انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

جاي يك چيز را در زندگيت عوض كن تا زندگيت زيبا شود! بجاي ترس از خدا، عشق را جايگزين كن!ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: چربی های شکمتان را از بین ببرید  (دفعات بازدید: 2001 بار)

رضا - بیل

 • رضا - اینترنت
 • نمایندگان انجمن ها
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • ******
 • امتیاز: +374/-13
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 3,690
 • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
  • الکلی ها و معتادان گمنام
چربی های شکمتان را از بین ببرید
« : 26 فوریه 2011، 02:52:39 pm »

چربی های شکمتان را از بین ببرید                                                                                                    
به نظرتان آشنا می آید؟ شـما ورزش می   کــنید و تغذیه تان هم درسـت است، امــا سایـز دور کمرتان هیچ تفاوتـی   نمــی کند. و متاسفانه بعد از 40 سالگـی، بـایـد خیـلی بیشتـــر کـــار   کنید تا بتوانید میان تنه تان را صاف و متناسب کنید. اما با برنامه علمی سه   قسمتی ما می توانید در 3 الی 6 هفته شکمتان را صاف تر کرده و چربی های آن   را از بین ببرید. تحـقیـقات جدید نشان می دهد که برنامه ای که شامل تمرینات   بدنسازی شدید، تمرینات کاردیو/ ایروبیک شدید، و ایجاد تغییرات کوچـک در   انتخـاب هـای غـذایی (البـــته نه رژیـم غذایی) باشد،
چربی های شکم را   دو برابر برنامه هایی که شامل رژیم های غذایی کم کربوهیدرات و تمرینات   ایروبیک است، از بین می برد. برنامه ما شامل تمرینات موضعی pilate، پیاده   روی های خیلی قدرتی، و موادغذایی چربی سوز برای لاغر کردن قسمت میان تنه   برای کم کردن احتمال ابتلای شما به دیابت، بیماری های قلبی، و سایر مشکلات و   بیماری های خطرناک، می باشد.

در این 3 هفته باید چربی سوزی و عضله   سازی کنید. در 6 هفته، خواهید دید که سانتیمتر ها از دور کمرتان کم می شود   و شاید وزنتان هم در این مدت 5 تا 7 کیلو پایین آمد. و با ادامه این   برنامه برای 6 ماه خواهید دید که شکمی کاملاً تخت و سفت پیدا می کنید.

برنامه در یک نگاه

هفته اول

پیاده روی قدرتی: سه روز، 20 دقیقه

پیاده روی سه مرحله ای: یک روز، 18 دقیقه

حرکت های pilate : سه روز، حرکات اولیه و اصلی

هفته دوم

پیاده روی قدرتی: سه روز، 25 دقیقه

پیاده روی سه مرحله ای : یک روز، 24 دقیقه

حرکت های pilate : پنج روز، حرکات اولیه و اصلی

هفته سوم

پیاده روی قدرتی: سه روز، 30 دقیقه

پیاده روی سه مرحله ای: یک روز، 30 دقیقه

حرکت های pilate : سه روز، حرکات اصلی

هفته چهارم

پیاده روی قدرتی: سه روز، 30 دقیقه

پیاده روی سه مرحله ای: 2 روز، 18 دقیقه

حرکت های pilate :  پنج روز، حرکات اصلی

هفته پنجم

پیاده روی قدرتی: سه روز، 30 دقیقه +

پیاده روی سه مرحله ای: 2 روز، 24 دقیقه

حرکت های pilate : سه روز، حرکات شدیدتر

هفته ششم (به بعد)

پیاده روی قدرتی: سه روز، 30 دقیقه +

پیاده روی سه مرحله ای:2 روز، 30 دقیقه +

حرکت های pilate : پنج روز، حرکات شدیدتر

5   نکته ساده، 7 روز در هفته: تغییرات ساده ای در انتخاب های غذاییتان انجام   دهید تا بدون احساس گرسنگی چربی های شکمتان سریعتر از بین برود.


پیاده روی های قدرتی

توانایی   کالری سوزی بدنتان و جمع شدن سلول های چربیتان را ارتقاء دهید. با بیست   دقیقه شروع کنید اما اگر توانایی بیشتر از این را دارید، با هر مدت زمان که   راحتید شروع کنید. مهم این است که با تمرکز راه بروید، و برای کالری سوزی   بیشتر، دست ها و کلیه عضلات بدن را  منقبض کنید.

قدم هایتان را   بلند بردارید. ابتدا روی پاشنه رفته، بعد کف پا و بعد روی پنجه. تنفستان   باید منظم و کنترل شده باشد. سرعت راه رفتنتان هم باید تا حدی باشد که   دنبال کردن یک مکالمه برایتان دشوار باشد.

سرعت پیاده رویتان را با   توانایی و آمادگی جسمانی خود کنترل کنید. برای شدیدتر کردن تمرینتان می   توانید پله نوردی کنید یا اگر پیاده روی را روی تردمیل انجام میدهید، شیب   آن را افزایش دهید.

پیاده روی سه مرحله ای

این سه مرحله باعث می شود برای مدت زمان طولانی تری کالری بیشتری بسوزانید.

گرم کردن، 3 دقیقه: با سرعت ملایم شروع کنید به حدی که بتوانید به راحتی آواز بخوانید.   

مرحله 1،  2 دقیقه: به راحتی اما با تمرکز قدم بزنید. سرعتتان نباید آنقدر زیاد باشد که نتوانید به مکالمه تان ادامه هید.

مرحله 2، 2 دقیقه: با بالا رفتن از پله یا افزودن شیب تردمیل، ضربان قلبتان را بالا ببرید.

مرحله 3، 2 دقیقه: شیب را کمی بیشتر کرده یا سرعتتان را افزایش دهید.

سرد کردن، 3 دقیقه: آرام قدم بردارید به حدی که بتوانید حین راه رفتن به راحتی آواز بخوانید.

هفته 1 و 4: هر مرحله را دو بار تکرار کنید.

هفته 2 و 5: هر مرحله را 3 بار تکرار کنید.

هفته 3 و 6: هر مرحله را 4 بار تکرار کنید.


6 حرکت pilate قدرتی

این   6 حرکت تمرینی علیرغم سادگی بسیار قدرتی و شدید هستند. دقت و تمرکز نقش   بسیار مهمی دارد، پس آرام شروع کنید. ابتدا حرکات اصلی را امتحان کنید، اگر   برایتان شدید بود، با انواع ساده تر شروع کنید و حول و حوش هفته سوم کمی   شدت تمریناتتان را بالا ببرید.

در مقایسه به حرکات درازنشست، حرکات   pilate فشار بیشتری روی عضلات شکم وارد می کند.  برای سریعتر و شدتی کردن   تمرینات، توصیه می کنیم که حرکات را با کش ورزشی انجام دهید. تحقیقات نشان   داده است که افزودن مقاومت بیشتر به حرکات بدنسازی، فواید آن را سه برابر   می کند.

1.  قیچی

(روی شکم، عضلات چهارسر زانو، عضلات پشت پا، عضلات جلوبازو و سرشانه کار میکند)

حرکت   اصلی: در حالت نشسته، کش را دور مچ پای چپ ببندید، و سر دیگر را با دست   بگیرید. به پشت روی زمین بخوابید، پاها کاملاً باز و کشیده باشد. سر، گردن و   شانه ها را به سمت بالا خم کنید و شکمتان را خیلی خوب تو بکشید. با قرار   دادن بازوها روی زمین،آرنج ها را خم کنید و مچ ها را به سمت سینه بکشانید.   پای چپ را صاف بالا ببرید. حرکت را سریع و کاملاً تمرکزی انجام دهید. نفس   را داخل ریه کرده و پای چپ را دوباره به سمت زمین برگردانید تا جایی که فقط   چند سانتیمتر با زمین فاصله داشته باشد. حرکت را 8 بار تکرار کنید. کش را   باز کرده و دور پای راست ببندید و همین حرکت را تکرار کنید.


7_3
[size=0]ساده تر کردن تمرین: سر و شانه ها روی زمین قرار دهید.[/size]
8_2
دشوارتر کردن تمرین: برای بالاتر بردن مقاومت، کش را پایین تر ببندید.

2. چرخش پهلو نشسته با عضلات پشت بازو

(روی پهلوها، زیربغل، عضلات چهارسر زانو، عضلات پشت بازو و سرشانه کار می کند)

حرکت   اصلی: صاف بنشینید، پاها کاملاً باز باشد و پنجه ها را کاملاً به جلو   بکشید. زانوی چپ را خم کنید، پا روی زمین باشد، و وسط کش را زیر پا قرار   دهید و سرهای کش را در دست چپ نگه دارید. بالاتنه را طوری بپرخانید تا   زانوی چپ مقابلتان قرار گیرد. دست راست را دور زانوی چپ ببندید و پهنای   شانه را به هم فشار دهید.


9_1
نفس را بیرون دهید و پای چپ را با زاویه 45 درجه با زمین باز کنید،   درحالیکه دست چپ را هم صاف کرده و تا ارتفاع شانه باز کنید (دست چپ در   مقابل صورت باشد). پشتتان را صاف نگه داشته، نفس را داخل بکشید و پا و   دستتان را پایین ببرید. این حرکت را در 8 تکرار انجام دهید و بعد پا را عوض   کنید.


10_1
 
 ساده تر کردن تمرین: هر دو پا را روی زمین قرار دهید.

دشوارتر کردن تمرین: به جای نگه داشتن زانو، در کل حرکت دست آزاد را به سمت پنجه پا با ارتفاع شانه بکشانید.


11_1
3. حرکت X دوبل

(روی عضلات شکم، زیربغل، سرشانه، عضلات چهار سر زانو، ران ها، و عضلات جلوبازو کار می کند)

حرکت   اصلی: با زانوهای خم بنشینید، و وسط کش را زیر هر دو پا قرار دهید. کش را   ضربدری کنید و هر سر را در یک دست بگیرید. آرام آرام عقب بروید تا جایی که   پشتتان روی زمین قرار گیرد. زانوها را همچنان خم نگه دارید و رانها را   نزدیک سینه بیاورید. بازوها را روی زمین قرار داده، آرنج ها را خم کرده، و   سر و سرشانه ها را بالا بیاورید. این نقطه شروع است.


12_1
 
نفس را داخل بکشید و پاها را به طرفین باز کنید و دست ها را نیز   به بالا سر برده و حرف X را بسازید. به دقت روی حرکت تمرکز داشته باشید. یک   ثانیه به آن حالت بمانید و بعد دوباره به نقطه شروع برگردید. حرکت را در 8   تکرار انجام دهید.


13_2

     ساده تر کردن حرکت: برای 5 تکرار اول، پاها را روی زمین قرار دهید

دشوارتر کردن حرکت: حالت X را برای 5 ثانیه حفظ کنید و بعد به نقطه شروع برگردید.

4. شنای قورباغه

(روی عضلات زیربغل، شکم، سرشانه، دست ها و ران ها کار می کند)

حرکت   اصلی: زانو بزنید، طوری که پنجه های پا زیرتان خم شود، وسط کش را زیر وسط   پا قرار دهید، و هر سر کش را در یک دست نگه دارید. به آرامی روی دست ها جلو   بروید و با صورتتان که به سمت زمین است بخوابید. پاها خم باشد و دست ها    دقیقاً در زیر شانه ها روی زمین قرار گیرد. عضلات شکم و زیربغل را برای   بلند کردن سر و شانه ها منقبض کنید. نفس را بیرون دهید و دست ها را تا سطح   شانه ها به جلو باز کنید و در همان حال پاها را بالا ببرید. دست ها را به   طرفین گرد بپرخانید و بعد به داخل پاها و پایین بیاورید. نفس را داخل بکشید   و برای برگرداندن دست ها به روی زمین زیر شانه ها، مچ را گرد کنید و پاها   را نیز پایین بیاورید. 8 مرتبه حرکت را تکرار کنید.


14_1
ساده تر کردن حرکت: سینه را نزدیک تر به زمین نگه دارید.

دشوارتر   کردن حرکت: همانطور که دست ها را به سمت طرفین می چرخانید، پاهایی که بالا   برده اید را از هم باز کنید و قبل از پایین آوردن تا 3 ثانیه صبر کنید و   بعد چرخش را کامل کنید.

5.  ستاره دریایی

(روی عضلات پهلو، پشت، بیرون ران، و سرشانه کار می کند)

حرکت   اصلی: با زانوهای خم بنشینید، پاها صاف روی زمین قرار گیرد و کش را دور مچ   پای راست ببندید و سر دیگر را در دست راست قرار دهید. به سمت چپ بچرخید   پاها صاف و زانوها کمی خم باشد. دست راست را روی ران استراحت دهید.


15_2
دست چپ را به جلو بکشید و برای تکیه انگشت ها را باز کنید. ران را تا   جایی بالا بیاورید که از زانو تا سر در یک راستا قرار گیرد. با بالا آوردن   پای راست نفس را بیرون دهید. زانوها را صاف کرده و دست راست را بالای سر   بالا ببرید. با رها کردن آن نفس را داخل کنید. چهار مرتبه تکرار کنید و بعد   پهلو را عوض کنید.


16_2


ساده تر کردن حرکت: ران ها روی زمین نگه دارید.

دشوارتر کردن حرکت: پای زیری را صاف کنید تا از پا تا سر در یک راستا قرار گیرد.


17_3
6.  صد

(روی عضلات شکم، عضلات پشت بازو، و سرشانه کار می کند)

حرکت   اصلی: با زانوهای خم بنشینید، وسط کش را زیر ساق پا کمی پایین تر از زانو   قرار دهید. کش را روی پا ضربدری کنید و هر سر را در یک دست کنار پاها نگه   دارید. با برخورد نوک انگشتان دست با پشت ران، نفس را بیرون دهید و آرام   آرام عقب بروید تا پشتتان کاملاً روی زمین قرار گیرد. زانوها را تا بالای   ران بلند کرده، به صورتی که پایین پا به موازات زمین باشد. سر، گردن و شانه   ها را بالا بیاورید و شکم را خوب تو بکشید. با گرفتن سر کش در دست ها، دست   ها را صاف به موازات زمین قرار دهید. نفس را داخل بکشید، دست ها را به   سرعت پنج مرتبه بالا و پایین کنید. نفس را بیرون دهید و باز 5 مرتبه دست ها   را بالا پایین کنید. حرکت را برای 10 تنفس انجام دهید (100 پامپ یا بالا   پایین کردن دست).


18_1
[size=0]ساده تر کردن حرکت: طی تمرین سر و شانه ها را روی زمین قرار دهید. [/size]
19_2 [size=0]دشوارتر کردن حرکت: برای افزایش مقاومت، کش ها را نزدیک تر به پا در دست گیرید[/size]
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

gvhl84zxi

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 241
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • cde427
Alice
« پاسخ #1 : 07 آوریل 2016، 12:47:39 am »

Alice HTML template
,hogan outlet online
 butterfly for me I am butterfly?
 dancer dancing pose favored
 dream butterfly stop powder yuan,golden goose outlet,
 
< p > that day, blue skies, rippling blue waves, the sea breeze blowing gently intoxicating, on the green grassland, she Pianran dance. See the pity, approached her, want to see better,scarpe hogan outlet, who knows she has been flying fly,hogan outlet, don't let me near. I softly and speak to her: & quot; I'm not in the mood for to hurt you, why you again and again to avoid me? & quot; but she still went to and fro, leaving me in a daze.
 hot spring between the wings.
 yesterday evening, will suddenly fall asleep,air max pas cher, a dream of butterflies dancing dream.
 so clear,chaussure jordan pas cher, so familiar with her pattern? She was the butterfly that I chased after that day on the shore of the shore.
< p > her light exhibition wings stopped on the Fenyuan. I saw her so beautiful,golden goose outlet, heart joy, who knows she would like to know my mind, to fly to me, I move also can't move, she flew unexpectedly to me, I close my eyes,converse blanche, she perceived flapping wings of the air, she was in front of me. I immediately opened his eyes, eyes dark, I lie on the bed...... Just a dream?!
 so so, let me miss Chuang Chou dreaming a butterfly. I do not know my dream into a butterfly, or a butterfly dream to me?
 is not she heard my words, so quietly fall asleep, flying in front of me?
Related Articls:
 
 
   Miss home,
 
   
 
   Double sofa, single love
 
 
if there were 2012, I would have to go home to see my parents. My parents to support me so much, never asked for anything, I always think, and so I made a fortune, and then how to honor them. Now a person outside, every day there is a hand to deal with the matter, but not to think about how the old at home.
خارج شده است

bvr5b3hbfg

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 281
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • pqr904
Her boyfriend's female students crazy pursuit of h
« پاسخ #2 : 09 مه 2016، 04:13:07 am »

boyfriend's mad pursuit of him how I do
< p > day in Library inadvertently saw the the woman's happiness is the water cube ", inside a lot of words attracted me, also gave me a lot of mind shock. Today I want to talk about my troubles with my sister.
< p > has been very good, but seems to be from the beginning of last summer, he will not take the initiative to call me, every time I go back to school becomes special indifference, at the beginning. I always give him call and send text messages, send mail,hogan outlet, I thought I care enough, when I say no matter what, he said I haven't grown up and say that I am naive, said the society is the reality, he said love is a thing,tn pas cher, it is false. So we became indifferent,hogan sito ufficiale, ten days send a text message or a phone call, and even on the phone, did not feel the words, very strange. But the holiday home he was very good to me, just like before.
< p > this year the Spring Festival home, I in the call, and he saw a he saved as "I" remarks on the message, the message content is very ambiguous, I asked him, he didn't tell me the truth, saying in and I did not contact during the days with the girls in their class, has been in pursuit of his. He acknowledged that he had feelings for the girl,ugg soldes, I was very sad,hogan sito ufficiale, because I have got used to him, I never thought there will be someone inserted between him and me. I also know the relationship with his family, and he told me that because of my reasons, he refused the girl, so he apologize to me, I will forgive him. But I could feel my relationship with him is not so close,sac goyard pas cher, always feel that every layer of things. After returning to school this semester, I do not know what the reason is, I inexplicably afraid to give him a call, so there is no active to he sent a text message, although a lot of the time I think about him, but I never take the initiative to contact him, but every time he is to call me back. In fact, I have already got used to the now in this state, is from the heart in love with him, I've decided to >
< p > in my twenty years of life almost without any major setbacks, grew up under the care of mom and Dad, although not as the second generation of the rich,hogan outlet online, officer the second generation of luxury,hogan sito ufficiale, but my father and mother also gave me a responsive life. I have an acquaintance with my boyfriend for ten years, grew up together from childhood, never thought to separate from him. But all things too well. Often there will be some of the episodes in the life to me with some ups and downs, that year, the college entrance examination, I because of illness did not participate in the college entrance examination, drop out a year later was admitted to the University. And my boyfriend was admitted to a pretty good school that year. During his university, I have been working hard, want to go with him to a school, but later still did not take an examination in a piece of. He's going to graduate this year, and I'm two now. Just on the freshman when our feelings are still very stable, every time back to school is a piece of back, he sent me to school, but also to my school to see me, every day will give me a call, send text messages.
 letters:
Female student boyfriend he mad pursuit of how I do
Female student
Related Articles:
 
 
   Let the hair hang down
 
   God This,
 
   Keep a dia
 
 
   The general situation is only ATM card to back cash, the general credit card is not good, but some special credit cards, such as Discover, also has the function to provide back cash. His advantage is that is not restricted by the issuing bank ATM, I in Atlanta Montana's ATM card to Boston can cash back, and totally do not charge fees, please use.
خارج شده است

vbb5c4rqp

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 193
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • bcd204

morning news (chief reporter Wang Jie) in the A shares rose all the way up in the hot market,yeezy 350 pas cher, the film and television stocks have been a collective silence last year. Yesterday,hogan outlet, the film concept stocks of the two leading,sac goyard pas cher, Huayi Brothers (300027) and light media (300251) prices both fell, in more than 2000 only red stocks in particularly conspicuous.
 A shares but did not buy it. Yesterday, the light media stock price fell all the way, the biggest intraday decline was up to 5.55%. At the close, the light media to close at 50.93 yuan, down 2.45%. On Friday, a number of brokerage research reports published unanimously said that the light media in the Daddy where the investment share is only about 10%. This means that,stylo mont blanc pas cher, where Daddy where the profit is far from imagination in the light of the media.
"Dad" and the show is not won the Huayi light | light media | Huayi Brothers
 at the same time, once graced the Lunar New Year stalls Huayi Brothers in the year did not start well. Only a Hua Yiqi entered the New Year film "file former Raiders", the box office just 50 million yuan. Affected by this, Huayi Brothers stock movements dull, always maintained at around 30 yuan price.
 and light media with fellow sufferers as well as Huayi brothers. By Feng Xiaogang, director of the horse show, criticized by the media as by Huayi Brothers show profit. Although the Huayi Brothers responded by saying, "the domestic first-line artists most from Huayi, the most popular star and Huayi cooperation, said Huayi monopolized the horse spring festival is very amateurish argument." But the media and from the point of view of the earnings report, said Huayi has been caught in a loss due to the rapid construction of the theater, the television drama plate into a loss in the project, such as the five major difficulties.
 however,nmd runner femme pas cher, the industry is still optimistic about the 2014 film plate. Century Securities believes that in 2014 the domestic film will continue to grow at the box office. And this year, some of the industry outside the listing Corporation have also cross-border television industry. Recently, Panda Fireworks (600599) announcement said,scarpe hogan outlet, intends to purchase Dongyang flowers age 60% stake; Beijing Tourism (000802) said, plans to invest 1.5 billion yuan acquisition of 100% equity interest in Beijing rising scene, into a high-profile film and television industry; Wo Shing new material (002290) intends to British 2.2 million shares of Golden Horse Film, involved in the film business.
 at noon yesterday,goyard pas cher, the light media also released a box office good announcement. As of February 9th 24,hogan outlet online, the media to participate in investment and investment and distribution of the film Daddy where 10 days, the box office has reached $, more than the company's recent annual audited revenue of 50%.
Related Articls:
 
 
   CITIC Secu
 
   Kaiser shares chairman Zheng
 
   ST ST B A in the East China S
 
 
   Portuguese shares also said in the announcement, the national security group after the restructuring of ownership structure is more dispersed, from the ownership and control relationship, no single shareholder are not through its holdings of shareholders' voting rights decided board of directors of the company, more than half of the members elected.
خارج شده است

vbb5c4rqp

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 193
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • bcd204

Dhi Villa Area B building roof platform quotairgardenquot construction lasted 6 years. Urban management department said, because the owners of illegally built not to open the door and refused to go to the city management team surveyed, lead to investigate.
 Zhang Biqing said in an interview that will take the initiative to dismantle illegal construction.
 
Beijing Zhang Biqing building will be completed before the end of the demolition of illegally built | Zhang biqing1
 demolition of illegally built
  hearing (reporter Rao PEI) is known for Beijing the most cattle illegally built "people Dhi Villa District,hogan outlet, building B, the roof platform, the" sky gardens ",scarpe hogan outlet, before the end of September completed the demolition.
 
 in mid August, since the demolition of illegal construction.
 
 - link
 
 
< p > Haidian urban management relevant personage introduction, "most cattle illegally built since the demolition process, Zizhuyuan urban management unit of the players can not enter into the Zhang Biqing home in the supervision of the construction site. But to monitor the progress of the demolition, the inspectors daily climb the illegally built next to a tall building, on the demolition of illegally built situation was photographed leaving certificate,yeezy 350 pas cher, daily compared to progress, telephone urged owners of illegally built Zhang will accelerate the pace of demolition.
 
August 14th -
 
 is the most cattle illegally built demolition events
 inspectors also inspect downstairs protection net,hogan outlet online, to prevent the demolition of illegally built in the process of falling objects hurt passers-by. Haidian urban management said here before the end of 9 basically completed the demolition of illegally built.
 
The owners of illegally built
 
 camera to take pictures of the inspectors from the demolition schedule
 
 is the most cattle illegally built have been demolished 2/3
 
August 12th -
 
 according to the Haidian District Urban Management Bureau,hogan outlet, Dhi Villa roof rockery is about 15 meters high, is divided into three layers. The third layer rockery peak has been completed demolition, housing hidden in the second layer of rockery,hogan outlet, has removed more than two thirds, steel frame structures have been demolished, a layer of the southwest corner rockery has been removed.
 
)
August 13th -
 
 
 
 
 media reports renjishanzhuang No. 4 floor roof covering thousands of square meters of illegally built. In the afternoon of Haidian city in the owners of illegally built door posted a notice within 15 days to remove their ordering, otherwise it will start demolitions.
< p > August 12 this year,new balance outlet, Haidian urban management to the owners of illegally built Zhang Biqing issued limit the demolition notice, requirements within 15 days dismantle illegal construction of 800 square metres, overdue demolition will be mandatory. Haidian District Housing Authority subsequent to the housing to be frozen, which means that in the demolition of illegally built, the housing can not transfer or mortgage.
 
< p > Zhang Biqing the media introduced demolition scheme, said the vine and sun room will be demolished within 10 days, and proposed to retain the rockery part. Haidian urban management said that can not be retained.
 
 
 
< p > reporter yesterday from the Haidian District Urban Management Bureau was informed that,air max soldes, as of yesterday, people Dhi Villa "most cattle illegally built" had been removed finished third.
 Related Articls:
 
 
   
 
   
 
   
 
 
   All regions, departments and units should draw profound lessons, conscientiously carry out all sectors, particularly in the fire, coal, civil explosive, non coal mines, transportation, dangerous chemicals and other safety inspection, the hazard remediation is not in place to suspend rectification until the closure bans.
خارج شده است
 

این صفحه در 0.073 ثانیه 20 نمایش داده شد.