انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

"ثمره کوشش های عاشقانه در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد.
"کتاب پایه - پیش گفتار"

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: مردان در فیلم هندی.....  (دفعات بازدید: 930 بار)

malihe

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 434
  • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
مردان در فیلم هندی.....
« : 18 فوریه 2011، 03:41:42 pm »

;)

:D

« آخرين ويرايش: 18 فوریه 2011، 04:15:11 pm توسط malihe »
خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

fgh36h7wrd

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 107
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • lmn070
2016 social language classic quotes popular storm _6
« پاسخ #1 : 19 مه 2016، 06:47:22 pm »

2, do you know how sick you are, when your mother first time to feel your presence...... She is spitting.
< p >, are low-key, you can be a high-profile, but can't tune, do nothing to with waves of two brother, blow, ash, naughty can plug face really hit you.
, a woman has to have integrity, or love to talk about marriage,goyard pas cher, or play do not take it seriously.
, as the saying goes, men do not bother, unless to menstruation, women are not enough Sao, grade is not high enough.
, my love for you, like a tractor which climb the hillside with vigour and vitality.
, there is no eternal in this world, promise. Only infinite, temptation... No right and wrong, only strong and weak.
,hogan sito ufficiale, in fact, a very good single, and who do not need to explain the ambiguous.
, for your surface and the people, but also for other surface. Only for your heart, it will last for a long time.
, life, half is memory, half is to continue.
< p >, the modern society, man, always smiling, eyes discharge, not Fanbing rounds of base is swindling. Woman, breast waist; dissolute coquettish, not dig your wallet, that is, put your black, this year the male strange succubus; accidentally caught.
, how I hope that one day I love you, you can fall to write you love me.
 2, as early as the home of the man, tell the story to the wife to listen to; night to go home, the man, make up the story to the wife to listen to.
 2,hogan sito ufficiale, as the saying goes, knowing the time no matter, length, look at the feelings, the release of development, friends, I only care about the quality, do not care about the number.
, women's declaration of the new era. Not too tired to cook fancies of men of letters. Refuse to give birth to children, go to bed at a charge.
 world, not only the dead heart.
2 social language classic quotes popular storm
No unfinished,
 2, friendship does not depend on the wine out of the wine, but can be used to finish! We can be friends if you don't have to.
, 2 years customer is not God,nike air max pas cher, the customer is only to be taken,hogan outlet, do not smile to the elder sister, elder sister a smile to pack to fall.
, or to maintain a proud single,hogan outlet, why do you help others set the training of her husband is so serious.
,hogan outlet, as the saying goes, 2B woman happy, in addition to eating and drinking is to drink.
 2, behind the sniper,chaussure air jordan pas cher, friends disguise, social, or wild snake to swallow an elephant.
 22, behind the sniper, impossible to guard against, how many people did not find the wolf in sheep's clothing.
 and others not pleasing to the eye, but their lack of moral cultivation.
, you ask me how deep love you in the end, the money can represent my heart
 2, >
2016 social language classic quotes popular storm
Related Articles:

The Qin Em

The 44 sentence beautiful sen

4 cents a

It is the ordinary, look gorgeous or not, it is the same, the Pearl embellishment, crystal decoration lamp which can only be used to decorate, to meet the people's vanity, than this, ordinary fluorescent lamp is lucky, because does not change the nature of lighting it, like some of the people living in the flat Fanfan is real.
خارج شده است

fns4565

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 31

شرکت تکنما پس از تولید مدلهای TM43 و TM70 که با امکانات بسیار زیاد و    ارتباط  داخلی  قدرتمندی همراه بود و با استقبال خوبی هم همراه شد بدلیل    تحریم های   اقتصادی که بر علیه ایران صورت و افزایش چند برابری قیمت دلار    ناگزیر قیمت   این سری از آیفون های تصویری تکنما    هم با افزایش چشمگیری همراه شد و امکان   رقابت در بازار برای شرکت  تکنما   تا حدودی سخت شد. به همین منظور این شرکت   تصمیم به تولید سری  جدید که  با  امکانات کمتری از جمله عدم ارتباط داخلی بین   واحد ها و  قابلیت ذخیره  عکس  همراه بود گرفت. این سری فقط دارای امکان   ارتباط واحد  با نگهبانی  میباشد.  در زیر عکسها و مشخصات کلی این محصولات را   مشاهده  خواهید نمود.

آیفون تصویری تکنما مدل D43 ارتباط با نگهبانی

مشخصات کلی:
 دارای نمایشگر تخت رنگی با وضوح تصویر بالا در ابعاد ” 4.3
 دارای کلیدهای لمسی (Touch)
 کاهش هزینه سیم کشی تا 80 درصد
 امکان ارتباط همه واحد ها با نگهبانی
 قابلیت بازکردن جک برقی تک نما بدون نیاز به ریموت کنترل
 دارای صدایی شفاف و بدون نویز حتی از بالاترین طبقات
 نصب آسان و ارزان فقط با استفاده از 7 رشته سیم مشترک به ازای هر 256 واحد
 طراحی زیبا و منحصر به فرد
 قابلیت نمایش تصویر دوربین مداربسته

آیفون تصویری تکنما مدل D70 ارتباط با نگهبانی

مشخصات کلی:
 دارای نمایشگر تخت رنگی با وضوح تصویر بالا در ابعاد ” 7
 دارای کلیدهای لمسی (Touch)
 کاهش هزینه سیم کشی تا 80 درصد
 امکان ارتباط همه واحد ها با نگهبانی
 قابلیت بازکردن جک برقی تک نما بدون نیاز به ریموت کنترل
 دارای صدایی شفاف و بدون نویز حتی از بالاترین طبقات
 نصب آسان و ارزان فقط با استفاده از 7 رشته سیم مشترک به ازای هر 256 واحد
 طراحی زیبا و منحصر به فرد
 قابلیت نمایش تصویر دوربین مداربسته
 به هر با ارائه آیفون تصویری تکنما    این شرکت ، مشتریان خاص خود را   دارد و باقی برندها به سختی می توانند    نظر مشتریان سرسخت تکنما را به خود   جلب کنند ، چون هم ممکن است نتوانند    تمام امکانات آیفون تصویری تکنما را  در  خود جای دهند و هم ممکن است در    نهایت قیمتشان بسیار فراتر از تکنما در   آید. ما می توانیم بگوییم راه    تکنما راه درستی است و این کیفیت آیفون   تصویری با گارانتی یکسال تعویض و    دو سال تعمیر می تواند گزینه خوبی برای   انتخاب باشد.

بارزترین ویژگی های مانیتورهای جدید آیفون تصویری تکنما مدل های VDP E43 و VDP E70

• سری جدید آیفون تصویری تکنما    با دو ویژگی جدید به بازار رقابت  وارد  شده است ، مورد شاخص اولیه    مانیتورها هندزفری بودن آنهاست که بدون  گوشی  طراحی شده و بیشتر در منازل    لوکس کاربرد دارد و ویژگی ثانویه تغذیه  ۲۴ ولت  این مانیتورها است که می    تواند کاربردی باشد و در هنگام نبود برق  استفاده  از آیفون تصویری را   ممکن  سازد.
  • موردی دیگری که خودنمایی  میکند امکان اتصال ۳  دوربین مجزا بمنظور    مشاهده سه مکان متفاوت مانند درب  ورودی ساختمان،  محوطه پارکینگ یا حیاط و    همچنین درب ورودی واحد میباشد.
  • امکان باز نمودن انواع جک درب اتوماتیک از طریق مانیتور تصویری در صورت عدم وجود ریموت کنترل
  • ویژگی   دیگری هم که آنرا خاص تر میکند امکان اتصال زنگ درب ورودی واحد    به   مانیتور با ملودی متفاوت میباشد و در صورت وجود دوربین در بیرون  درب    ورودی  واحد امکان شناسایی شخص بیرون درب با وضوح بسیار بالا را  میسر    میسازد.
  • همانند مدل قدیمی تکنما TM43 و TM70 که   قابلیت  ذخیره عکس را دارا  بود  این مدل هم از این ویژگی بهرمند میباشد و  با   اتصال یک حافظه مرکزی  به  پنل ورودی ساختمان امکان ذخیره اتوماتیک تصویر    دوربین میسر میشود.

مبنع: گروه پژوهش و توسعه دی سی ای کالا
خارج شده است

fnzcbq06t

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 209
    • def884
The temperature dropped to 20 degrees below the No
« پاسخ #3 : 12 ژوئن 2016، 02:31:05 am »

at the same time, a new cold air has begun to affect Xinjiang, the next three days, the north will experience a more obvious cooling process. In many places the temperature will drop 4-6 degrees Celsius,cheap mac makeup, local more than 8. Among them,occhiali da sole ray ban outlet, most of North China,hogan outlet online, Inner Mongolia, Shaanxi and other places of the temperature fluctuations in the temperature will fall below 20 degrees Celsius, even less than 15 degrees in some areas.
 article source: China Weather Network
The temperature dropped to 20 degrees below the North East to meet a wide range of precipitation temperature | Eastern | _ Sina | precipitation weather forecast
< p > dispatch of Chinese weather net in cold air frequently under the influence, the next three days, air temperature of northern greater part will decline in volatility, North gas temperature fell to below 20 DEG C. Today (17 days), the Middle East usher in a wide range of rain, rain on the south over the weekend to strengthen.
< p > the northern rainfall will increase soil moisture, is conducive to the growth of winter wheat; rainfall in the southern part of the region is strong and accompanied with strong convective weather, pay attention to prevention.
 over the past few days,scarpe hogan outlet, most of China's rainfall is scarce. The Middle East will usher in a large range of rain. The central meteorological station is expected, 17-19 in the Middle East will have small to moderate rain; 18-19, Southwest China Eastern, Southern Jianghan, southern, northern and southern China heavy rain; the eastern Guizhou,adidas yeezy pas cher, Western Hunan, Northern Guangxi, northern and southeastern Jiangxi,barbour soldes, Southern Anhui and other parts of the have rain (50 ~ 80 mm), and in some areas and accompanied by thunderstorms weather.
 a cold yesterday,hogan sito ufficiale, moving south, northeast, North China and other areas to give significant cooling. Monitoring shows that at 14 yesterday, the eastern part of Heilongjiang, central Inner Mongolia, Eastern Jilin, Northeastern Liaoning and Hebei in some areas fell by 14-20. In the capital city, Shijiazhuang, Taiyuan, Shenyang, Changchun and Harbin decline more than 10 DEG C,scarpe hogan outlet, but due to higher temperature before cooling, chill is not very heavy.
Related Articls:

Government

Starting f

According to the fire personnel who participated in the rescue, the scene is a mess, a car bridge a large truck rollover on the flames, the car is equipped with a large number of tobacco leaf strewn ground. And a mini car, a car and a car bus in the combustion, the scene of smoke rolling up tens of meters, scorching heat, a "crackling" sound not to stop.
خارج شده است

این صفحه در 0.064 ثانیه 20 نمایش داده شد.