انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

وقتی که فکر می کنی که به تو چطور می گذرد ، تو واقعا در کثافت غرق شده است
قانون #62

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: بر باد رفته هايم را شكر  (دفعات بازدید: 1564 بار)

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 372
  • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
بر باد رفته هايم را شكر
« : 08 سپتامبر 2010، 10:20:24 am »

آموختي به من كه در عميق ترين دردها رو به كسي كنم كه نزديكترين است و سر بر دامن مهر او گذارم تنها كسي كه شايسته تكيه كردن بي دغدغه است امين و مطمئن.
آموختي به من آنچه با اصرار دلم مي خواهد و به خيال شادي پشتش به آن دلبستم گاهي تنها سرابي است كه از اين سو آب مي نمايد.سرابي كه گاهي مي تواند عميق تر اقيانوس زندگي ام را غرق فنا كند.
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

malihe

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 434
  • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
پاسخ : بر باد رفته هايم را شكر
« پاسخ #1 : 24 سپتامبر 2010، 02:57:07 pm »

خدایا امروز بخاطر چیزها وکسایی که ازم گرفتی شکرت میکنم وازت میخوام جاشونو باحضورمهربونت پرکنی که دلم نگیره...
دوستت دارم  :'(
خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #2 : 13 دسامبر 2010، 09:55:33 am »

خداي خوبم آموختي به من كه هرگز براي خواستن آنچه دلم ميخواهد با تعصب به خدا اصرار نكنم چون بر آنچه پشت هر واقعه پنهان است واقف نيستم.آموختي به من كه براي عبور از كوتاهي پله قبلي بايد سختي صعود را تحمل كنم و شوق بزرگتر شدن را بيش از قناعت به كوچك ماندن دوست بدارم.روزهاي سختي بود زيرا آنچه را كه مي نويسم يك شبه نياموختم.خوب يادم هست بي تابي و بي قراري هايم را اشك ها و رازو نيازهايم را ابهام و آشفتگي هايم را .چه روزهايي بود غرق اميد بودم و آرزو و چه دير مي گذشت وقتي در انتظار بودم و نمي دانستم چه پيش مي آيد.ابهام بودو دلواپسي از دست دادن رويايي شيرين.فكر ميكردم رسيدن به آرزويم همه چيز است.بي صبرانه مشتاق رسيدنش بودم اما سعادت بي انتهاي نرسيدن به آن آرزو مديون اين بر باد رفتن است.و پروردگارم در ازاي آن به من چيزي بخشيد كه تمام ثانيه هايم تا امتداد بي نهايت پر شد از شكر بر باد رفته هايم.
اما امروز مي دانم وقتي رسيدن به آرزويي را بعد از خواستن از خدا از دست مي دهم شايد به اين دليل است كه يارويايم كوچكتر از استحقاق من است پس بايد صبور باشم و رويايي بهتر برگزينم و يا بايد از آنچه پشت اين روياي نارسيده مي تواند به ضررم باشد بترسم و بر حذر باشم.
خارج شده است

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #3 : 26 ژانویه 2011، 10:36:34 am »

خدايم آموختي به من كه در جريان زندگي گاه فقط بايد رها بود. گاه بايد غير قابل تغييرها را پذيرفت و حتي مهر بي انتهاي خدا را برايشان سپاسگزار بود.اغلب اوقات اتفاقات آن گونه نيستند كه ما آرزو داريم اما درس ها و آموختني هاي زندگي در تمام لحظه هاي آن جاري است.
اما امروز خوب مي دانم چشم هاي من براي ديدن بزرگي دنيا چه كوچك بود. چيزهايي كه مي ديدم در برابر آنچه نمي ديدم يا قادر به ديدنش نبودم چه ناچيز بود.آن روزها نمي دانستم انگار زمان فاصله اي بود كه بايد براي دانستنش طي مي شد. آن روزها گذشت هر چند به كندي اين روزها نيز مي گذرد و چقدر شاكرم كه در بي قراري آن روزها ....يك چيز را هرگز گم نكردم اينكه در كنار هر دعا اين را نيز از خدا بخواهم كه آرزويي از آرزوهايم را برآورد كه صلاحم در برآورده شدنشان باشد هرچند بر من و شكيبايي ام سخت بگذرد.
خارج شده است

bh47gsgere

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 275
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • def180
You just need to change a little.
« پاسخ #4 : 23 آوریل 2016، 02:43:30 pm »

and on the day before yesterday, the one thing I will completely change the ingrained ideas.So that day, do not know why, own particularly pleased,tn requin pas cher, when pregnant with a happy mood to respond to family members question, even if they do not comply with their own mind,tn pas cher, jokingly with them. Then, I height fun in themselves to watch TV. Change to do before, every time with people who speak feebly,nike air max pas cher, listless, sometimes more sullen, meet different with its own opinion, it had certainly argue, dismissed the sovereign, or broke up. But that day,louboutin soldes, the sun had to admit that sometimes I really hit the west, like general reborn. My brother saw me,scarpe hogan outlet, and I am happy and happy to work, but also a good mood, and so on to finish the work, he also sat down to watch TV, along with me watching TV and laughing. At that moment, suddenly there was something that had touched her heart, and felt at once that it was such a wonderful change.

this thing completely subvert their old ideas. In fact, the change is not a difficult thing. Change is not made you promise henceforth will all live football in his body,hogan outlet, nor let you stay up all night to write the manuscript do fen qing, not let you to cut bone liposuction to the United States for the win, change,hogan outlet, just need you with some effort to make a slight turn to the right,air max 95 pas cher, you can change the world.

asked himself what makes himself so different today? In the heart of the answer tell me: smile, happy mood. Just today, I have a very happy mood to life, all around the world has played an enormous change. In fact, what you did, but such a spiritual feast, and former works hard at home, not necessarily family have better for you. Today, I came to the conclusion that is happy at work. It is like a magic hands, you take pleasure in the pace of work happily, because you become the world's best.

you only need to change a little bit, a happy life every day, then you will meet a new world.

You only need to change a little bit

Life is a

She felt t

Flying sou

Away from their homeland in the drifting journey, exotic city lights reflects my lonely feelings, facing the free lands is unaccompanied helpless, even even the language of illogical, the most exciting is to suddenly heard someone in the crowd said accent in the street. I know a person to a strange country, home in the heart is no longer the anchorage but an inn. I have the hope of life, the pursuit of life are pouring to the journey of wandering.
خارج شده است

vbb5c4rqp

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 193
    • bcd204
The development of the the Great Wall set by the s
« پاسخ #5 : 21 مه 2016، 09:01:22 pm »

The development of the the Great Wall set by the seven shares of listed shares 152 million institutions account
 the Great Wall development yesterday released a set by the report shows that the report shows that the company will be 4.55 yuan / share price increases to 7 institutional investors non-public offering of shares. The raised a total of 690 million yuan still invest in intelligent mobile communication terminal relocation to expand production and construction projects, international smart metering terminal and the management system of project,tn pas cher, high-end medical electronic devices and components production projects and complement the company's liquidity. Will increase the results showed,scarpe hogan outlet, the increase includes seven golden eagle fund organization participation, institutional subscription number from 5616 million shares to 51 million shares ranging above stocks will today officially listed. Yesterday,adidas nmd runner pas cher, the Great Wall development Dikaigaozou,tenis asics outlet, eventually to 6.30 yuan,hogan outlet, up 2.61% to close. In this calculation, the seven organizations have been floating around about $.
 Business Daily reporter Cheng Xin
< p > Chongqing daily news in the plan unveiled in nearly four months, the development of the Great Wall (21) of the fixed gain program is finally officially ending,tn requin pas cher, given the increasing of 1.52 million shares will also in today's market. Company yesterday's announcement shows,sca goyard pas cher, including the Golden Eagle Fund Management Co., Ltd.,hogan outlet online, seven institutions and to 4.55 yuan / share price subscribe the increase in all of the shares.
Related Articls:

The fragrant essence of bagging health certificate

Assault shares Yongxiang shares of venture capital

Moutai three report that clean the phone was ringi

After two years of development, Ningxia Zhongyin Duncan Garments Co., Ltd. the marketing channel system more reasonable and perfect, ability to continue as a going concern gradually increased, the operating efficiency increased year by year,but also significantly reduced in the aspects of the distribution, narrowing the distance between the end consumers and the brand, so that consumers have a more profound understanding and the understanding to the company.
خارج شده است

cnyeh119a

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 248
    • vwx572
The first domestic aviation blacklist case will choose a sentencing date
« پاسخ #6 : 08 ژوئن 2016، 06:24:07 am »

case playback ,adidas yeezy pas cher
 newspaper news (reporter Zhang Lei) this morning,scarpe hogan outlet, the Chaoyang Court informed the community concerned about the first case of aviation black list case progress. During the trial,nike tn pas cher, the court has on the case involving issues related to the Civil Aviation Administration of China sent a letter to ask. The Council affirmed the behavior of Xiamen Airlines reply. More than a number of experts and scholars have also been invited to the Chaoyang Court on the case involved in the relevant court issues related to the experts. It is reported that the case of the trial process has ended,new balance 574 outlet, the court will be scheduled for an open verdict.
The first domestic aviation blacklist case will choose a sentencing date
< p > was included in the "blacklist" Xiamen Airlines,charm pandora outlet, several take Xiamen Airlines flight was rejected, in September last year, once with Xiamen Airlines occurred labor dispute and Xiamen Airlines signed "before having children do not take the Xiamen Airlines flight" agreement with the original Xiamen Airlines Aviation Security Officer fan Houjun, to violations of human dignity on the grounds, the Xiamen Airlines and China Travel Agency CITS building at the ticket office sues to the court and demanded an apology and 5826 yuan compensation for economic losses and mental damage compensation of 550 million yuan. J009
< p > reporter learned,hogan outlet, Chaoyang Court in the case of the trial process had specifically to the Civil Aviation Administration of China issued a letter,goyard soldes, to involve aviation industry restricted to a particular person, take the rules and practices of the flight and other relevant circumstances for questioning. Therefore,hogan outlet online, the Civil Aviation Bureau think, Xiamen Airlines have the right to refuse carriage that pose a potential threat to the transport aircraft, and that on the relevant issues in the legislation of the future will continue to improve.
Related Articles:

Beijing Spring Festival 6 days to set off firecrackers caused 2 dead 388 injured

Xingang Dalian oil pipeline e

The State Council approved in principle the tax bill will be divided into 7 gradient collection

Although there are many financial institutions at the job fair, the students who are seeking jobs are also many. Due to the number of candidates to increase, the more room for the selection of banks, many banks also significantly raise the threshold, and some directly in the recruitment conditions indicate the need for graduate education.
خارج شده است

این صفحه در 0.068 ثانیه 20 نمایش داده شد.