انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

زندگی را قدر بدان، حرتمش را نگهدار. هیچ چیز مقدس تر از آن نیست، هیچ چیز ملکوتی تر از آن نیست

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: هر پك قليان يك ليتر دود سمي!!!!  (دفعات بازدید: 1469 بار)

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
هر پك قليان يك ليتر دود سمي!!!!
« : 18 دسامبر 2012، 02:32:36 am »

ششمين كنگره ی سراسري بيماري‌هاي ريه بهانه‌اي بود تا متخصصان يك بار ديگر اعلام كنند که خطرات قليان، اگر بيشتر از سيگار نباشد، كمتر نيست.  دكتر روزبه نقشين، دبير انجمن متخصصان ريه تاكيد كرد:
"كشيدن قليان حجم تنفسي بدن را كاهش داده و مواد سمي ناشي از نوع توتون و تنباكوي قليان، سلامت افراد را با خطر روبرو مي ‌كند."
او با انتقاد از رواج استفاده از اسانس در تركيب تنباكوها گفت: "اين تركيب به ‌علت حرارت زياد، موادي را وارد بدن مي‌ كند كه عوارض ناگواري براي انسان به ‌دنبال دارد."
دبير اجرايي ششمين كنگره ی سراسري بيماري‌هاي ريه، قليان را اعتيادآور دانست و گفت:
"كشيدن يك يا دو بار قليان در روز، فرد استفاده‌ كننده را دچار اعتياد مي ‌كند، در حالي ‌كه تصور غلط جامعه اين است كه دود حاصل از قليان از آب رد مي‌ شود و مواد سمي آن از بين مي‌ رود."
 هر وعده قليان برابر يك پاكت سيگار  مانند بسيارى از كشورهاى خاورميانه، قليان يكى از وسايل تفريحى رايج در ايران است كه اگرچه بارها از سوي مسئولان وزارت بهداشت و نيروي انتظامي مصرف آن در اماكن عمومي و به خصوص سفره‌خانه‌هاي سنتي منع شده،‌ اما ظاهراً به راحتي نمي ‌شود، شر آن را از چنين مكان‌هايي كم كرد.
متخصصان اعلام مي‌ كنند كه مصرف‌ كنندگان قليان، در هر بار مصرف، دود بسيار زيادتري را در مقايسه با كشيدن يك نخ سيگار دريافت مي‌ كنند.
افراد سيگاري كه به طور متداول ‌8 تا ‌12 نخ سيگار در روز مصرف مي‌ كنند، به طور متوسط با ‌40 تا ‌75 پُك كه به مدت ‌5 تا ‌7 دقيقه به طول مي ‌انجامد، حدود ‌5 تا 6 ليتر دود استنشاق مي‌ كنند و اين در حالي ‌است كه مصرف ‌كننده ی قليان در هر وعده مصرف كه به طور متداول ‌20 تا ‌80 دقيقه طول مي ‌كشد، حدود ‌50 تا ‌200 پُك مي ‌زند كه هر پك به طور متوسط حاوي ‌15/0 تا يك ليتر دود است.
 دود به همراه رطوبت  دكتر ايرج خسرو‌نيا،‌ رئيس انجمن پزشكان داخلي ايران، با اشاره به اينكه دود قليان همان مضرات سيگار را دارد، در مورد ساير عوارض كشيدن قليان مي‌ گويد: 
"به دليل مرطوب بودن راه‌هاي هوايي و مجراي خروج دود، قليان مي ‌تواند عامل مهمي جهت رشد ميكروب ها و قارچ ها باشد.
تحقيقات اخير نشان داده‌اند كه كشت مواد داخل لوله ی قليان حاوي صدها نوع قارچ و ميكروب بوده و اين ميكروب‌ها و قارچ ها به راحتي توسط دود، وارد دستگاه تنفس شده و ايجاد عفونت هاي مزمن مي‌ كند.
در ابتدا شخص متوجه بيماري خود نمي ‌شود، ولي سال هاي بعد به دليل نفوذ اين قارچ ها و ميكروب ها در لايه‌هاي مختلف ريه، بیماری هایی مثل برونشيت،‌ برونشكتازي،‌ آمفيزم ريه و در نهايت آسم ایجاد می شود. اين در حالي است كه شخص هنگامی به بيماري خود پي مي ‌برد كه متأسفانه چاره‌اي جز تحمل بيماري تا آخر عمر نخواهد داشت."
دكتر خسرونيا با اشاره به اینكه شخص مبتلا به بيماري‌هاي مختلف ريه اگر به استعمال دخانيات و كشيدن قليان ادامه بدهد بدون شك مبتلا به سرطان ريه و دستگاه تنفسي خواهد شد، اضافه مي ‌كند:"متأسفانه به اكثر تنباكو‌هايي كه در سال هاي اخير به بازار آمده اسانس‌هايي اضافه مي‌ شود كه اين اسانس ها علاوه بر تحريك دستگاه تنفس موجب حساسيت و آلرژي مي‌ گردد، بنابراين علاوه بر بيماري‌هاي ذكر شده، رينيت آلرژيك و سرفه‌هاي مزمن همراه با خلط را براي فرد به همراه دارد."
 دود قلیان بیشتر از سیگار است  بنا به اعتقاد كارشناسان مصرف يک نخ سيگار بين 500 سی‌سی تا يک ليتر دود توليد می‌ کند، اما استفاده ی يک بار از قليان 10 تا 20 ليتر دود توليد خواهد کرد. مدت زمان استعمال سيگار معمولاً 10 دقيقه است، اما قليان با وجود دفعات کمتر استفاده در مقايسه با سيگار، در هر بار مصرف برای 40 تا 60 دقيقه استفاده می ‌شود. به اين ترتيب اثرات مضر قليان، كمتر از سيگار نيست، اما در فرهنگ جامعه ی ما به اين حقيقت علمي توجهي نمي ‌شود.
دكتر خسرونيا با اشاره به اينكه حتي ديده شده والدين براي خنديدن و سرگرمي، ني قليان را به دهان افراد زير 5 سال هم گذاشته و آنها را وادار به قليان كشيدن مي ‌كنند، مي‌ گويد: "رسانه‌ها بايد آگاهي لازم را به مردم بدهند تا مردم لااقل از استعمال قليان در مكان‌هاي عمومي و منازل، به خصوص اماكني كه به فضاي آزاد راه ندارند، خودداري كنند."
 انتقال بیماری از طریق قلیان  اگر دود قليان وارد ريه نشود و فقط از راه دهان خارج شود، آسيبي به ريه‌ها وارد نمي ‌شود! اين جمله‌اي است كه از زبان بسياري از مصرف ‌كنندگان قليان شنيده مي‌ شود.
دكتر خسرو‌نيا، در اين باره مي ‌گويد:
"اين تصور، تصوري كاملاً غلط است، چون دود از طريق مخاط دهان و حنجره جذب بدن گشته و آثار سوء خود را مي ‌گذارد. حتي در هوايي كه دود قليان آزاد مي ‌شود، افرادي كه قليان نمي‌ كشند و در معرض دود قرار گرفته اند، در طولاني‌ مدت دچار عوارض آن خواهند شد."
دكتر شهرام آگاه،‌ متخصص داخلي و عضو هيأت علمي دانشگاه ايران نيز در مورد مصرف قليان مي‌ گويد: "بر خلاف تصور عمومي كه عده‌اي معتقدند وجود آب قليان جلوي مواد مضر و سمي آن را مي‌ گيرد،‌ بيشتر اين مواد سمي از جمله نيكوتين و خاكستر وارد ريه مي ‌شوند و به خاطر دَم‌هاي عميقي كه فرد  براي جذب دود مي ‌زند،‌ تخريب‌هاي جدي به حبابچه‌هاي ريه وارد مي‌ شود."
وي با اشاره به اينكه سرطان ريه،‌ سرطان لب و دهان و حنجره،‌ سرطان مري و معده،‌ لوزالمعده، كبد و سرطان روده بزرگ از عوارض بد‌خيم استفاده از سيگار و قليان هستند،‌ در مورد عوارض خوش‌خيم آن مي ‌گويد:
"اين عوارض شامل زخم‌هاي گوارشي هستند. همچنين قليان باعث ریفلاكس معده(برگشت اسید معده به مری) مي ‌شود كه در نتيجه ی ‌آن فرد سوزش شديدي در سر دل دارد و دچار تهوع مي گردد. حتي بیماری ریفلاكس در بعضي موارد منجر به سرطان مري نيز مي‌ شود."
به گفته ی وي ميزان و عمق دَم در حركت دادن آب قليان بسيار مهم است و قليان با وجود اينکه کمتر مصرف می ‌شود، اما حجم دودی که از طریق آن وارد بدن می‌ شود، 10 تا 20 برابر دود ناشی از مصرف سيگار است.
بنا به گفته ی متخصصان دود استنشاق ‌شده از قليان، نه تنها همه ی مواد سرطان ‌زای دود سيگار را دارا است، بلکه مونوکسيدکربن بيشتری هم دارد.
به علاوه، دود قليان مجموعه‌ای از مواد سرطان ‌زای ديگر را دارد که ناشی از سوختن زغال است و خطر انتقال بيماری‌‌های عفونی مانند سل را نیز افزايش مي ‌دهد.
دكتر آگاه با اشاره به اينكه نيكوتين نقش بسيار مهمي در ميزان و نحوه ی مصرف مواد دخاني به عهده دارد،‌ مي ‌گويد:
"تحقيقات ثابت كرده است افراد سيگاري تا زماني كه ميزان نيكوتين دريافتي در آنها به آستانه ی مورد نياز براي رفع حالت وابستگي برسد، به كشيدن سيگار ادامه مي ‌دهند. پس با فرض جذب بخشي از نيكوتين موجود در دود قليان در اثر عبور آن از آب، مصرف‌ كنندگان قليان برای رسيدن به آستانه ی ارضاي وابستگي، با استنشاق مقادير بسيار زيادتر دود، در معرض مقادير بیشتری مواد شيميايي سرطان‌زا و گازهاي خطرناك مثل منو‌اكسيد‌كربن قرار می گیرند.
اين موضوع مصرف‌ كنندگان قليان و اطرافيان آنها را كه در مواجهه با دود تحميلي آن قرار دارند، همانند مصرف ‌كنندگان سيگار به انواع سرطان ها، بيماري هاي قلب و عروق، تنفسي و آثار سوء در دوران بارداري مبتلا خواهد ساخت."
هم اكنون سالانه 5 ميليون نفر در دنيا به علت استعمال دخانيات، جان خود را از دست مي ‌دهند كه با ادامه ی اين روند تا 20 سال آينده تعداد قربانيان به 10 ميليون نفر در سال مي ‌رسد.
بر اساس تازه‌ترين آمارهاي ملي نيز 3 درصد نوجوانان ايراني سيگار مي‌ كشند و 14 درصد آنان از ساير مواد دخانی و عمدتاً از قليان استفاده مي ‌كنند :-\ :never: :-\

:-\ :-\ :-\
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

gvhl84zxi

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 241
    • cde427
Why Chinese men are not like men
« پاسخ #1 : 02 آوریل 2016، 03:39:38 am »

Chinese man, why not like a man? And caused the concern and the thinking of the sociologist, website devoted to Chinese men like men, Shanghai and the school specially engaged in the man education experimental class two, is for the purpose of seeking ways and methods of training the men's character and temperament, I am also curious.  < br / > sometimes can really yinshengyangshuai said, a man's advantage is the advantage of women than down. However, our careful observation and thinking,hogan outlet online, the progress of the woman,scarpe hogan outlet, we should be happy, but we men indeed in degradation, into a retreat. No wonder we live more and more unhappy.  men why more and more manly.? We might as well look at it like this, what factors affect the growth of our men?. < br / > < br / > because of the low income of the young couple,converse all star, Chinese men grew up in the mother's belly,air max 90 pas cher, nutritional deficiencies, coupled with a young couple had had no experience, the government is not aligned with the mother for training, don't understand the science of the unborn child; mother's habits is not perfect, not good hobby did not correct, diet nutrition unscientific. And because of the one-child policy, the children become very precious,air max pas cher, pregnant women in order to defend, mother pregnancy in labor and physical exercise is reduced,louboutin pas cher soldes, budding soil of Chinese men are not as good as before. Over abortion and cesarean section, interferes with the natural selection function, making some of the elimination of the baby survived, but also reduce the more baby physical quality. The residual  patriarchal ideology in family planning environment, boys.
Related Articls:

enemy

In time, who each other

But I cannot tie thick skin, I do not care. I am very rogue again adjust the posture, want to block the body of sadness. Leisure holiday for the two of them to visit the entire Suites NPC to me after taking a seat, help us refreshments all end up.
خارج شده است

vbxc7y2sgf

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 199
    • opq709
Zoning adjustment should not damage the legitimate
« پاسخ #2 : 16 آوریل 2016، 03:57:44 am »

Renaissance District Office Director Miao Peng said that the current group of people making archives, they have all received, making no problem. But Handan handed over, making fewer personnel, belonging to overstaff. In the compilation, the preparation has not given enough, the preparation and the fund form is not unified,scarpe hogan outlet. But Handan County People Club Bureau relevant responsible person said: "as long as the zoning is the adjustment of the past, not overstaffing, supernumerary staff to get in. This is the principle of the overall transfer of zoning adjustment." Renewal area people and social bureau chief Wang Zengjun in an interview with reporters, also said that this batch of people's wage sheet has been made. Human resources and social bureau also no problem, according to the preparation of the staff situation, wages have been completed, two or three months of last year to go over.
 division adjustment involves the interests of the Department, the receiving unit always want to receive good assets, the transfer of the unit also always want to throw the burden. Is home to the brothers' home family, Lao Zhuang based 'there are always inexplicable." But no matter how, can not be in arrears of wages for such a long time. For internal staff wages can be in arrears, but also to the interests of the people how high? Such a government would only harm the overall image of the government. (Yu Yan)
 zoning adjustment should not damage the legitimate rights and interests of public officials
 in the past, we heard more is being wages of migrant workers,mont blanc pas cher, very few public officials from wages and go on the road of human rights. Handan City, this behavior is indeed shocking. And for this behavior, the departments have their own views.
2014, Handan City on the part of the township of zoning adjustment,hogan scarpe outlet, Handan County Hu Cun Zhen, Xiang Kang Zhuang overall included, Fuxing District, Handan city. Adjustment has been completed in the past two years, the adjustment of staff wages have not been put in place. In April 2014 so far, the local water conservancy bureau, Safety Supervision Bureau and other six or seven Bureau of the Commission, more than 70 public officials did not receive formal wage, many families so troubled life, even public officials by overdraft credit card to survive,converse blanche. (February 21st China News Network)
The
 career identity no problem, wages have been made. Why wages are not normal? This group of people belonging to the self - support staff in the cause of the preparation. Zoning adjustment,goyard pas cher, they have not yet settled the salary payment channels. Zoning adjustment is a major event, Handan municipal government before the program is not clear it?
HTML template zoning adjustment should not damage the legitimate rights and interests of public officials
 zoning adjustment involves multi sectoral interests, docking needs time to understand. But which actually involves many links, the local government in the past two years, have failed to public officials of wages and other issues, straighten out clearly,golden goose saldi? Handan city government is not prepared to adjust the planning, top-level design is not perfect? The relevant departments and the efficiency is not high, buck passing? More than 70 public officials when the official salary,tn requin pas cher?
 Author: Yu Yan source: network contribute to add the date: 02 years, 16, 29,nike tn pas cher,
Related Articles:

Watch for

Maybe it's

The summer

Go down, and when in straight curved bluestone paved streets, as if into a tribe of ancient fairy tales. The forest vegetation density, Shu vigorous, clear streams, the sky is blue, painted wooden door mushroom house, indigo dye black bamboo clothes. In front of the Hani wood house man, embroidered Hani girl, a woman balcony, street children playing, showing a quiet and peaceful village ancient picture.
خارج شده است

fns4565

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 31
پاسخ : هر پك قليان يك ليتر دود سمي!!!!
« پاسخ #3 : 19 آوریل 2016، 11:50:28 am »

صنایع دستی همدان                       

صنایع دستی همدان، قدمتی به اندازه تاریخ کهن آن دارد. صنایع دستی  همدان، میراث معنوی این استان محسوب می شوند. در کنار آثار تاریخی، صنایع  دستی شهر همدان، توجه گردشگران داخلی و خارجی را به خود جلب می کند. همچنین  علاوه بر شهرت داخلی، در سطح بین الملل و صادراتی نیز زبان زد است. صنایع  دستی همدان قالی بافی، چرم دوزی، گلیم، مرواربافی و گیوه بافی می باشد، و  از همه مهم تر میتوان به سفال و سرامیک لالجین اشاره کرد.
 سایر صنایع دستی همدان عبارتند از :

• منبت کاری
  • معرق کاری
  • مسگری
  • قلم زنی
  • سنگ تراشی
  • طلاکوبی
  • نقره کوبی
سفال لالجین همدان
 صنایع دستی همدان
 در اطراف بازارها و بازارچه های صنایع دستی همدان آنچه  بیشتر از همه خودنمایی می نماید، اشیاء سفالی، در رنگ ها و طرح های مختلف  است که نظر همگان را به خود جلب می کند. شاید بتوان گفت هنر ساخت وسایل  گلی، یکی از اولین هنرهایی است که بشر آموخت و به این وسیله مایحتاج مورد  نیاز زندگیش را ساخت. لالجین همدان هم در زمینه سفالگری قدمتی بیش از 700  سال دارد. این اشیاء زیبا در شهر همدان یافت می شود و می توانیم بعنوان  یادگاری از سفر به همدان، همراه خود ببریم. ظرف، تابلو،مجسمه، ترکیب سفال  با دیگر هنرها مانند چوب، منبت، مینا کاری و … آثاری است که به چشم  میخورند. سفال لالجین همدان را میتوانیم به دو بخش تقسیم کنیم بخش اول آنچه  در 70 سال پیش، تولید می شد که از لحاظ شکل ظاهری و اندازه متفاوت است و  بیشتر برروی آن طرح و نگارهای زیبا کشیده شده است. بخش دوم بازمیگردد به 30  سال گذشته، آنچه ساخته شد در رنگ های ساده بود گاهی به سبک چینی سفید هم  دیده میشد. برای آشنایی بهتر با هنر سفالگری همدان پیشنهاد می کنم حتما  بازدیدی از موزه ی سفال که در یکی از محله های قدیمی همدان است، داشته  باشید.

چرم همدان
 صنایع دستی همدان
 استان همدان به دلیل آب و هوای مناسب، در زمینه دامپروری قدمت طولانی دارد و سابقه تولید چرم در این منطقه به بیش از 3000 سال می رسد . در زمان های گذشته همدان در زمینه تولید چرم و چرم دوزی آن پیشتاز بوده است و این شهر به دباغخانه معروف بود، و کارگاه هایی مختص دباغی پوست حیوانات وجود داشت که امروزه خیلی از آن ها تعطیل شده اند. در گذشته چرم همدان شهرت بسیاری داشته و به دیگر کشور های هم صادر می شده است. کمربند، کیف، کفش، جاکلیدی و لباس های چرم دست سازهایی هستند که توسط هنرمندان این حرفه ساخته می شوند. همچنین ناگفته نماند اولین کارخانه چرم سازی ایران در شهر همدان تاسیس شد. پس یکی از بهترین سوغات و صنایع دستی همدان، صنایع چرم این شهر است. 

قالی بافی همدان
 صنایع دستی همدان
 در بسیاری از شهرهای ایران هنر قالی بافی رونق دارد. شهر همدان به دلیل رونق کشاورزی و دامداری و تولید پشم و نخ های مرغوب یکی از پیشگامان در این زمینه است. هنرمندان قالی باف همدان مانند سایر شهرها، سبک و سیاق خاص خود  را در بافت فرش دارند. ویژگی هایی که می توان به آنها اشاره کرد استفاده  از پشم های دست ریس شده و رنگرزی طبیعی همچنین طرح های شکسته و هندسی می  باشد. ماهی و ترنج هم طرح هایی هستند که بیشتر به چشم میخورند همچنین برای  رنگ آن از شیره ی گیاهان استفاده می کنند که به اصطلاح قالی هایی با رنگ  های ثابت گفته می شوند و هر چه کهنه تر شوند زیبایی آن ها بیشتر خواهد  شد. اما امروزه از رنگ های شیمیایی استفاده می کنندکه بعد از مدتی قالی ها  رنگ پریده می شوند. قالی های همدان اسم های گوناگونی دارند که پنج چارک و  دوزرعی طرفداران بسیاری دارد. فرش های خرکی، کناره، پشتی، روکرسی مشتری  کمتری دارد. در این بین میتوان تابلوفرش های زیبا و نفیسی هم یافت.

گلیم همدان
 صنایع دستی همدان
 گلیم فرش بافته شده ی صاف و یا قالی بدون گره، پرز و خواب می باشد. معمولا گلیم هنر دست عشایر هر منطقه است که برای استفاده خود می بافند همدان هم در زمینه بافت گلیم در ایران جایگاه بالایی دارد. نقش و طرح گلیم در هر منطقه مختص خودش است و میتوان از روی طرح هر گلیم گفت از کدام شهر است . نقش گلیم همدان گل لاله، خرچنگی، زنگوله، گل سبدی، گل قندی، ضربدری، دست دلبر، جناقی و اسلیمی است. شهر نهاوند استان همدان،در این صنعت پیشروتر  است و گلیم های این منطقه جزو کالاهای صادراتی می باشد .

مروار بافی همدان
 صنایع دستی همدان
 مرواربافی هنری با عمر 50 سال، در همدان است. مروار در بخش هایی از  استان همدان کشت می شود که کیفیت و مرغوبیت ترکه هایش آن را مناسب برای  بافت انواع محصولات حصیری کرده است. مروار بافی علاوه بر استان همدان، در  دیگر شهرهای ایران هم انجام میشود ولی چوب مورد نیازشان را، از همدان تامین میکنند. این بافته های زیبا را می توان در شکل انواع سبدها، مبلمان، میزو صندلی و …. دید. شیوه ی بافت به این صورت است که ترکه هایی که قابلیت تقسیم شدن به سه یا چهار قسمت دارند را جدا کرده و می خیسانند تا منعطف شود و پس  از آن به شیوه ی مخصوص خود شروع به بافت می کنند. این سبدهای زیبا را میتوان بعنوان یادگاری از صنایع دستی همدان بهمراه خود به شهرمان  ببریم چون کمتر کسی این سبد بافی همدان را می شناسد.

گیوه بافی همدان
 صنایع دستی همدان
 در گذشته گیوه طرفداران بسیاری داشت، بزرگترین مزیت گیوه سرد بودنش بود که در فصل تابستان استفاده بسیاری داشت. در این حرفه کفش هایی می دوزند که رویه آن نخ های پنبه ای و زیرش، از چرم درست می شود. اما امروزه کفش های صنعتی جای آنها را گرفته اند، و تقریبا میتوان گفت دیگر تولید نمی شوند اما در چند روستای همدان زنان به این هنر مشغولند و منبع درآمد خوبی از این راه دارند.

منبع : نشاط آوران
خارج شده است

dhuk89mll

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 240
    • klm412
1-7 months, CPI has risen by 2.3% in the first half GDP growth of 7.4%, higher t
« پاسخ #4 : 22 آوریل 2016، 03:51:02 am »

therefore, overall, the scale of social financing and monetary and credit growth is still in a moderate range, is basically consistent with economic growth and rising prices.
, in July the scale of social financing and loans was less than that of
, M2 growth is a data point, there is a seasonal, short-term fluctuations are normal, the short-term volatility should not be too exaggerated.
 this article from the people's Bank of China Survey and Statistics Department Secretary Sheng Songcheng,ugg pas cher, a comprehensive understanding of the scale of social financing in July,golden goose outlet, M2 has a comprehensive, profound guiding significance
Director Sheng Songcheng thoroughly July financial data
 preliminary statistics,nike air max pas cher, in 2014 the scale of social financing in July was 273 billion 100 million yuan,hogan outlet, respectively, last month and last year less 1 trillion and 690 billion yuan and 546 billion yuan. From the structure, is mainly the RMB loans and off balance sheet financing caused by more less. The two month total increase of 75>
I would also like to point out that the
< p > since the beginning of the year, under the correct leadership of the Party Central Committee and the State Council, people's Bank conscientiously implement the party's eighteen, the plenary session and the central economic work conference spirit, adhere to the maintaining stability, reform and innovation, continue to implement a prudent monetary policy, flexibility in the use of the tools of monetary policy, maintain liquidity at a reasonable level, to promote economic stability Zhiyuan. Overall,hogan outlet, the current financial operation is basically stable, the scale of social financing and monetary credit growth remained at a moderate range.
 main reason for last month
 loan
 from M2 growth, despite the month M2 growth rate has dropped slightly, but still within the normal range. One is the average growth rate this year than M2, the month of July M2 growth of 13.5%,air jordan homme, than the 1-6 month of broad money M2 months the average growth rate of 0.2 percentage points; expected 0.5 percentage points higher than the beginning of the target. And the two is the basic macroeconomic indicators are adapting to the relationship between the growth rate of M2 and GDP and CPI and the growth rate at the normal level. From the point of view of theory and experience,tn femme pas cher, the M2 growth rate should be slightly higher than the growth rate of the CPI and GDP and, generally considered higher than 2 percentage points more appropriate. 1-7 months,air jordan pas cher, CPI has risen by 2.3% in the first half GDP growth of 7.4%, higher than the growth rate of M2 and two of 3.8 percentage points.
< p > from the perspective of social financing scale, social financing scale in 1-7 for 10.81 trillion yuan, for the same period in the history of the higher level, than the same period in the history of the highest last year over the same period less 157.7 billion yuan, but more than 1.51 trillion yuan more than the average for the same period 2009-2013, than to cope with the international financial crisis of the 2009-2010 average level over the same period more than 1.6 trillion yuan; RMB loans accumulated 6.12 trillion yuan, an increase of 344.5 billion yuan and the same period in the history of the higher level (the highest is 7.7 trillion yuan in 2009).
 (a) July social financing scale and the basic situation of
Related Articles:

to be issued in 2015 the firs

Autumn leaves _1114

Beijing, Tianjin and integration three to experien

Overall, virtualization degree more and more high international financial market, its resource allocation function is weakening, gradually become developed countries leading an important place for global redistribution of interests pattern and a few countries to maintain the global governance dominance in contested locations.
خارج شده است

gqg8eob9g

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 285
    • efg174
The model of Taiwan feather chamber revealed 18 years old with a husband repeate
« پاسخ #5 : 27 آوریل 2016، 06:39:33 pm »

plume (data)
< p > Feather chamber revealed the next is expected to launch personal EP,chaussure tn pas cher, and hope to create a new image of a combination of martial arts and want to act, "many people only know that I am the nude stand models,air max 95 soldes, out of the set of a sexy photo, but in fact I have eight years of drama performance experience." , the court said it would not be required to take a temporary exposed work, but if the role of the play can be.
 also promised the album sold Yu Ting, he is willing to celebrate naked. Early feather chamber defying the cold hit, braving the 9 degrees temperature,golden goose outlet, celebrate the nude beach album sold over a million copies, of her naked, did not make any security measures, only hand to block the important parts,hogan outlet, bold style.
< p > Photo Sets sold, also let the feather division to become the hearts of otaku goddess, hot body feather chamber admits his thoughts open, of "of" concept has its own set of ideas, feather chamber has said because his mother warned that full 18 years old to >
< p > back Star Road, feather chamber at the age of 21 inadvertently when the advertising double beam Luoshi. Since then embarked on "double small die" this road, he worked as a Tianxin, favorable cyanine advertising stunt, "bare for the Queen" the laudatory name. Impressive figure of the feather chamber work was often sexual harassment, had firm known to promote her to Japan, and asked her nude photos, not material dew photos but it was the other brought when the threat of tools, forced her to bed, after brokers to intervene to resolve the matter.
< p > to full circumference and bold style success channeling red, but feather chamber but in February this year, saying it to create a new image, "used to be company operating too revealing, now I have my own group a team, do some marketing things, also want to create for themselves a new image. Feather, court to transition, want to rely on martial arts expertise out of another day.
The model of Taiwan feather chamber revealed 18 years old with a husband repeatedly cheating her
< p > Sexy Actress feather chamber had played for drama and has served as a substitute for the number of artists commercials, launched last year, the first album of individual, played a "naked" name successful channeling red. Feather chamber once in the program big explosion himself in lost his virginity at the age of 18, recently was planar media watch to catch a married man, two people don't care about others eye all stick kick,hogan sito ufficiale, "do it yourself".
< p > last year, more than breasts sexy actress suddenly pops his head in the entertainment circle, such as Xu Zhiqi, Lin Estrella and Qiaoqiao. Their style is bold, also launched a series of personal photo, sights otaku market. And 26 year old feather chamber not so hard,sca goyard pas cher, plump feather chamber elaborate preparations for 2 years, launched last year,hogan scarpe outlet, the first album, the modelling includes filled with thongs, nurse, feather chamber even almost 3 full disclosure of bath screen, scale victory over other actress.
< p > Feather chamber to avoid three exposed to meet guests, ex ante has repeatedly exercises, day feather saw court action gingerly,chaussure tn pas cher, still accidentally fall down, on the spot the areola borrow and "grass", fry topic skill class afterwards, although feather chamber shouted "impossible", emphasize their legs clamped and deny the facts of the exposed, but the evidence in front, feather chamber "feats" adds a pen.
Related Articls:

Yu Yuxing responded: breach of contract prior to

Sino forei

In fact, it is the person coming out, which still needed after observing how true or false. But again, Cecilia Cheung and Nicholas Tse even feelings no matter how cold, after all, there are son in the middle that completely cut off contacts or disassociate themselves is not possible. No wonder Xiao Yan opened his mouth, "I do not know, I do not know, I can not represent what they say. Go ask the weekly magazine!" Clean too hard chores!
خارج شده است

huzwag39t

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 216
    • opq113
Henan farmer Li Guiying hunt for 17 years the crim
« پاسخ #6 : 01 مه 2016، 10:58:00 am »

< p > 17 years ago, Li Guiying husband Qi Yuande is village five injury death, five overnight disappeared, Li Guiying this step on the pupil road. Through the clues, four people have been arrested, there is a suspect at large.
< p > Li Guiying introduced this year by the end of October,hogan outlet, she to the Public Security Bureau reflect Qi Haiying was renamed Qi good note, on March 9, 2011 in Nanton police station acquisition of the second generation ID card photo.
< p > new news reporter in the hospital one-stop cases query system, has not been found to Qi Haiying,goyard prix, renamed after the Qi easy to remember, and Qi father Qi Moumou of archive information. The staff explained that the case is not reported, arrest, or after approval has not been examined.
 the concern of the Henan farmer Li Guiying as her husband pupil 17 years with the latest progress of events. The Beijing News reporter learned from the Xiangcheng city procuratorate, the four suspects Qi Haiying father Qi Moumou on November 24, on suspicion of the crime of harboring criminal detention, on the morning of December 1, Xiangcheng city procuratorate has received approval from the Municipal Public Security Bureau arrested for files not yet unsealed.
< p > on December 1, Xiangcheng city procuratorate Deputy procurator general Tian introduced to Beijing News reporter, Qi Moumou files in the morning report procuratorate investigation and supervision department, but the contractors were not open book.
< p > Tian Li said that the arrest is a mandatory measures, will after the scoring, examine the evidence, take out whether to arrest the opinion, returned to the public security bureau to continue the investigation. After the evidence is sufficient, and then bring the public prosecution.
< p > on November 24, the Bureau of indoor police horse a be placed in confinement, acceptance and cooperate with the investigation,scarpe hogan outlet, according to the follow-up investigation,hogan outlet, in accordance with the law and discipline. Align the father of Hai Ying Qi Moumou, the Council has on November 24th on suspicion of the crime of harboring the criminal detention.
< p > Xiangcheng City Public Security Bureau spokesman Zhang Yafei revealed that the investigation in 1988 accounts at the end of books, Qi Haiying registration name is Qi Haiying. At the end of 1999, Nanton police station in the checking account registration,louboutin soldes, commissioned by the Qi Po Cun cadres account to fill the table often, when he was appointed the deputy director of the village of Qi Haiying father, use convenient conditions, the fill Qi Haiying account is easy to remember and give indoor police horse a consolidation into the book.
< p > according to items of Urban Public Security Bureau to reply, the criminal investigation police Zhiguo and queries to the household registration and photo,hogan sito ufficiale, by Qi Po village cadres to identify, determine the Qi to remember is, Qi Haiying I, and through analysis of judgments, identified in the dive site in Beijing. In November 7th, the Xiangcheng municipal public security bureau Party committee member Hai Biao led to the arrest of beijing. At this time,hogan outlet, Qi good record has reported by the media informed their identity exposure, has twice changed the hiding place,tn femme pas cher, in support of the Beijing police, police arrested for 6 days, on November 13 in Beijing Tongzhou District a rental arrested him.
Related Articls:

Color run dust explosion know

The funera

You fill in as long as the website registered mobile phone number, send "999" 12306. Later the phone will receive a six digit digital verification code, in 10 minutes will be 6 digit verification code input in mobile phone verification of the page is blank, click on the "verification". According to the prompt step down, the operation is very convenient.
خارج شده است

npg5euy1d

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 259
    • abc094
The United States College and Institute from Unive
« پاسخ #7 : 02 مه 2016، 05:44:50 pm »

Early American higher education school followed the British and that of the college, in the late 19th century, the private college opened Institute after many renamed the University, each state will also be the first state university by the Institute and Seminary, college or similar name changed to university. Another early special school in many scientific,hogan outlet, engineering and science and technology are known as the Institute,hogan sito ufficiale, and some was later renamed the University,scarpe hogan uomo, but a few schools to institute the name, such as: the Massachusetts Institute of Technology Institute of Technology (Massachusetts Institute of Technology) and the California Science Institute (California Institute of technology. The significance of college and university is now as follows: University is usually refers to a liberal arts and professional course of the University, and at least one field of study, and at least a bachelor's degree in professional courses (such as medical, dental or law). But there are a few exceptions, and some private liberal arts colleges only but also known as the University department in university. COLLEGE has several meanings: a generic term for all schools of higher education. Only a college of the University: however,hogan scarpe, there are also a school with the terms of the university name for college school, such as: Dartmouth College in New Hampshire,hogan outlet online, the degree of master, MD,nike tn pas cher, PhD,chaussure tn pas cher, and one of the best American four-year university. College of University. Two year university: some known as college junior, some called college community,nike tn requin soldes, also called college, there are a few are college technical.
Related Articls:

Jolin million mansion exposur

Taiwan s..e..x CD case actress comeback was indecent v

click into

Everyone had just seen a coach like that; it was in front of five hundred, two hundred, one hundred, and finally they caught up with him, but not his friend. Once, a single carriage crossed by two horses are galloping four wheeled carriage. "Ah!" Cavalcanti heart to himself said, "if I have the carriage, the two horses good running horses, especially, the carriage with the passport, that's OK!
خارج شده است

xy5uitk7m

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 180
    • uvw144
Lingshi invested 1 billion 900 million yuan strate
« پاسخ #8 : 22 مه 2016، 12:49:45 am »

it is worth noting that the new horizon capital is involved in a major listing Corporation A and H shares of private placement. According to wind information statistics, since 2005, the New Horizon Capital completed a total of 21 investment cases. Including: August 2005,adidas yeezy soldes, to 1.179 billion yuan for Sichuan Meifeng (000731) 10% stake. In August 2006, hand in hand Singapore pale horse tin and Intel invested $50 million to Jinshan software (03888.HK) capital injection. In addition, new horizon capital has also invested in a golden wind science and Technology (002202), Yingli Green energy, Tianjun media,air max femme pas cher, long swim international,tn pas cher, financial hit China, new century department stores,scarpe hogan outlet, Xidelong and golden monkey food many companies.
 failed in the early stage of recombinant *ST Qinling Mountains, Jidong by introducing foreign aid hit a turnaround. Long-term constraints Jidong foreign mergers and acquisitions and capital bottleneck at this point opened up,ugg soldes, the North's largest cement production enterprises is expected to enter the mergers and acquisitions in the fast lane.
 to improve the capital side to do bigger and bigger
 has long been suspended Jidong Cement (000401) the introduction of foreign strategic investors the mystery was finally opened. Company announcement, 22, said,golden goose outlet, intends to 14.21 yuan / share price rhombohedrons Stone Investment Co., Ltd. to non - public offering of 1.34 million shares, Ling Stone Investment to 19.14 billion yuan of cost become Jidong Cement strategic investors. Notice that the money will be used to supplement working capital of Jidong cement. After the completion of this transaction,hogan sito ufficiale, Lingshi investment will hold 10% of the shares of Jidong cement.
< p > announcement shows that Ling Stone investment direct manage investments limited, a wholly owned subsidiary, direct manage Investments Limited registered in British Virgin Islands, established on April 20, 2010, its major shareholders have new horizon capital and GIC direct investments Pte Ltd, both of which were held by 42.70 33.81% equity, together hold 76.51% of the equity.
 diamond investment strength
 in fact, Jidong Cement the introduction of strategic investors is the real purpose of large-scale foreign mergers and acquisitions next. Jidong Cement said, to seize the country and eliminate backward production.
< p > Although money is the norm in business, but in May this year, Jidong Cement just released 3 billion yuan of short-term financing bonds, used to supplement working capital flows, replacement of bank loans. The Milky Way Securities researcher believes that loud,tn requin pas cher, Jidong Cement current cash flow "should not be a problem
< p > announcement shows, Jidong Cement as one of the key support 12 national large-scale cement enterprises, the business area has been expanded to 11 provinces and cities. In the future, the company will continue to further expand the company's influence in the cement industry through acquisitions, mergers and other ways.
 / reporter Lu Zhou
Lingshi invested 1 billion 900 million yuan strategic stake in Jidong Cement
Related Articls:

CHINT electric appliance 21, the average price of

Xinjiang public and intends to private placement o

Haining City, the city intends to absorb the merge

Last year, Qinghai gelatin to produce transcripts too horrible to look at, operating profit and net profit both fell sharply. In 2009 the company achieved operating profit of -4645.32 million, down 183.71% over the same period last year, net profit of -1742 million, representing a decrease of 227.14% over the same period last year. Although the results of this year to enable the company to avoid the fate of being ST, but still not optimistic.
خارج شده است

d836zfgree

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 238
    • bcd732
Quiet sky
« پاسخ #9 : 22 مه 2016، 04:08:38 am »

evening sunset it reminds you of the home, the night which makes you fall asleep in the moonlight. It wakes you up in the morning and tells you that life is just beginning.
 everyone can not share the secret,golden goose saldi, I feel that the sky is my dependence,hogan sito ufficiale, no matter when it is at my side, as long as I look up.
 nothing of the time like a person to stay, sometimes like a person to do, do not know is really like a person when the kind of quiet feeling,nike tn, or was accustomed to a person?
< p > heart is a rare quiet and without being disturbed,hogan outlet online, nor self disturb, like water wind uprise,barbour pas cher, flowery general the wind flying, such as natural general happy go lucky.
 silent, the mind has been poured out,scarpe hogan outlet, the sky quietly listening to you sad! Although it is silent,hogan sito ufficiale, but you are generally relieved a lot easier.
Quiet sky
 a person when the sky is the most quiet in addition to a little blue nothing,hogan outlet, there are always some way is that they have to go no one can accompany you!
 boring when looking at the sky and nothing to think of only it knows me like. Looking at each other, too many things like opening already finished.
Related Articles:

All everything

2015-03-26

Every night when I used a mobile phone, the phone alarm set. My mother likes listening to the Phoenix legend on the moon, I'll put it to ring the alarm, she wanted to wake up to more comfortable, is booked, I would put my phone quietly back into her pillow, she has slept very familiar, has always been too tired. The second day in the morning, the bell will be on time to wake her up, in fact, sometimes when I do not sleep well, I will be awakened by the bell.
خارج شده است

این صفحه در 0.087 ثانیه 25 نمایش داده شد.