انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

فكر كن به پيكر تراش هنرمندي كه در ميان انبوه مجسمه هاي سرد و ساكت ، تنها نفس ميكشيد. كسي نبود كه به او عشق بورزد ، كسي نبود كه اورا ستايش كند ، كسي نبود كه عصيان كند … وخداوند در ميان مخلـــــوقان  انسان را آفريد.
     شايد اين نخستين بهار خلقت بود.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: ( دانستنی های مختصر در مورد مصرف سیگار )  (دفعات بازدید: 2426 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

( دانستنی های مختصر در مورد مصرف سیگار )
آیا میدانستید که ۸۰ درصد سیگاری های جهان در کشورهای در حال توسعه زندگی می کنند ؟

آیا میدانستید که
در کشورهای صنعتی روزانه ۶تا۷ کیلوگرم مواد افزودنی وارد بدن انسان ها می شود ؟

آیا میدانستید که
سیگاری ها موقع بیماری ۸ روز دیرتر از افراد عادی خوب می شوند ؟

آیا میدانستید که
سیگار حجم اکسیژن ریه‌ها را کاهش می‌دهد ؟

آیا میدانستید که
سیگار ۴ هزار ماده سمی و ۴۰ عنصر سرطان زا دارد ؟

آیا میدانستید که
مصرف هر یک نخ سیگار ، ۵٫۵ دقیقه از عمر انسان می کاهد ؟

آیا میدانستید که
افراد سیگاری ۲ برابر غیر سیگاری ها احتمال ابتلا به زخم معده را دارند ؟

آیا میدانستید که
میزان کل تولید برگ تنباکوی جهان در سال ۲۰۰۵ به ۶٫۳۸ میلیون تن بالغ میگردد ؟

آیا میدانستید که
روزانه هشت تا ده هزار نفر از نوجوانان در جهان کشیدن سیگار را آغاز می‌کنند ؟

آیا میدانستید که
استعمال سیگار در زنان باردار سبب مرگ تقریبا ۴.۰۰۰ نوزاد در سال می شود ؟

آیا میدانستید که
دود سیگار موجود در محیط بیش‌‌تر از مصرف مواد قندی در پوسیدگی دندان‌های کودکان نقش دارد ؟

آیا میدانستید که
درآمد سالانه یک کارخانه سیگار آمریکایی معادل ۱۵ سال فروش نفت ایران است ؟

آیا میدانستید که
دود سیگار حاوی ۴.۰۰۰ نوع ماده با آثار آنتی ژنی، جهش زایی و سرطان زایی، دارویی و ضد سلولی است ؟

آیا میدانستید که
روزانه ۱۵ میلیارد نخ سیگار در سراسر جهان خریداری میشود، به عبارت دیگر هر دقیقه ۱۰ میلیون نخ و یا ۵٫۶ تریلیون نخ در سال ؟

آیا میدانستید که
مصرف مواد دخانی در هر ۸ ثانیه یک نفر را می‌کشد و سالانه ۴ میلیون مرگ و یا حدود ۱۰ هزار مرگ روزانه در پی دارد ؟

آیا میدانستید که
تا سال ۲۰۲۰ دخانیات سالی ۱۰ میلیون قربانی در جهان خواهد داشت که ۷ میلیون آن در کشورهای در حال توسعه است ؟

آیا میدانستید که
سیگار کشیدن خطراتی وخیم برای سلامت مادر و جنین ایجاد می‌کند و می‌تواند باعث زایمان زودرس، وزن کم هنگام تولد و مرگ ناگهانی نوزاد شود ؟

آیا میدانستید که
در افرادی که فشارخون یا کلسترول بالا دارند، مصرف سیگار احتمال مرگ را به ۲ برابر افزایش میدهد؟

آیا میدانستید که
افراد سیگاری به طور متوسط ۸-۵ سال زودتر از افراد غیر سیگاری (در شرایط یکسان)، جان خود را از دست می دهند ؟

آیا میدانستید که
در سال ۱۹۹۶ از کل زباله های جمع آوری شده در امریکا ۲۰ درصد مربوط به ته سیگار بوده است ؟

آیا میدانستید که
دود سیگار موجود در محیط بیش‌‌تر از مصرف مواد قندی در پوسیدگی دندان‌های کودکان نقش دارد ؟

آیا میدانستید که
خطر بیماری‌ قلبی و سرطان ریه در افراد سیگاری که در خانه در معرض دود سیگار اطرافیان خود هستند، ۲۵‌‌درصد بیش‌تر از دیگران است ؟

آیا میدانستید که
آمار افراد سیگاری در دنیا حدود یک میلیارد و۲۰۰ میلیون نفر است که ۸۰۰ میلیون نفر آنها شهروندان کشورهای در حال توسعه هستند ؟

آیا میدانستید که
بر طبق تخمین دپارتمان تحقیق اقتصادی و کشاورزی آمریکا متجاوز از ۵ بیلیون نخ سیگار در سال ۲۰۰۶ مصرف شده است ؟

آیا میدانستید که
خطر بیماری‌ قلبی و سرطان ریه در افراد سیگاری که در خانه در معرض دود سیگار اطرافیان خود هستند، ۲۵‌‌درصد بیش‌تر از دیگران است ؟

آیا میدانستید که
نیکوتین ماده موثر و اصلی توتون و جزء کوچکی از دود سیگار است و بیش از ۴۳ ماده سرطان زای دیگر نیز در دود سیگار وجود دارد ؟

آیا میدانستید که
طبق اطلاعات منتشره توسط سازمان جهانی بهداشت سالیانه از ۳۰۰ میلیارد دلار درآمد کمپانی های دخانیات ۲۰۰ میلیارد دلار آن سود خالص می باشد ؟

آیا میدانستید که
پنجاه درصد از زنان سیگاری که بخاطر مضرات سیگار جان خود را از دست میدهند بر اثر حمله قلبی میباشد ؟

آیا میدانستید که
سیگار کشیدن فقط باعث سرطان نیست بلکه حمله قلبی نیز ناشی از آن میباشد ؟

آیا میدانستید که
سالیانه نزدیک به 6۰.۰۰۰ نفر بعلت عوارض سیگار در ایران فوت می شوند ؟

آیا میدانستید که
مصرف سیگار در ایران سالانه حدود ۶۰ میلیارد نخ میباشد و از این میزان در حدود ۱۳ تا ۱۵ میلیارد آن متعلق به شرکت دخانیات ایران و الباقی محصولات خارجی است ؟

آیا میدانستید که
در ایران سالانه بیش از 60 میلیارد نخ سیگار دود می‌شود که این میزان رقمی بالغ بر "هزار و هفتصد میلیارد" تومان هزینه را در بر می‌گیرد ؟
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

حسین فردین

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 313
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : ( دانستنی های مختصر در مورد مصرف سیگار )
« پاسخ #1 : 24 ژوئیه 2012، 04:59:29 pm »

اصلان میدونید کسی که سیگار میکشه نمیدونه چه بوی بدی ازش تو اطراف پخش میشه
اصلا میدونید بهترین عطر و ادکلان هم با بوی سیگار از بین میره
اصلا میدونید بوی سیگار باعث کم شدن احساسات لذت دار و دوست داشتنی میشه
اصلان میدونید سیگار نکشید چه حالی میده؟
من میدونم شما هم امتحان کنید ببینید چه حالیییییییییییییییییییییییییی میده :D
 :hurrah: :hurrah:ارزوم ترک سیگار کسی که ارزو داره ترک کنهههههههههههه :birthday:
خارج شده است

حبیب h.a

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 15
    • عاشقانه های یک گمنام
« پاسخ #2 : 18 اكتبر 2012، 11:43:57 am »

- اشکال در بلع به‌ویژه مواد غذایی جامد.
2- پیدایش برجستگی یا لکه یا خون‌ریزی در حفره دهان یا وجود زخم طولانی مدت.
3- سرفه‌های مزمن یا خلط خونی، گرفتگی یا تغییر صدا.
4- افزایش دفعات سرفه یا پیدایش تغییر صدا.
5- کاهش وزن زیاد، بی‌اشتهایی و تب‌های مزمن.
6- پیدایش توده های بزرگ‌شونده در هر جای بدن.
«سیگار کشیدن نه تنها سلامتی خود فرد را به‌خطر می‌اندازد، بلکه تجاوزی آشکار به حقوق دیگران به‌خصوص کودکان است.»

--------------------------------------------------------------------------------
خارج شده است

fns4565

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 31
« پاسخ #3 : 19 آوریل 2016، 12:04:05 pm »

صنایع دستی شیراز
صنایع دستی شیراز، محبوبیت خاصی در بین گردشگران ایرانی و  خارجی دارند و  نمادی از زیبایی های شهر شیراز هستند. با گذر از بازارهای قدیمی  شیراز،مانند بازار وکیل،آثار هنری زیبایی،که توسط هنرمندان خوش ذوق شیرازی  ساخته شده به چشم میخورد، که در شهر شیراز و حومه آن تولید می شوند. عشایر و  روستاییان استان فارس، آثاری هنر و صنایع دستی زیبایی را خلق می کنند که  محل عرضه ی آن ها شهر شیراز است. از شاخص ترین صنایع دستی شیراز که زبانزد  عام و خاص هستند، میتوانم به قالی، گلیم، گبه، جاجیم، خاتم کاری، منبت کاری  اشاره کنم. که در ادامه شرح مختصری از هر کدام آورده ام.
 دیگر صنایع دستی شیراز عبارتند از:

• سفالگری
  • مینیاتور
  • رند (نوعی گلیم)
  • منبت کاری
  • قلمزنی
  • شیشه کاری
  • رنگرزی
گلیم شیراز

صنایع دستی شیراز

گلیم، نوعی کف پوش گرم و نرمی می باشد که توسط دار، از پشم گوسفند و بز  یا نخ ابریشمی بافته می شود. همچنین یکی از اولین دست بافته های بشر بشمار می آید. قدیمی ترین گلیم موجود در ایران به دوران اشکانیان باز می گردد.
 استان فارس در زمینه بافت گلیم از شهرت خاصی برخوردار است. یکی از  فعالیت های زنان و دختران روستایی و عشایر قشقایی بافت گلیم است. بافندگان،  برای بافت گلیم، از نقشه های خاصی استفاده نمی کنند و بیشتر یک مدل ذهنی  است که از نسل های پیشین، سینه به سینه انتقال یافته است، و تنها یکسری تغییرات جزئی در چارچوب آداب و رسوم داشته اند. با ورود هنر گلیم بافی به شهرها تا حدودی بافت گلیم با نقشه های معین انجام می شد.
 گلیم قشقایی که براحتی در بازار های شیراز یافت می شود، یکی از محبوب  ترین صنایع دستی شیراز بشمار می آید، که مورد توجه ایرانیان و توریستان  خارجی است. از گیلم بعنوان وسیله ای تزیینی، کف پوش، روانداز، کیسه ،  خورجین و … استفاده می شود.

فرش و قالی شیراز

صنایع دستی شیراز

در تجارت فرش، تمام قالی های بافته شده در استان فارس به قالی شیراز معروفند. قالی و فرش شیراز محبوبیت و شهرت جهانی دارد. قالی نوعی کف پوش است، که از الیاف پنبه ای یا پشم و بعضی اوقات ابریشم بافته می شود. در استان فارس بافندگی، هنر روستائیان و عشایر است. یکی از فعالیت های عمده ی عشایر قشقایی و ایل خمسه، بافتن قالی است. قالی های شیراز از لحاظ مشخصات فنی مانند نوع گره، چله کشی، دار، رجشمار، ابعاد، نحوه ی پود کشی منحصر بفرد هستند.
 از نظر ویژگی های ظاهری به دو نوع اصلی تقسیم می شود:

• فرش هایی که توسط عشایر بافته می شوند و طرح آن ها یک نقشه ذهنی، و بیشتر اشکال هندسی ذهنی هستند، همچنین کمتر دستخوش تغییر شده اند.
  • فرش هایی که طرح آن ها منظم، منسجم، متقارن و ذهنی بافی کمتر است. بجای طرح های هندسی از شاخ و برگ، گل و گیاه، استفاده می شود. رایج ترین نقش هایی که می توانیم ببینیم ماهی درهم، بته ای، گیاهی و افشان است.
علاوه بر دو نوع معرفی شده نقش هایی همچون وزیر مخصوص، قالی های عکسی و  تخت جمشید در شیراز  به چشم میخورند. رنگ های استفاده شده در قالی شیراز  غالبا لاکی، صورتی، سرخابی، ارغوانی، قهوه ای، سفید، دوغی، طلایی، آبی،  سرمه ای، انواع سبز و زرد می باشد.
 برای دیدن فرش های گرانبهای استان فارس می توانیم سری به موزه های شیراز بزنیم و از نزدیک این آثار فاخر را ببینیم.

گبه شیراز

صنایع دستی شیراز

گبه یکی دیگر از دست بافته هایی است، که عشایر فارس برای مصرف خود می بافند. گبه نوعی قالی از جنس پشم چهارپایان و پرزهایی به طول حداقل یک سانتی متر و سه تا هشت پود در هر ردیف است. یکی از تفاوت های گبه با قالی در اندازه ی همین پرزها و تعداد پودها می باشد.
 گبه از نظر اندازه به سه دسته تقسیم می شود:

• گبه در اندازه ی فرش
  • گبه د راندازه ی قالیچه
  • گبه در اندازه ی پتو
  که با توجه به نوع مصرف اختلافات جزئی در بافت دارند.
 گبه های قشقایی معمولا تنوع بسیاری در رنگ و نقش دارند، بر خلاف گبه های سایر نقاط ایران که خود رنگ هستند. گاهی گبه های شیراز ، با ترکیب رنگ های محدود به چشم می خورند. نقش و طرح گبه میراثی از گذشتگان و یا ابداعی است. شیر طرح محبوب عشایر قشقایی شیراز است، که از لحاظ باستانی اهمیت زیادی دارد و نماد جوانمردی است. همچنین الهام گرفته از حضور شیر، در دشت های اطرافشان می باشد. دیگر طرح های استفاده شده ترنج، ستاره، لچک، نقش خشتی، نقش حیوانات و…. است.
 این گبه های زیبا را  می توانیم با اندازه های 100*200 و 200*115 در  بازار های شیراز ببینیم و بعنوان یادگاری صنایع دستی شیراز برای خود و عزیزانمان  ببریم.

جاجیم شیراز

صنایع دستی شیراز

با عبور از بازار قدیم شیراز کیف وکفش ها، روانداز و پارچه هایی می  بینیم که به آن ها جاجیم می گویند. عشایر معمولا جاجیم را برای پوشاندن  اثاثیه و رختخواب های خود می بافند و از این رو نام محلی آن «پوشن» است.  جاجیم شیراز در رنگ های مختلف بافته می شود و در بافتشان بیشتر رنگ های  روشن بکار برده می شود.
 نقش های بکار رفته در جاجیم های شیراز شطرنجی، کنگره، حوض، لوزی و … هستند. در این میان دست بافته هایی به چشم می خورد بصورت گل برجسته و سوزنی که خاص عشایر فارس است، شباهت بسیاری با گلیم ها دارند با این فرق که قسمت  هایی از آن ها برجسته است.

خاتم کاری شیراز

صنایع دستی شیراز

هنر خاتم کاری در ایران ریشه ای کهن دارد. خاتم کاری هنر اکثر شهرهای ایران است، ولی شیراز در این زمینه زبانزد خاص و عام است. میتوان یکی از ارزشمندترین صنایع دستی شیراز را خاتم کاری دانست. علت برتری خاتم های  شیراز تفاوت در مراحل انجام کار است. قدمت این هنر به دوران صفوی باز  میگردد و بهترین نمونه آن مسجد جامع عقیق شیراز می باشد.
 خاتم سازی نوعی هنر ظریف است، که سطح اشیای چوبی را با مثلث های کوچک به شکل موزائیک می آرایند. مواد اولیه ی خاتم سازی چوب، عاج، استخوان، برنج و طلا  است. هر چه دقت، ظرافت این طرح ها بیشتر باشد و منظم تر باشند خاتم مرغوب تر است. فاکتور دیگر تاثیر گذار بر مرغوبیت خاتم کاری، کیفیت مواد اولیه کار است. مرغوبترین خاتم ها «پره وارو» و «سیم» هستند.
 بسیاری از توریستان به دنبال این صنایع دستی شیراز هستند که معمولا بروی جعبه طلا ، جعبه ارایشی، قاب عکس و آینه و .. بکار رفته است.

منبت کاری شیراز

صنایع دستی شیراز

منبت کاری در شیراز رونق بسیاری دارد. هنر کنده کاری و طراحی بر اساس یک نقشه مشخص بر روی چوب را منبت کاری می گویند. این هنر در شهر آباده از استان فارس قدمت طولانی دارد، بطوری که با توجه به آنچه درباره گذشته تخت جمشد آمده، حاکی از آن است که ستون های تخت جمشید توسط تیرهای چوبی منبت کاری پوشیده شده اما طعمه آتش شده اند. منبت با توجه به قابلیت هایی که دارد میتواند یک چوب ساده را به یک وسیله زیبای تزیینی تبدیل کند و ارزش آن را چند برابر نماید. این هنر زیبا را میتوانیم بر روی ظروف، مبلمان، صفحات  شطرنج، میز و جعبه ها مختلف ببینیم. حتی منبت در هنرهای حجاری و گچ بری هم  استفاده شده است.

منبع : نشاط آوران
خارج شده است

gqg8eob9g

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 285
    • efg174
On the other side of the _1 thirteenth chapter of
« پاسخ #4 : 24 آوریل 2016، 07:52:12 pm »

Chapter,scarpe hogan outlet
IN her late singular interview with Mr. Dimmesdale,louboutin pas cher, Hester Prynne was shocked at the condition to which she found the clergyman reduced. His nerve seemed absolutely destroyed. His moral force was abased1 into more than childish weakness. It grovelled2 helpless on the ground, even while his intellectual faculties3 retained their pristine4 strength, or had perhaps acquired a morbid5 energy, which disease only could have given them. With her knowledge of a train of circumstances hidden from all others, she could readily infer that,hogan sito ufficiale, besides the legitimate6 action of his own conscience,golden goose saldi, a terrible machinery7 had been brought to bear and was,hogan outlet online, still operating, on Mr. Dimmesdale's well-being8 and repose9. Knowing what this poor fallen man had o Nce been,hogan outlet online, her whole soul was moved by the shuddering10 terror with which he had appealed to her- the outcast woman- for support against his instinctively11 discovered enemy. She decided12,hogan sito ufficiale, moreover tha>

13  ANOTHER,hogan outlet online; VIEW OF HESTER
Related Articls:

Pleasant g

Princess _

All the way with you and I grow up

It is impossible to suppose that the customs of any race or tribe remained unaltered during the whole of the long in some instances the immense interval4 between their declaration by a patriarchal monarch5 and their publication in writing. It would be unsafe too to affirm that no part of the alteration6 was effected deliberately.
خارج شده است

hfg2vj1ert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 221
    • cde733
The day of Taekwondo
« پاسخ #5 : 06 مه 2016، 02:41:41 am »

The day of Taekwondo&lt,nike tn pas cher; br / &gt,tn pas cher; I learn tae kwon do has been a month, I had learned Taekwondo is because I during the summer morning always sleep late,hogan outlet online, dad said to sleep late on my physical harm. Just next to my school opened a new Taekwondo hall. Dad said: "to learn Taekwondo,nike tn pas cher, not only can keep fit, but also can improve their self-cultivation, learning etiquette,hogan sito ufficiale.&quot,sac goyard pas cher; I had to agree./>&nbsp,scarpe hogan outlet;   
  &nbsp,hogan outlet;
   Related Articles:

Do women have t

Grow up in

Hanging in

But his character is too straightforward, and he happens to be a gas of the girl child, she thought as a man, why he can't let her? Why not speak in a mild tone to appease her? At that moment, she felt that he was not to be forgiven.she went to the 98 step, she knew gradually filled with guilt feeling, she wanted to, in the love, although he was too outspoken, but what a stroppy.
خارج شده است

fgh0z1tersx

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 243
    • ijk085
Long Way Gone- Memoirs A of a Boy Soldier
« پاسخ #6 : 06 مه 2016، 09:51:51 pm »

;

A Long Way Gone: Memoirs of a Boy Soldier
Ishmael Beah one of many African children, who were forced into local conflicts as boy Soldier. a long way gone, is his riveting true life story. In this book about the 12 year old wandered a land rendered unrecognizable by violence and he attacking the rebels by thirteen picking sides with government army. Beah,goyard pas cher, simple small village boy,air max pas cher, and found that he was capable of evil acts. Most of African wars are fought by children hopped-up on drugs and wielding AK-47s. children are becoming that of choice.
  &nbsp,goyard soldes; |Character Information|
   &nbsp,hogan interactive outlet;
Author: Ishmael Beah&nbsp,tn pas cher; & nbsp; < br couples />List Price:$22,goyard prix.00Pages: 240Publisher: Farrar,hogan outlet online, Straus and GirouxISBN:  0374105235  & nbsp; < br />  & nbsp; < br />  < br />  & nbsp; & nbsp; & nbsp;,scarpe hogan outlet,
< p > this book tells the story from the Republic of Sierra Leone Bech, only 12 years old was involved in the civil war in Sierra Leone, experienced the war displaced in >

Related Articles:

Gangopadhyay Sunil, a writer in Bangladesh, dies

Athletes apparently the prone. 20 percent of students who played a university sport admitted to cheating on an exam compared to 9 percent of students who did not. The survey also revealed that men were not only more likely to cheat but were also more likely to admit to it.
خارج شده است

hf0i8cvbdf

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 129
    • jkl782
New to the teacher in charge
« پاسخ #7 : 27 مه 2016، 04:20:22 am »

Zheng's disease can get better, so we have to care and love.
 new to the class teacher
New to the teacher in charge
I really hope
 new to the class teacher
< p > a few days ago our teacher in charge teacher Zheng sick. Our class new a teacher, Miss Wang,nike tn soldes, Zheng teacher and than, I always feel wang teacher as Zheng teacher, teacher Wang class always like a person to teach us, we never let a be a teacher, and she to class naughty, not seriously lectures the students never criticize them, even Wu Haojie upset chairs sudden, a lot of movement, she also just quietly remind a sentence: "please listen to the teacher carefully in class,hogan outlet online, no petty action." Class so, recess is needless to say,nike tn pas cher, in the mess, while Zhu Tianyu and Chen Tianji fight the, the nosebleed shot, while von earth and the damaged Weng rain pencil box,air max pas cher. Banlike lively, we ran to her, she nodded and said: &quot,nike tn pas cher;know.&quot,hogan outlet; But she never no matter,guess pas cher, we are like children without a mother, very poor. I think the new teacher doesn't care about us, is an incompetent teacher,christian louboutin pas cher.
Related Articles:

A piece of

Snow _1111

Advocate teachers make full use of network resource access to teaching materials, making use of courseware, give full play to the effective role of multimedia, to improve the effectiveness of classroom teaching, enhance the interest of classroom teaching, the habit and culture., and make students learn knowledge is more solid, more rich.
خارج شده است

fnzcbq06t

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 209
    • def884

Three operators announced today will be announced specific plans to reduce costs and speed of the specific program operators
 China Mobile and China Telecom.
< p > according to the development of broadband Alliance announced in the first quarter of this year China's broadband speed report shows that a quarter of the fixed broadband user average download rate for 5.12Mbps (about 655KB/s), although compared to the same period last year increased by 2.19Mbps, still lags behind many countries. In not long ago, the Ministry announced the "broadband China 2015 special action opinions, to the end of the year, 8mbps over access speed of user to increased to 55%, up from 46% now, and in conditional area to a promotion 50m,hogan outlet online, 100m high bandwidth access services.
 according to operators insiders said yesterday, the Ministry has convened an internal meeting of the three operators,scarpe hogan outlet, requires operators to submit a proposal to reduce costs. After internal communication, the Ministry will be released today to adjust the program, the three operators will also disclose the specific implementation of the specific speed drop fee.
 Beijing Unicom speed will be free doubling
 Ministry of the three operators to convene the proposed program
 reporter learned from the Beijing Unicom,zapatillas air max baratas, China Unicom will announce today a new broadband speed program. Beijing Unicom related sources, the speed will involve fixed network,scarpe golden goose, mobile network, including the whole network of China Unicom, China Unicom speed is the main form of free". Has been completed in the optical fiber coverage of broadband users, the access bandwidth will be doubled under the premise of the same tariff. The traffic is not cleared for Unicom internal transformation and accounting system has been in development of system platform.
 (reporter Lin Qiling) for the premier Li Keqiang three times in a row to urge the speed drop fees, the three major operators will be announced today the specific cost reduction program. Beijing Unicom will be held this afternoon,hogan outlet, fixed network, mobile network full speed program. According to reports, China Unicom this speed is the main form of free doubling".
< p > with the arrival of the May 17 telecommunication day, in accordance with established practice, general prior to the three operators will move,air max pas cher, such as last year the three operators have reduced the standard tariff packages, 4G introductory package price reduced to 58 yuan. Insiders said that this year in government departments continue to urge, the three operators or there will be no small price move.
< p > "such as China Unicom broadband 20m, 50m, 100m a few files, speed after the old original 20m users will enjoy 50m speed,golden goose saldi, for the new network users is obvious tariff reduced." Beijing Unicom related sources said.
< p > Premier Li Keqiang yesterday chaired a State Council executive meeting, clearly stimulate broadband speed drop charges in five specific measures, including encouraging the telecom enterprises released as soon as possible to the speed drop fee plan, urban average rate of broadband access increased by 40% or more, launch flow is not zero,scarpe hogan outlet, the flow donated to other services. The prime minister in January two "speed, cost reduction urged", visible its importance.
Related Articls:

National cut 130 thousand loc

Li Keqiang in an hour of bump

However, came to the front of the 33 waiting area, you will feel it "different", bench in dribs and drabs sitting some of the passengers, they or twisted askew "share" in the seat, the head buried in the collar of his coat to sleep; or playing down the phone to kill before boarding the boring light, the waiting area is extremely cold and cheerless.
خارج شده است

bcfg5b1ert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 157
    • ghi135
Teacher's annual work
« پاسخ #9 : 11 ژوئن 2016، 09:47:04 am »

(2) to undertake the school arrangement of the natural course of teaching tasks at the same time to carry out the relevant extra-curricular activities.
 one, the expected goal:
 two, sub development goals:
1, professional and technical aspects:
< p > as the backbone teacher of University, this semester I want to conscientiously school new semester work plan and teaching plan, according to the district education school teaching conference spirit, to curriculum reform as the center, to scientific research as the guide, pay attention to regular classroom teaching, grow up in learning,hogan sito ufficiale, progress in the reflection. To cultivate students' inquiry learning, autonomous learning, cooperative learning as the core, to create a space for the development of students, to promote the students' personality,hogan outlet, to improve the students' scientific literacy. Strengthen the routine management of natural teaching and teaching research, open up new areas of teaching reform,hogan outlet, and further make the nature of teaching has become an important position in the implementation of quality education.
 (6) tries to reform the students' evaluation. This term attempts to reform the evaluation of students, to students self evaluation based, to develop evaluation form, to promote the active development of students.
 (1) of the two semester reading the educational theory books, and written.
 (2) study on the design and research of the long term operation of the natural course, and write a report in the middle of the course.
 (4) observation and experiment is the basic way of human understanding of nature,nmd running homme pas cher, but also the characteristics of natural teaching. I will create conditions for students to personally participate in the observation and experimental activities, the ability to obtain knowledge and exercise.
 (7) combined with the school "learning team" to create the work, establish a lifetime
< p > (1) the learning theory of educational science and modern science and culture knowledge, strenuous practice of basic skills, Yizhuanduoneng, continuous improvement of teaching methods, improve the quality of teaching.
< p > (4) the term about 12 weeks on a proglottid level open class, to carry out and the subject teachers activities hand in hand,pandora sito ufficiale, to be effective, actively carry out research and reflection, and common progress.
 teacher's annual work plan
 (6) in the experiment to strengthen the safety concept, students should be under the guidance of teachers according to the operating procedures and procedures, to ensure that the body and the equipment is not damaged.
 (5) in the classroom to change the traditional teaching methods, the brain to think of ways to use the student
 (5) in their own quality, so in theory to learn more, practice more exploration, summary of more discussion, more reflection. In the students,hogan outlet online, in order to cultivate the students' ability to record, to explore the ability to focus on counseling students to write a scientific paper.
< br / > the love of the game,sac goyard pas cher, the characteristics of active, the innovation which is suitable for the students activities, change the student's learning style,hogan sito ufficiale, students willing and able to learn.
Teacher's annual work
2, specific measures:
 (3) in the study of the subject, the last course of natural science development.
 (3) to cultivate students' interest in science and technology, the development of science and the ability to use science.
Related Articles:

Summary of the work of the Ed

A summary of the training of teachers' chalk handw

Along with the school transferred the management of the Ministry of education, and the establishment of composed of countries Power Grid Corporation, China Southern Power Grid Company and each Power Group Corporation of the Council, and the Ministry of education, has brought new opportunities and challenges to the development and construction of the school.
خارج شده است

این صفحه در 0.086 ثانیه 20 نمایش داده شد.