انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

مرگ تنها برای آن عده زیباست که زندگی خود را زیبا سپری کرده اند آنان که از زیستن نهراسیده اند، آنان که به قدر کافی شهامت زندگی کردن داشته اند، مرگشان جشن است

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: معجزه عسل و دارچین در کاهش وزن  (دفعات بازدید: 930 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
معجزه عسل و دارچین در کاهش وزن
« : 27 فوریه 2011، 11:28:46 am »

معجزه عسل و دارچین در کاهش وزن       معجزه عسل و دارچین در کاهش وزن
 مواد طبیعی بسیاری برای کاهش وزن در دسترس قرار دارند.   با این حال، به‌نظر می‌رسد که چای حاوی عسل و دارچین یکی از دلپذیرترین مواد طبیعی   برای کاهش وزن باشد و ...
.
آیا این معجون پرانرژی می‌تواند به کسی در رسیدن به وزن مناسب کمک کند؟

بسیاری از مردم ادعا می‌کنند که نوشیدن 2 بار در روز (صبح و شب) مخلوط عسل و      دارچین در کاهش وزن مؤثر است. یک حقیقت علمی برای این ادعا وجود دارد.

به‌طور سنتی، از عسل به‌عنوان ماده‌ای خواب‌آور، مسکن گلو‌درد و حتی التیام‌بخش      زخم استفاده شده است،اما آیا عسل می‌تواند به کاهش وزن نیز کمک کند؟

برخی از دانشمندان معتقدند که عسل می‌تواند این کار را انجام دهد. بدیهی است که      اکثر افراد چاق از عارضه مقاومت به انسولین نیز رنج می‌برند. این عارضه مانع      سوخت‌وساز درست گلوکز می‌شود. هنگامی که چنین شرایطی رخ می‌دهد کاهش وزن بسیار      دشوار می‌شود. برخی مطالعات نشان داده‌اند، افرادی که به مدت 30 روز از مخلوط      عسل و دارچین استفاده کرده‌اند موفق شده‌اند سطح مقاومت به انسولین بدن خود را      کاهش دهند.

به گزارش‌ ای‌زاین آرتیکل،80درصد از مواد تشکیل‌دهنده عسل را گلوکز و فروکتوز      تشکیل می‌دهد. گلوکز و فروکتوز عسل مانند دیگر شیرین‌کننده‌ها باعث افزایش      قندخون نمی‌شوند. به این ترتیب حساسیت به انسولین کنترل می‌شود. هرچه حساسیت      سلول‌ها به انسولین بیشتر باشد کمتر امکان دارد که عارضه مقاومت به انسولین      بروز کند.

در این صورت بدن از کارایی بیشتری برای سوزاندن چربی برخوردار می‌شود. به‌نظر      می‌رسد عسل حتی می‌تواند بعضی از علائم مقاومت به انسولین را معکوس کند.

این در حالی است که دارچین نیز در رابطه با بیماری دیابت تحت تحقیقات گسترده‌ای      قرار گرفته است.
     یک مطالعه پژوهشی آشکار کرده است که خوردن حتی نصف یک قاشق چایخوری دارچین در      روز نیز قادر به کاهش قندخون- بیماران دیابتی که به‌طور نامنظم کنترل شده‌اند-      می‌شود. مطالعه دیگر روشن کرده است که اجزای تشکیل‌دهنده دارچین می‌توانند باعث      کاهش و پیشگیری از مقاومت به انسولین شوند. مرکز اشتها در مغز دارای گیرنده‌های      انسولین است.

هنگامی که فردی به عارضه مقاومت به انسولین دچار می‌شود، بخش عمده انسولین قادر      به رسیدن به این گیرنده‌ها نیست، غده لوزالمعده به تولید بیش از پیش انسولین      ادامه می‌دهد تا سطح گلوکز خون را پایین نگاه دارد و این شرایط باعث تداوم      پراشتهایی می‌شود.

به‌نظر می‌رسد که مخلوط عسل و دارچین قادر به تعدیل برخی از اثرات مقاومت به      انسولین است. بیمارانی که این چای را نوشیده‌اند اظهار کم‌اشتهایی و بی‌میلی      نسبت به کربوهیدرات‌ها را تجربه کرده‌اند. مقاومت به انسولین به‌طور ویژه در      میان زنان بیشتر است. اضافه‌کردن عسل و دارچین به رژیم غذایی می‌تواند راهی      دلپذیر برای کنترل این عارضه و کمک خوبی برای کاهش وزن باشد. اگرچه دستورالعمل‌های      بسیاری برای تهیه این چای وجود دارد، اما دستور اصلی تهیه آن بسیار ساده است:

• یک بخش دارچین به نسبت 2 بخش عسل

• یک فنجان آب داغ روی دارچین بریزید و نیم ساعت آن را در آب داغ بخیسانید.

• بعد از سرد شدن مخلوط آب و دارچین، عسل را اضافه کنید.

• نصف این چای را قبل از خواب و باقیمانده آن را صبح بنوشید.

از آنجایی که ممکن است این چای باعث کاهش قند خون شود، بهتر است بیماران در      مورد مصرف آن با پزشک معالج خود مشورت کنند.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

hfg2vj1ert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 221
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • cde733
Emotional articles of the third
« پاسخ #1 : 16 آوریل 2016، 01:55:45 pm »

HTML template third emotional articles
 third emotion articles first: we are in the pursuit of wealth, power, or happiness? Wonderful pieces: the original address the second part: Men defend marriage five principles of wonderful clips: in real life, there are a considerable proportion of men is a because of the superiority of their own inner harm themselves, they always delusion think himself than his wife to a lot more powerful, to the wise some status to many high, normal life, no matter big or small, like naturally to compared to himself and his wife, Kan Buguan each other and tolerate each other, as the "idiot" and "not seen the world&quot,hogan outlet; as a mantra,scarpe hogan outlet, always read every day chatter, or simply two or three days not ducked look each other, even to violent threats. Actually, a little thought about it is not difficult to draw the, such a man to prove myself superior sense and not only ignore itself to have the poverty and ignorance, and highlight the he now stupid. As the proverb goes, Rourou husband wife expensive, pillow training wife bedside training child, again good woman needs man set-up, foil and cover,nike air max pas cher, because from your marriage that moment play, you have the world notice she is a woman of your whole life,hogan outlet online, you will share weal and woe interrupted bones still attached tendon. Is she at home every day to give your child the excrement urine and wash smelly socks and rotten pants head to you, no man is perfect, since it is a choice of two sides, why must come up with the superiority of the defiant Xiaorendezhi hurt it? Not to mention from the attribute of society, men on the outside run necessarily the elephant nature is bigger, the woman at home stay ought to experience is shallow. View original continue to appreciate the third article: we are so wonderful clips of Yushu contributions: secondly, have more of a voice is making donations, hope can through us to donate money to help the people of disaster areas to buy food,hogan outlet online, clothing and medicine. However, this section in the end how to donate,hogan outlet? Is it directly from our individual through their respective areas, units or organizations to donate to their respective relief agencies? Or our own group as the unit of organizations,tn pas cher? Most of the group of friends chose the latter, perhaps everyone's ideas are the same, it is hoped that can let love in such a no transfer real fame of captivity, nor the amount of, but an expression of emotion and hope through this emotional expression to quickly reach in network communication, imitation and radiation effect, let US savings out of energy can become larger, let us in the face of a catastrophic disaster can become suspicion to trust, the secular noble, is asking for. Of course,golden goose sneakers, we hope that our contribution (even if only a penny) can be the highest speed, with the greatest effect, was donated to the most urgent needs of the people in the hands of the most pressing difficulties...... And all of these have decided we must choose the second way of donation, it is Yi Qun units spontaneously organized centralized payment. Look at the text to continue to appreciate fourth: then again to force: to do a red bulldozer advertising highlights: I know or I do not know the mother, please buy this set of cd. Of course, I don't mind if I don't have children. Purchase way: http:bl rewardRelated Articles:

Strike up

Revisit [] spring revisit

I take a driver's license in

Rich people to explore the spirit of innovation. Learning to seize the key, highlight the blind spots, but also extends the scope of the study, intake; we should not only learn from books, but also learn to practice; it is necessary to to the masses to learn, to learn from the leaders, experts and scholars, but also to the field, other provinces and foreign learning useful experience.
خارج شده است

alwxbz0ws

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 286
    • def870
deja vu, or have a high quality female Princess heart
« پاسخ #2 : 16 مه 2016، 08:07:50 am »

however, speaking of Zheng Shuang and Xu Qing, two quality actress also really has a lot of similarities. Two people were born in the "pet out" of the family: Xu Qing was born in a diplomatic family, childhood Xu Qing, whether it is physical appearance, or all aspects of the work and experience, she is the most outstanding. Even later into the performing arts circle,hogan outlet, Xu Qing also admitted that he has been directed, the crew of the pet. From small to large is home, relatives and friends, staff holding in the palm of your hand,hogan outlet online, surely not become princess is difficult; and "Fairy" Zheng was born in a happy family, Zheng mother aspires to nurturing my daughter into a noble and elegant lady. At the age of four stage performances, at the age of 16 was the BFA, play, play top schools are admitted at the same time, at the age of seventeen starred in "meteor shower", acting debut won a nomination for best actor at the Golden Eagle TV Festival. Also is the home of apple, career since is downwind downstream, two people experience so similar, do not know "Fairy" heart is also buried and sister Xu Qing the same heart the princess?
Xu Qing talk about Zheng Shuang said to find their own shadow quality women have a princess heart
 Xu Qing show on Zheng Shuang
 high popularity star self-help travel reality show flowers and youth is about to come to the opening of the second quarter, Mao Amin, Xu Qing, quiet,tn requin pas cher, Ivy Chen,tn pas cher, Zheng Shuang, Jing Bairan,nike air max pas cher, Yang Yang joined. However, as a second degree to join the program as a guest Xu Qing, due in the first quarter of the program is not perfect performance naturally attracted a lot of controversy: playfully girl heart ", the audience does not seem to be too optimistic about Xu Qing of quadratic regression. However, according to the live recording of the results, this time Xu Qing seems to change greatly, and even turned the "sister" intimate care Zheng Shuang.
 in addition, although Xu Qing had the heart of girl character was not affected.
< p > according to the insiders broke the news,hogan outlet, and the first show "girl's mind willful" different, once again return to "the flower and the young man" show Xuqing changes can be described as very great, not only for the team to solve problems, also close care to spend less in other brother and sister, seems to return to their true "elder sister" role. I believe in the first episode aired,hogan outlet online, "intimate sister" or will become a guest Xu Qing in his new imprint. Or because of some aspects of the origin, the transformation of the identity of the sister Xu Qing, in the younger brother and sister to the five sister Zheng Shuang considered the most to take care of. Not only from time to time to praise the behavior of Zheng Shuang, and when Zheng Shuang travel in unexpected tears collapse, Xu Qing is also the first time to pass tissue, ask her about the state and with its patient comfort. In this case, even the staff also lamented the sister to Zheng Shuangzhen is very care. As for the reason, Xu Qing in contact with the interview, said: travel from Zheng Shuang who can see the year of their own. It could explode at any time, and I wanted to influence and help her......".
 deja vu,air jordan pas cher, or have a high quality female Princess heart
 Xu Qing changed her sister to take care of Zheng Shuang, to find their own shadow
Related Articls:

circle of

qualifying

Beautiful dancers get together the good dance Aaron Kwok kanhuayan (Photos)

Last month, the French media exposed the former France international Cisse together with 3 other people use s..e..x video blackmail Valbuena. But the former Liverpool striker has not been involved in the case of a French prosecutor's investigation. But in the end, Cisse racketeering was released, I do not know whether it is affected by this, Cisse shortly after tearfully announced his retirement.
خارج شده است

fgh1p1ertt

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
    • nop498
Notice of appointed agent for labor dispute arbitration
« پاسخ #3 : 08 ژوئن 2016، 11:48:35 am »

Notice of appointed agent for labor dispute arbitration
,nike tn pas cher
Notice of
 according to "the people's Republic of China labor dispute mediation and arbitration law,christian louboutin pas cher," the provisions of the twenty-fifth,scarpe hogan outlet, the Commission appointed you (unit) for the prosecution of labor dispute case agent. Please (units) in the years to come to the committee to handle the matter.
 Tel:
 labor dispute arbitration designated agent
 this committee office address:
 is hereby notified,tn requin pas cher.
 person notice
 two,hogan outlet, date:
 Yue Lao Zhang case character &quot,hogan rebel outlet;20&quot,barbour soldes; No,scarpe hogan outlet.
Related Articles:

Import contract template

Research Report on the development of cultural tourism in Economic Zone

Test incen

Therefore, on a daily basis, teachers should specific, image to the child the day recipes and explain the superficial knowledge of nutrition, through the "see, touch, taste experience, understand the nutritional value of food, children like to eat a variety of food culture, and know things like to eat also should not eat too much, overweight also can affect health.
خارج شده است

این صفحه در 0.066 ثانیه 20 نمایش داده شد.