انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

هرگز منتظر فردای خیالی نباش
سهمت را از شادی های زندگی همین امروز بگیر.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: یک بحث  (دفعات بازدید: 3302 بار)

افق

• عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,244
یک بحث
« : 26 فوریه 2011، 09:35:26 am »

من یک وابسته هستم، یک وابسته.
همیشه چشمم به رفتار مقابلم بوده. در مورد بعضی ها بیشتر و در مورد بعضی ها کمتر. اما رفتار من مطابق با استانداردهای افرادی که می شناختم تنظیم شده است.
حالا من یک وابسته هستم.
وابسته به کسی که تمام دنیای من بوده. این وابستگی باعث شده تمام دنیای من رو اون تعریف کنه. بودن یا نبودن من رو، خندیدن و گریه کردن من و حتی کوچکترین فکرهای من رو.
من به اون نگاه می کنم، چه چیزی اون رو خوشحال می کنه، چه چیزی ناراحت پس آنها رو انجام می دهم یا نمی دهم.
من به اون نگاه می کنم چه چیزی برای اون جذاب تره، پس به اون شکل در می یام. توی ذهنم فرمول سازی می کنم، اون از اینجا خندیدن من خوشش می یاد پس من می خندم، اون از این کار من عصبانی می شه پس انجامش نمی دهم.
دیگه آزاد نیستم، در بند یک نگاهم. یک نگاه که به من جهت می ده. دیگه سانسور می شم. جاهایی باید سانسور شد، اما این سانسور از روح و روان من ناشی می شه و روح و روانم به دلیل این سانسور نادیده گرفته می شه و بعد از مدتی خرد می شه. این اسارت رو نمی بینم و نمی فهمم چون من دیگه وجود ندارم و همه شدم اون. اما روحم داره عذاب می کشه چون محبوسه و من نمی فهمم علت این عذاب چیه. من که خوبم، هر چی می خوام انجام می دم، اما چرا بازم حالم خرابه. تا اینجا به نظر من محبوس شده همه چیز خوب پیش می ره.
اما یک سوال هم توی ذهن من مدام راه می ره، اینکه چرا من بعضی جاها اینقدر رها هستم، اینقدر شاد، اینقدر آزاد، اما وقتی کنار کسی که این همه دوستش دارم اینقدر محبوسم. پیش اونم، کنار عشقم اما یک جای کار می لکنه، یک چیزی درست نیست، من رها نیستم. احساس خفگی دارم. اما علتش نامعلوم و من گنگ.
چرا اینطوریه؟
این رو خیلی ها که می تونند توی چند محیط باشند کامل درک می کنند.
دارم بهش فکر می کنم.
یک چیز میاد تو ذهنم. اینکه تو محیطهای دیگه قضاوتها برام کمتر مهمه، یا افرادی که دورم هستند دارن رفتارهای خودم رو انجام می دهند. پس همدیگر رو قضاوت نمی کنیم. من وابسته به آنها نیستم پس رها و آزاد ابراز وجود می کنم.
اما وقتی به همسرم یا هر کس دیگری وابسته هستم رفتارهام سانسور می شه. چون اون همه ی دنیای منه و اگر از چیزی خوشش نیاد، واکنش مثبت نشون نده، مسخره ام بکنه، دعوام بکنه، پس دنیای من دچار مشکل شده. پس باید هر جور شده این دنیا رو حفظ کنم. پس سانسور می شم و افق سانسور دار یعنی بدون هیجان، یعنی خودش نبودن و یواش یواش بی ارزش شدن.
الان می دونم این واژه یعنی وابستگی
واکنش و هیجان افراد وابسته به واکنش و هیجان فردی بستگی داره که بهش وابسته هستند. آنها خیلی توی رفتارهای طرف مقابلشون، میمیک صورتش، واکنشهای اون دقیق می شن. سعی می کنند رفتارشون رو مطابق با واکنشهای فردی که بهش وابسته هستند تطبیق بدهند تا بتونند از طرف تأیید بیشتری بگیرند.
اگه رفتاری انجام بدهند که تشویق اون فرد رو به دنبال داشته باشه آنها هم همین رفتار رو ادامه می دهند و اگر مورد تشویق قرار نگیرند اون رفتار یواش یواش از بین میره.
من به عنوان وابسته در مقابل همسرم کارهایی رو انجام می دهم که اون دوست داره. کار رو انجام می دهم نه به خاطر ذات کار و به خاطر لذت بردن از خود کار، من انجامش می دهم چون حواس شوهرم رو به خودم جلب کنم.
این باعث می شه که آزادانه اون کار رو انجام ندهم و ازش لذت نبرم.
تا حالاش درد روح بود و داشت همه چیز به ظاهر خوب پیش می رفت.
اما حالا در روح زده بالا و اینکه دنیای من دیگه چیزی از من خواسته که خارج از توان من شده. پس دنیام خراب شد. این آغاز ورود من به کودا بود.

قرض از بیان این مطلب:
اگه دوستان یادشون باشه یک بار یک مطلب گذاشته بودم که من و همسرم توی بیرون پرهیجان هستیم اما توی خونه، نه. دو تا آدم آروم. وقتی دیگران ما رو تو بیرون می بینند فکر می کنند توی خونه انرژی مثبت و هیجان هست که داره رد و بدل می شه.
این مسئله علتهای مختلفی داره، از جمله وجود رنجشهایی که حل نشده.
اما به نظر من یکی از علتهای دیگه اون هم سانسور کردن خودمون جلوی طرف مقابل هست تا بتونیم با استانداردهای اون بیشتر هماهنگ بشیم. و وقتی این سانسور خارج از توانمون می شه دعوا پیش می یاد.

در پایان می خواستم بگم من به یک مسئله دیگه هم پی بردم. و اون اینه که اگه من بعد روحانی خودم رو تقویت نکنم با همه آدمهایی که سعی می کنم بهشون عشق بورزم این مشکل رو پیدا می کنم.

ازتون ممنون می شم که شما هم نظرات خودتون رو بگید

خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
پاسخ : یک بحث
« پاسخ #1 : 26 فوریه 2011، 02:09:14 pm »

صحبت کردن راجع به وابستگی و همبستگی بسیار تا بسیار دشواره ...
.
دلیل اونم اینه که این بیماریه که اونقدر ضریف و حساسه که ابعاد فراوانی رو دربر می گیره .
.
برای باز شدن این موضوع بهتره که در درجه اول نگاهی داشته باشیم به اینکه چطور این گروه کودا به وجود آمد .
.
یکی ار الکلی هایی که مدت زمانی در برنامه بوده و در این برنامه تونسته پاک بشه ، متوجه این نته می شه که یک بیمار مصرف کننده بعد از اینکه مدتی در برنامه دوازده قدمی بود ؛ می تونه خودشو در ببره ولی همسر و فرزندان اون بعد از مدتها که حتی طرف مقابلشون تو برنامه بوده ، نمی تونن با این واقعیت کنار بیان و با افکار و ایده های بیمارگونه طرف مقابل چنان خو گرفته اند که هر آن انتظار این مساله می شود ، آنها دیگر نتوانسته با واقعیت طرف کنار بیایند و اگر نتوانند طرف را مجدد مجبور به مصرف مواد کنند ، بلکه حتما ، حتما خودشان به سمت بیماری افسردگی پیش می روند ...
.
دلیل آن  چیست ؟
.
ایده ئولوژی تفکرات یک بیمار  آنقدر قوی است که می تواند تمام ابعاد زندگی یک فرد را در بر بگیرد و طوری طرف مقابل به آن ایده ئو لوژی وابسته می شود که مجبور به ادامه زندگی مطابق ایده های بیمارگونه می شوند و یا باید خود را کامل کنار بکشند و ...
.
صحبت دوست محترم اینجانب در مورد وابستگی ، بیماری یا انکار کاملا درست است ول انتهایی برای آن متصور نیست و می توان آن را بسیار تا بسیار جزئی کرد که الباقی آن را در قسمت های بعدی می توان تقدیم شما نمود  ....
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #2 : 01 مارس 2011، 02:06:27 pm »

یادمه چند وقت قبل اس.ام.اس ای از طرف حضرت عالی برای من آمد منوط به اینکه :
.
می دونی فرق یک کودایی (وابسته و همبسته اعتیادی) با یک ان.ای ای چیه ؟
وقتی یک ان.ای ای ترک می کنه همه نگران هستین که دوباره لغزش بکنه پس حسابی هواشو دارن که این اتفاق نیافته  ، اما وقتی که یه کودایی ترک میکنه همه تلاش می کنن لغزش کنه ، چون به اونجوری بودنش عادت کردن و بیمار بودنش براشون منفعت بیشتری داره .
.
اما در جواب اون نکته گفته بودی ...
.
وقتی این سوال رو تو کلاسی که می رم مطرح کردم و گفتم من در گذشته سرویس می دادم  و حداقل یه عده دوستم داشتن اما حالا چون سرویس نمی دم ، نه تنها محبت نمی بینیم بلکه کلی توبیخ می شیم . باید با خلاء عاطفی ایجاد شده چه کار کنم ، بهم گفتن :
تنها کاری که می تونی انجام بدی ، اینه که موقتا خودت برای کودک درونت جایزه بگیری تا یواش یواش اطرافیانت به رفتارت عادت کنن.

خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
.
.
آدرس وبلاگ :
.

hourieh

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 9
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
« پاسخ #3 : 06 مه 2011، 08:52:50 am »

سلام افق عزیز
من فکر میکنم وابستگی در همه آدمهای جامعه وجود داره که البته خیلی وقتها بعدهای از زندگیشونو قشنگ کرده، ولی برای ما که با افراد بیمار و نا معتدل سرو کار داریم،
و البته خودمون هم توی کش و قوس بیماری اونها بیمار شدیم
وابستگی هامون جنبه بیماری گرفته.
مشکل ما کنترل نکردن این وابستگیه.
ما نمیتونیم انتهای وابستگیمونو ببینیم که مرزش رو تعیین کنیم.
ما به خودمون صدمه میزنیم به قیمت رضایت بیمارمون.
من نمونه های وابستگی سالم رو که توی افراد نسبتا سالم میبینم ، لذت میبرم
ولی خودم و  بیمارم اصلا نمی تونیم این وابستگی سالم رو توی زندگیمون پیاده کنیم.
اگه ممکنه در مورد این مطلی من هم شما نظرتون رو بگید.
متشکرم

خارج شده است

daruosh

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 68
« پاسخ #4 : 12 مه 2011، 07:14:08 pm »

وابستگی زمانی اتفاق میفته که ادم معنی خودش رو در چیزی بیرون از
 خودش پیدا میکنه یعنی تواناییهایی که درون خودش هست نادیده میگیره
و در دنیای بیرون از خودش خلع خودش رو پر میکنه. در وابستگی هیچ دوست داشتنی نیست .
وابستگی از نظر من فقط وفقط یه عادته خواستن و داشتن باید از عمق وجود ادمی باشه نا از روی نیاز و گدایی
خارج شده است

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #5 : 12 مه 2011، 08:02:13 pm »

وابستگی زمانی اتفاق میفته که ادم معنی خودش رو در چیزی بیرون از
 خودش پیدا میکنه یعنی تواناییهایی که درون خودش هست نادیده میگیره
و در دنیای بیرون از خودش خلع خودش رو پر میکنه. در وابستگی هیچ دوست داشتنی نیست .
وابستگی از نظر من فقط وفقط یه عادته خواستن و داشتن باید از عمق وجود ادمی باشه نا از روی نیاز و گدایی
.

سلام دوست و برادر بهبودی من
.
این حرف شما اصل مطلب نیست
مطلب بسیار تا بسیار گسترده تره
خیلی از چیزها در درون شما نیست
و شما باید و باید و باید از بیرون دنبال اونها بگردید
مثل نور و رحمت
پس نقش اونها چی می شه ...
می شه لطفا اول کتاب ابی رو بخونید بعدش با هم این بحث رو ادامه بدیم ؟
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

daruosh

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #6 : 13 مه 2011، 10:14:14 am »

همه زندگی انسان با روابطی که بر قرار میکنه صورت میگره و وابسته شدن به دنیای بیرون یکی از ارکان اصلی زندگی
ولی داستان اینجاست که تکلیف دوست داشتن چی میشه .
میگن فرشتگان خدا نشستن با هم جلسه گذاشتن که خدا رو کجا قرار بدیم که ادمها راحت پیداش نکنن
یک گفت تو دل کوه توی یک غار,یکی گفت ته دریا وسط اقیانوس,یکی گفت توی اسمون یکی... خلاصه هرکسی چیزی گفت
اخری گفت بذاریمش تو قلب ادمها تا حسابی دنبالش نگردن
اقا رضا سلام از کتابی که معرفی کردید ممنون حتما تهیه میکنم و دوست دارم ندیده
خارج شده است

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #7 : 13 مه 2011، 04:46:15 pm »

همه زندگی انسان با روابطی که بر قرار میکنه صورت میگره و وابسته شدن به دنیای بیرون یکی از ارکان اصلی زندگی
ولی داستان اینجاست که تکلیف دوست داشتن چی میشه .
میگن فرشتگان خدا نشستن با هم جلسه گذاشتن که خدا رو کجا قرار بدیم که ادمها راحت پیداش نکنن
یک گفت تو دل کوه توی یک غار,یکی گفت ته دریا وسط اقیانوس,یکی گفت توی اسمون یکی... خلاصه هرکسی چیزی گفت
اخری گفت بذاریمش تو قلب ادمها تا حسابی دنبالش نگردن
اقا رضا سلام از کتابی که معرفی کردید ممنون حتما تهیه میکنم و دوست دارم ندیده
.
.
داریوش عزیز :
خیلی خوشحالم از اینکه تو رو علاقمند به این تالار می بینم
شما نیاز به تهیه این کتاب ندارید ، کافیه تو انجمن وابستگان و همبستگان متقابل (کودا) تو همین تالار بری و وارد کتابخانه الکترونیکی اش بشی و کتاب آبی الکترونیکی رو از اونجا دریافت کنی ...
ما تا اونجا که امکان داشته هم مطالب متنی و هم بصورت آکروبات رو اونجا قرار دادیم که دسترسی برای اعضای علاقمند راحت باشه و برای بدست آوردنش راه رو هموار کردیم ...
.
عزیزم ، درسته که تمام زندگی آدم با روابطی که بر قرار می کنه صورت می گیره ولی یادت نره که ما بیماری داریم که پایه های اون در افراط و تفریط و خود خواهی و خود محوری فرو رفته ...
ضمن انکه ما اعتقاد به این داریم که باید وابستگی خودمونو به روحانیت ثابت کنیم و در پناه اونه که ما می تونیم الباقی چیز ها رو حفظ کنیم و متعادل نگه داریم ...
.
اینجاست که به قول دکتر شهید شریعتی بزرگ :
خدایا :
به هر کس دوست می داری
 بیاموز که عشق از زندگی کردن برتر است
و به هر کس که دوست تر می داری
 بیاموز که دوست داشتن از عشق برتر .
.
آره ما اشتباهمون تو خواسته هامون و دعای اشتباهمونه ...
اینجاست که مرزها رو می شکنیم و دچار توهم مقطعی و غیر منطقی می شیم و جایگاه دوست داشتن و عاشق شدن رو عوض می کنم
و بعدش شروع می کنیم به داستان و داستان سرایی مردن ...

خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

daruosh

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #8 : 15 مه 2011، 11:50:52 pm »

اقا رضا سلام و خسته نباشید   ببخشید که نظرم رو میگم . میدونم که
وابستگی معنیش برای هر کسی میتونه شکل و فرم خاصی داشته باشه  در نظر کسایی که خارج از برنامه هستن اکثرا وابستگی رو عشق و عاشقی میدونن. ایا واقعن اینطوره؟
از نظر من وابستگی خود عادته.چون بهت امر میکنه و هرکاری رو که بگه باید انجام بدی برده وابسته بودن فاجعه است
من وابستگی به مواد و سیگار و تجربه کردم و اسیر و وابسته بود ن رو میتونم تجسم کنم .یکی  من میخوام دوست داشته باشم حتی خدا و روحانیت رو چون وقتی دوست داشته باشی توقع کمتری داری و هم خودت و هم طرف مقابل حق انتخاب دارند.
یکی از مصیبت های بزرگ وابستگی کنترل و قضاوت ولی در دوست داشتن نیست
خارج شده است

idh9bhe4u

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
    • qrs631
"I will follow"
« پاسخ #9 : 08 مه 2016، 04:39:09 am »

< p > because of advanced age, Pollini in recent years of performances in decreasing year by year, this year on year porrini ill rumors spread,hogan outlet, which also makes the Beijing concert to increase the fraction of suspense, however Pollini at the first time through brokers to convey to the National Grand Theater and Chinese fans a sure answer: "I will come and lovely Chinese fans to play again!"
10 March 17, world-renowned famous pianist Maurizio & middot; porrini the third board on the National Grand Theater stage, to the Beijing audience leans the sentiment to give a full Beethoven's piano solo concert.
< p > the National Grand Theater solo concert is part of porrini this year's Asia tour,hogan outlet online, is a master in China only show, and the concert repertoire single is "eye-catching" and Beethoven played sonata "luxury" let many fans "coveted". On October 17,goyard soldes, Chinese fans will have pleasure at the scene to listen to Pollini master playing Beethoven No.21 to No. 24 in the first four classical sonata. As this "Chopin best voice", his "Beethoven" how? It can be said to meet the audience's appetite.
Pollini to visit China again with "Beethoven feast" to break the rumors seriously ill
 "I don't want to limit to someone"
< p > refer to this concert, Pollini said that he don't want everyone to bring their own definition for a special performance of Chopin pianist, he said: "after the 2009 at the Grand Theatre of Chopin Concert, everyone said I to Chopin interpretation of very good,montblanc plume pas cher, I am very honored to. But I don't think I is the interpretation of Chopin's experts, in fact, I like many composers,hogan outlet online, such as Mozart, Beethoven, even some of the 20th century composers like. I don't want to be confined to playing a person, or a period of work, I don't want to limit myself too small." Pollini said: "Beethoven is a great composer, and Beethoven's Piano Sonata has opened a new chapter in my career. I think every pianist has a lot of reasons to like Beethoven, one of the important reasons is that his work is absolutely brilliant, full of talent. Not only that,sac goyard pas cher, he is one of the most profound composer."
 "I will follow"
Related Articls:

Stefanie S

Serena's new boyfriend Drake suspected exposure mi

New Expres

Need to clean key parts including: the mouth and teeth, before s..e..x to brushing mouthwash, breath; axillary, some people under your armpit sweat gland secretion is more, the smell is heavy to use soap or bath careful cleaning, after the bath also can be sprayed some perfume; genital, men's focus on clean the dirt inside wrapping, and women to wash the vulva secretion.
خارج شده است

bcfg5b1ert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 157
    • ghi135
2014 year-end summary of drivers
« پاسخ #10 : 05 ژوئن 2016، 05:21:14 am »

seriously study driving knowledge, and continuously improve driving skills. At work, and strive to establish a "safety first" service consciousness, do the vehicle timely inspection, maintenance,hogan outlet, to ensure that each security out of the bus, driving civilization.
 I seriously Learning Co of the various rules and regulations, to learn all kinds of traffic laws and regulations and driving knowledge, so that their own quality has been greatly improved.
< p > seriously the vehicle to achieve the "three check", guarantee system, to keep the vehicle intact and clean, ensure the drop does not leak, thrift.
< p > strictly in accordance with the rules and regulations, stick to jobs, insist not to be late, do not leave early, not unexcused absences to ensure regardless of wind and rain are within call,louboutin pas cher, starts from the minor matter, obey leadership arrangement,scarpe hogan outlet, and consciously safeguard the corporate and individual image.
 four, take care of the vehicles,sac guess pas cher, thrift
 two,hogan outlet online, study technology,louboutin prix, safe driving
< p > this year, in the enthusiasm of my colleagues to help and support, I respect the leadership, colleagues unity,hogan sito ufficiale, study hard, work hard,occhiali ray ban outlet, strictly abide by the company rules and discipline, and constantly improve their service quality and work efficiency, better to complete the tasks assigned by the leadership. This year's work is summarized as follows:
 one, study hard, and constantly improve their own quality
2014 year-end summary of drivers
< p > through the years of study and practice, make oneself has been greatly improved, but compared with the requirements of the leadership and colleagues, there are still a certain gap, in future work, I will be modest and prudent, study hard, so as to realize their own value, for the company's development with more power.
 three, strict self-discipline, and strive to do their own work
2014 year end summary of the driver model
Related Articles:

GIS in the mobile communicati

2015 fall

2014 year-

Zhu mayor of my bureau income hundred days campaign activities practice fully affirmed. Two is to carry out the analysis, the focus of monitoring. Carry out the macro tax burden of the city, industry tax, focusing on sources of tax, export tax rebate warning and policy effect analysis, in a timely manner to the mining tax potential.
خارج شده است

این صفحه در 0.092 ثانیه 20 نمایش داده شد.