انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

عشق یک آینه است.رابطه ی واقعی آینه ای است که در آن دو عاشق چهره ی یکدیگر را می بینند و خدا را باز می شناسند. این راهی به سوی پروردگار است.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: تولد بازوي محترم كودا شيلان عزيز  (دفعات بازدید: 3640 بار)

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
تولد بازوي محترم كودا شيلان عزيز
« : 31 مارس 2012، 04:58:54 pm »

سلام شيلان عزيزم

تولدت رو از صميم قلب تبريك ميگم دوست خوبم :hurrah: :hurrah: .... ياادمه قبل از اينكه شروع به فعاليت كنم ارسال ها رو كه ميخوندم
يه جور دوستي و صداقت بين اعضا احساس ميكردم.... اولين پيامي كه در اوج نااميدي بهم دادي و سرشار از اشتياق خلوص و اميد بود
هنوز جزء ارزشمندترين پيام هام هستش..... خدا رو شاكرم كه زمينه آشنا شدن بيشترمون رو فراهم كرد و به اين دوستي افتخار ميكنم
يكي از ارزشمندترين دوستي هايي هستش كه در زندگيم دارم...با صداقتت احساس شور و قلب پاك و مهربونت خيلي چيزا بهم ياد دادي
و ميدونم در كنار همديگه خيلي تجربه ها بدست اورديم و خيلي جاها احساس و حرف مشترك داشتيم و از دور هواي همديگه رو داشتيم....
ممنونم ازت :rose: :rose: :rose: ..... اميدوارم امسال يك سال پر از بركت  شادي موفقيت بهبودي سلامتي در كنار خانواده محترمت برات باشه
و كلي تجربه ها و دوستي ها و شادي هاي خوب خوب خوب منتظرت باشن :birthday: :birthday: .....

اين بادكنكام بنفشش رو بايد تقديمش كني به خودم :indfferent:

بقيش رو هم كه ديگه صاحب اختياري

دوست دارم....هوامون رو داره ;)

« آخرين ويرايش: 31 مارس 2012، 05:05:43 pm توسط sara »
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

علی

• بازوی N.A
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 174
  • خدایا به خاطر نجات ورهایی شکرت
    • پشته
پاسخ : تولد بازوي محترم كودا شيلان عزيز
« پاسخ #1 : 31 مارس 2012، 11:29:13 pm »

شیلان عزیز تولدت مبارک امیدوارم همیشه پاک و شاد باشید :birthday: :bravo:
خارج شده است
به خدا گفتم بهم همه چیز بده تا از پاکی ام لذت ببرم
..گفت بهت پاکی دادم تا از همه چیز لذت ببری

رامک

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 67
« پاسخ #2 : 01 آوریل 2012، 12:08:50 am »

چه لطيف است حس آغازي دوباره،
و چه زيباست رسيدن دوباره به روز زيباي آغاز تنفس...
و چه اندازه عجيب است ، روز ابتداي بودن!
و چه اندازه شيرين است امروز...
روز ميلاد...
روز تو!
روزي که تو آغاز شدي!
تولد مبارک

نون و پنیر رامک   تولدت مبارک ;D ;D
خارج شده است
اقیانوسی بزرگ باشی یا برکه ای کوچک مهم نیست زلال که باشی اسمان در تو پیداست!

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #3 : 01 آوریل 2012، 07:51:43 pm »

شیلان عزیز:
تولد برای هر کسی طوری معنی می شود
بسیاری آن را آغاز زندگی می دانند
                    و چه زیباست آغاز زندگی که بخاطر چشمان منتظری باشد
بسیاری آن را انتظار و خواسته می دانند
                   و چه زیباست انتظارات و خواسته هایی که برای رشد تو باشد
و بسیاری دیگر آن را رشد و تعالی خداند می دانند
                     که من آن را برایت آرزومندم.
.
دوست شفیق و یار مهربان
و بازوی مهربان کودا
آنقدر که خواهان رشد و تعالی برای تو هستم ، خدا می دواند که فقط آن را می توانم برای راهنمای مهربانت در این مسیر شگفت بهبودی در خواست کنم
که تو تا رهجو هستی ، قطعه ای خداوند هستی برای کمک و رشد راهنما و دیگر دوستان بهبودیت
و زمانی که راهنما گشتی ، تنها می توانم برای تو بهترین قطعات خداوندی را درخواست کنم
.
تولد تو مبارک
ای مهربان
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
« پاسخ #4 : 01 آوریل 2012، 11:03:23 pm »

:rose: :rose: :rose: :rose: :rose:شيلان جان تولدت مبارك نازنين  :birthday::rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
                                   :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

shilan

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 201
  • خدایا همونی که می خوام کاش منم همونی بشم که میخوای
« پاسخ #5 : 02 آوریل 2012، 05:29:42 pm »

سلام به همه ی همسفرهای خوبم
ممنونم و خدا رو شکر می کنم به خاطر فرصتی که
به من داد تا در کنار دوستانی باشم که تجربیاتی رو
که به سختی به دست آوردن به راحتی در اختیارم می ذارن
از ته قلبم ممنون م از همه ی دل های مهربونی که
بارها و بارها میزبان غم ها و شادی هام بودند
با دقت با حوصله با عشق جوابم رو دادند در حالی که من
می دونم خودشون چقدر مشغله دارن
از خدا می خوام که کمکم کنه امسال هم همسفر باشیم
 :rose: 

خارج شده است
با نگاهی که در آن شوق بر آرد فریاد...با سلامی که در آن نور ببارد لبخند...دست یکدیگر را بفشاریم به مهر..

mira

• میرا
  • بازوی نارانان | آلانان
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 950
« پاسخ #6 : 03 آوریل 2012، 11:36:50 am »

خانم کوچولوی نازنین و دوست داشتنی
برای تو که در آغاز سفر به درونت هستی ، بهترینها را خواهانم
خوشهالم که باور کردی توانمندی و قدرت نهادینه شده در وجودت رو....کشف هر روزه تو از خودت و شیفتگی و لذتی که به تو دست میده روبرای همه و همچنین برای خودم آرزو می کنم و از تو ، از تویی که به این زیبایی و دقت و استمرار در این راه قدم برمیداری می خواهم که در این مسیر همراهم باشی
تولدت مبارک  :rose:
خارج شده است

negar.ph

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 23
« پاسخ #7 : 03 آوریل 2012، 04:20:36 pm »

در نبرد بین انسانهای سخت و روزهای سخت، این انسانهای سخت هستند که میمانند، نه روزهای سخت.

شیلان عزیز:
تولدت رو صمیمانه بهت تبریک میگم.
 :rose:
خارج شده است

shilan

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 201
  • خدایا همونی که می خوام کاش منم همونی بشم که میخوای
« پاسخ #8 : 03 آوریل 2012، 09:38:28 pm »

ممنونم و خوشحالم به خاطر داشتن دوستان قدیم
 و دوستان جدیدم
ممنونم از میرای عزیزم این هدیه برای من خیلی قشنگه
خیلی بزرگه یه حس عالی به من میده که نمی تونم با
کلمه بیانش کنم وقتی خوندمش چشمام از شادی پر اشک شد
و برای چند دقیقه نگاهم به صفحه بود می خندیدم اونم اینکه گفتین :
می خواهم در این مسیر همراهم باشی..
این جمله برای من یک دنیاست  :rose: :rose:
« آخرين ويرايش: 03 آوریل 2012، 09:42:01 pm توسط shilan »
خارج شده است
با نگاهی که در آن شوق بر آرد فریاد...با سلامی که در آن نور ببارد لبخند...دست یکدیگر را بفشاریم به مهر..

مدیر فنی

• جواد آقا
  • مدیر سایت
  • تازه وارد
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 37
  • خودی باشم بهتره تا غریبه
    • بهبودی
« پاسخ #9 : 04 آوریل 2012، 11:47:41 pm »

سلام شیلان عزیز

اول از هر چیز تولدت رو بهت تبریک میگم و برات آرزوی سلامتی و خوشبختی دارم.

دوم از محبتی که نسبت به من داشتی سپاسگزارم امیدوارم همه لحظات زندگیت پر از شادی باشه.

در پناه حق باشی.  :rose:
خارج شده است
ارادتمند شما - جواد

کاشکی قیمت انفاس بدانندی خلق
تادمی چند که مانده ست غنیمت شمرند

e_a_56

• بازوی N.A
  • تازه وارد
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 46
  • خدایا سپاس که فرصت یافتنت را به من دادی
« پاسخ #10 : 04 مه 2012، 05:06:41 am »

سلام شيلان جان تولدت مبارك
خارج شده است
مادامیکه این راه را دنبال کنم از هیچ چیز واهمه نخواهم داشت

npg5euy1d

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 259
    • abc094
The scarlet letter the seventeenth chapter of priests and parishioners _3
« پاسخ #11 : 26 آوریل 2016، 01:59:16 am »

" you wrong yourself in this,hogan outlet online, & quot; said Hester gently. & quot; you have deeply and sorely repented36. your sin is left behind you,hogan outlet, in the days long andkeep your present life is not less holy, in very truth, than it seems in people's eyes. Is there no reality in the penitence37 thus sealed and witnessed by good works? And wherefore should it not bring you peace? & quot;,
" No,hogan sito ufficiale, Hester, " replied the clergyman. no! " There is no substance in; it It is cold and! Dead, and can do nothing for me Of penance38,louboutin soldes, I have! Had enough! Of penitence,montblanc plume pas cher, there has been none Else, I should long! Ago have thrown off these garments of mock holiness, and have shown myself to mankind as they will see me at the judgment39-seat. Happy are you,christian louboutin pas cher, Hester that, wear the scarlet letter openly upon your bosom Mine burns in! Secret! Thou little knowest what a relief it is,hogan roma outlet, after the torment of a seven years'cheat,hogan outlet, to look into an eye that recognises me for what I am Had I one friend- or! Were it>
Related Articls:

Ulysses (U

Tess of the d'Urbervilles (TESS OF THE D'URBERVILLES) the first chapter

Chinese En

As a member of the workplace, we must go out to work. In order to make their work more efficient, we need to identify the relevant matters in advance and the other side, this time, the phone has played a very important role. You can use it to solve many of the problems that face to face! This issue, we have to learn how to use the phone to make an appointment and solve the problem. Office ASSISTANT: good morning.
خارج شده است

d0ouksg5m

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 119
    • fgh388

,chaussure jordan pas cher
 reporter learned from the high electric, a few days ago,golden goose scarpe donna, the company's 45 sets of isolated switchgear products and grounding switch products in Hami, Xinjiang became a success, marking the company's ability to open up the market.
Ping high electrical isolation switch products in Hami,tenis asics brasil, Xinjiang power transmission success
 according to reports,hogan outlet, the company started from the end of last year, on the Hami Xinjiang 750kV substation and Turpan Xinjiang 750kV substation for product installation, a total of 45 sets of products. Installation project is a major task,goyard prix, related to Hami,nmd runner pas cher, Turpan and Xinjiang area 1116 kilometers of power lines.
 / reporter Zhou fan, editor of Quanze source
< p > in the Xinjiang region sustained heavy snow cool weather, minimum temperature reached minus 36 DEG C under,montblanc plume pas cher, because the company developed a detailed GW27-800 product installation plan and safety measures,hogan rebel outlet, the installation of technical training etc. standardization work, in view of the problems that may occur one by one to implement and effective control, to ensure the progress of the installation and installation quality to provide strong technical support, the company installation engineering successfully completed and a transmission success.
Related Articls:

Benxi steel plate set by the program is not awesome market expectations of future assets

Ping An for the first time to

The real e

SEG group is restructuring program and related trading with each other; and SEG Samsung the latest on December 3, namely released Thursday specific plans. Due to the expected progressive stimulation, recently two trading days Shen Saige shows some. On the 23rd session has a time limit; on the other hand volume continued to enlarge, trading was active from the previous month.
خارج شده است

gdf8e7nert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 243
    • fgh902
Summary of information technology teaching in the 2010 - 2011 academic year
« پاسخ #13 : 02 ژوئن 2016، 06:56:53 pm »

one, teaching:
Summary of information technology teaching in the 2010 - 2011 academic year
 seriously and try to advance the teaching objectives, prepare lessons, write lesson plans. When preparing materials seriously, and strive to understand material, find pseudo heavy and difficult. Good class premise is to do a good job of preparation before class, main content of this subject need upper complete, so each class to prepare well in advance on the machine, check the status of the machine, "not available machine", timely adjust the position. Carefully in class lectures, and strive to seize the key points, break through the difficulty, concise, fully mobilize the enthusiasm of students, to enable students to truly become a "subject",nike tn femme pas cher, in the learning process and give full play to their imagination and creativity, in the premise of mastering the knowledge base, to enable students to to make innovative and creative works. By professor a lesson so that they study both the play and make them a section of each lesson are harvesting, in the students to complete the task of machine, and in front of the computer circuit to check the students of master degree, completion, and pay attention to the guidance, timely find out the deficiency.
2010 - 2011 school term information technology teaching summary
 in addition, for the information technology teachers, textbooks, textbooks, textbooks are far from enough, and some of the content is
< p > teaches information technology class I, beginning feel that the teaching of this course should have great difficulties, in teaching as long as let students learn computer can,hogan sito ufficiale, in a year of teaching process is not what I want so simple, existing asked is still a lot of problems, in the process of teaching I gradually found to teach the course need to pay attention to the, and how to do well the preparation work. The following on the combination of their actual teaching of the work of this semester are summarized:
 education,tn requin pas cher, is a regular new,cheap pandora jewelry, never-ending work. Our society in the development of the times in the update, the characteristics and the problems of the students also between different individuals showed differences, as has the sense of responsibility of educators must be with high sensitivity and awareness of timely find and solve various problems in the education and management of students,air max pas cher, palm the rules and the characteristics, dutifully do their essential work and mission. A year of teaching practice also made me understand a lot of truth that teachers shoulder is not just to teach, but also bear the responsibility of educating people; classroom management is vital if in classroom teaching is a kind of art,golden goose saldi, then classroom management is art display the objective conditions,sac goyard pas cher, show on the stage, when you don't have a very good use of it, you will find wonderful art of simply do not come out to play, so classroom to teach process, management process is very worthy of themselves to learn,goyard paris, to reflect on.
 also focused on teaching students in accordance with their aptitude, so that different students have different development. During the class, different students from different interests, then for classroom tasks, students can according to their own situation to choose to do, like this, not only a lesson down in the computer in no small harvest and the experience to the joy of success,,
Related Articles:

A summary

In 2014 th

2015 colle

According to the deployment of learning school science development view, these days, through learning and group discussions and other forms of learning, I to the scientific development concept spiritual essence and the scientific connotation have more profound understanding and the understanding. Conscious of my work and the actual requirements of Scientific Outlook on Development, found that there are some specific problems.
خارج شده است

mhK2gSz3kw

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 200
    • nop560
chaumet ring prices
« پاسخ #14 : 07 ژانویه 2018، 10:16:34 pm »

خارج شده است

این صفحه در 0.077 ثانیه 20 نمایش داده شد.