انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

همه آنچه در مورد زنــــدگي آموخته ام در يك كلمه خــلاصه مي شود :  ميگذرد.
؛رابرت فراست؛

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: قدم یکم  (دفعات بازدید: 1792 بار)

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 762
  • مراقبه یعنی گرفتن جواب از دهان بزرگترین منبع ممکن
    • Http://Behboodi.Org
قدم یکم
« : 09 ژانویه 2011، 08:44:24 am »

« به نام آرامش دلها   »

سلام دوستان   همراه

دوست خوبم ! تو   هستی و من تنها نیستم .
[/size]
[/size]
        [/size][/size][/font][/b]   

[/color][/size]قدم یک[/font][/b]
[/color][/size] [/font][/b]
[/color][/size]ما اقرارکردیم که در برابر شهوت عاجز بودیم وزندگی مان غیرقابل اراده شده   بود[/font][/b]
[/size] [/b]
[/size]قدم یک   اقراری صریحانه به شکست است. [/size]
[/size]
[/size]ما گفتیم   که خسته و درمانده شده ایم و نمی توانیم انجام دادن آنچه ما را بیمار می کند، متوقف   کنیم.[/size]
[/size]
[/size] [/color][/size]در این اقرار به ضعف و ناتوانی هدیه غیر منتظره ای وجود   داشت.[/font][/b][/size][/size]
[/size]
[/color][/size]با پذیرش واقعیت ، با اقرار به بیماری مان و با پذیرفتن شکستهایمان    [/font]امید در ما زنده شد. [/b][/color][/size][/font][/b]
[/size]
[/size]این آغاز   تسلیم بود. ما شروع به ساختن مسیر بهبودی مان  کردیم.[/size]
[/size]
[/size]بیایید   کلمات این قدم را بررسی کنیم. " ما " به چه معنی است ؟ بسیارساده است. من نمی توانم   این کار را به تنهایی انجام دهم.ما جایگزین من می شود .[/size]
[/size]
[/color][/size] [/font]برای من کافی نبود که اقرار کنم یک معتاد جنسی هستم.   [/b][/color][/size][/font][/b]
[/size]
[/size]من می   بایست عجزم را با شما اقرارمی کردم. من اقرار می کنم ، تو اقرار می کنی ، ما اقرار   می کنیم.[/size]
[/size]
[/size]وقتی   عجزمان را به دیگران اقرار کردیم و دیگران نیز اینچنین کردند یک چیز بخصوصی اتفاق   افتاد. قدرتی که این راز بر ما داشت تا حدودی کاسته شد.[/size]
[/size]
[/size] قسمتی از احساس شرم و گناه ما کاسته شد و ما شروع کردیم که   صادقانه به آنچه در زندگی مان در حال اتفاق بود بنگریم.[/size]
[/size]
[/color][/size]در این نقطه آن هدیه وارد زندگی مان شد.[/font][/b][/color][/size][/font][/b]
[/size]
[/size]ما چه   چیزی را اقرار کردیم ؟ ما اقرار کردیم که عاجز بودیم. عاجزی به چه معنی   است؟[/size]
[/size]
[/size]در این   قسمت یکی از اعضا عاجزی را اینگونه توصیف کرده است.[/size]
[/size]
[/color][/size]اتومبیل من بر روی ریل راه آهن متوقف می شود و دیگر روشن نمی شود. تمام درب   های اتومبیل قفل هستند ، من نمی توانم درب را باز کنم، شیشه ماشین نیز پایین نمی   آید. من نمی توانم از ماشین خارج شوم ، قطار به سوی من درحرکت است. من نه قدرت آن   را دارم که مانع برخورد قطار با ماشینم شوم و نه می توانم از ماشین خارج شوم تا خود   را نجات دهم.[/font][/b][/color][/size][/font][/b]
ادامه دارد.........[/size][/size]برگرفته از   نشریه قدم در عمل[/font]

[/color]
[/size]مناجات امروز :

[/font]
[/size]خدایا قدمهایم را با کمک تو و دوستانم یکی یکی برمیدارم و دلم می خواهد مثل   زمانی که طفلی بیش نبودم پاک و خوشنود باشم . [/font][/color][/font]

[/color][/size]

آمین
[/size]    [/size]
[/font][/b]   
[/font]
[/color][/size][/font][/b][/font]
[/color]  [/color]                               

[/size][/font][/color][/size][/font][/color][/size][/font]
         [/color][/size]
پاک و شاد باشید .[/b][/font]
         [/size]
[/color]
  [/color]          

[/color][/size] [/size]ارسال شده توسط تیم مديريت   سايت  SA ايران - س[/color]
خارج شده است
با امید و توکل به نیروی برتری که ما را انتخاب کرد تا در کنار هم جمع شویم و سنگ صبور یکدیگر باشیم، از خدا می خواهیم کمکمان کند تا روز به روز به او نزدیکتر و در راستای بهبودی و ترك شهوت گام برداريم، به امید اینکه صدای این جلسات به گوش تمام افراد نیازمند برسد .

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
پاسخ : قدم یکم
« پاسخ #1 : 12 ژانویه 2011، 09:25:46 am »

[/t] 

[/t] 
  سلام دوستان همراه

[/t] 
      دوست خوبم ! تو هستی و من تنها نیستم .

قدم یک    ما اقرارکردیم که در برابر شهوت عاجز بودیم وزندگی مان غیرقابل اراده شده بود             آنچیزی که من قدرت انجامش را ندارم چیست؟ شهوت همان قطاری است که با سرعت به سوی من در حرکت است.
من در مقابل شهوت عاجزم. این جمله به این معنی نیست که من در مقابل رفتارهای اجباری جنسی عاجزم ، بلکه من در مقابل شهوت عاجزم.
بنابراین شهوت چیست؟

شهوت احساسات و افکار مفرط و غیرمعقولی است که ما را به سوی استفاده و فریب خود و دیگران وامیدارد و یا ما را به سوی مقاصد خود محورانه خود سوق می دهد. شهوت در نتیجه تحمیل نگرش روحانی نادرست بر سرشت طبیعی مان حاصل می شود. شهوت یک اشتغال فکری است .

ما ناامیدانه به سمت شهوت کشیده می شویم و بارها و بارها لذتهای کوتاه مدت را به دردهای درازمدت ترجیح می دهیم.

هر چه شخص بیشتر شهوت کند ، عطش شهوت بیشتر می شود و هر چه این عطش بیشتر شود ، شخص بیشتر شهوت می کند.

تمام تلاشها برای کنترل و توقف شهوت با عکس العمل مغز روبرو می شود ، که اکنون نیاز به تحریک دارد و بدون آن نوعی از محرومیت را تجربه می کند.      درنتیجه، اجباراشتغالات فکری ما را تشدید می کند.      ما با وجود این آگاهی در حال افزایش که " مشکل داریم " باز هم به همان ریل راه آهن بازمی گردیم.      اگر ما به چیزی فکرکنیم وآنرا مکررا در ذهنمان تکرار کنیم و احساسی به آن پیوند دهیم ، آن را خلق خواهیم کرد.  به عبارت دیگر یک ساختمان فقط با چیدن آجرها درکنارهم ساخته نمی شود .      این ساختمان نتیجه ایده یک مهندس معمار است که در باره اش فکر کرده ، تصورکرده ، کار کرده و زحمت کشیده تا ببیند این ساختمان روزی خلق خواهد شد.     اگر ما به یک فکر شهوت بدون آنکه سریعا با آن برخورد کرده اجازه دهیم در ذهنمان باقی بماند ، درونمان شروع به تغییرات فیزیکی ، روانی ، روحانی ، عاطفی و عصب شناختی میکند.   
اگراین افکار شهوانی را دوباره تکرار کنیم ، ما واقعیت آنها را خلق می کنیم.

آنچه ما خلق می کنیم رابطه جنسی با خود ، رابطه جنسی خارج از روابط زناشویی و انواع دیگر رفتارهای مخرب شهوانی است.

تمامی اینها نتیجه شهوت می باشند.

شهوت بسیارقدرتمندتر از ما می باشد.  ادامه دارد.........

برگرفته از نشریه قدم در عمل   

[/t] 
                مناجات امروز :

خدایا قدمهایم را با کمک تو و دوستانم یکی یکی برمیدارم و دلم می خواهد مثل زمانی که طفلی بیش نبودم پاک و خوشنود باشم .

آمین       

پاک و شاد باشید .                                                      ارسال شده توسط تیم مديريت سايت  SA ايران - س   
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 762
  • مراقبه یعنی گرفتن جواب از دهان بزرگترین منبع ممکن
    • Http://Behboodi.Org
پاسخ : قدم یکم
« پاسخ #2 : 19 ژانویه 2011، 09:38:20 am »

.
.
.
« به نام آرامش دلها »

سلام دوستان همراه

دوست خوبم !عذر خواهی من رو بپذیر از اینکه برخی روزها ایمیل ارسال نمی شه .

[/size]
[/size]

[/size][/font][/b]             

[/color][/size]قدم یک[/font][/b]            [/color][/size]  [/font][/b]            [/color][/size]ما اقرارکردیم که در برابر شهوت عاجز بودیم وزندگی مان غیرقابل اراده شده بود[/font][/b]            [/size]  [/b]                                                                                                                                                                                         
[/color][/size][/font]

[/size]ما در وضعیتی از خداوند طلب کمک می کردیم که در حال ادامه دادن به [/color]رفتارهای بیمارگونه مان بودیم. [/size] ما در اثر انجام دادن کارهایی که [/color]نمی خواستیم انجام دهیم دچار [/color]دگرگونی وجدانی، اخلاقی شدیم. [/size] ولی با این حال احساس می کردیم که [/color]مجبوریم این کارها را انجام دهیم .[/size] برخی از ما دوستان خود را از [/color]دست [/color]داده و یا قادرنبودند دوست پیدا کنند.
[/size] ما بدلیل آنکه [/color]می [/color]ترسیدیم از روابط و مشاغل [/color]اجتناب می کردیم.[/size] بسیاری از ما قادر نبودیم که یک رابطه صمیمانه را آغاز کرده و ادامه دهیم چون مجبور بودیم از [/color]رازهایمان [/color]محافظت کنیم.
[/size] ما مشاغل خودرا از دست دادیم و با [/color]ضعف و بی لیاقتی دست و پنجه نرم می کردیم.[/size] اغلب ما در محل کار حقوق کم دریافت می کردیم و بدلیل آنکه پریشان و آشفته بودیم نمی توانستیم انرژیمان را روی کارمان متمرکز کنیم.
ما مدتهای مدیدی از زندگی مان را تلوتلوخوران بر روی [/color]مرز آشفتگی گذراندیم.
[/size]
[/color]ما شغل، خانه و زندگی مان را ویران کردیم.[/b]
بعضی از ما به دلیل [/color]افسردگی در بیمارستان بستری شدند ، دست به خودکشی زدند وحتی خودشان را کشتند. [/color]زیرا اعتیاد جنسی ماهیت جسمی،عاطفی و روحانی ما رامتلاشی کرده بود.[/size] در قدم یک ما پذیرفتیم که [/color]عاجز بودیم و [/color]زندگی مان غیر قابل اداره بود.[/size]
[/color] ما در برابر خودمان، راهنمایمان و گروهمان اقرار کردیم. [/b]
ما از [/color]انزوا خارج شدیم و در نهایت [/color]رازهایمان را فاش کردیم.[/size] زمانی که ما [/color]ضعفهایمان را ابراز کردیم ، شروع به [/color]یافتن امید کردیم.     
[/color][/size][/font][/b]

[/color][/size]  [/font][/b]
[/size][/size]برگرفته از نشریه قدم در عمل[/font]

[/color][/size]مناجات امروز :

[/size]خدایا ! هر کجا که تو برای من برگزینی ، من همانجا خواهم بود ، یاریم ده تا فقط آنچه را تو خواهانی به انجام برسانم .

آمین .
[/font][/color]

[/size]

آمین
[/color][/size]             
 [/color]                                                                                                                                                                                                                          [/font]                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

[/size][/font]                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        [/color][/size][/font]                                                                                                                                                                                                                                                                            [/color][/size][/font]                                                                                                                                                                                                                                                                         
                                                                [/color][/size]            پاک و شاد باشید .[/b][/font]

[/size]           
 [/size]           
                                                                                                                                                                                               [/size] [/size]ارسال شده توسط تیم مديريت سايت  SA ايران - س[/color]
« آخرين ويرايش: 19 ژانویه 2011، 11:26:29 am توسط رضا - بیل »
خارج شده است
با امید و توکل به نیروی برتری که ما را انتخاب کرد تا در کنار هم جمع شویم و سنگ صبور یکدیگر باشیم، از خدا می خواهیم کمکمان کند تا روز به روز به او نزدیکتر و در راستای بهبودی و ترك شهوت گام برداريم، به امید اینکه صدای این جلسات به گوش تمام افراد نیازمند برسد .

bgfh7m7xter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 287
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop154
Art of leadership
« پاسخ #3 : 11 آوریل 2016، 04:39:20 am »

The HTML template so leading art"< br / > those occupied seats of the director general, theatrical artifice do nothing friends: is usually not in things, but when leaders or inspection group to a primary check work, his work report,golden goose outlet, eloquent like storytelling, performance publicity hype. When the news media interviews, desperately faceless,air max pas cher, gun shots, as the interview guide,hogan outlet, just look at the window and the window, backyard and corners, so the people known for investigation of the interlayer paper,hogan outlet, policy implementation across the mountain. Rack one's brains to fabricate new ideas, Du Zhuanxin experience,hogan interactive outlet, keen to build momentum, the limelight, as far as possible the leadership arrangement appearances, organization released news, TV, newspapers as a top priority. Work units, buck passing, muddle along explain away. Some unaspirant, careless, reign is not in the post, the post is not responsible, see honor rushing to, encounter difficult problem to extrapolate, encounter conflicts around away. It is a tea computer chat on legs, mixing time. The crown is not problems are mainly manifested in three aspects: don't want to,hogan scarpe outlet, will not, dare not, due to the lack of professional and technical titles, poor operational capacity and is not and dare not to is in fact not to,tn requin pas cher, this group of people will work in the presence of the deal with,air max tn pas cher, work as to cope with, post is not in place, in the heart does not have the WHO director general, pick up the money (Bonus) do not work, accounting for preparation of club, Hezekiah, (do not bear responsibility for the job, salary not carefully, in its place, not their government but year-end bonuses can than the general staff more than several times. But the expertise of the brothers in the crown is not the wind and waves has been flooded with a large number of, some of the rising star is spent in this storm is it safe? Or pushed the waves? We will wait and see.Related Articles:

The most beautiful thing _125

South there are trees _100

We are reciprocal _167

Chen helpless, hand holding the head shouted loudly: "I'm crazy, completely unable to communicate with you, sometimes doubt you are aliens, you say a word ah! You do not say that I know, you just want to talk with me on the bed is not? But you said I'm not beautiful, you should go to the white swan!
خارج شده است

hgsdrt13ser

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 163
    • lmn171
Fall in love with you is a dream
« پاسخ #4 : 11 مه 2016، 07:40:24 pm »

can not afford to meet with you is which day which day, only remembers that year that month. How time flies, in the twinkling of an eye over the past two years, only to find that it is only a dream. < br / > < br / > the original love you just a dream, in the dream. I was so moved, emotion, even unable to extricate themselves. Intoxicated with your acquaintance, enjoy the warmth you gave me. < br / > < br / > was consistent with the thought, the distance of time and space will not become hinder us, but eventually because of various factors gave up, forgotten,hogan outlet online, abandoned, left the.  we met just a few days,goyard prix, and then each horizon. You have your life, I have my life, a North, a South, perhaps in itself is a gap.  life is so beautiful, but there are many accidents in life. Never thought to have any connection with you,hogan outlet online, but in the end I because you move the heart, moved, fell in love with this dream from my heart.  may be eager to warm, or are you living in my heart. Don't remember the day I received your message to me, just remember that month you give me the care and greetings. < br / > < br / > if early ending is like this. I hope you had never with me,golden goose, even if I never met you. If you do not have a heart,spaccio hogan outlet, why should contact.  If I did not love,hogan outlet, why should I care about. This is all for me, or I misunderstood your meaning. In fact,hogan sito ufficiale, I was later to know that you have feelings for me, but you are afraid of it.  < br / > I think you will like me, happiness, sweet in the heart, all these are because of the existence of the beautiful. Also imagine the future I and you happy beginning, there is a good look forward to.  I admit that you are my life, accident and beauty. Also agree that we will have the beginning of happiness and a happy ending. As long as two people fall in love, no one can stop.  I is not contradictory, is not without struggle. I cried,hogan outlet, laughed, and insisted, give up, try to change over
Fall in love with you is a dream
Related Articles:

Love you is my lonely mind

For years

Broken lov

Titles have such a sentence: "in each year for three consecutive years, have 3 million people commit suicide in Japan, there is such a Chinese Mr. father / in tenaciously tearful alive!" The film has changed the misunderstanding and prejudice of many Japanese people in China. The hero of the film, is a migrant workers working in Tokyo for 15 years, Shanghai man.
خارج شده است

fgh1p1ertt

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
    • nop498
Leadership supplement speech five supplement
« پاسخ #5 : 07 ژوئن 2016، 04:19:24 am »

leading cadres during the meeting, often have to carry out some complementary speech. In addition to the content and methods of speech, it should have a certain scientific. Specifically, the general need to do five fill:
Leadership supplement speech five supplement
 reinforcement and potential. When participants listened to the speech to the conference keynote speaker for in a period of work tasks and requirements elaboration,hogan outlet, after that, fear of difficulty, adding the speaker should pay attention to add incentive people and boost the morale of the speech, in order to achieve exciting potential. On the same way to lectures for best, corresponding to the previous one by one by one mobilization speech. Fill >
 fill shallow depth. Participants were a part of profound knowledge,goyard pas cher, high quality personnel, previously speaker because of the depth of understanding of the problem, expressed in the language definition, theoretical attainment highly inappropriate appetite for this part of the participants, the atmosphere of the meeting not enough heat. In this way, the other team members to make a deep level, high level of supplementary speech. In general, the fill light for deep speech, to highlight the theme of the conference and a special are added properly, showing the speech is not adjustable involution, do not cover before the transfer, not to hurt the previous. But should pay attention to two points: one speaker to with the previous speaker ventilation, lest and previous hurt and gas; the second is prior to all in front already spoken clearly, all the people spoke at the meeting, meeting of the team, is a temporary leadership team, so to add speech is also among members of the team to "help" move, is the embodiment of the interim meeting of the team overall level of speech.
 leadership supplement speech five complement
 repair fine and bright. Supplement that previous speech, the fine is not fine,hogan outlet, illuminate the key not emphasized, participants listen to May is vague,scarpe hogan outlet, on the implementation of the conference spirit may not be comprehensive, and is not complete, it is necessary to repair that fine. Fill in the fine for Ming process, the speaker's speech must first show, approve. After that, on the previous speech which a few points, and then make a detailed description of the. That view, clarifying the key, the key to speak speak fine, deblurring, speak a deep impression.
 by perfection. Attend the meeting held at higher levels, the need to convey speech more content and in ready to convey when classifying the omission, resulting in speech communication is not complete, at the same time to participate in the superior to that meeting, it is necessary to seize the missing part of the supplement; in the deployment of the work programme or pointed out that when both the positive and the negative aspects problem for a period of time,hogan outlet, as a result of the thing came to not held a special meeting to demonstrate, or prior research biased theoretical understanding level is not deep, speak not comprehensive speak not in place and other members of the team to supplement. In the supplement to words have degrees, concise, crisp,wholesale mac makeup, and compensation, there are two fill 2,new balance baratas, do not speak empty words do not speak jargon, not long winded. , of course, special supplement, if it is really necessary to demonstrate,hogan outlet online, concise and to the point to talk about it, can not engage in only a supplement irrespective of the "one size fits all." For every bit of content to fill a vacancy, the best labeled with dots speaker speech content title compatible convergence, corresponding to the small title, make complement and perfection of the "full" is more perfect.
Related Articles:

Jiangyou middle school branch 2015 annual work summary

Tour guide

There is love in the heart, to drive away the cold winter. Changan II in the new campus built using is shines in the sunshine of 100 million Changan heart, is drenched in the second heart a wisp of sunlight, reflects the affection of the party and the government for the people of Changan, love of the second one. Here, let me on behalf of the Changan District Education Bureau, to the Changan II all teachers and students to express warm congratulations! To express my heartfelt thanks to the district government!
خارج شده است

این صفحه در 0.132 ثانیه 21 نمایش داده شد.