انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

بهترین آرزوها را برایت به دست فرشتگان میسپارم ،
نگاهت به آسمان باشد ....

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه پنجاه و سوم  (دفعات بازدید: 1469 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

او ندارد ، او ممکن است یکی از بهترین آدمهای ایندنیا باشد ، اما پس از یکبار مشروبخواری ، تبدیل به موجودی غیر قایل تحمل ، خطرناک و ضد اجتماعی می شود . او نبوغ زیادی در مورد انجام کارهایی که نم یبایست انجام شود دارد و این مساله مخصوصا در زمانیکه تصمیم گیری حساس و یا ملاقات مهمی در پیش است به چشم می خورد در زمانیکه تصمیم گیری حساس و یا ملاقات مهمی در پیش است به چشم می خورد . او اغلب در تمام موارد ، معقول و متعادل است ، اما اگر پای مشروب در میان باشد تبدیل به آدمی خود خواه و ناصادق می شود . او غالبا از استعداد سرشار و قدرتی ویژه بر خوردار است . به فنون و رموز مختلف آگاهی دارد و آینده کاری درخشانی در انتظارش می باشد . او از تمام این استعدادهای خدادادی برای تامین آینده خود و خانواده اش به نحو احسن استفاده می کند و سپس ، با یک سری مشروب خوری نامعقول ، تمام رشته ها را پنبه می کند . او وقتی به رختخواب می رود آنقدر مست است که نیاز دارد یک شبانه روز بخوابد ، اما صبح روز بعد ، بندنبال بطری مشروب می گردد که شب قبل آنرا مخفی کرده بود . او کسی است که اگر استطاعتش اجازه دهد ، به مقدار زیادی مشروب می خرد و آنرا در تمام سطح خانه جاسازی می کند تا کسی نتواند تمام بطری های مشروبش را پیدا کند و احیانا دور بریزد . وقتی اوضا, از این هم بدتر شد ، از قرصهای مسکن به همراه مشروب استفاده می کند تا بتواند به کار و زندگی خود نیز برسد . اما روزی خواهد رسید که دیگر کجدار و مریض کارگر نیست و او تا آنجا که جا دارد می خورد . شاید به پزشکی رجوع کند تا برایش مرفین یا مخدر دیگری تجویز نماید که به کمک آن واکنش های کمبود الکل ، قابل تحمل شود و سپس مرحله بعدی ، آفتابی شدن در بیمارستان ها و تیمارستانها است .
            شرح فوق به هیچ وجه نمایانگر تصویر کاملی از یک الکلی واقعی نیست و همچنان که شخصیت و رفتار و کردار همه مردم با یکدیگر متفاوت است . تصویر بالا نیز فقط بطور تقریبی الکلی را توصیف می کند .
            چرا رفتار او چنین است ؟ اگر صدها بار تجربه به او نشان داده شود که مفهوم ک گیلاس مشروب ، بار دیگر به ژرف رفتن و زجر و شکنجه برای خود و عزیزان است ، چرا او آن گیلاس مشروب را می نوشد ؟ چرا نمیتواند از خوردنش خود داری کند ؟ چه
.
.(53)
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

cghx0y2drte

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 146
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • uvw421
Sell newspaper _5
« پاسخ #1 : 04 ژوئن 2016، 08:42:05 pm »

I was looking for a target, he flattered to think: Oh,occhiali ray ban outlet, selling newspapers is not simple? Find someone to say,nike tn pas cher, don't put the newspaper room fee! At this time, a sit on the benches are playing ipone's big sister greet my eyes. The first customer found! I am faster than the speed of air Liu Xiang ran to the front of the big sister: "Hello sister, would you like to buy a newspaper? Here is the "Jinling Evening News", "Nanjing morning news" &middot; &middot; &middot; &middot; &middot; &middot; "if not finished, the big sister looked up very angry, shouted:" you do not trouble trouble ah? My "fruit ninja" are you have failed!" Her words like a stick, gave me a head-on blow. I just want to go away, become dejected and despondent, behind suddenly heard a muffled male voice: "the kids, you're selling newspapers? Can you give me a copy?" I happily turned his head and saw a about forty years old uncle was watching me. "Of course! Here is the Nanjing morning news, "" Jinling Evening News "," Yangzi Evening News ". Each one yuan,nike tn soldes, which one do you want?" It is "Yangzi Evening News"! Said uncle took out a coin from his pocket. I took the coins into a small bag, then took out a newspaper "Yangzi Evening News". Pass, uncle: "thank you!" Uncle smiled and nodded at me. While I ran away, while shout in front of Li Ziyan shouted: "Hello, I sell the first! You?" She quickly turned, looked at me sadly and said: "I haven't sold it a!" I just want to comfort her,hogan outlet online, but happened to see her hands only a "Jinling Evening News"! My eyes breathing furiously looked up, but Li Ziyan had swiftly ran away.Because the power of
 anger and sold the first newspaper by inspiration, I have sold several newspapers. But already tired backache. But I secretly remind myself: victory in close proximity, can not give up on this ah! So, I play spirit, make persistent efforts,sac goyard pas cher, the rest of the last few to sell "Jinling Evening News" to sell out. I shouted back to the collection, from afar to catch a glimpse of the Wang Zijian hand and eight or nine copies of the newspaper, I immediately rushed over and help him take a to sell. Is looking for the goal, Li Ziyan skipped to my side ran. She looked at me in the hands of the newspaper, extremely proud of said: how? No I strong, faster than you sell!" With a laugh and a few sound. I was very calm response to her: "I am here to help Wang Zijian buy it." Li Ziyan's all gone > &middot;
Selling newspaper
 sold newspapers during the summer vacation,chaussure louboutin pas cher, a few of our players to go Xinjiekou Eagles holiday selling newspaper.So just out of the subway,occhiali ray ban outlet, Zhu Yaxuan took a stack of the Nanjing Morning Post "," Yangzi Evening News "and" Jinling Evening News ", such as an arrow fly out of the subway,hogan outlet, began to search target. We also followed by a few people, also began to enter the "search target state".

newspaper
Related Articles:

Expect 2014

That cours

Autumn story _1

We can take some human 's basic needs as an example we do not want to wear the same clothes all the time and we want better and better. We wish to live in a more spacious flat. Of course not all human beings are the same. For instance, some people try to climb up socially or politically all the time, while others never stop trying to make more money. The children long for new toys while the old hope to live longer.
خارج شده است

bgfh7m7xter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 287
    • nop154
Beauty salon anniversary event invitation
« پاسخ #2 : 09 ژوئن 2016، 03:10:13 am »

success is prepared for the people who dare to practice,hogan outlet, as long as the participation will have 50% opportunities, but not to participate in that really is a bit of a chance are not. Now or never.
 hello,golden goose outlet!
 beauty salon anniversary event invitation
 dear xxxx:
 the national top 20 this season is to be able to go to our beautiful Sanya together with the little P teacher oh! Remember last November and my husband went to Sanya honeymoon, a local tour guide told us that if you want to play in Sanya and want to enjoy all kinds of fruits in Sanya,hogan outlet online, that 4-5 months is the best. At that time, is the tourist season,hogan outlet, and pleasant climate but also from local fruit market! So want to go to Sanya with me to enjoy the sun,adidas nmd pas cher, enjoy the food sisters, give yourself a chance. To sign up for it!
 to celebrate the 50 anniversary of the establishment of XX, especially at the XX variety season beauty in this month is coming to an end! In the last quarter of "fresh beauty",hogan outlet online, I hope you and I to join the team,golden goose outlet, to participate in this month's election,wholesale mac cosmetics, and to the top ten national efforts.
Beauty salon anniversary event invitation
Related Articles:

Election m

Speech of

This year's work of the city's Aging Committee

Therefore, on a daily basis, teachers should specific, image to the child the day recipes and explain the superficial knowledge of nutrition, through the "see, touch, taste experience, understand the nutritional value of food, children like to eat a variety of food culture, and know things like to eat also should not eat too much, overweight also can affect health.
خارج شده است

hdf2p6dtr

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 42
    • stu931
Clothing store plans to join the shop
« پاسخ #3 : 13 ژوئن 2016، 04:46:02 am »

Clothing store plans to join the shop
< p > can profit: from the beginning of the XX year in October the first shop,hogan outlet, has been developed to the fourth shop on the profit will be,pandora outlet online, but to obtain higher profits, it is necessary to reach a certain scale, we are moving in this direction.
70% switch demand:
 client composition: 20 years old to 30 year old white-collar female
 in his decision to resign when I also want a long time, has been thinking about what the industry is suitable for women to do, what should I do. Later confirmed the agent Ssha Gyaphak Ke brand. I am lucky to choose the industry, because I think this industry is more suitable for women, but also I like very much, I like painting,nmd runner femme pas cher, is also very sensitive to clothing to join. I feel that if you want to operate independently of the best choice for their own familiar with the industry, as far as possible not to choose not familiar with the industry. And be sure to love your choice of industry, so as to devote to the business.
 clothing store plans to join the shop
 30% personal favorite:
 early days: 50% market survey 20% guts and courage 20% staff training 10>
 business reasons: 70% the switch needs 30% personal favorite
< p > I was a university student is in English senior secretary, after graduation has been in a foreign company to do secretarial work,adidas yeezy uk, from downstage secretary took it all the way to the chairman of the board secretary, for a period of time after feel without any breakthrough, I realized that in the Trade Secretary I have done to the end,hogan outlet. I want to change, but don't know which way to turn, as if all of a sudden can not find their life coordinates. At this time I learned that a friend of his own operating a clothing store, the business is also good, I think it is not their own can do so. I began to search for information in newspapers and magazines, because it published many wanted to join the information. I started to send a fax and a telephone call.
 at first I was embarrassed, because after all, no experience, so I put all the problems I have written on paper, and then read the question on paper. At that time I contacted many companies, I think that the company must think I'm very immature, lack of experience,occhiali ray ban wayfarer. Finally, Yi Yang International Co., Ltd,hogan outlet. decided to absorb me to join the agency Ssha Gyaphak Ke clothing brand. I set up the company with the fastest speed, in the abundance of the square opened my first clothing store.
&lt,zapatillas new balance outlet; p > clothing stores, is a pioneering the eternal topic. How to choose to join the brand, how rational to join clothing store marketing planning and promotion, every business needs and about entrepreneurial friends before clothing stores should seriously consider and plan! < at< p > the allocation of funds: 2 million yuan to join margin + 5 million yuan loan + 9 million yuan rental store (store a monthly rent of 15000 yuan, the need for two month a month. In addition, we should prepare a 3 months rent, because can't guarantee immediate will be able to make a profit) + 1 million yuan, staff salaries,
Related Articles:

Supply and

Company at

County Civil Affairs Bureau of the nursing home reform and expansion work as a "top leaders" to catch, bureau Party committee held a number of meetings seriously study, set up to director XXX, head of the leading group, X homes for the elderly change work for the expansion to the decomposition of the members of the party, responsibility to the people, the contract tasks.
خارج شده است

این صفحه در 0.067 ثانیه 21 نمایش داده شد.