انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

رابطه جنسی هرگز کسی را ارضا نکرده‌است. این پیوند بیشتر و بیشتر عدم رضایت ایجاد می‌کند. رابطه جنسی هرگز کسی را به کمال نرسانده – با کمال بیگانه‌است. رابطه جنسی زمانی معنا می‌یابد که با عشق همراه باشد. پس عشق و رابطه جنسی به هم می‌آمیزند. و عشق مرکزیت عظیم‌تری است، مرکزیتی والاتر. آن گاه که رابطه جنسی به عشق گره می‌خورد، بالا و بالاتر جریان می‌یابد.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: راهنما کیست ؟  (دفعات بازدید: 1687 بار)

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 762
  • مراقبه یعنی گرفتن جواب از دهان بزرگترین منبع ممکن
    • Http://Behboodi.Org
راهنما کیست ؟
« : 18 دسامبر 2010، 08:13:36 am »

« به نام آرامش دلها »

سلام دوستان همراه

دوست خوبم ! گوش بده و بیاموز .

اگر طالب یک زندگی همراه با هشیاری و بهبودی هستیم ، باید ببینیم که چطور می توانیم خادم بهتری باشیم و به جای خواست خود به خواست او گردن نهیم .

هر گاه وجودمان سرشار از عمل کرد به خواست آن یگانه ی بی همتا گردید ، به وحدت با خدا می رسیم و صلح همیشه گی و آرامش و سرور جاویدان ، همیشه گی و عمیقی را تجربه می کنیم .

ما متواضعانه با خود تکرار می کنیم که اراده ، اراده ی اوست بدین ترتیب از جانب هیجانات ، ترس ، غضب ، نگرانی ، افسوس و یا تصمیمات احمقانه آسیب چندانی نخواهیم دید .

برای بسیاری از ما این روند بسیار کند و دردناک است اما ، به هر حال خداوند به آن ها که صادقانه در جستجویش بوده اند رخ گشوده است ، او وقتی چهره ی خود را به ما نشان داد که خود را نزدیکش قرار داده بودیم ...
یکی از پیشنهاداتی که بسیاری از اعضا قدیمی با تازه واردان در میان می گذارند این است که هرچه سریعتر راهنما بگیرید ، همچنین گرفتن یک راهنمای موقت پیشنهاد می شود ، زیرا بیشتر تازه واردها پرسش های زیادی دارند ، که راهنما می تواند به این پرسش ها پاسخ دهد .

راهنما کسی است که در نتیجه ی کارکردن 12 گام و 12 سنت در زندگی روزانه اش به بهبودی رسیده است و می تواند در طول 12 گام و 12 سنت ما را راهنمایی کند .

می توان گفت راهنما کسی است که خود در حال کارکردن 12 گام می باشد ، در جلسه حضور می یابد و خود او نیز یک راهنما دارد .

راهنما کسی است که ما بتوانیم به او اعتماد کنیم و در مورد مسایل و مشکلات بسیار خصوصی و شخصی مان با او مشارکت کنیم .

با این همه معیار های انتخاب راهنما ، شخصی و خصوصی است و برای افراد مختلف متفاوت می باشد .

اکثر اعضا به خصوص تازه واردان به دنبال کسی می گردند که ، پاکی او بیشتر از خودشان باشد ، در برنامه فعال باشد ، دلسوز به نظر برسد و کسی باشد که بتوانند به او اعتماد کنند .

بهترین معیار برای انتخاب راهنما این است که به دنبال کسی باشیم که تجربیاتی متشابه خودمان داشته باشد تا بتواند با تلاش ها و تجربه های ما احساس همدردی کند و احساسات ما را درک کرده به آن ها پاسخ دهد .

برگرفته از نشریه پرسش و پاسخ

مناجات امروز :

خداوندا ! کمک کن تا آنچه تو می خواهی انجام دهم ، خدایا کمک کن فروتنی کنم و از ضعفهایم حرف بزنم .

آمین

پاک و شاد باشید .

ارسال شده توسط تیم مديريت سايت  SA ايران - س
خارج شده است
با امید و توکل به نیروی برتری که ما را انتخاب کرد تا در کنار هم جمع شویم و سنگ صبور یکدیگر باشیم، از خدا می خواهیم کمکمان کند تا روز به روز به او نزدیکتر و در راستای بهبودی و ترك شهوت گام برداريم، به امید اینکه صدای این جلسات به گوش تمام افراد نیازمند برسد .

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
پاسخ : راهنما کیست ؟
« پاسخ #1 : 18 دسامبر 2010، 08:14:44 am »

« به نام آرامش دلها »

سلام دوستان همراه

دوست خوبم ! عملکرد بدون راهنما مانند هدایت کشتی بدون سکان است .

باید توجه داشت که راهنما هم مانند خود ما فقط یک معتاد جنسی در حال بهبودی می باشد که تمایل دارد تجربه ، توانایی و امیدش را با رهجویش مشارکت کند تا رهجو از لحاظ عاطفی و روحانی بهبود یابد .

او نیز از اعماق نا امیدی ، سرخوردگی و بی حالی آمده و از او نباید انتظاری داشت ؛ یک راهنما مشاور حقوقی ، مشاور ازدواج ، مدد کار اجتماعی یا روانشناس نیست که راه کارهای حرفه ای خاصی را ارایه دهد .

ما به راهنما حقوق نمی دهیم که بخواهیم از او انتظاری داشته باشیم ، با این حال اگر می خواهید از او انتظاری داشته باشید باید ببینید که خودتان تا چه اندازه تسلیم و سرسپرده او هستید .

برای راهنما گرفتن پس از بدست آوردن شناخت کافی بوسیله شرکت در جلسه ها و ارتباطات تلفنی ، تنها کاری که بایست انجام دهیم این است که با شهامت و ایمان از کاندیدای انتخابیمان تقاضا کنیم که راهنمایمان شود .

بعضی اوقات ممکن است شخص مورد نظر ما به علت داشتن زندگی پر مشغله یا داشتن رهجوهای زیاد و به خاطر اینکه نمی تواند به ما سرویس خوبی بدهد به ما جواب رد بدهد .

دلیل رد کردن تقاضای ما هیچ ربطی به ما ندارد و نباید نا امید شویم . بلکه ایمان و شهامت مان را  مستحکمتر می کنیم و از شخص دیگری که این صلاحیت را داشته باشد تقاضا می کنیم که راهنمایمان شود .

مناجات امروز :

خداوندا ! کمک کن تا آنچه تو می خواهی انجام دهم ، خدایا کمک کن فروتنی کنم و از ضعفهایم حرف بزنم .

آمین

پاک و شاد باشید .

خارج شده است
با امید و توکل به نیروی برتری که ما را انتخاب کرد تا در کنار هم جمع شویم و سنگ صبور یکدیگر باشیم، از خدا می خواهیم کمکمان کند تا روز به روز به او نزدیکتر و در راستای بهبودی و ترك شهوت گام برداريم، به امید اینکه صدای این جلسات به گوش تمام افراد نیازمند برسد .

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
پاسخ : راهنما کیست ؟
« پاسخ #2 : 18 دسامبر 2010، 08:15:29 am »

« به نام آرامش دلها »

سلام دوستان همراه

دوست خوبم ! عملکرد بدون راهنما مانند هدایت کشتی بدون سکان است .

پس از انتخاب راهنما پیشنهاد می کنیم که هر روز   با او تماس تلفنی داشته باشید و هفته ای چند بار او را از نزدیک ملاقات کنید .

ممکن است فکر کنیم که مزاحم راهنمایمان هستیم و به این دلیل در تماس گرفتن با او تردید کنیم یا اینکه فکر کنیم امروز که حالمان خوب است ، پس دیگر نیازی نیست که با راهنما تماس بگیرم !

باید توجه داشت که راهنما سطل آشغال نیست که ما فقط احساس بد و حال بدی هایمان را درون او بریزیم ، ما به هر بهانه ای حتی به بهانه داشتن یک روز خوب و پاک و حس سپاسگذاری می توانیم به راهنمایمان تماس بگیریم و در حقیقت ما با این عمل مان به آن ها فرصت خدمت کردن به خودشان را داده ایم ، زیرا در واقع ما به آن ها کمک می کنیم تا پاک بمانند و بهبود یابند . ( به عنوان یک راهنما ، شخصا قسمت عمده پاکی و هشیاری ام را مدیون رهجوهایم هستم . )

به خاطر داشته باشید که ما راهنما می گیریم که ما را در مسیر بهبودی یاری کند ، به او اعتمادکنیم و اعتماد کردن را از او یاد بگیریم ، برای پر کردن خلا عاطفی و احساسیمان به سمت او برویم ، با ما احساس همدردی کند و دردهایمان را تسکین دهد و گه گاهی نوازش دست مهربان او را بر روی شانه های خود احساس کنیم . با این حال این آزادی را دارا هستیم تا اگر نیاز های ما را برآورده نساخت ، او را عوض کنیم .

همانطور که برنامه در ما ریشه می کند به مرحله ای می رسیم که خودمان راهنمای یک تازه وارد می شویم .

برنامه ی ما بر اساس کمکی که به یکدیگر ارایه می دهیم کار میکند .

این راهی است که ما طی می کنیم یا به معتاد جنسی که هنوز در عذاب است پیام می دهیم .

مناجات امروز :

خدایا بهت اعتماد دارم ، باور دارم که دوستم داری و مهربونی ، می دونم که همیشه نگاهم می کنی ، دوستت دارم .

پاک و شاد باشید .

« آخرين ويرايش: 18 دسامبر 2010، 08:16:12 am توسط غلامرضا »
خارج شده است

dhuk89mll

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 240
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • klm412
A summary of the new curriculum training in Senior
« پاسخ #3 : 09 آوریل 2016، 03:22:57 am »

can be said that the study in the study of these days. Every day for me, there is a touch, whether from the form or content, let me learn a lot of knowledge, has unusual significance, but also some insights.
 through intense and orderly learning, communication, research,golden goose scarpe, review and so on this course training has a new understanding,hogan outlet, some of the doubts and confusion before the profound answer. Also "forced" to their own state of mind and character were adjusted, originally wanted to go since it is a remote training, also not very nervous, but from the first day of training, realize the -- relax idea let the daily listening,hogan outlet online, thinking and writing catch the invisible pressure without a trace. Training is really too stressful too hard!
< p > in listening to experts lecture and video learning: not only enrich my knowledge of theory,golden goose saldi, let me have a deeper understanding of the new curriculum reform of senior high school chemistry teaching, it is "listening to the remarks Jun, Sheng read books for ten years".
1. 
 with the implementation of the new curriculum, teachers have to adjust their roles,goyard pas cher, to change the traditional way of education. New lesson let teachers from "authority" of knowledge into students' learning facilitator, organizer, from "Teacher centered" to "student-centered",chaussure air jordan soldes, every teacher psychology are under great psychological gap. In the implementation of the new curriculum, teachers can realize their own development, and the development of teachers will constitute the conditions for the implementation of the new curriculum. Small changes are not all the minor details our curriculum reform, but fundamental changes in education system and education idea.
 curriculum reform is the promotion of teachers' ideas. As the executive of the curriculum reform, the teacher decides the success or failure of the education reform. Therefore the majority of teachers in training at all levels and optimize the school-based research, the consciousness of professional development and teaching art,golden goose, strive to the concept of the new curriculum reform specification optimization teaching behavior; on the other hand, the scientific understanding and dealing with to promote the curriculum reform and teaching practice of contradiction, contradiction between the old and new teaching method and the teaching idea.
The highest level of the
 2.  after the experts explain, I clearly understand the general content of the new curriculum of high school chemistry. Through the training of learning, I recognize clearly the distribution of changes in high school chemistry new curriculum content and knowledge; to grasp the depth and breadth of knowledge, and that experts remind in to teach students should grasp the scale; the new curriculum standards of the proposed requirements. To make me not only to realize the importance and necessity of the new curriculum reform in senior high school, but also to make full preparations for the new curriculum reform in high school chemistry. For most of the new content should be in the shortest time to pick them up, not only to understand, but also to get through. For >
 after this stage of high school chemistry new curriculum training, I benefit a lot, feeling a lot. Generally speaking through the tension and the serious study of the feelings and experience can be summarized as the following:
,tn femme pas cher; curriculum reform must renew the concept of teachers
 high school new curriculum training summary
Related Articles:

2012 annual information center work summary

Night _5

Broad-minded toward others _0

They make a whole tree seem to be golden, and they are very elegant. The leaves are like clusters of fan, perfect. Occasionally there are one or two naughty leaves fell down, as a flash of a golden butterfly, slowly, in the air rotating falling, the interpretation of a stunning dance.
خارج شده است

gvhl84zxi

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 241
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • cde427
Beijing Unicom users from today's mobile phone car
« پاسخ #4 : 05 ژوئن 2016، 07:46:11 am »

Beijing Unicom users from today's mobile phone card by bus
< p > bubble network news channel on December 31,hogan outlet online, Beijing municipal transportation card company revealed that the Beijing Unicom and Beijing municipal transportation card company jointly launched the "China Unicom mobile phone card" service from today to begin implementation, Beijing will achieve with mobile phone card and riding the bus to the subway.
< p > the Unicom mobile phone card service belongs to China Unicom's sole and exclusive service, that is, only Beijing Unicom users can through built-in mobile phone payment business phone ride the bus, subway, or brush mobile phone consumption in the card business cooperation.
 Unicom mobile payment 31 days of this month listed on the upper limit of 1000 yuan
 Beijing Unicom users from today's mobile phone card by bus subway
 security issues on the account, China Unicom, said the relevant personnel of the product innovation,chaussure air jordan pas cher, mobile payment accounts and communications accounts are independent of each other,hogan outlet online, which has a mobile payment account recharge limit of 1000 yuan.

Alibaba sh

Media comment Chaosha black P

For some other types of calls will purchase group purchase website, returned directly to the user's Alipay or bank account. June 2nd, the company's Web site released third announcements, but the announcement did not disclose how many customers do not get prepaid recharge, a refund of the success of consumers and how much.
خارج شده است

این صفحه در 0.06 ثانیه 21 نمایش داده شد.