انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

تنهایی آدم ها به عمق دره ای است . اما برای پر کردن آن یک لیوان آب کافیه

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: براستی خداوند کداميک را ميپذيرفت ؟  (دفعات بازدید: 1082 بار)

malihe

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 434
  • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...

اگر دروغ رنگ داشت ؛ هر روز شايد ؛ ده ها رنگين کمان در دهان ما نطفه ميبست

و بيرنگی کمياب ترين چيزها بود

اگر شکستن قلب و  غرور صدا داشت؛عاشقان سکوت شب را ويران ميکردند

اگر براستی خواستن توانستن بود ؛ محال نبود وصال !

و عاشقان که هميشه خواهانند؛هميشه ميتوانستند تنها نباشند

اگر گناه وزن داشت ؛ هيچ کس را توان ان نبود که قدمی بردارد ؛

تو از کوله بار سنگين خويش ناله ميکردی ...و من شايد ؛ کمر شکسته ترين بودم

اگر غرور نبود ؛ چشمهايمان به جای لبهايمان سخن نميگفتند ؛

و ما کلام محبت را در ميان نگاههای گهگاهمان جستجو نميکرديم

اگر ديوار نبود ؛ نزديک تر بوديم ؛

با اولين خميازه به خواب ميرفتيم و هر عادت مکرر را در ميان ۲۴ زندان حبس نميکرديم

اگر خواب حقيقت داشت ؛ هميشه خواب بوديم

هيچ رنجی بدون گنج نبود ... ولی گنج ها شايد بدون رنج بودند

اگر همه ثروت داشتند ؛ دل ها سکه ها را بيش از خدا نميبرستيدند

و يکنفر در کنار خيابان خواب گندم نميديد ؛

تا ديگران از سر جوانمردی ؛بی ارزش ترين سکه هاشان را نثار او کنند

اما بي گمان صفا و سادگی ميمرد .... اگر همه ثروت داشتند

اگر مرگ نبود ؛ همه کافر بودند ؛ و زندگی بی ارزشترين کالا يود

ترس نبود ؛ زيبايی نبود ؛ و خوبی هم شايد

اگر عشق نبود ؛ به کدامين بهانه ميگريستيم و ميخنديديم؟

کدام لحظه ی ناياب را انديشه ميکرديم؟

و چگونه عبور روزهای تلخ را تاب مياورديم؟

اری بي گمان پيش از اينها مرده بوديم .... اگر عشق نبود

اگر کينه نبود؛قلبها تمامی حجم خود را در اختيار عشق ميگذاشتند

اگر خداوند ؛ يک روز ارزوی انسان را براورده ميکرد

من بي گمان

دوباره ديدن تو را ارزو ميکردم

و تو نيز هرگز نديدن مرا

انگاه نميدانم

براستی خداوند کداميک را ميپذيرفت ؟

خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

hfgh4q5rrr

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 217
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • tuv752
My life to me
« پاسخ #1 : 11 آوریل 2016، 04:17:44 pm »

,hogan outlet
 officer can,hogan outlet online, at that time to be a good officer. If you use the power to do some wicked things,hogan sito ufficiale, can only make your life more gloomy. Die sooner! Of course, if you are a good officer as the sleeves swaying with every soft breeze upright and outspoken your life will be more brilliant! In your life you will die in another way to continue. That is to live in the hearts of the people.
 sometimes a person in the heart silently think: we came to this world is for what? Money? Status? Should not be right! I remember listening to the language teacher said such a sentence: "people are born to die!" Yes,mont blanc pas cher, not until the end is a dead end? What money is really that important? Maybe now we should be more concerned about is to let the people we love, from our people, had better!
My life to me
Length > life is your grasp of life,tn pas cher, if you are conscientious and work hard so your life will be is very substantial. You will feel the life is very short! On the contrary, if you wasted youth, abandoned their studies, career,goyard prix, then you will have nothing to do all day is the day I felt how long time people feel! If you are that special person commit all sorts to do bad things, your life will soon end in death stage!
 I wish you all personnel to take advantage of their own life, take life to his master, your life will be very happy. Laugh: I don't live in this world to go back to the!
 is twenty thousand and seventy-five days. Every day you eat and sleep for twelve hours, fifty-five years you spent ten thousand and thirty-seven days. Ten thousand and thirty-seven days you have left. Minus five days a year you sick, fifty-five years you spent two hundred and seventy-five days in the sick! You have nine thousand seven hundred and sixty-two days left! You are only twenty-six years of time in office work! This does not include your entertainment, leave time, then ask: "do you still feel a lot of time?"
 some people say there is tomorrow! More time, I want to tell him: "you're wrong!" Life according to the seventy years of age to calculate, is twenty-five thousand five hundred and fifty, minus you're clueless about ten years,chaussure louboutin pas cher, and 60 years is 21900 days. Minus your old age ill in bed for five years, you still have fifty-five years.
< p > also said: "life is short, but I still want to say you are wrong,scarpe hogan outlet, 26 years time you can see 3 000000 book, also can see 20000 films, and their love of the people in 26 years. You can do a lot with this twenty-six years to do! In fact, the road of life is very long!
Related Articles:

Sad to leave the tears to their own

At the autumn

If the value of flowers

Djibouti came only to find out that they should look back up, walked to the edge of the forest. Here is a lone bamboo, compared with other bamboo, he is short and a little bent, and leaves are sparse. In the middle part of the bamboo, with a small nest.
خارج شده است

hfgh4q5rrr

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 217
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • tuv752
Resort committee director's speech
« پاسخ #2 : 10 ژوئن 2016، 11:40:54 pm »

resort committee director
's speech< p > three years, in under the leadership of the Resort District Working Committee,golden goose outlet, the CMC director and,hogan outlet online, around the resort of the overall deployment, and global solidarity comrades wholeheartedly, overcoming difficulties ahead, work hard, good completed the tasks. Review their three years of study, the work process, mainly has the following profound experience: first, to persist in the study, and constantly improve the quality of their political business. General Secretary Jiang pointed out that practice has proved that the development of the cause of the party, the progress of the party's construction,nmd runner pas cher, the quality of the Party cadres to improve, with our Party attaches great importance to learning, good at learning are inseparable." Learning and good at learning, also directly related to the improvement of the overall quality of the individual. Over the years, I adhere to actively participate in the organization of learning and hard self-study combined, adhere to the combination of learning and classical theory and modern knowledge. Reviewing the study of Deng Xiaoping theory, General Secretary Jiang "Three Representatives" thought, focusing on the study of WTO and computer operation knowledge, choose to learn the modern economic and trade, economic and legal knowledge. On the threshold of a new century, and the honor of being organization to municipal Party school to learn three months, learn about the latest frontier knowledge of contemporary, such as "three basic" (Marxism, Mao Zedong thought,hogan sito ufficiale, Deng Xiaoping theory basic questions, "five contemporary" (the world of contemporary ideological trend, economy, science and technology,sac goyard pas cher, law, military). Through the study, their world outlook, outlook on life, values obtained by calibrating and sublimation; through the study, to make their own political theory and professional knowledge has been enriched and updated; by learning to make their own to enhance the implementation of the party's line, principles, policies and consistent with the Central Committee of the party remained in political consciousness. Two, adhere to the efficient and quality services, and create a good investment environment. The development strategy of "attracting investment and doing business" is the development strategy of the resort. After the past investment mainly rely on the attractiveness of the preferential policy, adding to the world trade organization, according to non discrimination, the principle of national treatment, preferential policies of countries to resort more and less, and environment construction, especially the construction of soft environment of space and potential is very large,tn requin pas cher, become the focus of competition in the next step of the investment, therefore, environment is the advantage, and grasp the environment is to grasp the development, it will be the focus of our future quite a long time work. In recent years, around the resort's development strategy, keep in mind that "everyone is a resort area of the image, everything is the investment environment", for service enterprises as to create an environment, focus on cultivating investment attraction, initiative, enthusiasm for service enterprises, timely for Enterprise Co mediation must all kinds of difficulties, XX factory, XX factory and other enterprises electricity; XX factory and XX enterprise credit problems; XX brigade, XX tax issues. There are environmental fees, urban management fine, children's school, license inspection, security inspection, coordination and various policy advice and other aspects of a lot of work,hogan outlet online, and achieved good results, to win the reputation of the enterprise. Three, adhere to the spirit of dedication, fulfill their duties to complete the work. Into the new century, the development of the resort into a new era, the establishment of the strategy of investment development,adidas nmd pas cher, described the "two centers" of the development of the "blue"
Resort committee director's speech
Related Articles:

Financial

Create spo

City Animal Husbandry and Fishery Bureau under the guidance, set up on the market, circulation service under the Department of farming households, the service integration of production, supply and marketing to get all-round development, solve in aquaculture production is difficult to buy, selling difficult contradiction between supply and demand, enable breeding industrialization management to get considerable development.
خارج شده است

این صفحه در 0.063 ثانیه 21 نمایش داده شد.