انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

عشق با درد همراه است – چون رشد را موجب می‌شود. عشق با درد همراه است چون عشق چنین می‌طلبد. عشق با درد همراه است چون عشق دگرگون می‌کند. عشق با درد همراه است، چون در عشق از نو زاده می‌شوی.ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

صفحه: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : 18 ژوئیه 2018، 06:59:44 pm 
نویسنده sedighe - آخرين ارسال توسط Pback2018
ا تشکر از اطلاعات مفیدتان لطفا از سایت ما در زمینه ی  شرکت ترخیص کالا دیدن کنید

 2 
 : 18 ژوئیه 2018، 06:57:30 pm 
نویسنده sedighe - آخرين ارسال توسط Pback2018
با تشکر از اطلاعات مفیدتان لطفا از سایت ما در زمینه ی کلینیک زیبایی دیدن کنید

 3 
 : 18 ژوئیه 2018، 06:56:36 pm 
نویسنده sedighe - آخرين ارسال توسط Pback2018
با سلام
ممنون از اطلاعات مفیدتان لطفا از سایت ما در زمینه ی آموزش گل آرایی دیدن کنید.

 4 
 : 18 ژوئیه 2018، 06:54:21 pm 
نویسنده sedighe - آخرين ارسال توسط Pback2018
با تشکر از اطلاعات مفیدتان لطفا از سایت ما در زمینه ی قیمت کرکره برقی دیدن کنید

 5 
 : 18 ژوئیه 2018، 06:50:11 pm 
نویسنده فرید - آخرين ارسال توسط Pback2018
با سلام ممنون از اطلاعات مفیدتان لطفا از سایت ما در زمینه ی شرکت ترخیص کالا دیدن بفرمایید

 6 
 : 09 ژوئیه 2018، 12:43:54 pm 
نویسنده رضا - اینترنت - آخرين ارسال توسط mtmt
برای شما هم پیش آمده که نیازمند استفاده از خدماتی هستید یا قصد خرید چیزی را برای منزل خود دارید اما به دلیل نداشتن وقت یا حوصله ترجیح می دهید بجای مراجعه حضوری به مغازه یا فروشگاه، از تلفن هوشمند یا لپ تاپتان برای یافتن خدمات یا وسیله مورد نظرتان اقدام نمایید. در این گونه موارد خواندن یک متن درمورد معرفی سایت های کاربردی می تواند کمک زیادی برای صرفه جویی در وقت و هزینه به شما کند. در این مقاله قصد معرفی سایت های مفیدی را در همین مورد داریم:
 نیاز به کار بنایی یا تمام کارهای تعمیرات منزل که امروزه با نام بنایی شناخته می شوند یکی از نیازهای متداول منازل است که دسترسی داشتن به یک بنای مجرب که بتواند نیازهای منازل و ساختمان های ما را در اسرع وقت حل کند از مواردی است که می تواند در وقت و هزینه ما صرف جویی کند. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه بنایی: www.bannayi.ir
 یکی از کارهایی که امروزه برای زیبایی دندان استفاده می شود ارتودنسی است که چون یک عمل زیبایی محسوب می شود نیاز است که در انتخاب متخصصین این کار نهایت دقت را داشته باشیم. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه ارتودنسی: www.ortodensigroup.ir
 با شروع فصل باران و برف اولین چیزی که تقاضای آن بالا می رود استفاده از ایزوگام مناسب برای منازلمان است که در اسرع وقت و با مناسب ترین هزینه این کار را انجام دهد. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه ایزوگام: www.izoogam.ir
 بسیاری علاقه دارند عروس خود را بنا به سلیقه بجای تالارهای وسط شلوغی شهر در باغ تالارهای دلباز حومه شهر برگذار کنند که برای این کار می توانند به سایت زیر مراجعه کنند. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه باغ تالار: www.baghtalargroup.ir
 هر ساختمان نیاز به برق دارد که برقکاری ساختمان برای کامل شدن روند ساخت هر ساختمان واجب است. رعایت ایمنی های برق و انجام یک کار بی نقص و حرفه ای نیاز به افراد متخصص دارد. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه برقکاری ساختمان: www.newbarghkari.ir
 پرده اتاق خواب امروزه یکی از فاکتورهای تزئین منزل محسوب می شود که انتخاب آن به سلیقه و نیاز شخص بستگی دارد و برای هر اتاق متفاوت است. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه پرده اتاق خواب: www.pardeotagh.ir
 معمولا در ساختمان های مختلف نمای ساختمان بعد از مدتی و بر اثر تابش نور خورشید بر آن یا بارش برف و باران مستهلک شده و خراب می شود و به زمین می ریزد. برای جلوگیری از این کار از پیچ و رولپلاک برای نمای ساختمان استفاده می کنند. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه پیچ و رولپلاک ساختمان: www.pichrolpelak.ir
 معمولا نام تالار پذیرایی با نام ازدواج پیوند خورده است و تقریبا لازمه هر مراسم ازدواجی است. بسته به سلیقه و محل مورد نیاز هر زوج جوان و فاکتورهای اساسی دیگر تالار انتخاب می شود. البته از تالارها برای برگزاری مراسم مهم دیگر هم استفاده زیادی می شود. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه تالار پذیرایی: www.talarpaziraei.ir
 بسیاری یرای ترک اعتیاد بدنبال یک مرکز ترک اعتیاد مجرب هستند تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه به نتیجه مطلوب خود برسند. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه ترک اعتیاد: www.tarketiadcenter.ir
 یکی از کشورهایی که امروزه توریست های بسیاری از آن بازدید میکنند کشور ترکیه است. این کشور بدلیل اروپایی بودن و زیبا بودن و مخصوصا بخاطر همسایه بودن با ایران، هرساله ایرانیان زادی از این کشور بازدید می کنند. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه ترکیه: www.torkieinfo.ir
 یکی از دغدغه های هر زوج جوانی برپا کردن مناسب و درخور مراسم عروسیشان است تا سناریویی که برای عروسی چیده اند را به بهترین نحو انجام دهند. در این گونه مواقع بهره بردن از تشریفات عروسی راهکار مناسبی برای پیش بردن هرچه بهتر کارها است. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه تشریفات عروسی: www.aroosinew.ir
 یکی از پرکاردبردترین لوازم در برنامه های تفریحی چادر مسافرتی است که ما را در برابر آفتاب یا برف و باران محافظت می کند. این چادرهای مسافرتی در طرح ها و اندازه های مختلف و متناسب با هر سلیقه ای موجود است. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه چادر مسافرتی: www.chadormosaferati.ir
 یکی از خدماتی که خانم ها بیشتر مخاطب آن هستند خدمات ناخن است که خدمات متنوعی را متناسب با هر سلیقه ای و با مناسب ترین هزینه ارائه می نماید. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه خدمات ناخن: www.khadamatnakhon.ir
 یکی از تجهیزات پرکاربرد برای استفاده در هر ساختمان یا پارکینگ یا درکل هرجایی که لازم است عبور و مرور در آن بصورت کنترل شده انجام شود، راهبند است. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه راهبند: www.rahbandstore.ir
 موسیقی هنری است که وجود ندارد انسانی که از شنیدن آن لذت نبرد. برای لذت بردن از یک موسیقی تنها کیفیت موسیقی کافی نیست، کیفیت پخش کننده موسیقی و بخصوص استفاده از ساب ووفر هم نیمی از لذت گوش کردن به موسیقی را فراهم می آورد. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه ساب ووفر: www.subwoofershop.ir
 معمولا به دلیل تعمیر منزل یا عوض کردن دکور و شکل منزل و یا تنوع، سرامیک منزل را عوض می کنیم. این کار معمولا از کارهایی است که لازم است هم در اسرع وقت و هم با دقت بالا انجام بشود، به همین دلیل نیاز به افرادی مجرب برای پیاده سازی دارد. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه سرامیک: www.seramikstore.ir
 بسیاری از مواقع با حشرات موذی یا آفات روبرو هستیم که لازم است آن ها را از بین ببریم. سمپاشی یکی از کارهای تخصصی است که لازم است طوری انجام شود که مقدار سم و نوع آن علاوه بر اینکه حشرات موذی یا آفات را از بین ببرد، ضرری برای انسان یا محیط یا محصول نداشته باشد. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه سمپاشی: www.sampashigroup.ir
 برای محافظت از ملک لازم نیست حتما از تجهیزات الکتریکی گران قیمت استفاده شود. می توان این کار را بسیار ساده ولی مطمئن و با کمترین هزینه نسبت انجام داد، بدین منظور از محافظ شاخ گوزنی می توان استفاده کرد. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه شاخ گوزنی: www.shakhgavaznishop.ir
 قایق بادی یکی از وسایلی است که برای تفریح و یا کارهای آزمایشی از آن استفاده کرد. این وسیله با اندازه و کیفیت های مختلف در بازار وجود دارد. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه قایق بادی: www.ghayeghbadi.ir
 کابینت امروزه نه تنها یکی از امکانات کاربردی آشپزخانه ها، بلکه یکی از تزئینات منزل محسوب می شود که بنا به سلیقه و نیاز هر شخص می توان از مدل های متنوع آن بهره برد. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه کابینت: www.kabinetgroup.ir
 در هنگام خرید خودرو و برای جلوگیری از کلاهبرداری افراد سودجئ لازم است که بررسی فنی برروی خودرو انجام شود تا خودرو گران تر از قیمت واقعی آن خریداری نشود. یک کارشناس خودرو و رنگ خوب در این زمینه می تواند کمک زیادی به ما بکند. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه کارشناس خودرو و رنگ: www.karshenasekhodro.ir
 یکی از عمل های زیبایی رایجی که امروزه در کنار عمل بینی و پوست و دندان انجام می شود کاشت مو است. این کار نیز از جمل کارهایی است که نیاز به یک متخصص دارد تا بهترین نتیجه حاصل شود. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه کاشت مو: www.kashtmoocenter.ir
 کاغذ دیواری یکی دیگر از مواردی است که در کنار کاربرد مفید آن در منازل، به عنوان یکی از اجزای تزئئینی منزل بکار می رود. کاغذ دیواری ها امروزه در طرح ها و رنگ های متنوع و زیبایی در بازار موجود است. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه کاغذ دیواری: www.kaghazdivarishop.ir
 شب عروسی از خاطره انگیزترین و بیاد ماندنی ترین شب های زندگی هرشخصی است. در این شب هرکس دوست دارد بهترین مراسم را فراهم کند. یکی از فاکتورهایی که در این شب می تواند به زیباتر شدن این شب کمک کند کرایه ماشین عروس لوکس و شیک است. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه کرایه ماشین عروس: www.kerayemashinaroos.ir
 یکی از خدماتی که در ساختمان ها و تالارها و خانه های بزرگ لازم است انجام شود عمل کفسابی است که جلوه زیبایی به خانه می بخشد و باعث چشمگیر و دلباز شدن خانه می شود. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه کفسابی: www.kafsabigroup.ir
 با رسیدن فصل گرما استفاده از وسایل خنک کننده رواج پیدا می کند که در این میان کولرهای گازی طرفداران خاص خود را دارند. کولرهای گازی در اندازه و ظرفیت ها و مدل های متنوع در بازار موجود می باشد. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه کولر گازی: www.koolergazishop.ir
 کی دیگر از وسایلی که علاوه بر کاربرد آن نقش مهمی در تزئین خانه یا تالار دارد لوستر است. انتخاب یک لوستر مناسب علاوه بر زیباتر کردن خانه یا تالار باعث چشمگیرتر شدن محیط می شود. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه لوستر: www.loostershop.ir
 برای پختن یا گرم کردن بسیاری از غذاها و کیک ها لازم است از مایکروویو استفاده شود که این کار را با بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ممکن برای ما انجام می دهد. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه مایکروویو: www.microwaveshop.ir
 مبل یکی از اجزای لازم هر منزل و تالار و ساختمانی است که بنا به سلیقه و کاربرد هر محل و با توجه به تنوعی که در ساخت آن وجود دارد و مدل های مختلف آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه مبل: www.moblworld.ir
 قطعا یکی از خدماتی که در هر ساختمان مسکونی یا تجاری بسیار موردنیاز است نظافت ساختمان است. بدین منظور شرکت هایی برای رفع این نیاز وجود دارند. بدین منظور سایت زیر را با شما به اشتراک می گذاریم.
سایت فعال در زمینه نظافت ساختمان: www.nezafatsakhteman.ir

 7 
 : 04 ژوئیه 2018، 04:01:09 am 
نویسنده رضا - بیل - آخرين ارسال توسط VkufmHW3
Pryor jogged off the field with a trainer after the play and remained on the sideline wearing a cap and no jersey for most of the rest of practice,Cheap Jerseys Free Shipping.
 
"He came in there and had a good collision,Jerseys NFL Cheap, so it's not like you can say he got dinged or whatever," Ryan said. "But 'dinged' now means you be cautious and do what's in the best interest of the young man. That's where we're at."
CORTLAND, N.Y. (AP) — Calvin Pryor's first NFL practice in full pads was short-lived.
The injury came on the first day the Jets wore pads and held a full-contact practice since training camp began Thursday,Cheap Soccer Jerseys.
"As of right now, we don't know if it was a concussion or not," Ryan said. "It was a head injury, and when those things happen,Jerseys China Wholesale, you're always going to side on being cautious. So that's what we're doing."
Meanwhile, running back Chris Johnson and linebacker Garrett McIntyre were limited on "pitch counts" as both are coming off offseason knee surgeries. Guard Willie Colon and linebacker Antwan Barnes — both sidelined with knee injuries — remained on the active/physically unable to perform list. Ryan said Colon is "real close" to returning.
Pryor, the No. 18 selection out of Louisville, is a likely starter for the Jets opposite either Dawan Landry or Antonio Allen. Nicknamed the "Louisville Slugger" in college for his hard-hitting style of play, Pryor has often been referred to by Ryan as "an enforcer" type of player.
Coach Rex Ryan said Pryor was hurt when he collided with a teammate while serving as a punt protector.
The New York Jets' safety,Wholesale NBA Jerseys China, the team's first-round draft pick in May,China Jerseys, was being evaluated for a concussion after injuring his head early during special teams drills Saturday.

 8 
 : 04 ژوئیه 2018، 03:59:11 am 
نویسنده sedighe - آخرين ارسال توسط VkufmHW3
BALTIMORE (AP) — Maryland authorities plan to prosecute a man for allegedly urinating on the grave of former Baltimore Ravens owner Art Modell,Cheap Adidas NHL Jerseys.
Modell and his wife,Wholesale Jerseys, Patricia,NFL Jerseys From China, are buried in Baltimore.
The man,Cheap NFL Jerseys Wholesale, who has been identified only as a Cleveland Browns fan,Cheap Jerseys 2018, will be charged with disorderly conduct in a cemetery. He could face up to two years in jail and a $500 fine. He posted a video of the incident to YouTube this month.
Art Modell died in 2012 at the age of 87. He spent 43 years as an NFL owner,Cheap Nike NFL Jerseys China, overseeing the Browns from 1961 until he moved the team to Baltimore in 1996 to become the Ravens.
Baltimore County State's Attorney Scott Shellenberger said the man will not be identified until charges are filed and served.

 9 
 : 04 ژوئیه 2018، 02:28:35 am 
نویسنده افق - آخرين ارسال توسط VkufmHW3
And the Bengals (5-3-1) are a prime-time mess. Again. They lost a Sunday night game in New England 43-17 earlier this season. They were primed to prove themselves to a national audience. All they did was show they can't handle the attention,Cheap Jerseys.
"It does confound me," coach Marvin Lewis said. "For whatever reason,Wholesale China Jerseys, the two times (in prime time) this year we didn't play well. Because we were at home, there was an energy and excitement instead of being steely-eyed and focusing on what we have to do."
"A huge boost for our guys," coach Mike Pettine said. "Just look at the streaks we ended. Not many people gave us a chance."
 
Maybe these aren't the Browns (6-3) that everyone has come to expect.
PRIME-TIME BUSTS: The Bengals have a history of falling apart on the big stage and in the postseason. They haven't won a playoff game since the 1990 season, tied for the sixth-longest streak of futility in NFL history. They've reached the playoffs each of the last three seasons and lost in the first round. They're also horrid in prime time, going 18-41 in those big-stage games, including that drubbing in New England earlier this season. Until they show up when it matters, they're not going to be taken seriously as a championship contender.
"We're not the old Cleveland Browns," safety Donte Whitner said. "We understand everybody wants to put that label on us, but we work too hard and have too much character and talent on this football team to believe what outside people think of us.
DALTON 2.0: Yes, that was Dalton's passer rating for Thursday night — 2.0. He completed 10 of 33 for 86 yards with three interceptions and two sacks. He was off-target all night, his throws sailing on a cold, breezy night. Asked who should get the blame for another horrid offensive showing, Dalton answered immediately.
"I should," he said. "And I deserve it. It all starts with me. It all goes through the quarterback."
Yes,Cheap Jerseys 2018, the Browns. The team that's been the division's doormat for years. The one that changes coaches and quarterbacks and can't seem to get anywhere.
CINCINNATI (AP) — More than halfway through the season,Cheap NFL Jerseys, the AFC North's standings start with Cleveland.
"This one has me speechless,NFL Jerseys Wholesale," receiver A.J. Green said.
"Right now, we're No. 1 in our division."
ON THE RUN: The Browns pulled it off by getting their running game together. They'd run for a total of only 158 yards in the last three games combined, averaging 1.9 yards per carry. Against Cincinnati's struggling defense, they piled up 170 yards, with Terrance West picking up 94 yards on 26 carries to lead the way.
"It doesn't matter," quarterback Brian Hoyer said. "There's seven more games to go. I know speaking for myself, the meaningful games come at the end of November and in December. That's something this organization hasn't had in a long time."
With a dominating performance, Cleveland suggested that might be changing. The Browns moved into a first-place tie with Pittsburgh by beating the Cincinnati Bengals 24-3 on Thursday night, extending their best start in 20 years.
HADEN VS GREEN IS NO CONTEST: Cornerback Joe Haden got the better of Green again,Cheap Jerseys, holding him to three harmless catches for 23 yards. His longest reception went for only 11 yards. While much of it was the result of Andy Dalton being off-target all night, Haden never let the Bengals' top receiver get open. In their last three games, Green has been held to a total of 12 catches for 81 yards.
Things learned from a most lopsided matchup of Ohio's teams:
ONE FOR THE AGES: There's no understating what this one meant to Cleveland. The Browns had dropped their last 17 road games against AFC North teams. Their last such win came on Sept. 28, 2008, a 20-12 victory in Cincinnati. This one was Cleveland's most lopsided victory in Cincinnati since a 34-0 win in 1987 with strike replacement players.
While the Bengals try to find the words to describe yet another meltdown, the Browns came away in the unaccustomed role of having to avoid getting giddy over being in first place.

 10 
 : 28 ژوئن 2018، 01:31:10 am 
نویسنده رضا - بیل - آخرين ارسال توسط VkufmHW3
He said he's healthy for the first time in three years,Angel Di Maria Jersey, and is thankful for that.
NASHVILLE, Tenn. (AP) — Wide receiver and 2010 Pro Bowl return man Marc Mariani says he's been cut by the Tennessee Titans.
Titans coach Ken Whisenhunt said Friday he would announce the names of all released players on Saturday,Alexis Sanchez Jersey, the deadline for teams to cut their rosters to 53.
Mariani completed the 2014 preseason with six catches for 53 yards,Brock Holt Jersey. He also returned six kicks for 152 yards and one punt for three yards,Baker Mayfield Jersey.
Mariani texted The Tennessean (http://tnne,Authentic Arizona Cardinals Jersey.ws/1zT76p1 ) Friday morning saying he hopes to land with another team soon.
The native of Havre, Montana,Pat Tillman Cardinals Throwback Jersey, and former Montana Grizzly was a seventh-round draft pick by the Titans in 2010 and made the Pro Bowl as a rookie. He missed the 2012 season after suffering a compound fracture of his lower leg during the preseason and missed the 2013 season with a shoulder injury.

صفحه: [1] 2 3 ... 10

این صفحه در 0.074 ثانیه 16 نمایش داده شد.