انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

بگذار بگویم که در جامعه ای غیر آزاد میتوانی آزاد باشی، در جهانی سیاه بخت، سعادتمند باشی. مانعی از سوی دیگران نمیتواند وجود داشته باشد، میتوانی دگرگون شوی

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: خدای من...  (دفعات بازدید: 45181 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
پاسخ : خدای من...
« پاسخ #30 : 08 مارس 2011، 08:01:09 am »

بد و بیراه نبود.تنها حقیقت هایی بود که وجود داره...
آره زور داره و میتونه.دارندگی و بر آزندگی...مگه نه...اینه قانون جنگل...اما خدایی که میگین وجود داره هم از قانون جنگل پیروی میکنه؟؟
عجیب نیست؟؟
خدایی که انسانها رو آفریده از قانون جنگل به آفریده هاش حکم رانی میکنه.فکر نمیکنم این باشه...
.
.
پس چی فکر می کنی ؟
.
.
خیلی جالبه که ایده های تو رو من هم بدونم .....
.
.
منم ایده هامو باهات مشارکت می کنم ، خیالت راحت ....
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 372
  • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
« پاسخ #31 : 13 مارس 2011، 10:48:43 am »

خداي خوبم بعضي وقتها فكر ميكنم تو اين چند سال در اوج مشكلاتم چقدر از خداي مهر بونم دور شدم ولي خوشحالم كه مثل هميشه خداي خوب منو رها نكرده و دستمو گرفته و هدايتم ميكنه و باعث تولد دوباره من شده.خداي خوب من براي صحبت كردن با تو لازم نيست كار خاصي بكنيم لازم نيست فرم درخواستي پر بكنيم! لازم نيست وقت ملا قاتي بگيريم و سر ساعت وقت تعيين شده نزد تو بياييم! تو محافظ نداري! مي دانم تو از همه بالاتري! اما همه مي توانند بدون درد سر و تلف كردن وقت هر زماني كه دلشان خواست بيايند و با تو حرف بزنند! بدون ترس بدون خجالت و بدون اينكه نگران باشند كه چطور بايد با تو حرف زد. در هر جايي كه دلشان خواست نامت را صدا مي زنند.در موقع ناراحتي و خوشحالي ترس و اضطراب دلتنگي و تنهايي و تو هميشه و در همه جا حضور داري و به حرفها يمان خوب گوش مي كني. هيچ وقت براي رفتن عجله نداري هيچ وقت كسل و عصباني نمي شوي. تو خداي خوب و مهر باني هستي كه كسي قدرت وصف مهر باني ات را ندارد. چقدر دوستت دارم.
« آخرين ويرايش: 13 مارس 2011، 10:53:17 am توسط faranak_so »
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
« پاسخ #32 : 17 مارس 2011، 06:43:21 pm »

خدايا ممنونم ازت. ممنونم بخاطر سالي كه بهم دادي. سال سختي بود خيلي سخت ، سالي كه از همه جدام كردي ،سالي كه توش تا قعر جهنمت رفتم سالي كه خيلي بد كردم به خيليا خسارت زدم ، خيلي ها رو رنجوندم ،
از خيلي ها رنجيدم ، زخم زبون خوردم ، گير كرده بودم تويه تنهايي كه وسعتي نداشت وحشتناك بود حتي خدا
مهربونه هم خاموش شده بود.شايدم من خاموش شده بودم. ممنونم كه به دعاهام گوش كردي ، ممنونم كه عشقم
رو به آرزوش رسوندي ، ممنونم كه شادش كردي ، خدايا ممنونم كه نگهم داشتي ممنونم كه يه فرصت ديگه بهم دادي
، ممنونم كه من رو با اين بچه ها با اين انجمن و با اين جو آشنا كردي اعتراف ميكنم كه بدون اينها بدون لطف و توجه
تو زنده نميموندم.
ميدونم گاهي وقتا خشمگينم سرت داد ميزنم ميدونم ولي باور كن اعتقادم رو بهت دارم به عنوان نيروي برتر

. باور كن ميخوام رشد كنم ميخوام خوب بشم هوام رو داشته باش سال ديگه سال سختيه يه سال سرنوشت سازه پر
از فشار كمكم كن يادم نره تو هستي هوام رو داشته باش. كمكم كن يادم نره دوستاي بهبودي ، راهنماي خوبم هستن
كه ميتونم بهشون تكيه كنم
خدايا ترسام رو ازم بگير . قلبم بهت احتياج داره. خدايا از بد بودن خسته شدم غير از تو و بچه ها كسي رو ندارم كه

بهش حرف دلم رو بزنم...بهش اعتماد كنم
خدايا اين ها رو ازم نگي. خدايا من رو قوي كن من رو از قضاوت هام رها كن. خدايا نااميديام رو ازم بگير. خدايا ممنونم

كه داري آگاهم ميكني.
خدايا بچه هاي اين تالار خيلي به من كمك كردن همشون رو واقعا دوست دارم  خدايا هرچي ميخوان و به صلاحشون هستش رو بهشون بده .
خدايا بهم قدرت بده تا ازت دور نشم حرف هام رو بزنم با آرامش و از خيليا عذرخواهي كنم و اعتراف كنم كه اشتباه

كردم من عاجزم در برابر افكارم در برخوردهام و در برابر رفتار ديگران و تو نيروي برتر من توانايي و قدرتمند بهم
كمك كن تا براساس عقل ناسالم خودم رفتار نكنم . باهاش تصميم نگيرم. .

« آخرين ويرايش: 17 مارس 2011، 06:50:29 pm توسط sara »
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #33 : 02 آوریل 2011، 03:36:57 am »

خدايا شكرت. ممنونم از تلنگر هايي كه بهم ميزني و چيزهايي كه سر راهم قرار ميدي بهم ميگي ببين چقدر دوري چقدر ناشكري و چقدر بچه
ببين چقدر چيزها هست كه تو رو ازش مصون داشتم به خودت بيا قدرتم رو يادت نره. چقدر صبر داري كه با اين همه بدي و اشتباه هنوز هم
اخيلي از مسائل رو ازم دور كردي.

خدايا امشب چي رو ميخواستي بهم ثابت كني؟؟؟؟؟
عشقت رو ، قدرتت رو ، عظمتت رو ، نامرديت رو ، نامرديه من رو ، بي صبري من رو ..... نميدونم.... شب عجيبي بود ، خيلي عجيب
بهم كمك كن دركش كنم و درس هاي لازم رو ، چيزهايي كه ميخواستي بهم بگي رو درك كنم.
 :pray: 
« آخرين ويرايش: 02 آوریل 2011، 06:00:58 am توسط sara »
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

افق

• عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,244
« پاسخ #34 : 13 آوریل 2011، 11:51:52 pm »

در چند راه های زندگی
در دقایق سرگردانی
در لحظه هایی که از هر سو
ندای فریبنده ای مرا به خود می خواند
نگاهم تنها به سوی توست
فرقی نمی کند در کجای این دنیا باشم
تو را نشان راه می کنم
ستاره ی راهنمای زندگی ام
حضور روشن تو
راهنمای راهم در تمام تاریکی ها و سرگردانی هاست.
.
دوستت دارم خداجونم
ازت بابات خیلی چیزها ممنونم. بعضی هاش رو فکر می کنم هرچی هم ازت سپاسگزاری کنم بازم کمه.
اما هر وقت داشتم ازت دور می شدم بهم یادآوری کن.
بهم کمک کن توی شادی ها هم به فکر تو باشم
می دونم هنوز هم خیلی روزها ناشکریت رو می کنم.
اما این رو هم می دونم تو بزرگوارتر از این حرفها هستی
دستم رو بگیر
و رهام نکن
بهم یاد بده که همیشه ببینمت
همیشه همیشه
توی شادیهام
و توی غمهام
ممنون که بازم به حرفهام گوش دادی
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #35 : 14 آوریل 2011، 04:28:03 pm »

خدايا تو هميشه من رو ديدي و الان هم ميبيني همه ضعف ها و اشتباهاتام رو همه ترس هام رو همه بي رحمي هام رو
خدايا تو اون روزاي خودخواهي و سكونم رو ديدي...سكون كه نه پسرفت و غرق شدن هرچه بيشتر تويه وابستگيام
خدايا اين روز هام رو هم ميبيني تلاش هام رو و اميدم رو ... خدايا لغزش هام رو هم ميبيني..من يه روزه نميتونم خوب بشم
و ميدونم تو اين رو درك ميكني ... ميفهمي اگه اشتباه ميكنم اگه لغزش ميكنم يه جاهايي واقعا دست خودم نيست و انرژي دورني و منفي كه
درونم به وجود مياد هستش...چقدر احساس آرامش بهم دست ميده وقتي ميگم سارا هستم يك وابسته ...خدايا كمكم كن بذار توقعاتم از خودم كمتر بشه
كمكم كن با اشتباهاتم كنار بيام و انقدر خودم رو سرزنش نكنم... كمكم كن مفهوم اين جمله كه بهبودي يك فرآيند هست نه اتفاق رو درك كنم
از دوستام و بخصوص راهنمام و ميرا عزيز ممنونم انقدر به من لطف دارين و كمكم ميكنين.
خدايا تفكراتم رو به تو سپردم جهتشون بده به سمتي كه ميدوني
 :rose: :pray: :rose:
خارج شده است
"گابريل گارسيا ماركز"

افق

• کاندیدای خدمت در تالار
  • **
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #36 : 16 آوریل 2011، 09:56:55 am »

خورشیدم شو
که آفرینش، همه ی هستی اش را وام دار خورشید است
آفتابگردانت می شوم
همه ی شور و شوق زندگی ام را از تو می گیرم
با تابش نور تو ساقه برافراشته، رو به آسمان قد می کشم
آفتاب هستی بخشم
نامت را
مهر نگاهت را
نشانه هایت را
به تمام دانه های خفته در خاک خواهم گفت
می خواهم همه ی دنیا را دشت آفتابگردان تو کنم
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

افق

• کاندیدای خدمت در تالار
  • **
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #37 : 16 آوریل 2011، 09:58:47 am »

گندم دانه های کاشته شده در دل خاک
دشت طلایی گندم شده اند
همه ی زندگی ام را وقف تو می کنم
به روی زمین پر وسعت مهر تو
دانه دانه
لحظه هایم را
آرزوهایم را
هستی ام را
می کارم
مهربان من
دانه دانه نگهدارشان باش
تا فصل درو
از دستان مهربانت خوشه خوشه بازگیرم
خارج شده است

pari

• کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 728
« پاسخ #38 : 16 آوریل 2011، 06:25:12 pm »

سلام
خدا
به هر دری میزنم بسته میشه..هر بار که میخوام قدمی بردارم برای چیز بهتری همه درها به روم بسته و میشه.تکه های آجر از عرش کبریای به سرم میباره!!!
نمیدونم.واقعا نمیدونم چیه قضیه؟؟
احساس بدبختی و بیچارگی میکنم.حس میکنم هیچ راهی ندارم.هربار که برنامه ریز میکنم برای چیز جدید و میام که انجامش بدم همه چیز باز هم خراب میشه.مهم نیست چه کاریه.چه حرکتی...همه چیز خراب میشه.
چرا اینطوریه.
نمیدونم.
در هر صورت خواهش میکنم بس کن.این بار کمکم کن.بزار یکبار هم که شده طعم همراهی رو بچشم.بزار یکبار هم که شده اوضاع خوب پیش بره.
خواهش میکنم.
خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"

mahtab

• مدیر انجمن
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 495
« پاسخ #39 : 28 آوریل 2011، 06:21:33 am »

خدايا مرا ببخش اگر صدايت نمی زنم! فراموشت نکرده ام...
خدايا مرا ببخش اگر چيزی از تو نمی خواهم! همه چيز از تو گرفته ام...
خدايا مرا ببخش اگر طنابم را گسسته ام! پوسيده بود٬ محکمترش را می خواهم...
خدايا مرا ببخش اگر سوی ديگر می روم! در اين سو رهيافتگان کمترند...
خدايا مرا ببخش اگر آتش عشقت را با اشکهايم بيرون می رانم! دارم شعله ور می شوم...
خدايا مرا ببخش اگر خودپرستم! در وجودم تو را يافته ام...
خدايا مرا ببخش اگر به دنيا دل بسته ام! در شوره زارش رد تو را می جويم...
خدايا مرا ببخش اگر در عشقت کفر می گويم! قلبم گنجايش اين همه رحمت را ندارد...
خدايا مرا ببخش اگر چشمانم را بسته ام! می خواهم امشب خواب تو را ببينم...

خارج شده است
من کسی نیستم ،توکیستی؟؟؟اگر توهم مانندمن کسی نیستی ،مایک زوج میشویم .مبادا این راز را باکسی درمیان نهی ،ماراتبعید خواهند کرد ...

افق

• کاندیدای خدمت در تالار
  • **
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #40 : 28 آوریل 2011، 05:47:34 pm »

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$______$$$$$$$$$_______$$
$$________$$$$$_________$$              خداوندا؛
$$________$$$$$_________$$
$$________$$$$$_________$$     از بچگی به من آموختند همه
$$______$$$$$$$$$_______$$
$$______________________$$     را دوست بدارم
$$______$$_______$$_____$$
$$____$$$$$$___$$$$$$___$$
$$___$$$$$$$$_$$$$$$$$__$$     حال که بزرگ شده ام
$$___$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$
$$____$$$$$$$$$$$$$$$___$$
$$______$$$$$$$$$$$_____$$     و کسی را دوست می دارم
$$________$$$$$$$_______$$
$$__________$$$_________$$
$$___________$__________$$     می گویند :
$$______________________$$
$$_$$$$$$$$____$$$$$$$$_$$
$$___$$$$________$$$$___$$                  فراموشش کن !
$$___$$$$________$$$$___$$
$$___$$$$________$$$$___$$
$$____$$$$$____$$$$$____$$
$$______$$$$$$$$$$______$$
$$________$$$$$$________$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

خارج شده است

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #41 : 07 مه 2011، 03:09:26 am »

خدايا گنگ شدم ...من رو ازش نجات بده. اين روزا يا در حال قضاوت كردن خودمم يا ديگران.
خدايا نه ميتونم حرف بزنم...نه ميتونم ساكت بمونم..اصلا نميدونم چي ميخوام بگم...
اين روزا ترسام زياد شده..يكي نيست بگه مگه دكتر رفتن ترس داره؟ !! فوقش ميري 4 تا قرص ميده پا ميشي مياي ديگه
اين همه از زيرش در رفتن نداره كه! يه وقتايي هم حس ميكنم توهم بيماري زدم.. خلاصه كه نميدونم ديگه
از همه لحاظ گنگم ...كمكم كن ازش دربيام.... دوسش ندارم... سخته.
خداوندا آرامشي عطا فرما تا بپذيرم آنچه را كه نميتوانم تغيير دهم
شهامتي كه تغيير دهم آنچه را كه ميتوانم
و دانشي كه تفاوت اين دو را بدانم.
خارج شده است
"گابريل گارسيا ماركز"

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #42 : 07 مه 2011، 07:35:54 am »

خدايا گنگ شدم ...من رو ازش نجات بده. اين روزا يا در حال قضاوت كردن خودمم يا ديگران.
خدايا نه ميتونم حرف بزنم...نه ميتونم ساكت بمونم..اصلا نميدونم چي ميخوام بگم...
اين روزا ترسام زياد شده..يكي نيست بگه مگه دكتر رفتن ترس داره؟ !! فوقش ميري 4 تا قرص ميده پا ميشي مياي ديگه
اين همه از زيرش در رفتن نداره كه! يه وقتايي هم حس ميكنم توهم بيماري زدم.. خلاصه كه نميدونم ديگه
از همه لحاظ گنگم ...كمكم كن ازش دربيام.... دوسش ندارم... سخته.
خداوندا آرامشي عطا فرما تا بپذيرم آنچه را كه نميتوانم تغيير دهم
شهامتي كه تغيير دهم آنچه را كه ميتوانم
و دانشي كه تفاوت اين دو را بدانم.
.
.
یک نکته از فقط برای امروز نارانان :(از کتابچه ، شهامت تغییر یافتن )
امروز 17 شهرویور ماه :

دید من بسیار محدود بود . اغلب فکر میکردم تنها نتائج ممکن آن چیزی است که   من میتوانم تصور کنم . خوشبختانه قدرت برتر من به چنین منطقی محدود نبود.   در واقع بسیاری از اتفاقات جالب ، از آنچه به نظر بسیار مصیبت بار بود . به   وجود می آمد .اما ایمان نیاز به تمرین دارد . ترس هر لحظه بیشتر میشود .و   من در افکار محدودم گم میشوم . وقتی که هیچ راهی نمی یابم و از اینکه قدرت   برتر میتواندبه من کمکی کند یا خیر ، در تردید هستم . زمانی است که بیشتر   از همیشه نیاز به دعا دارم . وقتی این چنین میکنم اعمال من نشان میدهد که   آرزومند کمک هستم و لحظه به لحظه این کمک بیشتر به من ارزانی میشود . امروز   میدانم که حتی وقتی شرایطم بسیار تیره و دشوار به نظر میرسد و هیچ راهی به   نظرم نمی آید از غیب به من کمک میرسد ، اگر اراده و و زندگیم را به خداوند   بسپارم . یاد آوری امروز ..............من   نقش مهمی برای ایفا کردن در ارتباط با قدرت برتر خود دارم . باید آرزومند   دریافت کمک باشم و از خداوند در خواست کمک کنم . اگر حتی در مسائل کوچک روز   مره عادت به درخواست کمک از جانب قدرت برتر داشته باشم در مواجه به مشکلات   بزرگتر میدانم که چطور با آنها روبرو شوم .
 در نومیدی بسی امید است ...........پایان شب سیه سفید است
" یا در مواقع ناراحتی امیدوار باش چرا که باران زیبا همیشه از ابرهای سیاه می بارد "

با تشکر از منشی محترم نارانان/النان تالار بهبودی
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

daruosh

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 68
« پاسخ #43 : 07 مه 2011، 07:15:23 pm »

سلام خدای  من نمیدونم خوبم یا بد هر جی که هستم الان با توام واین عالیست شکرت خدای من بابت اینکه امروز خودمم
شکرت که  پدر ومادرم هستند  شکرت که اووووووووووه!!چقدر شکر گزاری بدهکارمخدای من میشه بگی چقذز وقت دارم؟
 پس حداقل کمکم کن از این وقت خوب استفاده کنم. خیلی چیزا خواستم ندادی ولی صادقانه دوست دارم
خارج شده است

pari

• کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 728
« پاسخ #44 : 10 مه 2011، 02:02:46 am »

سلام خدای بزرگم
امروز کاری کردم که نباید میکردم.شرنده ام ازش.گرچه خودم نمیتونستم جلوشو بگیرم.یا اینکه به اندازه کافی تلاش نکردم.فقط شرمنده ام.منو ببخش...ازت میخوام راهی بهم نشون بدی تا بتونم برش فایق بیام.
خدای بزرگم از وقتی اون معجزه رو بهم نشون دادی حس میکنم خیلی خیلی بیشتر باید مراقب رفتارم باشم.پس کمکم کن بتونم از عهدش بر بیام.
خدایا مثل این روزها که منو توی آغشوت گرفتی توی آغوشت بگیر منو و نزار کاری کنم که درست نیست.ممنون
بهم ثابت شده که توی تنهایی دنیام هیچ کس جز خودم و تو نمیتونه پرم کنه.آرامش رو دیگه در درون خودم جستجو میکنم.در جایی که تو حضور داری.نه در یه انسان دیگه.با یه جمله کذایی:آروم باش گلم.
دیدم در زمانی که حس میکردم توی این کره خاکی هیچ کس به فکرم نیست تو معجزه همراه بودنتو نشونم دادی.ممنونم خدای بزرگم...ممنونم
خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"

این صفحه در 0.068 ثانیه 21 نمایش داده شد.