انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

صبر ، عشق ، آرامش ، خوشبختی ، صلح ، احساسات خدا آگاهانه هستند که درونمان وجود دارند  ، فقط رنجش ، ترس ، خود محوری و ... مانع بروزشان می شوند .

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: نیروی برترم کنارمه  (دفعات بازدید: 1216 بار)

سجاد

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 6
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
نیروی برترم کنارمه
« : 13 دسامبر 2010، 10:56:39 am »

خدا رو شکر میکنم بخاطر تمام معجزات کوچک وبزرگش
خارج شده است

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
پاسخ : نیروی برترم کنارمه
« پاسخ #1 : 07 مارس 2011، 01:23:20 pm »

میخواهم با تمام وجود بخاطر امروزم از خداوند سپاسگزاری کنم  :pray: :pray:من در 2 هفته گذشته مشکل پیچیده ای برایم بوجود امد سهم و حرکت اندکی داشتم انجام دادم و بعد اونو به دستان مهربان و قدرتمند خداوند سپردم و از فکرم رها کردم مرتبا دعا میکردم که ناگهان مشکلم کاملا برطرف شد خوشحالم که در این مورد از ابزار برنامه استفاده کردم بخاطر صبر و سکوت و شهامت ام خدا را شکر میکنم من امروز مصمم شدم که به هیچکس جز نیروی برترم تکیه نکنم    :love: :love:نیرویی دانا و توانا  :love: :love:
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

فلیکا

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 61
پاسخ : نیروی برترم کنارمه
« پاسخ #2 : 10 مارس 2011، 04:26:19 pm »

خدایا برای برای اینکه بهم فهموندی همیشه کنارم هستی متشکرم.
متاسفم که وقتی یک مشکل بزرگ برام پیش میاد قدرتت رو فراموش میکنم
اما قسم میخورم که هیچ چیزی برای من با ارزش تر از تکیه کردن به تو نیست.
به خودم میبالم که برترین نیرو کنارمه.
خارج شده است
در این دنیا چه بسیارند آنهایی که در آرزوی قطعه ای نان میمیرند و چه بسیار بیشتر که در آرزوی اندکی عشق میمیرند.

hdf7k0r8hd

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 237
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • cde661
Six end of the week
« پاسخ #3 : 09 ژوئن 2016، 03:16:59 am »

Thursdaywindy
 today that the results of the competition! I do not experience a small prize, really lucky!
XX/03/03>
 so, I said: in fact, lucky is very simple to keep the curiosity, willing to try and explore new possibilities.
 listen to the melodious flute,hogan outlet, draw a picture in my mind: the boundless sea, blue so blue. The sea in front of a person, at the junction of his eyes stared at the sky and the sea, both hands in the chest, like a prayer. So hard to wait,sac goyard pas cher, not a little resentment......
 so, I said: in fact, lucky is very simple, in their own ability to determine their own life tasks and objectives. Try your best to find what you want.
 turn off the lights and lie on the bed. Tired one day,zapatillas new balance mujer, that comfortable ah, just like the bones of the same. Turn on the radio, familiar music,hogan sito ufficiale, kind words, this moment: I don't need a mask, can shout, or cry or laugh, no longer in front of people put on a cold, he finally belongs to yourself. Listening to the sound of a friend's blessing, and sometimes happy,hogan sito ufficiale, sometimes sad, but very comfortable.
 six end of the week to remember
 sure enough, ran to the school gate. Hey hey, the door is not closed, not to be late. Really lucky!
 forget not to see the night meteor, although inevitably lost in the dark, at least I had gorgeous. Forget those wonderful moments, even if my heart is still Things change, sea blue, blue makes people a little drunk!
 is really tired, I slow down the pace of breathing. See arrive at school but also almost a circle around. I'm in a hurry.
 listen to the old songs, see old photos...... Memories are always so let people happy, sad when you can go back to the past?? the answer is negative,hogan roma outlet, but feel like a vintage wine, more alcohol, more fragrant. Now that the setting sun is infinitely good,scarpe hogan outlet, why not close at dusk? After all, I have had.
Wednesdaysunny

night, thick fog all over the sky,air max homme pas cher, open the lamp of the upstairs cabin. Orange lights lit up the whole room, warm. The white canvas, is my vacant house, like in Wonderland, so comfortable. I can't think of that, my little house was a beautiful painting.
XX/03/02
Six end of the week
 on that subject, I have always maintained a high degree of enthusiasm. I am seriously prepared, looking forward to what to pursue. Wait until the eve of the contest, I was frankly told myself: into their best efforts to do, did not win the so-called.
 inadvertently, I found a fork in the road, along that direction seems to be able to reach the gate. Curious, I decided to try. So, run in that direction.
 "there are still 5 minutes late!" I took the bus, grabbed the bag and ran.
 "have sailed the seven seas hard water, except Wushan not cloud" now I don't know whether the mood like Yuan Ji.
Related Articles:

Teacher Party member advanced s..e..x education individual self analysis material

Street office supervision work summary _1

For post office customer resource management and customer service management service post speech

Therefore, on a daily basis, teachers should specific, image to the child the day recipes and explain the superficial knowledge of nutrition, through the "see, touch, taste experience, understand the nutritional value of food, children like to eat a variety of food culture, and know things like to eat also should not eat too much, overweight also can affect health.
خارج شده است

این صفحه در 0.07 ثانیه 18 نمایش داده شد.