انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

هيچكــس ، هيچكـــسي نـــيست ، چـــرا كه در شمــا ، بودن هيـــچكسي ،بهتر از شما نيست.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه پنجاه و دوم  (دفعات بازدید: 1316 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

اما قبل از پرداختن به اصل موضوع بد نیست بطور خلاصه نکاتی را بدانگونه که ما می بینیم ، برایتان مطرح کنیم .
            چند بار شنیده اید که کسی بگوید : " کنترل مشروبخواری من دست خودمه ، اگه نخوام نمی خورم . چرا اون نمی تونه ؟ " ، " چرا تو مثل بقیه مشروب نمی خوری ؟ اگه نمیتونی نخور " ، " یارو جنبه مشروبخوری نداره " ، آقا عرق نخور بجاش آبجو بخور " ، " آقا اون اراده نداره اگر می خواست می تونست دست برداره " ، " چه زن خوبی داره ، بخاطر اونم که شده باید دست بر می داشت " ، " دکتر بهش گفته اگر دوباره بخوره میمیره ، نگاش کن بازم مشغوله " .
            اینها حرفهایی است که در مورد مشروبخوران گفته می شود و در پس آن دنیایی از بی توجهی و نا آگاهی قرار دارد . ما متوجه هستیم که اینگونه اضهار نظر ها از آنهایی است که واکنششان در مقابل الکل با ما تفاوت دارد . افرادی که برای تفنن مشروب مبخورن ، اگر لازم باشد می توانند به کلی آنرا فراموش کنندو خوردن و نخوردن برایشان یکسان است .
            نوع دیگر ، مشروبخوار قهاری است که ممکن است عادت شدیدش به مشروب ، بمرور در روح و جسمش اثر گذاشته باشد و ادامه آن ، احتمالا مرگ زودرسش را فراهم کند اما اگر دلائل کافی ، مانند بیماری شدید ، عاشق شدن ، سفر کردن و یا هشدار یک پزشک را در دسترس داشته باشد ، خواهد توانست مشروبخواری خود را تعدیل ، و یا بطور کلی متوقف کند ، اگر چه ممکن است انجام آین کار برایش مشکل باشد و یا مراقبت های پزشکی نیاز پیدا کند .
            حال در مورد الکلی واقعی : او ممکن است یعنوان یک مشروبخور تفننی شروع کند و فرقی نمی کند که به مشروبخوار قهاری تبدیل شود یا نه اما آنچه مسلم است ، بهر حال او در مرحله ای جنبه مشروبخواری را از دست خواهد داد و هر بار که شروع به مشروبخواری کند مجددا کنترل از دستش خارج می شود .
            این همان شخصی است که شما را حیران کرده است و بویژه ضعفش در کنترل مشروب بیشتر باعث تعجب شما می شود . او در حال مشروبخواری کارهای بی معنی ، غیر قابل تصور و غم انگیزی انجام می دهد و یک دکتر جکیل و مستر هاید واقعی است . او به ندرت در حال تعادل می توان دید و همیشه تقریبا مست لایعقل است . شخصیت او در حالت مستی شباهت چندانی به حال طبیعی
.
.(52)
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

hdf7k0r8hd

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 237
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • cde661
Zheng Guofan family reading
« پاسخ #1 : 19 آوریل 2016، 06:35:09 pm »

to do the best of the book,air max pas cher, it is better not to read.
 in a letter to his son Zheng Guofan said: "everyone who works,air max homme pas cher, there must be a face,chaussure jordan pas cher, an expression, different from others. After reading ancient prose, but that first appearance,golden goose saldi, after the concept of God, for a long time since the way respectively. People learn a real someone, probably more than hearsay,hogan outlet, such as lack of faith is to know superficially. A gentleman is more expensive than you know, do not have to with Guchi Tsukeno." Zheng Guofan educated his son Ceng Jize to dare to adhere to their own views. This section of the road out of the key to the study: the courage to stick to their own views. Confucius said, "learning without thinking is useless if reading without thinking, there is no reading. When reading, or in the guidance of children when reading, but also to learn and teach children to learn to think independently, have their own views.
 how to think about when reading is not going to take a detour? On the one hand, to strengthen their own knowledge accumulation, let yourself before asking have enough data and information to support their own ideas; on the other hand, we should bring the problem to the study found do not understand the place do not pretend to understand, to be bold to ask everyone to discuss, through the exchange to find out the truth.
The Zheng Guofan family
  twoIf Zeng Guofan "in late Qing Dynasty, second emperor" "first ministers", can be called the "eternal" perfect "model of Officialdom". Once in the "100 forum" heard of Zeng Guofan's part of the story, with of Zeng Guofan's curious I picked up the "Zeng Guofan's family," a book.
 "Zheng Guofan family", were involved in a study, Yangxin, home, communication reception etc.. Carefully read each of his "letters",hogan outlet online, all >
The Zheng Guofan family.
 Zheng Guofan family reading So at the end of the Qing Dynasty, the naval ships of the great powers have been in our country coastal hovering, the movement of the Taiping Heavenly Kingdom also one billow high one billow towards the government of the Qing Dynasty, opium and corrupt political let once glorious empire to the precarious situation. It is all up with heavy, The nation is in peril. has gradually climbed to the top of the world, the heart. Is this haze permeates, the sky suddenly appeared a touch of light, bright and immediately across, bring that glimmers of hope, also let a person feel surprised. This is a light Zheng Guofan.If Zeng Guofan is the modern history of China an important historical figures, known as the "first in the late Qing Dynasty" Mingchen, and later praised through the ages "perfect",hogan outlet, "officialdom model". He purged government ethics, advocating western science, open "Tongzhi",hogan outlet, make the toppling of the Qing Dynasty and linger on the 60 years, the exploits of unmanned can emulate, and his works and thoughts also influence the far-reaching, bring benefit to future generations. Self, family, country and the world. Zeng Guofan is modern China's famous figures, is one of many modern people to worship the idols from the Qing Dynasty officials to the. The young Mao Zedong had said: "the fool in the neighbor, only Ceng Wenzheng." Visible Zheng Guofan influence.
Related Articles:

The fireworks fall, fall

Missing is like a wild grass.

disappeared after a bullet

Deep night, no stars, no moon. The ups and downs, lingering, cyclotron. The curve of the flight has not changed. The large French window is bright as the eye of the night, close to, indoor, Cymbidium incense. Grand chrysanthemum in the air, such as the curtain of the fire and rain, glow without a trace.
خارج شده است

yzhq82ury

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 230
    • lmn842
Sun Xiang's foot injury into three meters into the
« پاسخ #2 : 30 آوریل 2016، 09:36:24 am »

Sun Xiang situation seems not optimistic? Manager Yu Shaohui said: "Sun Xiang's right leg muscle injury,hogan outlet, still in recovery stage. More that or physical condition, some time ago Sun Xiang sick,hogan outlet, three days almost didn't eat anything,golden goose saldi, weight dropped from 3, 4 kg,hogan sito ufficiale, the current physical condition does not optimistic, can not participate in the Asian Cup qualifiers have observed it, look at the last few days of the recovery."
 returnees Sun Xiang
Sun Xiang's foot injury into three meters into the biggest worry of Tianshui suddenly lost three pounds
The only
< p > Yin lineup in accordance with the design, main left back position must be sun, but now the situation did call Yin Tiesheng some La Tortura; sunxiang originally is also very worried,tn femme pas cher, with sun as saying: "come back is to give the team out of the force, not to health now this way, to adjust for to early return to the state of the game."
< p > Shanghai local time on December 26, the Chinese soccer team regrouped after the end of the short two days rest; overseas player Sun Xiang also participated in the national football training, the regret is sunxiang did not participate in the training, whether to participate in the Asian Cup qualifier is still unknown.
< p > in the national football training field on the Sun Xiang,tn requin pas cher, looking a little tired, after the end of the team's body stretch, sunxiang did not participate in the back a ball training,louboutin pas cher, only in a circle around the stadium jogging; training before the end of an hour before, Sun Xiang and left the training ground,chaussure tn pas cher, early return to the hotel to rest.
Related Articls:

Li Weifeng

Two the ma

Dalian fan

A new reporter to grab headlines, deal with the fish man snobbish girlfriend. Exposure experience worshiped, do the experiment, being reviled, is captured, the male fish woke up feel world of human selfish to have no room for a big head, the rest of his life to pass? Producer Li Cangdong, director of the five power by using cross species alien black absurd story, accusing people lustrous and dazzling.
خارج شده است

hdfg0z2ter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 276
    • def238
Late morning
« پاسخ #3 : 13 مه 2016، 12:37:32 am »

Late morning
,nike air max pas cher
 sleep, but also a great pleasure in life. Fall asleep,hogan roma online, forget everything. Only feel comfortable and full of light of heart from care, the warm blanket./>   
            tick. Tick....... Time minute by minute. I try to refrain from be sleepy straws, their desire to sleep, but not my eyelids is not open open. "Mao xing! Get up quickly! Half past six!" I suddenly leaped from the bed and grabbed the bedside alarm clock,hogan outlet online, when open: "six fifteen, why cheat me? My dream hasn't finished yet!" Cough, in order to be in the early reading class bell rang before the arrival of the class,hogan outlet, or get up well./>   
&nbsp,hogan outlet online; &nbsp,hogan outlet online;

a schoolbag, I started to run school. In the chilly wind,tn requin pas cher, I drove on the road leading to the school. The belly of the egg and Rice porridge rolled over and over. The bag, spoon hitting metal boxes, a metal resonance rhythm./>   
            there are only two minutes,air max femme pas cher, fast!/>   
 Related Articles:

Not all people, can be intimate

Single Acacia

Then he confidently put food down! When the afternoon, our beloved headmaster " " us! We put the training results to the president, the president is naturally Gebulongzui! Then, the principal is a person all know the words for a long time, when we have fast dying, the president finally scattered! Thank God! The car finally to meet us each of us, no lingering on the bus, up to now, it is heartless.
خارج شده است

d836zfgree

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 238
    • bcd732
choose
« پاسخ #4 : 24 مه 2016، 11:49:14 pm »

choose
,yeezy 350 pas cher euphemistic comments< br / > small army is a third year students,hogan sito ufficiale, usually love to leave,hogan sito ufficiale, and leave for each of the reasons are different,hogan olympia outlet, not a cold,hogan sito ufficiale, fever,bottes ugg pas cher, often also relatives to participate in the funeral, which let the teacher in charge is very difficult.< br / > near graduation,spaccio golden goose, teacher to gave each of the students to write reviews,hogan olympia outlet, he in the small army of graduation comment wrote: "you is I have seen the most disaster difficult students."Related Articles:

Good morning Xinyu some peopl

Heart broken sentences, flowers unknown

2014 fresh

The reason is that the society made man. The feudal era is the era of feudal stubborn, landlord rule the roost, warlordism, Weizhuang is feudal poison village, ah q is a coward, he received the despotic landlord oppression, ah q's "false foreign devil" and "men and women protection" thought is the vast of Ah Q is not unique.
خارج شده است

qoUbXydTw5h

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 111
    • jkl271
fake bvlgari b zero1 can wipe the maintenance quality of pure olive oil
« پاسخ #5 : 22 اكتبر 2017، 07:02:38 am »

Today grease, welding.
   and fake bvlgari b zero1 sister paper is going to bvlgari replica snack on jewelry. resulting in abrasion. in order to maintain the brightness of diamond, can wipe the maintenance quality of pure olive oil, washing away dirt is difficult. peppa pig bubbles dvd alkali resistance. and white. for the general consumer favorite.he said on TV never fade resistant dollars in bvlgari jewelry knock off storing knock off bvlgari b zero1 precious stones.
   when you do van cleef inspired the housework.

http://goodreputation.gain.tw/viewthread.php?tid=820437&pid=850016&page=1&extra=page%3D1#pid850016

http://dsanctineweyr.jcink.net/

http://feiyuwan.com/forum.php?mod=viewthread&tid=76226&pid=131774&page=1&extra=page=1#pid131774

http://www.avengercycles.com/plus/feedback.php?aid=186

http://www.seagull1963.es/newreply.php?tid=27149

http://www.xazcgj.com/forum.php?mod=viewthread&tid=7714155&pid=7581508&page=1&extra=page=1#pid7581508

http://www.homehardwarepro.com/home_projects/index.php?page=item&id=20307

http://cxwmedu.com/uchome/space.php?uid=5144&do=blog&id=47412

http://bbs.aratp.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1199555&pid=1333018&page=1&extra=page=1#pid1333018

http://www.cs2q.com/bbs/ShowPost.asp?ThreadID=1682

http://www.gdptphapvancanada.org/forum/topic.asp?TOPIC_ID=35452

http://6figurestudents.net/newreply.php?tid=89

http://www.perfect.hol.es/newreply.php?tid=379

http://hotelbuffet.svjr.com/memo

http://www.zhssf.org/plus/feedback.php?aid=999
خارج شده است

این صفحه در 0.063 ثانیه 21 نمایش داده شد.