انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

آنان که پاره های روح خویش راب رای التیام به دیگران میبخشند ، از همه به خدا شبیه ترندایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه سی و هفتم  (دفعات بازدید: 2087 بار)

رضا - بیل

 • رضا - اینترنت
 • نمایندگان انجمن ها
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • ******
 • امتیاز: +374/-13
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 3,690
 • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
  • الکلی ها و معتادان گمنام

            هیچ کس نمی توانست پیش بینی کندکه من برای مدت پنج سال بعد قادر نباشم یک کار درست و حسابی دست و پا کنم و یا حتی یک نفس هشیار بکشم . همسرم در یک فروشگاه بزرگ مشغول بکار شد و وقتی خسته به خانه بر می گشتم با مستی من روبرو می شده . من به صورت مهمان ناخوانده و جا خوش کرده آزانس های فروش سهام درآمده بودم.
            بالاخره مشروب از حالت لوکس خود خارج شد و به صورت یک نیاز درآمد . روزی دو سه بط جین خانگی قاچاق ، برنامه همیشگی من شده بود . گاهی اوقات یک معامله کوچک چند صد دلاری نصیبم می کرد و بدهکاری خود را به بارها و اغذیه فروشی ها می پرداختم . این جریان بدون وقفه ادامه داشت و سپس لرزش ها و تشنج های صبح های زود شروع شد . یک چتور جین و شش بطر آبجو لازم بود تا بتوانم صبحانه ام را بخورم . هنوز فکر می کردم که می توانم اواع را کنترل کنم . مدتی هم بطور متناوب هشیار بودم و مشروب نخوردم که هر بار امید همسرم را زنده می کرد .
            به تدریج اوضاع بدتر شد و خانه به تصاحب موسسه وام دهنده رفت . مادر همسرم درگذشت و همسر و پدر همسرم بیمار شدند .
            یکبار یک موقعیت معاملاتی خوب برایم پیش آمد . سهام در نقطه پائین سال 1932 بود . من بطریقی موفق شده بودم که یک گروه خریدار گرد هم آورم و قرار بود مرا در منافع آن دست و دل بازانه سهیم کنند . اما در کش و قوس شگفت انگیز الکل اسیر شدم و این شانس بزرگ را از دست دادم .
            به خود آمدم ، مشروبخواری باید متوقف می شد . متوجه شدم که حتی یک گیلاس مشروب هم نمی توانم بخورم و به آخر خط رسیده ام . من قبلا هم دست خطهای زیادی با وعده های شیرین نوشته بودم اما همسرم با خوشحالی باور داشت که این بار جدی هستم و همینطور هم بود .
            به فاصله کوتاهی دوباره مست به خانه آمدم . از خود هیچ مقاومتی در مقابل اولین گیلاس نشان نداده بودم . پس قدرت عالی تصمیم گیری من کجا رفته بود ، جوابی برایش نداشتم و حتی به فکرم هم نیامده بود . لابد کسی مشروب جلوی من گذاشته و
.
.(37)
.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

hf0i8cvbdf

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 129
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • jkl782
Learn to be grateful 600
« پاسخ #1 : 11 مه 2016، 02:01:28 pm »

Learn to be grateful 600
 A: learn   &nbsp,goyard prix;
< br />  & nbsp; & nbsp; Abstract: pregnant with a grateful heart, to look at society,hogan outlet, look at their parents, relatives and friends look, you will find how happy you are, open your mind, let your heart pollution drizzling rain to wash away the. Learn to be grateful, because it will make the world a better and more fulfilling life.
 
 
   &lt,air max homme pas cher; br / > pregnant with a grateful heart,scarpe hogan outlet, to look at society,goyard prix, look at their parents, relatives and friends look, you will find how happy you are, open your mind,scarpe hogan outlet, let your heart pollution drizzling rain to wash away the. Learn to be grateful, because it will make the world a better and more fulfilling life.
   
   
   /&gt,nike tn soldes;   
   
   
 "Reading Festival&quot,hogan roma outlet; "Reading Festival." I do not know who put the good news to our ears.
   
<.
   
 
 
Related Articles:
 
 
   A round of applause.
 
   
 
   Amusement park 600
 
 
   In addition, in person, Confucius and the Confucianists pay attention to practical action, with particular emphasis on people should practice what they preach, and don't talk fingse, in the heart not a. This pragmatic attitude and the spirit of the simple long-term impact on the Chinese people, to become the essence of traditional Chinese culture, the content of the culture.
خارج شده است

nk75xpre2

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 253
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • ghi910
Overseas Chinese town asset securitization Pathfinder
« پاسخ #2 : 25 مه 2016، 02:01:17 am »

according to overseas Chinese city revealed that this special asset management plan from the date of establishment, plans to 15 working days in Shenzhen stock exchange comprehensive trading platform listed on the stock exchange. Raise funds will be earmarked for Happy Valley theme park recreational equipment and auxiliary equipment maintenance,air max 95 france, repair and renovation, Happy Valley theme park facilities construction and supplement the daily operation of the flow of funds.
< p > overwhelmed plan within five years during a specific period to the company and its subsidiary, two subsidiaries have the Happy Valley Theme Park vouchers for fund-raising of underlying assets. Among them, the priority of product 1 year expected rate of return of 5.5%, the expected rate of return of 5.8%, three to five year expected rate of return of 6%.
 in short, overwhelmed by the process of asset securitization, overseas Chinese town will be the next few years, the Happy Valley ticket revenue into securities issued to investors,guess soldes, in order to achieve the purpose of financing. This innovation made the envy. Prior to the introduction of this product to discuss the issue of institutional exchanges, overseas Chinese city executives revealed a good response, the exchange of expert certification will be passed.
Overseas Chinese town "asset securitization&quot,goyard soldes; Pathfinder
< p > overseas Chinese Town Board Secretary Ni Zheng said if special plan can be implemented smoothly,hogan roma outlet, the overseas Chinese town distribution in all parts of the country,spaccio golden goose, Happy Valley will be able to with the aid of the cultural industry to flourish in the opportunity to get valuable financial support, which will significantly promote happy valley in the regional rolling development, promote the growth in the strength of the company and brand to help overseas Chinese town and happy valley in the competition further to seize the initiative. Nandu reporter Chen Linlin
 real estate development in the "capital is king",hogan sito ufficiale, overseas Chinese town financing tactics. Yesterday, the overseas Chinese town (000069) announcement, the company identified Happy Valley Theme Park admission certificate special asset management plan will be set up, the total funds raised 18.5 billion yuan. Overseas Chinese Town Board Secretary Ni Zheng south are reporters,golden goose saldi, all financing plans prior to a detailed and complete research and calculation, tracking and assessment,hogan outlet, long-term loans and asset securitization has also been studied and introduced.
Related Articles:
 
 
   Sinopec major shareholders holdings of nearly 40 million sha
 
   Contact wi
 
   Exclusive
 
 
   It is reported that in June 19th the day of the opening of the super TV appointment, as the music appeared 1 hours to make an appointment with a record of nearly 12 people, the number of people in hours to make an appointment more than 30 thousand people. Plus after an appointment 200 project to commemorate the version of the X60 20 thousand, a total of 50 thousand of the reservation amount has exceeded shipments this time.
خارج شده است

vbxc7y2sgf

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 199
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • opq709
Winter vacation social practice report three count
« پاسخ #3 : 12 ژوئن 2016، 02:58:43 pm »

chance of a chance,hogan outlet, this winter vacation I participated in several high school students (now studying in a certain university) of the countryside activities. The main task of this activity is to interview Guilin Xiufeng District high mountain village village Party Secretary Liao Dewang. Place this mouthful filled me with doubt: this village not renruqiming,goyard paris? Perhaps is a place of the village barren hills and turbulent rivers, what ability? And how can it be built into? With doubt, with online data, in January 29th,hogan outlet, we set foot on the road to high mountain village.
 winter social practice report three countryside activities
 throughout the conversation, he told us a lot about what he thought he would do in any case. Blue picture of new rural construction well, but actually doing it is matter a lot to stumped, funding is the biggest problem which obstructs the dwarf Shantang development. For decades, every village has a problem, the book notes will personally liao. In 1978, in order to solve the drinking water in the village,scarpe golden goose.
Winter vacation social practice report three countryside activities
< p > arrived in Guilin in the morning contact Yang brother to drive us to the dwarf mountain village, along the way, the landscape of Guilin passing from my eyes, pleasing to the eye,louboutin pas cher. Road smooth and clean, garbage cans and greening reflects the civilization degree of a place, from the neatly arranged in the garbage bin and greening belt in my heart can not help feeling: Guilin is indeed the tourism city. Soon Yang said: "to the!" I looked outside, dwarf mountain village or a clean and smooth cement road, didn't see all the way a piece of trash, next to a neat row of the three story building, there is no muddy village paths, not a patchwork of houses, how could is a village,hogan outlet? I seem to come to the village of the city,hogan outlet online, and once again with a doubt, we saw the Secretary Liao Dewang.
 however, just a few days in the interview, my heart was greatly shocked and touched, a lot of harvest. All this, due to the interview, Guilin Xiufeng District Street rockery the object of our short mountain village village Party Secretary Liao Dewang. Is he, that I truly understand the exact meaning of Mr. Lu Xun in the "ox".
 first secretary Liao, he gave us the impression that a farmer uncle honest sincere. We see, the Secretary and our warm handshake,golden goose sito ufficiale. He was dressed in a simple white shirt, black trousers, filled with smiling face mask not toil. In the conversation with us, I was most impressed by what he said: "I do these things for the people, because I am in this position, it should do these things, to have their own conscience." "Conscience" is the word if it is someone, it would find it seems a bit perfunctory, but when understanding the village party secretary, you would feel that "conscience" is his work follow the moral standard, is his 30 years for building good dwarf mountain village of faith and gratitude the villagers trust emotion there is no uniform too much courtesy, to understand our intentions, he began to like homely chatter like and we chatted about his work. However, we do in his clear words of insight into the hardships he village ten years on the road of groundless talk.
Related Articles:
 
 
   Carry forward the fine style
 
   The administrative organ of New Year greetings
 
   Who accomp
 
 
   County Civil Affairs Bureau of the nursing home reform and expansion work as a "top leaders" to catch, bureau Party committee held a number of meetings seriously study, set up to director XXX, head of the leading group, X homes for the elderly change work for the expansion to the decomposition of the members of the party, responsibility to the people, the contract tasks.
خارج شده است
 

این صفحه در 0.245 ثانیه 22 نمایش داده شد.