انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

اعلام بیداری روح :

1)- یک کاری که تمایل به انجام آن داریم ، انجامش دهیم و نگذاریم که خود بخود انجام شود.
2)- به زندگی لبخند بزنیم.
3)- احساس تماس با دیگران و طبیعت.
4)- قدر و ارزش تمام لحظات زندگی را بدانیم.
5)- آسوده خاطر اندیشیدن بدون وحشت از تجربیات گذشته
6)- لذت بردن از تمام لحظه های زندگی.
7)- توان و قدرت غصه نخوردن را داشته باشیم.
8)- طاقت شکست را داشته باشیم.
9)- بیطرفانه درباره دیگران تعبیرو تفسیر کنیم.
10)- بیطرفانه درباره دیگران قضاوت کنیم .
11)- بیطرفانه در مورد خودمان قضاوت کنیم.
12)- قدرتمان را عزم جزم کنیم تا دیگران را دوست بداریم ، بدون اینکه از آنان چشمداشتی داشته باشیم.
.
قانون #62

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: آموخته های چارلی چاپلین  (دفعات بازدید: 1003 بار)

pari

• کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 728
آموخته های چارلی چاپلین
« : 14 اكتبر 2010، 05:38:28 pm »

آموخته ام ... که با پول می شود خانه خرید ولی آشیانه نه، رختخواب خرید ولی خواب نه، ساعت خرید ولی زمان نه، می توان مقام خرید ولی احترام نه، می توان کتاب خرید ولی دانش نه، دارو خرید ولی سلامتی نه، خانه خرید ولی زندگی نه و می توان قلب خرید، ولی عشق را نه....

آموخته ام ... که تنها کسی که مرا در زندگی شاد می کند کسی است که به من می گوید: تو مرا شاد کردی

آموخته ام ... که مهربان بودن، بسیار مهم تر از درست بودن است
آموخته ام ... که هرگز نباید به هدیه ای از طرف کودکی، نه گفت
آموخته ام ... که همیشه برای کسی که به هیچ عنوان قادر به کمک کردنش نیستم دعا کنم
آموخته ام ... که مهم نیست که زندگی تا چه حد از شما جدی بودن را انتظار دارد، همه ما احتیاج به دوستی داریم که لحظه ای با وی به دور از جدی بودن باشیم

آموخته ام ... که گاهی تمام چیزهایی که یک نفر می خواهد، فقط دستی است برای گرفتن دست او، و قلبی است برای فهمیدن وی

آموخته ام ... که راه رفتن کنار پدرم در یک شب تابستانی در کودکی، شگفت انگیزترین چیز در بزرگسالی است

آموخته ام ... که زندگی مثل یک دستمال لوله ای است، هر چه به انتهایش نزدیکتر می شویم سریعتر حرکت می کند
آموخته ام ... که پول شخصیت نمی خرد

آموخته ام ... که تنها اتفاقات کوچک روزانه است که زندگی را تماشایی می کند
آموخته ام ... که خداوند همه چیز را در یک روز نیافرید. پس چه چیز باعث شد که من بیندیشم می توانم همه چیز را در یک روز به دست بیاورم

آموخته ام ... که چشم پوشی از حقایق، آنها را تغییر نمی دهد
آموخته ام ... که این عشق است که زخمها را شفا می دهد نه زمان

آموخته ام ... که وقتی با کسی روبرو می شویم انتظار لبخندی جدی از سوی ما را دارد
آموخته ام ... که هیچ کس در نظر ما کامل نیست تا زمانی که عاشق بشویم
آموخته ام ... که زندگی دشوار است، اما من از او سخت ترم
آموخته ام ... که فرصتها هیچ گاه از بین نمی روند، بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد کرد

آموخته ام ... که آرزویم این است که قبل از مرگ مادرم یکبار به او بیشتر بگویم
دوستش دارم
آموخته ام ... که لبخند ارزانترین راهی است که می شود با آن، نگاه را وسعت داد

چارلی چاپلین
خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
پاسخ : آموخته های چارلی چاپلین
« پاسخ #1 : 27 نوامبر 2013، 11:07:38 pm »

لبخند بزن ! بدون انتظار پاسخي از دنيا ...

بدان روزي دنيا آنقدر شرمنده ميشود كه به جاي پاسخ لبحند ....

با تمام سازهاي تو مي رقصد ..

"چارلي چاپلين"
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

fgh1p1ertt

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop498
Our party
« پاسخ #2 : 28 آوریل 2016، 03:00:30 pm »

a wisp of fragrance into the dream, give birth to your smile. My love is but the dream of income, life, just want to do Shenxianjuanlv Hermitage rivers and lakes, but ask the dust fetters, a furrow of Bo Tian, a pot of tea, a greenhouse, a Sujian, with painted life subtlety, shoulder to shoulder hand in hand each other with, travel in a better tomorrow!
      Taihu,scarpe hogan outlet, misty rain, the mighty waves. Do a thousand sails, a boat to clear out towards the vast sea fog dawn. Over the years, one year after year, and Diane Diane surrounded on both sides of Castle Peak, tearing Qiu eyebrow mottled past travelers. Wandering, sharp eyed face around the endless rain, sing the moon to past and hindquarter, graceful posture annihilation in the vast volumes of history and beauty without searching. However, the world is still wandering in the world of mortals. The thousands of years, love for the cause and effect with constant attachment. The sky, only a few shaou disturbing dream, don't feel sad.
      goose love pass color calyx, pleasure poem handed good news. Self conscious Iraqis, heart frets of Chu, sleepless nights,christian louboutin pas cher, often lanyue Lyric hate long distances, Duba new paper, tea total provoke Acacia many sighs. Presumably the flowers provoke bee dance, Yushu butterfly disturbance, but did not dare to bother to abrupt hyperopia appearance. I like water thoroughly, such as pure jade, chaos disturbance the laity dare pick? Natural heart, such as surging water, jumping smoke long, silk feelings floated off, fragrance leaching Youmeng, love students fly, how can he not think do not want to ignore no see Iraqis static beauty and calmness of the divine appearance?
  & nbsp; & nbsp; & nbsp; the vast landscape of Qianjiang East fleeting, standing between landscape, Fenghua everything is magnificent,hogan sito ufficiale, the wind that shakes the barley Chung,scarpe hogan outlet, onshore heart Bodhi, soul dive into a few clever sense however. The moonlight is thick, tender through the majestic space-time,sac goyard pas cher, the dream falls yaochi River Phoenix habitat. A promise is a promise, however, let this life motto, little Xinyu, looking forward to the hearts of love unlimited. Look how many years without regrets, Ren River to reverse the seas run dry and the rocks crumble, future years rather clings to the Iraqi people around.
      XiaGu wind people are lonely, lonely defeat in vain little. Zhangjian standing outside the city, hidden Iraqi in troubled times to the intricacies of the urban landscape, every tree and Bush all verdant,air max homme pas cher, a flower, a scene is the. Beauty is unharmed, Tingting curl floated, a frown smile Dang heart, in the world of mortals, calm the mind, a contented, stained dust, walking street into the landscape, see hosting the Games Chi passers-by. Really beautiful woman,scarpe hogan outlet, Wen Ya, tepid, leisurely calm, get the words painted, so many scholars and poets of admiration.
      hearsay only laugh can be heard without end, not to say yes or no. End to pack up and rushed to the rivers and lakes, neighing gradually far, dusty, road, Hanting the sunset, sunset like blood, people do not see the trail.
      "to leave, do not see beauty face......" The bitter and the sigh of fall,scarpe hogan outlet, wistful oars swing away.
Related Articles:

Heart sink

If you want me, you can come to see me.

There are many kinds of edge, to be able to know who is a cherished and memorable edge. But love more is crowds in the pass, sometimes, rub shoulders in a hurry; sometimes, affectionate leisurely to you came. Under the eaves of it rains and shelter pedestrians, the faint light of the street waiting for the same road vehicles yeguiren. They are also a chance. Even under two birds, to meet in the air, but also because of the margin.
خارج شده است

vsf24bg23

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 123
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • rst028
Yongtai energy restructuring doubts heavy debt hig
« پاسخ #3 : 22 مه 2016، 06:29:24 am »

reorganization insider doubt heavy
 although the recombinant material preparation efficiency is not satisfactory, make arrangements for the Yongtai energy acquisition procedures is particularly advanced". Reporters learned from the restructuring plan, the acquisition of Kang Wei Group 65% stake in the issue of H shares as one of the 3 fund-raising project was originally approved in March 14th at the board of directors to consider the. This motion needs to be considered by the shareholders' meeting scheduled to be held in March 30th before the final implementation.
10 April 28,nike tn pas cher, Yongtai Energy Co., Ltd. (hereinafter referred to as "Yongtai energy stocks) announcement said its major asset restructuring plan has been approved, according to the plan,tn femme pas cher, Yongtai energy will to 2.895 billion yuan acquisition Shanxi Kang Wei Group Co., Ltd. (hereinafter referred to as the" Kang Wei Group) 65% stake, LAN into the latter's three coal mining enterprises. Nevertheless,scarpe hogan uomo, the reorganization is approved and can not cover transactions happen frequently in doubt, except there suspected insider trading raises the question,hogan interactive outlet, company continued to frequent the financing action also could not escape the excesses of misappropriating controversy.
 people say more than that. In March 23rd before and after the equity trading, Kang Wei Group's current shareholders Liu Yufeng frequent trading company stock. Data show that Liu Yufeng first bought 800 shares in March 2nd, after the sale in March 6th, each >
Yongtai energy restructuring doubts heavy debt high
< p > however, company released on May 19, the plan has revealed that board of directors day on March 14, Kangwei group shareholders signed the "Shanxi Kang Wei Group Co., Ltd. capital agreement"; then on March 23, jointly signed by the "equity transfer agreement", and on the same day that completed the transfer of ownership of the change of business procedures, but this time from the general meeting of shareholders held and a week's time. After the completion of the above acquisition,hogan outlet online, until the May disclosure of the plan, the Yongtai energy has not made any notice. In the face of this transaction is earlier than the case of the shareholders' meeting to consider and far earlier than the disclosure, Yongtai energy securities on behalf of Li Jun said the specific circumstances of the announcement as a standard, refused to make further explanation.
< p > since then, the Commission for the restructuring of the proposed feedback. At first, the company has not yet made the Ministry of land and resources of the major assets of the company acquisition involves coal target document certifying the filing and apply for an extension to submit materials, was subsequently involved in the Kang Wei Group Audit report financial data more than six months time to be in within the stipulated time reply materials and submitted to the Commission. Since the forward march plans to acquire so far inside the time of half an year, twice in a row for an extension to the Commission will be to submit a written reply, and reason for material preparation is not sufficient,tn requin pas cher, until the end of October party approved,air max femme pas cher, the preparatory work of the recombinant hardly satisfactory.
 Yongtai energy in April 24th this year, issued a notice on major asset restructuring, said it would acquire 65% of the shares of Kang Wei group. After a lapse of one month, the company officially released in May 19th,barbour pas cher, major asset purchase and capital increase plan, the major asset acquisition in June 28th by the general meeting of the provisional shareholders. Commission in July 6th began accepting this application.
Related Articls:

Yongtai te

Chairman S

JMC Changh

After two years of development, Ningxia Zhongyin Duncan Garments Co., Ltd. the marketing channel system more reasonable and perfect, ability to continue as a going concern gradually increased, the operating efficiency increased year by year,but also significantly reduced in the aspects of the distribution, narrowing the distance between the end consumers and the brand, so that consumers have a more profound understanding and the understanding to the company.
خارج شده است

این صفحه در 0.059 ثانیه 21 نمایش داده شد.