انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

تنهایی جایی است که دیگری را از دست میدهی. یگانگی هنگامی است که خود را در میابی

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: عشق پدر وفرزند....  (دفعات بازدید: 1092 بار)

malihe

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 434
  • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
عشق پدر وفرزند....
« : 08 نوامبر 2010، 07:37:20 pm »

تقدیم به پدرم،آقا فرید وهمه ی پدرای مهربون وخوب دنیا :-*

« آخرين ويرايش: 08 نوامبر 2010، 07:41:16 pm توسط malihe »
خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

malihe

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 434
  • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
پاسخ : عشق پدر وفرزند....
« پاسخ #1 : 08 نوامبر 2010، 07:54:51 pm »

خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

روزیتا

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 20
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : عشق پدر وفرزند....
« پاسخ #2 : 08 نوامبر 2010، 09:51:09 pm »

عشق پدر و فرزند چه جمله قشنگی ولی حیف که بعضی پدرها دیر متوجه عشق به فرزند میشن وقتی هم که متو جه میشوند شاید دیگه خیلی دیر شده باشه واز اون فرزند جز یک جسم بی روح چیزی نمونده
« آخرين ويرايش: 08 نوامبر 2010، 11:54:30 pm توسط malihe »
خارج شده است

gdf8e7nert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 243
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • fgh902
In 2011 speech at the Spring Festival tea party cadres
« پاسخ #3 : 30 مه 2016، 09:50:11 pm »

in the coming Spring Festival, here we have a joyous gathering, drinking,hogan outlet online, past and future. In this happy moment, I would like to let me on behalf of the Party group best wishes for the new year to you,hogan sito ufficiale, I wish you good health, family happiness, happy new year! To express my heartfelt thanks to your concern and support the financial work!
 two is to increase investment to support economic and social development. Conscientiously implement the financial benefits of agricultural subsidies. Full implementation in place the Huimin subsidies 54.22 million yuan, an increase of 86% over the previous year, 998 million yuan in direct subsidies to grain 1142 million yuan, rice seed subsidies,tn requin pas cher, agricultural comprehensive direct subsidy 3985 million yuan, purchase subsidies for cotton breeding 270 million yuan, rape seed subsidies 348 million yuan, farm machinery subsidy funds of 395 million yuan, "three rural" premium subsidies 535 million yuan, oil price reform financial subsidy funds 973 million yuan; actively strive for superior financial project funds. Positive for the year for the place of energy saving and emission reduction, irrigation,hogan outlet online, land consolidation and other higher fiscal funds 326 million 10 thousand yuan, a year-on-year increase of 36%; to serve the new rural construction and the development of new industrialization. Raising financial funds arrangements for 17677 million yuan, for enterprises to guarantee for the loan 58.5 million yuan, invested 25 million yuan of special funds for the development of county economy, support the industrial park construction, enterprise development, scientific and technological innovation, energy-saving emission reduction and investment etc.; financing arrangements for financial 18652 million yuan, support the water conservancy facilities, land management, safe drinking water, Village Road and the new rural construction.
 three is a common.
2011 year old cadres in the New Year party speech on
2010 is the Finance Bureau full of the joy of harvest year, bureau of finance, the future is also writing a brilliant year. Under the guidance of the public finance department at a higher level,hogan outlet online, closely around the city Party committee and government work deployment, comprehensively implement the scientific concept of development, efforts to promote financial reform and development, financial work made new achievements, make new contribution in building a well-off and harmonious and beautiful new XX.
 hello!
 all the old comrades:
 one is the successful completion of the revenue task. Fiscal revenue task is completed well,scarpe hogan outlet, throughout the year completed total fiscal revenue 88759 million yuan, accounted for budget adjustments 103.1%, 15.3% increase over the previous year, the local general budget revenue completed 42168 million yuan,nike tn pas cher, accounted for 106 percent of the budget adjustment, increase of 19.8% over the previous year; non tax revenue collection and management increasingly standardized. Completion of non tax revenue 273 million 590 thousand yuan, an increase of 11% over the previous year, which included in the budget management of non tax revenue 164 million 60 thousand yuan, an increase of 27.1% over the previous year. Complete solution of income of 10 million 450 thousand yuan of water, accounting for 100% of the solution task; increasing the participation rate of farmers. The organization of farmer participation 732 thousand,goyard pas cher, hepoints participation fund 14 million 640 thousand yuan, accounting for 105% of the collection plan, farmers' participation rate of 94%.
In 2011 speech at the Spring Festival tea party cadres
Related Articles:

2014 Summe

2015 eleven singles day event planning

Protection

I opened the drawer and took out ten automatic folding aid tents and small miniature microphone, micro camera. Sitting on the speeding car, came to the scene of the accident. I took out ten tents, according to the remote control, the tent became as big as the building, so that the people are living in, so I started to do the interview. To record a curtain. Do the live report.
خارج شده است

این صفحه در 0.088 ثانیه 20 نمایش داده شد.