge tonight there is yours? You know what? I'm waiting for you!
 do you know why I'm so silent these days? Because I am waiting, waiting for you to ask me the reason, then I will tell you: because I want to tell you: I love you.
< p > in the Acacia rain, we hand in hand again, singing, let my Acacia, with the wind to your heart, the rain is I for you shed tears. Think you.
Related Articles:

Software c

Personnel

Six famous rules of social in

We can take some human 's basic needs as an example we do not want to wear the same clothes all the time and we want better and better. We wish to live in a more spacious flat. Of course not all human beings are the same. For instance, some people try to climb up socially or politically all the time, while others never stop trying to make more money. The children long for new toys while the old hope to live longer.
خارج شده است

این صفحه در 0.071 ثانیه 20 نمایش داده شد.