انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

شتر 
شتر هر روز ، دوبار روی زانوانش خم می شود و براحتی این کار را انجام می دهد و روز را می کذراند و سرش را در تمام روز بالا نگاه می دارد با اینکه تشنه است ...
قانون #62

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: چرا آقایون ناگهان خانمی که عاشقش هستند را ترک میکنند؟  (دفعات بازدید: 2321 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

چرا آقایون ناگهان خانمی که عاشقش هستند را ترک میکنند؟

چرا باید آقایون رابطه ای عاشقانه را برهم بزنند؟ در زیر به سه دلیل اصلی آن اشاره می کنیم.
شما رابطه ای فوق العاده با مردی که عاشقتان است دارید. همه چیز خوب است اما یکدفعه اتفاق بدی می افتد: او می گوید که چندان از زندگیش راضی نیست و بعد ناگهان شما را ترک می کند.
همین چند روز پیش بود که خیلی به هم نزدیک بودید و احساس صمیمیت زیادی می کردید. چه بلایی سر آن عشق آمد؟
واقعیت این است که خیلی از مردها اشتباه نموده و از رابطه عالی که می توانند با یک زن فوق العاده داشته باشند فرار می کنند.
قرار نیست این اتفاق برای شما بیفتد. به خاطر همین سه دلیلی که موجب می شود آقایون خانمی که دوست می دارند را ترک کنند اشاره می کنیم و می گوییم که باید چه کنید تا این بلا سر شما نیاید.
دلیل 1: فشار احساسی
رابطه با یک مرد می تواند مسائل احساسی زیادی برایتان ایجاد کند. سوال اینجاست که آیا اجازه می دهید این احساسات درونتان به وجود آمده و در انتها منفجر شود؟
آیا فکر می کنید که مردتان مهارت های احساسی لازم برای کنترل این موقعیت ها را ندارد و یا وقتی شما در بدترین شرایط روحی و احساسی هستید از شما دورتر می شود؟
اگر اینطور است احتمالاً با مردی هستید که هیچ تمرکز احساسی ندارد تا وقتی شما مشکلات احساسی پیدا می کنید، او را آرام کنار شما نگه دارد.
این اشتباه مردان است. یک مرد بالغ باید منبع حمایت و ثبات مردانه در رابطه باشد. اما گاهی اوقات، حتی یک مرد خوب ممکن است دچار فشار احساسی شود. این همانجاست که مرد قادر نخواهد بود احساساتی که به سمت او می آید را کنترل کرده و آنقدر از درون احساس اضطراب می کند که ممکن است همه چیز را بگذارد و برود. اما چرا این مسئله اینقدر مهم است؟
اگر یاد بگیرید که بدون فشار آوردن روی مردتان درمورد موضوعات مختلف با او حرف بزنید، رابطه تان بسیار بهتر خواهد شد. اما اگر بخواهید به اجبار همدیگر را به سمت یک مکان امن از نظر احساسی بکشانید تعجب نکنید که از شما دور شود.
دلیل 2: احساس می کند شما می خواهید او را درست کنید
اگر آنچه که می خواهید را از رابطه نگیرید، طبیعی است که خسته شوید و سرانجام نتوانید به راحتی و البته عاشقانه با مردتان حرف بزنید و ارتباط برقرار کنید. این همانجایی است که خواسته ها و انتظاراتتان وسط کشیده می شوند. وقتی زنی احساس نکند که مردش به حرفهای او خوب گوش می دهد، عوض کردن لحن تنها راه برای جلب توجه مرد خواهد بود.
متاسفانه در این مواقع مردها نیت شما را درک نکرده و احساس می کنند که از او انتقاد یا عیب جویی شده است. اگر مردی حس کند که شما می خواهید درمورد اشتباهات یا کمبودهای او قضاوت کنید، هیچوقت با شما حرف نخواهد زد و به حرفهایتان هم گوش نخواهد داد.
شما می توانید این فضا را برای طرفتان ایجاد کنید که به انتخاب خودش مرد بهتری باشد اما اینکار با تقاضای شما برای تغییر او میسر نخواهد شد.
دلیل 3: می ترسد آزادی خود را از دست بدهد
آیا به این فکر کرده اید چرا یک مرد خودش را به یک زن متعهد می کند و مرد شما این اواخر چه حسی به رابطه داشته است؟ اگر روابط منفیتان بیشتر از روابط مثبتتان بوده، مرد به این فکر می کند که شما برایش چه فایده ای دارید. اگر این وضع برای مدتی طولانی ادامه پیدا کند مطمئناً به دنبال یک راه فرار خواهد بود.
از طرف دیگر، اگر رابطه تان رابطه ای سالم، مفرح و صمیمی باشد، مرد برای متعهد کردن خود به شما هیچ تردیدی به دلش راه نخواهد داد. شما برای او آن زن استثنایی خواهید شد که با اولین نگاه عاشقتان می شود و همه آرزویش ماندن با شماست.
اگر رابطه تان از نظر احساسی لحنی مثبت داشته باشد، مرد بیشتر از اینکه به از دست دادن آزادی خود فکر کند به آنچه که با شما به دست خواهد آورد فکر می کند.
چه باید بکنید
اگر باور داشته باشید که مردها بی هیچ دلیل ممکن است یک زن خوب را ترک کنند باعث خواهد شد که رابطه ها به نظرتان ناامیدکننده و بیهوده به نظر برسد.
اجازه ندهید این ترس وارد ذهنتان شود. اگر بدانید چطور باید با مردتان حرف بزنید که زن شاد، دوست داشتنی و راضی درونیتان را نشان دهد، مطمئن باشید که خیلی زود به جای عیب جویی و انتقاد از هم به تمجید و قدردانی از هم می پردازید و از اینکه چطور مردتان عشق و علاقه اش را به شما نشان می دهد متعجب خواهید شد.
شما مستحق یک رابطه عاشقانه و بادوام با مردی که زندگی خود را برای شما گذاشته هستید پس برای به دست آوردن آن هر چه از دستتان برمی آید را انجام دهید.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

mohsen

• منشی S.A مرد
  • تازه وارد
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 4
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • یه گوشه دلم غوغاست

زیرا شهوت واقعیات را نابود ساخته بود شهوت ابتدا معتاد و سپس عشق را فلج می کند
خارج شده است
انسانم ارزوست

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

زیرا شهوت واقعیات را نابود ساخته بود شهوت ابتدا معتاد و سپس عشق را فلج می کند
.
دوست عزیز:
این مطلب تو تنها خراشی سطحی است بر دیواره اعتیاد جنسی
مطلب خیلی کلی تره ...
یک بار دیگه نگاهش کن ...
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

کلانتر

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 23
پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #3 : 07 سپتامبر 2012، 03:49:37 am »

به نظرمن چون آقایون همیشه دنبال یه کیس جدیدن معنی عشق یاعاشق بودن نمیدونن البته بعضیاشون
خارج شده است

hfgh5t0wea

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 180
    • pqr156
Dance in the palm of your hand
« پاسخ #4 : 17 آوریل 2016، 09:55:45 am »

are you from the north, right? The wind also took up the purple fragrant aftertaste. Quietly looked at you, not romantic. Just feel that there is a story in the heart, lost in the distant distant. I don't remember which year which day, I once carry over your hand, to more static Wisteria flower, to sway flower vine swing, see your virginity childish smile, from my hand of happy to fly on the blue sky. In the waves of the sun, draw countless brilliant arc. It is able to break dance in the sun, your white skirt the wind, still lingering on my face.
 I know your gentle fingers, still wrapped with white birch forest while every palpitation, phonology, is the sediment of a bald autumn sound. You the ups and downs of pain through tree withered and yellow in the twilight, in an attempt to break through the original forest, those empty pride, but still can not cover up those exposed to the text of the Gao. And that a pair of deep in the eyes of the season, just a drop of difficult to restrain the tears, they splashed a city and even a forest of sorrow.
 in the palm of the dance, sometimes an article, a story can make a person's life change, want to have on the palm of the dance
 the back of the time, you are blowing in the wind. The sun in front of the building,hogan rebel outlet, then a. The piano to greet you, just listen to you sing Mo Yang Guan,nike tn pas cher, black hair flying, brushed my string, a red sandalwood smoke filled building.
 can not clearly understand you, that tie a bow, do not want to leave the big brother brother arm Bay little girl. The time has the season of laughter, engraved in the yellow memory. You stand in front of me Kingston,hogan sito ufficiale, back toward the sunset under the wave of Pan Jiangliu, beautiful and sad face, although there are familiar smile, but less swing Rongrong sunlight. I don't know this bronze as mottled memory, whether it was because the reunion or because of the departure, just call you a sound familiar, let me stand as the setting sun.
< p > Life sadness or joy, always comes very suddenly, and sad encounter, you can people find lost memory loss and warm. I heard a lone duck cry in the sunset, walk alone in the jungle gaan wave. Those rays in the withered blood,hogan outlet online, is beautiful do you pursue? You go all the way to the south, just because of the swaying swing, and the swing of the swing of the time? You said,scarpe hogan online, big brother, I come, because you have a sad south.
 so, come to me, my little girl. To you a butterfly whipped, migratory birds Huan Ming and Tilia amurensis seeds and in my song painted floor and my words of Jiangnan, sowing growth season of unrestrained singing and purple sound,goyard paris, Ren dripping dance, fill the Yongquan, I generally blue.
Dance in the palm of your hand
 how to care for my palm, gather the warmth of the sun,golden goose outlet, can melt your grief from the north? My brown horizon, red tide flooding. Those lonely plough ploughing the lush Southern text,chaussure jordan pas cher, have been collected for you, condensed into a string of flowers fluting song. You can swing the sleeve like water, if the wind comes, I grind semiflexion fingertips, dull.
 palm of the dance
Related Articles:

Not language, autumn

Mouse and

Long haired uncle listened impatiently with his furry paw playing elephant.
but all this does not influence the baby's curiosity. No matter what, what it saw and heard, immediately ask what smell. But get all of their uncles and aunts of the cuff and kick. such a thing happens on the day: in a sunny morning is the elephant asked one thing, this thing, others. It never dare to ask.
خارج شده است

bg3px3ser

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 132
    • hij592
To be eager, to move on
« پاسخ #5 : 10 مه 2016، 03:49:17 am »

< p > from then on, I began to learn in class the teacher yelling, start doing some silly prank at the end of the class, and the teacher in the poor mixing together and began to openly will have no dream as a reason for the fall. Those who act like colorful black hole, when I close, eyes only pay attention to to the magnificent colors, but do not know their trapped, unable to extricate themselves.
< p > I do not know what it was, I was in class peeps in the novel, all of a sudden see such a sentence: in fact, we do not need to have a dream, also do not need to consider how far you can go, we only need to like a camel in the desert in walking, one step a footprint to the oasis in my mind forward,hogan outlet online. When you see these words,hogan sito ufficiale, my heart suddenly one Zhan, imitates, if the switch is open, sunset dissolved gold Che Lang, like barricaded in the darkness of the prisoner's sight of sadness and joy. Although I did not have a specific dream, but I have a vision for the future, there is a desire for tomorrow. As students, we have a lack of understanding of the specific aspects of the community and the wrong way to think their way of life must be a certain aspect,scarpe hogan outlet, and this is too subjective to reduce his more likely to be more likely. Many people end their lives do not know what they want, that is,hogan sito ufficiale, do not know their dreams.
< p > a famous British bishop's epitaph describes him to pursue the dream of life, he from the young to the gradually mature and wise and Chimu year, from wants to change the world to just want to change the country till the last even change their family are powerless, until near the end, truly realized, he can only change their, try to change the family. Finally, may change the way
 have a desire, and continue to move forward
 text / Happy Prince
 to reach for the stars, even though in vain, not to dirty hands.
< p > after the hustle and bustle, alone, the problem such as the nightmare like in my mind, refused to leave, &quot,stylo mont blanc pas cher;my dream?" &quot,nike tn pas cher;What is the meaning and value of my life?" Countless times since the end of the self rhetorical question, I have been negative to determine the fact that I do not have a dream. In the dream, I began to keep from talking about, even tired. In the eyes of those who want to become a scientist, the president of the president of the students do not have a dream, I am a different.
< p > noise and glitz after is self can not be recognized confused, confused the weak I can only choose the noise and confusion to paralysis of their own.
 "what is your dream?&quot,chaussure louboutin pas cher; When I was young, there are many people like to me asked, stunned for a moment, I often to hippies responds with the answer: "no, ah, I am a child abandoned by the dream."
 at the beginning of the seven had said: the dream is to believe in their own beliefs, to complete the ideal of desire and never give up, is each have her people the greatest wealth. (www,scarpe hogan outlet.lz13.cn dream is a coattail gradually wide eventually not regret, for Iraq to eliminate haggard dedication, is a kind of looking back on the past, I no regrets this life beliefs. And this, how can it be easy to say that the export.
Related Articles:

Let the flower of life bloom

Soft power

Write touc

To work as an excuse, Zhu Geliang commissioned ten days to build the one hundred thousand arrow. Zhuge Liang not only promised, also made junlingzhuang, if three days of creation is not good, dare to military disposal, and please Zhou Yusan days to the river arrow. After Zhuge Liang, Zhou Yu ordered Lu Su, not to Zhuge Liang by Qi fletching material, want to embarrass him, also asked Lu Su to fishing for information.
خارج شده است

hfgh4q5rrr

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 217
    • tuv752
China dream, dream blue _0
« پاسخ #6 : 01 ژوئن 2016، 04:56:56 pm »

Chinese dream chairman during a visit to National Museum China "revival". Its essence is to achieve national prosperity and rejuvenation, the well-being of the people. Far to say, we just an ordinary student, micro power is insignificant. Often we are flowers of the motherland,hogan outlet online, we are the future of the motherland is the future,air max pas cher, say maybe will enable us to carry anything too heavy,stylo mont blanc pas cher, but as long as we deserve to pay their own efforts,hogan sito ufficiale, worthy of your future.
This idea was proposed by XX
 quality cannot be back, but not because we cannot regress; social decline,hogan outlet, not decline because the setback. It said thousands of times: we are the pillars of the motherland, our future is the future of the motherland. To draw their own Chinese dream, is the first step towards our future!
 remember some time ago on the network has been popular with the Chinese style across the road, the word. The mean Chinese across the street are lobbied for a handful of people can go, has nothing to do with the traffic lights. This is the Chinese people's quality of ridicule can be described as deep. There are two reasons: a herd mentality, each people have occupied the idea of "law is not responsible for the masses, to others mistake behavior to confuse their own; the second is the luck that you won't encounter unexpected calamity, also won't be punished.
 I think it is important to improve our personal qualities. Quality is not only refers to the individual opinion, is everyone's behavior, it reflects a person's cultural accomplishment. Now, talk to young and popular development. School, regardless of being the complaint or ridicule each other,nike tn pas cher, it seems that people are willing to to dirty to make a powerful expression of feelings the tone of the word. Isn't that absurd? Facing the small things, not inclusive heart, using dirty expression of contempt of manners and students. The boys did not elegant style, the girls did not lady move; in order to things, even fight, break diatribe. Society in progress, and morality is like every person has less and less time, it can not be regarded as sad?
Chinese dream, dream of the blue
The
 China dream, dream of the blue
 example is still too much,cheap pandora jewelry, can not explain one one. This is the so-called butterfly effect. Ancestors struggle a few years in the spring and autumn, it has created today's boom, we should not Ren Liu Shaohua empty, the future is still a long way to go to fight to break. China dream is our dream, we are longing for a deep blue. Dream of the blue, like in the town of old indigo prints is ancient ethnic kind and simple nature; dream of the blue, like the sea like deep; the dream of the blue,ugg pas cher, like the sky generally vast and broad.
 but this is not just the quality of the problem, as well as social factors in the inside. "Motor vehicle and non motor vehicle drivers, pedestrians traffic accidents, by motor vehicle party responsibility" provisions of this contributed to the arrogance of pedestrian violations; or right turn vehicles not to yield to the pedestrians also contributed to this behavior.
Related Articles:

Mid Autumn

Town God's Temple Tour

Wisdom com

1 and seriously practice the "Three Representatives Important Thought" and strive to build a good socialism new pastoral areas important year and further adjust the industrial structure, vigorously carry out the "than, learn, catch up, help, super" activities, improve the masses living quality, the key, a year to work now is summed up as follows, inappropriate, please leaders and comrades to criticism.
خارج شده است

این صفحه در 0.07 ثانیه 20 نمایش داده شد.