انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

آفریدگار من :
من از تو تقاضا دارم که مرا با تمام خوبی یا بدی قبول کنی
من حالا دعا می کنم که حتی یک عیب کوچک را هم از من برهانی ه باعث بیهوده بودن برای تو و دوستانم شده .
به من قدرتی عطا کن تا بتوانم از اینجا بیرون روم و دعوتت را لبیک گویم .
آمین
.
قانون #62

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: بیماری ما - ریشه اصلی بیماری ما  (دفعات بازدید: 7986 بار)

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 762
  • مراقبه یعنی گرفتن جواب از دهان بزرگترین منبع ممکن
    • Http://Behboodi.Org
پاسخ : بیماری ما - ریشه اصلی بیماری ما
« پاسخ #15 : 12 دسامبر 2010، 11:46:14 am »

اصلی انجمن

اصلی انجمن

اصلی انجمن

[/font]  [/font]

شورای منطقه ای ایران

کمیته چیپ

کمیته اطلاع رسانی

خزانه دار کل

کمیته نشریات

کمیته ثبت

کمیته ترجمه

شهرستان اهواز

شهرستان اراک

شهرستان داراب

شهرستان اصفهان

شهرستان کرج

شهرستان کرمان

شهرستان مشهد

شهرستان نجف آباد

شهرستان قم

شهرستان رشت

شهرستان شیراز

بانوان / شیراز

شهرستان تهران

شهرستان یزد

خارج شده است
با امید و توکل به نیروی برتری که ما را انتخاب کرد تا در کنار هم جمع شویم و سنگ صبور یکدیگر باشیم، از خدا می خواهیم کمکمان کند تا روز به روز به او نزدیکتر و در راستای بهبودی و ترك شهوت گام برداريم، به امید اینکه صدای این جلسات به گوش تمام افراد نیازمند برسد .

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #16 : 12 دسامبر 2010، 11:46:45 am »

1.   در این جلسات افرادی به صورت داوطلبانه خدمت میکنند. به این صورت که پس از   تشکیل یک جلسه به عنوان جلسه اداری افراد برای خدمت در زمینه های مختلف   داوطلب میشوند و پس از رایگیری توسط تمام اعضا شروع به فعالیت میکنند.   خدمتها بصورت داوطلبانه و رایگان میباشد. جلسات اداری نیز پس از تشکیل جلسه   روزانه SA برگزار میگردد. به عنوان مثال وظیفه گرداننده جلسه برگزاری جلسه به مدت 1.5 ساعت در یک روز از هفته میباشد با هماهنگی منشی, وظیفه منشی جلسه آماده کردن مکان برگزاری جلسه و در صورت نبودن گرداننده برگزاری جلسه میباشد مدت خدمت منشی نیز 3 ماه میباشد, خزانه دار, رابط بین گروه, کتابدار, خوش آمدگو, رابط بین استان و ... از جمله این خدمتها میباشند.
     2.   معمولا جلسات درون نمازخانه های پارکهای درون شهر با هماهنگی شهرداری و   نگهبان پارک به مدت 1 ساعت و نیم برگزار میگردد. مبلغ ناچیزی به عنوان   کرایه محل برگزاری پرداخت میگردد.
     3. تمامی مخارج جلسات توسط کمکهای داوطلبانه اعضا شرکت کننده تامین میشود.
     4. گمنامی افراد درون جلسه حفظ میشود.
     5. شروع جلسه با خواندن چند سری از قوانین و نکات اصلی SA شروع میشود. 3 نوع جلسه در طول 2 دو هفته برگزار میگردد جلسات مشارکت,   جلسات پرسش و پاسخ و جلسات کتابخواتی. در جلسات مشارکت بعد از خواندن   پمپلیتها گرداننده شروع به صحبت در مورد موضوع جلسه که از قبل تایین شده   میکند سپس به مدت 45 دقیقه اعضا فرصت مشارکت پیدا میکنند و در آخر نیز با   اعلام وضعیت گروه توسط گرداننده, منشی, خزانه دار,   کتابدار و رابط بین گروه جلسه با خواندن دعای آرامش به پایان میپذیرد. در   جلسات پرسش و پاسخ اعضا در 45 دقیقه فرصت دارند سوالات خود را بدون اعلام   نام خود روی کاغذ مخصوص نوشته و به خوش آمد گوی جلسه میدهند تا در اختیار   گرداننده قرار دهد و پس از خواندن هر سوال اعضا از تجربیات خود در مورد آن   سوال صحبت میکنند. در جلسه کتابخوانی نیز با خواندن مطالب درون کتاب بهبودی   ادامه دارد اعضا در مورد موضوع خوانده شده صحبت میکنند.
     6.   دلیل موفقیت این جلسات مشارکت اعضا به این صورت که با خیال راحت در مورد   مشکلات خود صحبت میکنند و صحبتهای دیگران را در مورد مشکلاتشان میشنوند   میباشد. باور این موضوع برای بسیاری از افراد غیرممکن است. اما بیشتر شرکت   کنندگان در این جلسات از معجزاتی که هر روز خداوند برای آنها رقم میزند   صحبت میکنند.
     7. فعالیت دیگر SA   تشکیل گروه اختصاصی با حضور افرادی که راحتتر میتوانند با هم ارتباط   برقرار کنند میباشد. این گروه یک روز در هفته درون خانه یکی از اعضا تشکیل   میگردد. گرداننده این گروه فردی میباشد که 12 قدم SA را کار کرده و تجربه لازم از SA   را کسب کرده است. این فرد را خود شما انتخاب میکنید. به این صورت که پس از   حضور یک ماه در جلسات با فردی که از نظر خودتان میتواند به شما در بهبودی   بیماریتان کمک کند صحبت میکنید و پس از تشکیل یک گروه شروع به کار کردن   قدمهای 12 گانه میکنید.
     8.   در قدمهای 12 گانه با برگشتن به گذشته و ایجاد حد ومرزهای جدید درون   زندگیتان جوانی از دست رفته خودتان را بازیابی میکنید و با پیدا کردن ریشه   مشکل جنسی خود سعی در حل آن میکنید.
     9. شما در طول شبانه روز به محض برخورد با مشکلات متفاوت از جمله مشکلات شهوت با گرفتن یک تماس با رهبر و یا دوستان SA خود به راه اصلی زندگیتان بازمیگردید.
با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز
خارج شده است
با امید و توکل به نیروی برتری که ما را انتخاب کرد تا در کنار هم جمع شویم و سنگ صبور یکدیگر باشیم، از خدا می خواهیم کمکمان کند تا روز به روز به او نزدیکتر و در راستای بهبودی و ترك شهوت گام برداريم، به امید اینکه صدای این جلسات به گوش تمام افراد نیازمند برسد .

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #17 : 12 دسامبر 2010، 11:47:04 am »

گام اول
(ما اقرار کردیم که در برابر شهوت عاجز بودیم و اینکه اختیار زندگیمان از دستمان خارج بود.)
اقرار سریع از عاجزی در برابر شهوت , یعنی من به تنهایی   قادر به ترک شهوت نیستم و در گذشته هر زمان که اقدام به ترک شهوت کردم با   شکست مواجه شدم.
در این قدم با 11 سوال روبرو میشویم (اولین سوالات قدم).   جواب سوالات را به صورت کاملا خصوصی برای شخصی که به عنوان راهنما (فردی   از SA که با او راحتتر از بقیه ارتباط برقرار میکنیم, انتخاب کردیم)   میخوانیم.
جواب این سوالات کاملا شخصی بوده و هر شخص با تجربیات خود سوالات را جواب میدهند.
نمونه ای از این سوالات:
1. از دیدگاه شما مفهوم عجز چیست؟
4. روند شکلگیری وسوسه را توضیح دهید؟
10. تسلیم شدن یعنی چه؟ آیا از مفهوم تسلیم شدن ترس دارید؟
با پاسخ به این سوالات و کمک گرفتن از راهنما (بعضی   از اعضا دارای چندین سال پاکی جنسی میباشند که دارای تجربه فراوان و سودمند   در مورد مشکلات جنسی و شهوت دارند) کاری را که به تنهایی قادر به انجام آن   نبودیم با کمک دوستان انجام میدهیم.
به امید پاکی روز افزون برای شما دوست عزیز
خارج شده است

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #18 : 12 دسامبر 2010، 11:47:42 am »

و امروذ بعد از 32 روز پاکی , مشکلاتی که از قبل داشتم و نمیدیدم , بهتر درک میکنم.
خودارضایی و ارتباط جنسی در من فراتر از یک غریزه انسانی شده بود طوری   که مانند یک معتاد به مواد مخدر , من هم به شهوت اعتیاد پیدا کرده بودم.
شهوت تمام مشکلات را از جلوی چشمانم دور کرده بود. اما امروز خدا را   شاکرم که به زندگی عادی برگشته ام و دیگر مجبور نیستم از مشکلاتم فرار کنم.
تکاملی در زندگیم روی داده که اکنون حاضر نیستم آن را با هیچ چیز عوض   کنم. خدا را در زندگیم بیشتر حس میکنم. و از خدا میخواهم مرا لایق این لطف   خود بداند.
امیدوارم شما نیز در هر جا و مکانی که هستید و با هر روشی که در حال بهبودی میباشید, سالم و پاک بمانید.
همدرد شما .....
خارج شده است

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #19 : 12 دسامبر 2010، 11:48:21 am »

ضمیر ناخود آگاه من   جزئی از خود من است و من برای همه وجودم به کمک نیاز دارم. اگر بخواهم شهوت   را در همه سطوح آن کنترل کنم, فقط آنرا سرکوب کرده ام و اوضاع را بدتر   میکنم. من میدانم که میتوانم از طریق تسلیم شدن و کار کردن قدمها, افکارم   را در بیداری و خواب در اختیار خدا بگذارم. و این چه معجزه ای است! چرا با   چیز کم راضی باشیم؟ چه کسی میخواهد صرفا پاک باشد در حالی که میتواند با   داشتن یک زندگی تسلیم, آزادی کامل را بدست آورد.
کتاب : بهبودی ادامه دارد ...  ص : 19
خارج شده است

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #20 : 12 دسامبر 2010، 11:48:38 am »

رویاهای جنسی
1. اعضا متوجه شده اند که یک راه عملی برای پیروزی روزافزون بر رویاهای   جنسی, تلفن زدن به اعضای دیگر, بی درنگ و بدون توجه به ساعت است.
2. بهترین راهی که من برای پیروزی بر شهوتم در خواب پیدا کردم, پیروز شدن بر نگاه ها و افکارم در هنگام بیداری است.
(کتاب پیامها و شعارها)
خارج شده است

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #21 : 12 دسامبر 2010، 11:49:49 am »

سلام دوستان درود به پاکیتون
نزدیکه یک ماهه که توی جلسات SA شرکت میکنم. الان حال خوبی دارم چون این   وبلاگ باعث شده که با خوندن نشریات جلسه و پیامهای تاثیرگذار  و قراردادن   اونا توی وبلاگ دیگه به شهوت فکر نکنم و سرگرم این کار باشم.
توی 5سال گذشته به فکر ترک اعتیادم به شهوت بودم. به دکتر و مشاور و   سایت و کتابها و ... سر زدم ولی نشد. تا اینکه اسم انجمن معتادان جنسی   گمنام رو شنیدم و با اولین حضورم در اونجا انرژی زیادی کسب کردم که باعث شد   تمام افراد اونجا رو نزدیکتر از هر فردی توی زندگیم احساس کنم. مشکلاتم رو   بهشون گفتم و با گفتن هر مشکل فردای اون روز دیگه اون مشکل اصلی زندگیم   نبود. اسم این راهکار که همون مشارکت هست رو بچه های جلسه گذاشتن معجزه   جلسات.
راستی همه توی این جلسات مشکل جنسی دارن و هیچ کس مدیر اونجا نیست. به تجربش می ارزه
همه چیزای خوب دنیارو واستون آرزو میکنم و امیدوارم همیشه پاک باشید و پاک بمونید.
خارج شده است

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #22 : 12 دسامبر 2010، 11:50:26 am »

شهوت از خلاء روحی و نوعی نیاز درونی سرچشمه میگیردکه جای خالیش باید با خداوند پر شود.
شهوت همیشه بیشتر, متفاوت تر و "بهتر" میخواست.
(کتاب پیامها و شعارها)

خارج شده است

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #23 : 12 دسامبر 2010، 11:51:13 am »

انجمن ما وسیله درمانی تازه ای است که بر پایه همبستگی در ابتلا به یک   بیماری مشترک بنا شده است و در بهبودی بسیاری از امراض دیگر بشر نیز   میتواند موثر باشد.
بزرگترین دلیل همبستگی ما راه حل مشترکی است که پیدا کرده ایم.
(کتاب پیامها و شعارها)

خارج شده است

bgfh7m7xter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 287
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop154
It is said that love will come to _239
« پاسخ #24 : 10 آوریل 2016، 07:29:35 am »

For what happened seven years ago, and there is no better interpretation of rock. He thought, if you need enough time to digest his past, just as he did for a long time precipitation under the painful memory. When they love grief, A city has a rain stormin feeling. One month was three murders, two were dead in addition to drug addicts, there is a policeman. A busy and rock. As the drug adults responsible person, he involved in the case,hogan scarpe outlet, with the project team, to track the whereabouts of the murderer. But even so, he still has to take into account security if the personal safety. After some speculation in the heart, he more attention to Han Yuting's everything, especially in summer when they meet, listen to she accidentally said "after the car accident he not only changed the way, even the strange personality has changed, I don't know", he seems to have figured out what. The day came back from the scene, and again read by Han Yuting rock. He saw the accident in time when the mind goes through some fragments, he said: "in May, automatic speaking again in May......" In May, Xiao rain was killed on the spot; in May, CNR took Xiaoran and shot him; in May, An Yiruo was Gu night tied to Burma; in May, after a desperate struggle, he rescued an if; in May, Gu night escape, still missing. All happened in May. On the data, consider again after he made a phone call to Mu Sheng,nike tn pas cher, "Dad, can you help me?" Animal husbandry is rock man of principle, but he is not old-fashioned,chaussure tn pas cher, when some things are not aware of their own power can be solved, he knew who to please. "What is it?" Mu Sheng asked. "I want to apply for the golden key to tune out from above, as soon as possible." The key is the extremely important evidence, found out from the last Xiao rain body after it was handed in,hogan roma outlet, safes are now stored in the police evidence room. When in Yunnan do not take on the body and to rock,hogan outlet, if according to the normal procedure application, in addition to have sufficient reason,chaussure louboutin pas cher, but also need to have sufficient time, at that time he, not even for a day. "Put up for work, or go to the normal program. I'll give you a call Zheng Shushu, he let you get." Then, Mu Sheng looked at the calendar, warns: "Tomorrow your mother's birthday, remember to take an evening to come back for dinner if." Too busy to forget the birthday. And rock on the forehead,tn homme pas cher, readily should know, "." This reminds me to hang up the phone if the ANN went to the field, after hesitation, dialed her mobile phone. The exhibition will end? What time will you come back?" He asked. "Tomorrow is another day, day after day, come back at night." If there are some security to quarrel, she should be at the venue, and he also did not forget to make a phone call to explain things, "the white satin gown hanging out,air max pas cher, on, that is......" And rock frown, imagine her at the scene busy appearance, some love, "don't be too tired, rest at night earlier." She casually replied, hesitated, asked: "you, okay?" If there is no important thing, he is generally not to call her in the daytime.Related Articles:

Phoenix _1

Phoenix _186

Dear Socra

Chen helpless, hand holding the head shouted loudly: "I'm crazy, completely unable to communicate with you, sometimes doubt you are aliens, you say a word ah! You do not say that I know, you just want to talk with me on the bed is not? But you said I'm not beautiful, you should go to the white swan!
خارج شده است

gdf8e7nert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 243
    • fgh902
The past of the sea
« پاسخ #25 : 26 آوریل 2016، 09:16:07 pm »

< p > this night, only Tinghai and feel the sea, Tinghai voice,golden goose saldi, listen to croon, listening to lingering talk, listen to the crazy shout, listen to the pain penetrating heart door leaf, listen to the cry softly, listen to the leisurely free... Only do not understand their own thoughts.
 has been silly, filled with vows on the beach, thought it could never have been written; deep, full on the beach, is thought to be beautiful; once have been away, once not to go back.
 not far from the city of neon lights flickering, blinking. Ear is suddenly near or far waves do not rest, side of the coconut tree extending all the way,hogan outlet, the heart suddenly become wide and open, sky have no language, feel the magic; moonlight, such as water, but to experience the quiet.
< p > South in the winter night, there is no the biting cold, but also some fresh seems to smell of the sea everywhere, coconut trees at night through the streets on both sides of the swaying in the wind, wind blowing from the ear with filar silk cool and comfortable. I will be the reality put aside,air max 95 soldes, in the south of the city in the face of I do not want to face, do not want to think I do not want to, so that their more thorough relaxation.
 tired, tired, tired of thinking, that smile has exhausted, the night has been deep, the dream has awaked, the stars have nowhere to hide,goyard prix, and I should go back.
< p > finally saw the sea, but the sea still is the sea, has not had the sea, at the edge of the evening in the seashore when forward, does not see the real faces in the dark sea, like night, just so silent cry, but not to face frustration and panic.
< p > during the day, a person is alone in the street car to car to, people come and go,nike tn pas cher, the bustling crowd and busy, let me no thinking and no worries. Feel as if it was his exile, by his own analysis. Warm sun shining, but not the burn, Xu is the marine climate, let people feel warm, but not so anxious.
< p > drag shoes, walking barefoot in the soft sand, cool but not cold, dark,hogan sito ufficiale, can't see far can find the shell, only layer upon layer of waves at the foot of the turn fly volume, fine sand, fine wind and thin hair,louboutin pas cher, lingering in the bottom of my heart is thin pain.
The past of the sea
< p > in the seaside wandering my, like a touch of soul of the night, Dodge, in mind keyed off the coast, and think again of that, over and over again to forget. Those memories with sea folds away a mountain of commitment, the past also with the sea in a back and forth usually disappear traces the love hate.
 that year, the north of the winter is cold,hogan outlet, because of a chance to go to Hainan on business. Aeroplanes are slowly leaving orbit, all are far from, even if do not want to leave has to leave, that ran from the end of the journey. When the plane landed at dusk, the night of Hainan has been cool, little airport runway lights connected a string of shining path, and the stars in the sky hand in photograph echo, make gradually diffuse night with a mysterious.
 >Related Articles:

If, there

Cucumber classic adult joke

Don't know, what is love, do not know, what is love, do not know how, on the hand, do not know how, love your arms, has been quietly holding, Tianhuangdilao haikushilan. Love your arms, very warm, love your arms, faint smell of tobacco, love your arms, favored the moment the most stupid stupid, happiness. If you can hold your hand, I hope that we will always never abandon.
خارج شده است

cghx0y2drte

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 146
    • uvw421
Life in nature
« پاسخ #26 : 17 مه 2016، 09:55:14 am »

said he would go to hold the fallen leaves on the ground. Every hug a pile on the air,mont blanc pas cher. There is a girl in the sky of the fallen leaves dance. There is a lost youth children watching the sky dim starlight and dip in psychedelic aroma,hogan sito ufficiale.
 I find that I am a lonely person standing on the central road still, shoulders covered with maple leaf bodies.
 my heart was shocked, then worked out a lie for her, not beautiful but in good faith, fell asleep.
 oh! A person who is not natural to live in nature -- a person who is sad and weak.
A tall gray yellow
 shut the door tight, light brown curtains, holding them together into the mud like soft mattress. I'm stuck in one free thinking, I once read a book and a tearful people to tears novels before sleep. Later found that he was a nervous look at a joke with a. I was afraid to become a certain appearance, a fixed appearance.
 on both sides of the road of maple. I saw countless maple leaf to quivering struggle, want to leave the maple. A piece, wandering in the night sky,nike tn pas cher, came the sad laughter.
 I haven't slept,tn requin pas cher. I don't allow them to sleep.
 side after a little girl holding a cup. There is warm coffee. Stop in front of me a maple tree, looking up at the sky or maple. Vaguely see cup pattern: sparse rattan on the spread of a few leaves,louboutin pas cher soldes, which a few pieces had fallen from gradually magic into a butterfly. I think of Zhu Chengyu's "fallen leaves are tired of the butterfly". Aesthetic text, full of emotion. How I wish this lovely little girl is Zhu Chengyu ah!
 writer said, some people can never be changed, as some people have been trapped in the cage.
 I have always managed to force myself to have another boring and useless lesson. In fact, I can not hear a word,hogan outlet online, I still can not escape. I am longing for the sun in the afternoon,hogan outlet, the starry night to get a free opportunity, because time is a pity, the time of youth ah!
 back home, found on the bed lay a "river of sorrow" and a "campus comedy". I succeeded in making a sad laughter.
Life in nature
 harsh harsh music, the sun will be the sun back to the reality of my.
 I walk alone in this gray,hogan outlet online, clean on the road, it is very natural, and I do not know why?
 the night gave me the light is always true, the sun is the largest human mask!
 she walked over to me, holding my coffee on tiptoe to me, look tough. Bend over to pick up a piece of maple leaf on the ground. Ask me,
......
 she pouted not to utter a single word.
.
 what's wrong with her?
Related Articles:

breakpoint

2016.3.10

Philosophy

Taibaijinxing know everybody's mind, offer advice to the Jade Emperor: a few years ago we recovered a giant Harpy, remember? The eagle was designed to soothe the flesh for food, after with the heaven, feed him every day. Now the temperament has changed, feel good side, sent him to rein in this giant caterpillar is right!
خارج شده است

vbxc7y2sgf

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 199
    • opq709
Conference reception agreement
« پاسخ #27 : 07 ژوئن 2016، 03:20:28 am »

month day
 date
 send machine price:
< p &gt,hogan outlet; party a latest before to confirm your reservation number of rooms,tn requin pas cher, guarantee a minimum real number less than the number of reservations, such as occupancy number is lower than the minimum guarantee the real number, according to guarantee a minimum number of real pay. Check out time: for late check out, please call ahead, depending on the hotel room occupancy to be met. At
 date
 Hotel
 feeder
 month day
 conference reception agreement
 shuttle service
 travel,
 usage time
 month day
 conference reception protocol
Conference reception agreement
 Zhangjiajie Hehua Airport / Wulingyuan 38km,sac goyard pas cher, driving 40 minutes; car: 200 yuan, business car 300 yuan, bus: 400 yuan / times; bus 600 yuan / times;
 price:
< p > (hereinafter referred to as Party A) and Zhangjiajie Crown Prince International Travel Service Zhangjiajie Seeger Business Exhibition Service Co., Ltd. (hereinafter referred to as Party B) on the basis of equality and mutual benefit, Party B received a year month day - held in Zhangjiajie in Hunan Province on the 26th meeting matters and reached agreement such as: < p
 Party B: Zhangjiajie Champion International Travel Service Zhangjiajie cxgl Business Exhibition Service Co,golden goose saldi. Ltd.
 all day meeting
< p > pick-up arrangements according to train accounting models based on statistical arranged for a car, van and bus B guarantees for air travel car, the vehicle condition is good.
 Hotel and conference room service:
 notes
 conference name
 Party B free shuttle every guest for the party to provide a bottle of mineral water, a wet towel package.
< p > the cooperation between the two sides of the content for the Party of the first part of the meeting in Hunan all services: including hotel and conference room booking,goyard prix, conference services, after the travel,hogan outlet online, dining out, advertising layout and other activities. The agenda of the meeting are as follows: < p
 Party A will be the meeting of the Hunan to the delivery of the service to Party B, Party B to ensure the quality of service to reach the agreement of the effect of,hogan outlet online.
 conference room
< p &gt,nmd running femme pas cher; start principle: according to the frequency of departure, party a must be three working days in advance and provide accurate flight number. If not, Party B will try to Party A, but do not guarantee according to the protocol and the way the price. After Party B shift locomotive two days ahead of schedule to Party A, Party confirmed execution.
 conference room usage
 date
 meeting of Party A's use of room for;
 month day
 room and room number
 activity
 Zhangjiajie Hehua Airport
 Party A:
 all day long machine
Related Articles:

A survey r

Land Bureau in the first half of the work summary report

Clothing company profile

This "one law one example" fully embodies the principle of people oriented and convenient, and has a close relationship with each of the pedestrians, drivers and families. It brought to the Chinese people respect for human life, respect for law-abiding citizens and the abuse of power of traffic law enforcement officials.
خارج شده است

این صفحه در 0.09 ثانیه 21 نمایش داده شد.