انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

چه سخت است دلتنگ قاصدک بودن در جاده ای که در آن هیچ بادی نمی وزد

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: شكر و سپاسگزاري از خداوند در سال 90  (دفعات بازدید: 5651 بار)

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما

قادر نيستم از تمامي داده ها و كمكها و حمايتهاي خداي خوبم بنويسم  پس فقط بچند مورد از اونها اكتفا ميكنم .
   خدايا  :
بخاطر تمام بركت و نعمتهاي ديده شده و نشده در سال 90 شكرگذارم .
بخاطر آگاهي هايي كه در سال 90 در اين تالار بدست آوردم سپاسگزارم و ترا را شكر ميكنم ...
 بخاطر ديدن نواقصم در سال 90 و توانايي اقرار به اونا سپاسگزارم .
 خدايا :  سپاسگزارم كه كمكم كردي  تا در سال نود . با بينش متفاوت به ناملايمات ..مشكلات و اتفاقات نگاه كنم و  انتخاب بهتر و موئثرتري داشته باشم .قوي باشم و در هر شرايطي همچنان مسير بهبوديم را ادامه دهم .
  بخاطر : يكسال خدمت صادقانه و حضور در جلسات از همراهي و حمايتت   سپاسگزارم .
 خداي خوبم : بخاطر رابطه شفاف و صادقانه با خودم ..ديگران و .....تو ... نسبت به قبل و تاثير مثبت اش در آرامشم از تو  سپاسگذارم .
 خدا يا در سال 91 از تو ميخواهم كه در ادامه بهبودي كمكم كني همراهم باشي تا كمتر اشتباه كنم و كمتر خسارت بزنم .
همراه و مراقب عزيزانم باشي تا كمتر بترسم .
به مديريت  و دوستان در اين تالار كمك كني تا سال خوبي در پيش داشته باشند .سالي همراه با شادي ..سلامتي و موفقيت داشته باشند .
 خداي خوبم شكرت ...شكر ... 

« آخرين ويرايش: 06 مارس 2012، 08:13:08 am توسط narges »
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

رامک

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 67
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : شكر و سپاسگزاري از خداوند در سال 90
« پاسخ #1 : 06 مارس 2012، 02:39:54 pm »

الهی ! :pray: :pray: :pray: :pray:                                                                                                                                                                                         

ارامش درونم را سپاس،   راحتی ذهنم را سپاس

اسودگی جسمم را سپاس،  هماهنگی واعتدالم را سپاس

شادی درونم را سپاس،  شادمانی و سرورم را سپاس

این همه نشاط و سرزندگی را سپاس،  سلامتی ام را سپاس

تندرستی ام را سپاس،  انرژی فراوانم را سپاس

انسان بودنم را سپاس!
خارج شده است
اقیانوسی بزرگ باشی یا برکه ای کوچک مهم نیست زلال که باشی اسمان در تو پیداست!

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #2 : 11 مارس 2012، 01:30:36 pm »

خدا را شكر ميكنم كه در سال 90 تونستم نواقص جديدي را ببينم و بپذيرم . سالها  در برنامه تصورم اين بود كه من حسود نيستم ولي با مشاركت هايي كه با راهنما داشتم و تراز هايي كه خواندم متوجه نقص حسادت و اتقامجويي شدم .
 از طرفي خوشحالم كه نسبت به سال قبل تاييد طلبي ام خيلي كم شده و ارزش هاي واقعي را پيدا كرده ام و جزء هدفها و برنامه هايم قرار داده ام . .....در سال نود باز هم بخودم و ديگران خسارت زدم ...تكرار اشتباه كردم ..ولي سعي ميكردم با كمي تامل و مشورت كاري را انجام دهم . خدا را شكر سعي ميكردم قبل از هر كاري به انگيزه ام توجه كنم يا با راهنما مورد ارزيابي قرار بدهم . رويهمرفته تغييراتم را متوجه ميشوم . از خدا ي مهربون ميخوام كه كمكم كنه تا بيشتر روي خودم تمركز كنم  تا بتونم كاري براي خودم انجام بدهم .
     :love: دوستان خوبم  :love: ...
خارج شده است

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
« پاسخ #3 : 11 مارس 2012، 11:08:07 pm »

امسال سال بسيار خوبي بود برام ....بي شك سال پر از معجزه اي بود.....
خدا رو شكر ميكنم بخاطر همه لطف هايي كه در حقم داشته و دارد.....چه امسال چه در گذشته و كه تازه دارم لطف هاش رو ميبينم
و ميبينم كه چقدر هوام رو داشته و يك لحظه تنهام نذاشته كه اگر جز اين بود سارايي هم نبود...و چه در آينده
بهترين موهبتي كه در اين سال گرفتم آشنا شدن با يك وجود برتر بود كسي كه خيلي وقت بود گمش كرده بودم
و به همراهش خود و ارامشم رو هم گم كرده بودم..... بهترين معجزه زندگي من تويه اين يك سال برنامه بود و انجمن....
لبخند مادرم بود كه از نگراني دراومده بود و ديگه هر لحظه نگران نبود كه اين بار سارا قراره چه بي عقلي بكنه و چه دردسري درست كنه...
وقتي بود كه بهم گفت چقدر رنگ و روت خوب شد..... وقتي بود كه بهم اعتماد  كرد اعتمادي كه حس ميكنم ديگه تا حدود زياديش از روي ميل بود نه ترس
راهنمايي بود كه همراه و در كنارم بود و من رو پذيرفت با همه خوبي ها و بدي هام و بهم اموخت عشق به دور از وابستگي رو....
بهم اموخت دوست داشتن بي توقع رو.....بهم اموخت تصميم گيري و اعتماد به نيروي برتر رو.... و من بسيار در كنارش آموختم رشد كردم
آرامش پيدا كردم و مي اموزم.......شما دوستاني بود كه با حمايت هاتون با دعاهاتون با پيام هايي كه در نوشته هاتون بود با همدلي با تبريكاتون
بهم كلي انرژي و عشق دادين و همراهم بودين و سهم خيلي خيلي زيادي رو در بهبوديم داشتين....و هميشه در خاطر و در قلب من هستيد......
خدا رو شر ميكنم بخاطر پاكيم.....بخاطر اينكه بهم كمك كرد دست از كنترل و دخالت كردن تويه زندگي ديگران بردارم دست از خدايي بردارم.....
خدايا در سال جديد به تمام دوستان خوبم سلامتي شادي ارامش و موفقيت عطا فرما و كمكشون كن كه به ارزو هاي قشنگشون برسن.........
دعا ميكنم چراغ هيچ خونه اي بخاطر اعتياد خاموش نشه و خانواده اي از هم نپاشه
خدايا سپاس.... انقدر بهم بركت و عشق دادي كه نميتونم ليستشون كنم.....ممنون كه هستي
 :rose: :rose: :rose: :love: :love: :rose: :rose: :rose: 
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

jeiransadeghi

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 6
« پاسخ #4 : 13 مارس 2012، 04:51:42 pm »

:rose: سلام وخسته نباشید به دوستان خوبم سال جدید و به شما دوستان خوب و همدردم تبریک میگم  :love:
 :rose: و از خدای مهربونم تشکر و سپاسگزاری میکنم بابت پاکیم وهمه داشته هام وتوانیهام  :love:
 :rose: ازخدای مهربونم میخوام سال جدید مثل سال 90 پراز برکت باشه  :love:
 :rose: سال  90 برای من خیلی خوب  بود تازه ازدواج هم کردم  :love:
از خدای مهربونم میخوام منو وابسته ودابسته خودش کنه
خواهش میکنم برام دعا کنید امشب تصمیم گرفتم ازدواجمو به بچه ها بگم البته اول خواسته واراده خدارو در نظر میگیرم که خدا جون شرایطشو جور کنه
توی احساس و منطق گیر کردم چون کمکی مشگل بابت این آقا دارم :pray:
خارج شده است

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
« پاسخ #5 : 14 مارس 2012، 01:55:09 am »

اخ جون عروسي.....مباركه :hurrah: :hurrah: :hurrah: ....
دعا ميكنم همه چيز به خوبي پيش بره و سال پر از شادي سلامتي و عشق رو در كنار هم و بچه هاي گلتون داشته باشيد
....
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #6 : 14 مارس 2012، 09:38:54 am »

سلام دوستان خوبم : در سال 90 تجربياتي كسب كردم  . اين تجربيات اگر بعضي شان  تلخ بودند و من درد كشيدم ولي راه آينده را برايم هموار كردند ...همه برايم معلم و پيام بودند .  با استفاده از اين تجربيات ميتونم انتخابهاي بهتري در سال 91 داشته باشم. . . تا با اين اگاهي ها كمتر اشتباه كنم  ...اشتباهات سال 90 را ليست كردم ...پر رنگ ترين نواقص سال 90 را ليست كردم تا راهگشاي من در سال 91 باشد . در اخرين روزهاي سال 90 هستم و ميخواهم از اين ليست استفاده كنم  و براي سال 91  هدف تعيين كنم . برنامه ريزي كنم ....خداي مهربون را بابت همه همراهي ها و كمكها  شكر ميكنم . و باز هم  كمك ميخوام چون به تنهايي قادر نيستم . تشكر ميكنم از شما كه سال 90 من را پذيرفتيد و مدير محترم بهبودي . :rose:.و شما دوستان خوبم كه به رشد و آگاهيم كمك كرديد ..سال خوب و خوشي را برايتان آرزو ميكنم ....و  :love: :love: :love:
« آخرين ويرايش: 14 مارس 2012، 09:48:42 am توسط narges »
خارج شده است

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 372
  • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
« پاسخ #7 : 14 مارس 2012، 08:12:18 pm »

امروز که تراز سالیانه خود را مرور می کنم بیاد می آورم لحظات سختی را که خود نمی دانم چگونه به پیش می آمدن و هیچ ابزاری بری مقابله با مشکلات نداشتم واژه قریبی بنام امید و پس از آشنایی با این انجمن بود که به بازیابی روحی و روانی رسیدم پس امسال بخاطر همه لحظات و دقایق زندگیم خدای مهربونو شکر میکنم .امروزه شکر گذار و سپاس گذار خداوند هستم بخاطر روشن بینی و پذیرشی که به من عطا کرده امروزه اگر مشکلی دارم از خداوند نمی خواهم اون از من بگیره سعی می کنم و دعا می کنم که بتوانم در برابر مشکلات آموزش ببینم این جای شکر گذاری دارد که من توانسته ام دیدم رو نسبت به زندگی و مشکلات تغییر دهم و تمام مشکلاتم رو به دستان پر محبت خدا میسپارم وازش میخوام که به بیمارم کمک کنه .4 ساله که موقع سال تحویل در کنار دختر کو چو لوم دعا می کنم که همسرم بیماریش بهبود پیدا کنه و سال دیگه موقع تحویل سال کنارمون باشه امسال هم با وجود تلاش زیادی که برای بهبود بیماریش کردم ولی بازم جاش در کنارمون خالیه ولی خدا رو شکر میکنم که تنها نیستم و دختر کوچو لوم کنارمه و از خدا میخوام که کمکم کنه که جای خالی باباش او براش پر کنم
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #8 : 15 مارس 2012، 05:48:23 am »

:rose: سلام وخسته نباشید به دوستان خوبم سال جدید و به شما دوستان خوب و همدردم تبریک میگم  :love:
 :rose: و از خدای مهربونم تشکر و سپاسگزاری میکنم بابت پاکیم وهمه داشته هام وتوانیهام  :love:
 :rose: ازخدای مهربونم میخوام سال جدید مثل سال 90 پراز برکت باشه  :love:
 :rose: سال  90 برای من خیلی خوب  بود تازه ازدواج هم کردم  :love:
از خدای مهربونم میخوام منو وابسته ودابسته خودش کنه
خواهش میکنم برام دعا کنید امشب تصمیم گرفتم ازدواجمو به بچه ها بگم البته اول خواسته واراده خدارو در نظر میگیرم که خدا جون شرایطشو جور کنه
توی احساس و منطق گیر کردم چون کمکی مشگل بابت این آقا دارم :pray:
دوست عزیز و تازه وارد من :
منم این ازدواج فرخنده رو بهتون تبریک میگم و سالهای خوشی رو کنار همدیگر بودن برایتان آرزومندم
برای مشکلاتی که شما می فرماید راه حل اون تو خود برنامه و گرفتن راهنما و کارکردن قدم و استفاده از تجربیاتی است که عزیزان رفته این راه در اختیار شما قرار می دهند
به نظر بنده بهتره این کار رو انجام بدین و در صورت تمایل باز هم در مشارکتهاتون این استفاده از تجربیات رو برای ما هم شرح بدین که به کحا رسید و چی شد ...
امیدوارم سال 91 ، سال خوب و پر باری برای همه اعضا باشه
با تشکر از لطف شما ...
« آخرين ويرايش: 15 مارس 2012، 05:49:27 am توسط مدیر کل سایت »
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #9 : 15 مارس 2012، 05:57:34 am »

امروز که تراز سالیانه خود را مرور می کنم بیاد می آورم لحظات سختی را که خود نمی دانم چگونه به پیش می آمدن و هیچ ابزاری بری مقابله با مشکلات نداشتم واژه قریبی بنام امید و پس از آشنایی با این انجمن بود که به بازیابی روحی و روانی رسیدم پس امسال بخاطر همه لحظات و دقایق زندگیم خدای مهربونو شکر میکنم .امروزه شکر گذار و سپاس گذار خداوند هستم بخاطر روشن بینی و پذیرشی که به من عطا کرده امروزه اگر مشکلی دارم از خداوند نمی خواهم اون از من بگیره سعی می کنم و دعا می کنم که بتوانم در برابر مشکلات آموزش ببینم این جای شکر گذاری دارد که من توانسته ام دیدم رو نسبت به زندگی و مشکلات تغییر دهم و تمام مشکلاتم رو به دستان پر محبت خدا میسپارم وازش میخوام که به بیمارم کمک کنه .4 ساله که موقع سال تحویل در کنار دختر کو چو لوم دعا می کنم که همسرم بیماریش بهبود پیدا کنه و سال دیگه موقع تحویل سال کنارمون باشه امسال هم با وجود تلاش زیادی که برای بهبود بیماریش کردم ولی بازم جاش در کنارمون خالیه ولی خدا رو شکر میکنم که تنها نیستم و دختر کوچو لوم کنارمه و از خدا میخوام که کمکم کنه که جای خالی باباش او براش پر کنم
.
خانم فرانک عزیز
اگه دوباره برگردی و به مطالبی که نوشتی نگاه می کنی متوجه یک موضو ع مهم در تمام اونها می شی ، بزرگترین مشکلات تو الان برات کوچیک شده ، پس نزار مشکل بزرگتری با به وجود آوردن اشتباهات دیگه سر راهت سبز بشه
زندگی یک پازله که تو هرچقدر سعیت در حل کردن این موارد و مسکلات باشه ، مربی برات یک جعبه حادویی دیگه در می آره که بازم باید اونو حل کنی و این حل کردنها به اندازه تمام اصرار کردنهای تو ادامه داره ، جون در اصرار کردن تو رشد روحانی وجود نداره که زندگی دست از سرت برداره و موضوع رو عوض کنه ...
سعی کن تا جایی که ممکنه در مسیر رشد روحانی قرار بگیری ، این تنها راه آرامشیه که به تو توان و تحمل قرار گرفتن در مسیر درست رو می ده و ضمن اینکه به خودت و اطرافیانت آرامش می ده و مقطه شروع اون دست برداشتن از کنترل کردن اوضاع و احوال اطرافیانت و حتی خودته و سعی در بودت اونچه که هستی بودنه .
یک بار دیگه راهنما بگیر
یک بار دیگه قدم کار کنه
یک بار دیگه به خودت احترام بزار
بزار در این مسیر معنوی ، اونقدر رشد کنی که دیگران برای رشد به تو رجوع کنند نه تو به دیگران
باز هم سال خوبی برای شما آرزومندم
با تشکر
رضا - بیل
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

tanha

• مهمان
« پاسخ #10 : 18 مارس 2012، 11:19:58 am »

اول بايد سلام كنم به همه دوستان جديدي كه پيدا كرده :rose: :rose:

خدا را شاكرم كه به من كمك كرده روي بهبودي بيشترم كار كنم 
اونو شكر مي كنم كه امسال برام سال درد ورنج ،سال عشق ومحبت وسال شناخت مشكلاتم بود وتوانايي مقابله با انها
من اون رو شكر مي كنم كه به بيشتر ارزوهايي كه داشتم رسيدم وهمه را مديون او هستم براي من ارزويي رو كه بعد از ده سال بهش رسيدم برام زيباترين هديه اي بود كه امسال بهش رسيدم

من سپاس گذارم براي اون چيزهايي كه بهم نداده وان چيزهايي كه از من گرفته وزبانم قاصره كه باز هم بخوام از خوبيهاش واز نعمت هايش در زندگيم بگم وتشكر مي كنم از اون باز هم با من بمان با اينكه من ناسپاسم خدايا شكرت  :pray: :pray:
خارج شده است

fgh0z1tersx

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 243
    • ijk085
I want to tell you _0
« پاسخ #11 : 22 آوریل 2016، 11:04:59 pm »

when the innocence of the water in the zero degrees Celsius to grace the water turned into ice water mixture of the stern manner!  when the ice water mixture Jun cold one hundred degrees to meet the serious face immediately shine bright smile. Women such as water, not a cold ~ if in a fiery heart,hogan outlet online, the heart immediately boiling at room temperature.  < br / > I want to hug you, want to for you to solve problems, how can I wronged fragile heart, humble life ~~
 < br / > you deeply deeply attracted me, miss your affectionate kiss, thick chest, good-looking face ~ good like you < br / > < br / > ~ love you deep eyes,hogan outlet, like your thick lips, like your tender heart... You always make people feel a sense of sadness, finger tips cloud twines cigarette behind hiding with a touch of sadness ~~
 < br / &gt,hogan roma online; I want to tell you ~ ~ tell you I so miss you ~ tell you I so love you ~ ~ tell you I so absorbed in your that moment spoil... < br / &gt,goyard paris; &lt,air max pas cher; br / &gt,scarpe hogan olympia; only ~ what a ridiculous name ~ but we can only busy chasing ~~
 &lt,golden goose scarpe donna; br / &gt,hogan outlet; 4ever 13 Dec.18th
HTML template really want to tell you
Related Articles:

Love is right and wrong

2011 first snow

Hometown of road _0

Fortunately, later three mule pull support things pass by the folks also join the pad road work, about 30 minutes, good basic pad, vehicle barely passed the dangerous section of the road. The driver from the trunk of the car to help us together road pad folks per person a bottle of mineral water, the villagers laughed while yelling mule toward the direction of home to continue the journey.
خارج شده است

hfgh6p5ess

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 259
    • nop792
Facebook shares fell Zuckerberg CEO job fear is no
« پاسخ #12 : 08 مه 2016، 03:31:58 pm »

Facebook shares fell Zuckerberg CEO job fear is not guaranteed
Facebook's share
,scarpe hogan outlet;
&nbspAny doubts
As price continues to plummet critics accused have Mark Zuckerberg of being'In over his hoodie'and called for him to step down as CEO,hogan outlet.
;
;
&nbsp,goyard soldes;
Hamadeh
 with the Facebook company's share price continued to fall, some critics accused Zuckerberg - Mark ability is limited,hogan sito ufficiale, asked him to step down CEO duties.
And about Zuckerberg were further compounded on Thursday as the company's stock price plunged to an all-time low dropping to $19.87 almost half its IPO price.
&nbspIs
Corporate experts have suggested that the 28-year-old founder should stick to what he does best as a technological innovator and hand the CEO reins (kidney, waist) over to a more experienced executive.
&amp,air max pas cher;nbspSaid with developments happening so quickly Zucke>
,scarpe hogan outlet;
'There a growing sense that Mark Zuckerberg, talented though he may be, is in over his Hoodie as CEO of a multibillion-dollar public company, 'Sam Hamadeh,sac goyard pas cher, head of research firm privco,spaccio hogan outlet, told the Los Angeles Times.
Related Articles:

Obama speech to achieve our i

How to kee

House lane

The general situation is only ATM card to back cash, the general credit card is not good, but some special credit cards, such as Discover, also has the function to provide back cash. His advantage is that is not restricted by the issuing bank ATM, I in Atlanta Montana's ATM card to Boston can cash back, and totally do not charge fees, please use.
خارج شده است

vbxc7y2sgf

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 199
    • opq709
The Civil Affairs Bureau of the special support
« پاسخ #13 : 23 مه 2016، 10:37:01 pm »

1, carry out the learning activities of Scientific Outlook on Development, to promote the implementation of various tasks support work. Towns, the relevant departments and in regular troops to in accordance with the requirements of the study and practice the scientific concept of development, take held a report meeting, symposium and visit the study, in-depth study and deeply understand the scientific concept of development of scientific connotation, the spiritual essence and fundamental requirements and in the actual work conscientiously implement. To combine the study and practice activities, in-depth study of new features of Shuangyong work under the new situation, new requirements, find the weak links formulated rectification measures, earnestly solve the practical problems of common concern to the military and civilian, comprehensively promote the implementation.
3, strengthen organizational leadership, promote the development of mutual support activities. Shuangyong work is a common cause of military leaders and the masses of soldiers and responsibility, we must in accordance with the principle of "to consolidate, develop and improve, promote Shuangyong event into development. All localities and departments according to their respective division of personnel changes and adjustment,hogan outlet online, timely adjustment and support work leading group office. Timely city Shuangyong work leading group to organize the relevant departments and part of the town leaders to visit & times,goyard soldes; & times; born soldiers where troops sympathy, encourage them to feel at ease in service, in order to make more contributions to the construction of national defense. Actively support in regular military construction, training troops to help solve the difficulties of life. The mutual support units to carry out extensive build military activities, often do activities in various forms, there are early > meter
 work plan
 Civil Affairs Bureau mutual support special care work plan

The Civil Affairs Bureau of the special support
2,scarpe hogan outlet, strengthening propaganda and education, create a good social atmosphere of support work. Towns, the relevant departments, the in regular troops to Shuangyong publicity and education as the consolidation of military and civilian unity on the basis of engineering to grasp, to carry out a wide range of patriotism education is the core of national defense education, do a good job the national defense law, the military service law,goyard pas cher, the pensions and preferential treatment for servicemen Ordinance "and" * * National Defense Education Ordinance, the implementation of * * & lt; pensions and preferential treatment for servicemen & gt; approach "and other policies and regulations of the publicity and education. Various news organizations to innovative forms of propaganda, to deepen the propaganda,adidas yeezy boost 350, to create a good public opinion environment for the healthy development of Shuangyong work. Party schools at all levels, all kinds of schools to establish national defense education and support education curriculum, city, town of national defense education office,hogan outlet, to seriously organize, school military training and leading cadres, military life. All units to organize party members,montblanc plume pas cher, cadres, the masses, youth to the national defense education base for education. All units should organize excellent local schools to military officers and soldiers to help. The official
 two,
, a guiding ideology< br / > the comprehensive implementation of the Party of the XX, XX the spirit of the fourth plenary session, Deng Xiaoping Theory and the important thought of "Three Represents" as a guide,hogan outlet online, thoroughly apply the scientific outlook on development, to the "full up to a well-off, the construction of the new XX and improve in regular army modernization construction level as the goal, to create a provincial double supports model city for six consecutive activities as the carrier, continue to expand the new ideas of Shuangyong work, rich Shuangyong work new content, new forms of creativity Shuangyong work, and strive to achieve excellent results.
Related Articles:

2014 primary school term work

Summer act

My Christm

To provide satisfactory security service to patients, our department of gynaecology and obstetrics implementation of the management science, the system construction and implement the work firmly in the hands of, by day shift, make daily work methodically. I think obstetrics and gynecology is a dedicated team, manage the quality of the results, to the system of people, to mobilize the enthusiasm of the people, so that the department work smoothly, and get social recognition.
خارج شده است

bfh5i2ert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 281
    • lmn538
Summary of the year end work in rural areas
« پاسخ #14 : 07 ژوئن 2016، 04:13:19 am »

one, the organization is perfect, the system is perfect,hogan sito ufficiale, the responsibility is clear
xx, our city rural credit cooperatives safety guard work under the leadership of the Party committee and the government of the union, in the departments of public security, the people's Bank and the Banking Bureau of great help and support, to maintain social and political stability as the main task, in social security, financial security situation is increasingly grim situation, combined with the characteristics of financial institutions, to strengthen the comprehensive management,hogan outlet, to strengthen security measures and carry out legal and safety education, increase the supervision and inspection and punishment, in a timely manner to eliminate unsafe factors, guarantee the sound operation of the business of the city rural credit cooperatives, made due contribution for the creation of a "safety XX" activities and support "agriculture, countryside and farmers" economic development.
 two, to strengthen the construction and management of facilities, enhance the ability to resist and prevent
 over the years, we firmly establish the "safety is benefit" concept, according to the financial institutions security requirements, formulate a series of safety system and safety operation procedures, and combined with the actual work,sac guess pas cher, we summarize and perfect, at the beginning of the year, we revised the "Rural Credit Cooperative Security XX security assessment methods" and "rural credit cooperatives XX violations of business regulations and operational rules for penalties", the security work of science and technology, accounting,cheap mac makeup, payment and settlement, financial credit and other financial services in all aspects,louboutin soldes, and establish the security work leading group, adhere to personally, leaders in charge of specific work, and other functions the Department with the grasp of the work pattern, and signed the security work target management responsibility, established at every level, a Level of responsibility for the safety of the first level, to further clarify the responsibilities of the job security.
Summary of the year end work in rural areas
 the end of the year work summary of the rural
< p > due to the social security situation is grim, criminals crime means diversification, the safe prevention work put forward higher requirements, the thought is the foundation, but facilities construction is to ensure that, in order to enhance safety and protection ability, we adhere to the principle of "safety is benefit", willing to spend a penny, Paul a lot. According to the XX provincial public security department and line XX Branch [XX] No. 96 ", Jiangsu Province, financial institutions, business establishments and treasury security protection Interim Provisions" of the spirit of the document, and XX City Public Security Bureau to carry out the implementation scheme, we step by step, there are plans for the rectification and reform, the cumulative installed anti bomb glass XX,pandora outlet online, manual emergency alarm device XX, have all with the public security "110" network, indoor bathroom outlets XX, install a analog TV monitor dot x, urban CK infrared detection alarm outlets XX. In XX, XX,scarpe golden goose, XX three credit cooperatives were counter bulletproof glass transformation, due to small business area, safety and prevention facilities to transform XX and XX two branches of relocation, rates of the transformation of our city rural credit cooperatives bulletproof glass installation rate and indoor toilets to XX% and 100% respectively. At present,hogan outlet, the network digital monitoring system is under investigation stage, is expected to implement the full jurisdiction network digital monitoring system installation, realize remote monitoringRelated Articles:

]Measures for the assessment o

Design of science and Technol

Dealing wi

There is love in the heart, to drive away the cold winter. Changan II in the new campus built using is shines in the sunshine of 100 million Changan heart, is drenched in the second heart a wisp of sunlight, reflects the affection of the party and the government for the people of Changan, love of the second one. Here, let me on behalf of the Changan District Education Bureau, to the Changan II all teachers and students to express warm congratulations! To express my heartfelt thanks to the district government!
خارج شده است

این صفحه در 0.073 ثانیه 20 نمایش داده شد.