انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

اگر مضطربي دعا كن و اگر دعا ميكني چرا مضطربي

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه هفتاد و یکم  (دفعات بازدید: 1350 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

می کردم وضعم هنوز به وخامت حال اکثر شما نیست و چون معمولا در طول زندگی موفق به حل اکثر گرفتاریهای خود شده ام ، بنابراین خواهم توانست بر آنچه که شما در آن شکست خورده اید غلبه کنم . با در نظر گرفتن این مطالب ، پیش خود فکر کردم که من واقعا حق دارم آنقدر بخود مطمئن باشم ، تنها کاری که باید انجام دهم اینست که اراده خود را بکار برم و حواسم را هم جمع کنم.
            با یک چنین طرز تفکری ، زندگی خود را از سر گرفتم و برای مدتی همه چیز خوب بود و من برای رد مشروب هیچ مشکلی نداشتم . به مرور این فکر در من پدید آمد که شاید قضیه را زیاد جدی گرفته ام . روزی برای تحویل چند مدرک حسابداری به یک دایره دولتی به واشنگتن رفتم ، بار اولی نبود که پس از ترک مشروب به شهر دیگر سفر می کردم ، از لحاظ جسمی حالم بسیار خوب بود و هیچگونه نگرانی و یا گرفتاری مهمی نداشتم ، از نتیجه کارم در واشنگتن رای بودم و می دانستم که شرکایم را هم خوشحال خواهد کرد . روز بسیار قشنگی بود و حتی یک لکه ابر در آسمان دیده نمی شد . به هتل رفتم و لباس راحتی برای شام بر تن کردم . در راهرو رستوران هتل این فکر به مغزم آمد که یکی دوگیلاس نه بیشتر . در طول شام دو گیلاس مشروب سفارش دادم . پس از شام قدری قدم زدم . وقت برگشتن به هتل فکر کردم قبل از خواب بد نیست که یک گیلاس دیگر هم بزنم . به بار هتل رفتم و گیلاسی سفارش دادم . یادم می آید که آنشب چند گیلاس دیگر هم خوردم و فردایش هم خیلی بیشتر و بعد بطور بسیار مبهمی بیاد می آورم که به مقصد نیویورک در هواپیما بودم . در فرودگاه بجای همسرم یک راننده تاکسی خوش مشرب را پیدا کردم که چند روزی مرا اینطرف آنطرف برد . درست بخاطر ندارم چه کارهایی کردم ، چه حرفهایی زدم و چه اتفاقهایی افتاد ، بعد خود را در بیمارستان پیدا کردم و درد و شکنجه طاقت فرسای روحی و جسمی شروع شد .
            در بیمارستان به مجرد آنکه قدرت فکر کردن ا بدست آوردم ، بدقت مسائل عصر آنروز واشنگتن را بررسی کردم . آنروز نه تنها من غافلگیر شده بودم بلکه هیچگونه مقاومتی هم در
.
.(71)
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

lyd0f8blr

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 251
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • vwx019
I'm sick _5
« پاسخ #1 : 22 آوریل 2016، 08:13:07 pm »

Dr,bottes ugg france.
I'm sick.

hope for a long time in the summer has finally come, but I am not happy how to get up, because I was sick,air max pas cher, weak, especially want to sleep, very uncomfortable. I told my mother, the result of a temperature, mom Mimi ah! Nearly 39 degrees, we immediately went to the hospital to rescue".
        Anyang Henan southeast Ying Xiang primary school three, two class two: Wang Yushan <
 said,scarpe hogan outlet, "get a blood test."." Woo woo - - I don't want to ah! Too much pain, can not test can not be an antidote against the disease! , but,nike tn pas cher, I had to promise. It was me. I was too scared to cry, shouting: "Mom, I do not want to test ah! , ah, ah!" As if to tell all the people,air max 95 france, I have to draw blood, and I am so painful ah! The results of the doctors have to take me no way, had to shout loudly: "I cry, it will give you more pain in the bar." No way,hogan roma outlet, I had to close the mouth, eyes closed,scarpe hogan outlet, a pair of face death unflinchingly,mont blanc pas cher, resigned look, finally draw blood to play, to open a bunch of medicine, a few days I eat enough.
;
 sick too uncomfortable, I do not want to be sick again.
Related Articls:

Happiness is like this

Super Hena

Super comp

Verdi always stressed when facing the media, for the club's penalty to be determined after the sentencing. And two years ago, football association punishment Guangzhou, Chengdu sheffey association, Qingdao hailifeng is unusually rapid, Weidi even at that time also said that the club's match fixing is corporate behavior, can not judge the first penalty.
خارج شده است

yzhq82ury

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 230
    • lmn842
Ronaldinho and Pakistan a giants join in oral cont
« پاسخ #2 : 01 مه 2016، 11:49:57 am »

newspaper reporter Liu Wenchao
Ronaldinho
< p > is Ronaldinho wages by brother and agent Roberto de Assis continue to release "in a bad mood," the voice,mont blanc pas cher, even during the says it will not rule out the departure of May. Aware of crisis of flamenco immediately seek to negotiate traffic company,scarpe hogan outlet, to keep its top players. Bajia giants first time will continue to cooperate with each other to achieve a verbal agreement.
 went out of the stadium in Brazil, Brazil sports marketing company Traffic plays a vital role. According to the agreement reached before traffic company and flamenco,scarpe hogan outlet, Ronaldinho in the flamenco Club potency three and a half years of the contract period,hogan outlet online, wages of individual players from both sides shared. However,chaussure louboutin pas cher, Ronaldinho help flamenco aspirations to the Rio State League champions, and in fourth place in the Premier League status get next season South America liberator Cup qualification,air jordan homme, flamenco is whether traffic company extension hesitant, which makes the latter quite unhappy. " In return, traffic company since August this year began to wage arrears for Ronaldinho,golden goose outlet, has accumulated a total of 300 million reais ($1.6 million).
Ronaldinho and Pakistan a giants join in oral contract is destined to be a dream
 Ronaldinho's super,hogan outlet, now seems destined to be a dream. Brazil local time on December 28, Flamengo in its official website announced the a brief statement: former World Footballer Ronaldinho season will continue to playing for the team.
Related Articls:

wife for the show moved to tears

domestic football emergency hardware is missing

A new reporter to grab headlines, deal with the fish man snobbish girlfriend. Exposure experience worshiped, do the experiment, being reviled, is captured, the male fish woke up feel world of human selfish to have no room for a big head, the rest of his life to pass? Producer Li Cangdong, director of the five power by using cross species alien black absurd story, accusing people lustrous and dazzling.
خارج شده است

alwxbz0ws

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 286
    • def870
Chinese funded overseas shareholders face problems
« پاسخ #3 : 28 مه 2016، 12:54:54 pm »

< br / > the Government Shareholding status of Royal Bank of Scotland should be how to deal with it in bank investment adds a layer of different kind of color,nike tn pas cher, the lock up period of the investment will be in this month end. The group may be willing to invest in cash. Investors, especially the British government may want to private ownership of Royal Bank of Scotland as soon as possible,hogan outlet, they should be very happy to see the bank's balance sheet to bring cash to boost.
 of course, this is just a little ironic. Is western banks to sell financial products to the investment of these securities in Asian banks to bring trouble, and turned to influence the those originally holding diversified investment and shares in Asian banks in the West Bank. Of course, the Royal Bank of Scotland in the face of such a funny expression is not laughing.
Chinese funded overseas shareholders face problems
Although the
< p > in addition,pandora outlet online, Britain and other western countries now hoped China can be more money into these countries get into trouble for the enterprise, if China's own financial institutions in the situation become unfavorable situation is with the background of western government bank disregard,ray ban wayfarer outlet, then Beijing can be can be disgusted with this practice.
, however, the Royal Bank of Scotland has repeatedly said it is committed to enter the financial sector in China, it is expected that the investment will bring long-term dividends. Royal Bank of Scotland by the first stake in the Bank of China and the Chinese government has established a good relationship,ugg soldes, it may not be willing to venture on this issue.
, such as the Royal Bank of Scotland Group acquired three years ago,yeezy boost 350 pas cher, 8% of the shares of Bank of china. Although after this investment has added more than doubled, worth about $65 billion, but the Royal Bank of Scotland Group in the credit crisis suffered heavy losses, according to a government bailout,tn homme pas cher, the British government now holds 58% of the group's equity.
 lock up period will end, but investment in Chinese banks overseas banks are faced with a problem,nike tn pas cher, not to say that you will go.
Related Articls:

Sale of shares of restricted

Last week, A shares trading a

American C

To 2008 March Hengda went to Hong Kong IPO crashed as a landmark event, the door to the capital market seems to housing prices suddenly closed and blocked in the outside the enterprise because excessive land reserve of negative tired and become a tiger by the tail. After more than a year no one talked about IPO, housing prices listed hope collapse.
خارج شده است

p0yHDuaQd

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 62
    • def421
Pandora Rings Sale Clearance UK Generally speaking
« پاسخ #4 : 19 سپتامبر 2017، 08:38:04 pm »

Color plays an extraordinary role in shaping space characters. but the texture of B goods is not good enough or more impurities.
   to prepare Replica Love Bracelets Cartier for Pandora Necklaces Australia the use Cheapest Pandora Rings Sale of Cheap Pandora Charms Christmas customer service and service rights. Different occasions for jewelry jewelry texture. maintenance Cheap Pandora Earrings UK Stores of Supernatural Seasons 1-9 DVD Box Set the correct wearing of jewelry should be based on people. will try to block the jewelry showcase, reports that the document contains irregularities or bad information. sapphire and other high hardness gemstone (k, Generally speaking, When the economic take-off, let them take the initiative to want to know more information, 1: quality problems.

http://nrgnorthwoods.com/classifieds/item/create_form/19

http://www.socesoft.com/forum.php?mod=viewthread&tid=499545&pid=737092&page=2&extra=page=1#pid737092

http://ltalexandre.free.fr/index.php?file=Guestbook

http://www.uzi.red/viewtopic.php?pid=239704#p239704

http://skywebt.com/forum.php?mod=viewthread&tid=206596&pid=233576&page=1&extra=page=1#pid233576

http://baby.care.tw-drupal.com/forum.php?mod=viewthread&tid=34678&pid=79197&page=1&extra=page=1#pid79197

http://ltalexandre.free.fr/index.php?file=Guestbook

http://www.facaibbs.com/forum.php?mod=viewthread&tid=506564&pid=597943&page=1&extra=page=1#pid597943

http://www.htdsmedical.com/the-traditional-chinese-medicine-approach-to-heart-palpitations/#comment-53513

http://bbs.epipe.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=12&pid=89974&page=203&extra=page=1#pid89974

http://www.mgypa.com/plus/feedback.php?aid=3650

http://www.kysybook.com/plus/feedback.php?aid=1736

http://skywebt.com/forum.php?mod=viewthread&tid=168638&pid=192823&page=1&extra=page=1#pid192823

http://video.hplovism.com/members/qSamRodriguezg

http://sweetheart.ecec-shop.com/forum/viewthread.php?tid=40011&pid=43224&page=1&extra=page%3D1#pid43224
خارج شده است

این صفحه در 0.067 ثانیه 21 نمایش داده شد.