کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه چهل و چهارم

انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

كشتي پهلو گرفته را هيچوقت خطري تهديد نمي كند . اما پهلوگرفتن ، هدفي نيست كه كشتي براي تحقق آن ساخته شده باشد.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه چهل و چهارم  (دفعات بازدید: 1273 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

معجزات درست در همان موقع به شدت تغییر کردند . به خود گفتم گذشته پوسیده را فراموش کن . در اینجا یک معجزه درست روبروی من در آشپزخانه نشسته بود و با صدای رسایش بشارت عظیمی داشت .
            متوجه شدم دوستم چیزی بیشتر از سروسامان یافتن ظاهری در خود دراد . او در سطح دیگری قرار داشت و ریشه اش در خاک تازه ای مستقر شده بود .
            علیرغم وجود این شاهد زنده هنوز رد پای تعصب قدیمی ام را در خود می دیدم . نام خدا تنفر خاصی را در من بیدار می کرد . وقتی که صحبت از احتمال وجود یک خدای شخصی به میان می آمد ، این احساس در من شدیدتر می شد و اصلا از این ایده دل خوشی نداشتم . می توانستم ایده هایی مانند قدرت خلاقه ، عقل کل و یا روح طبیعت را قبول کنم اما در برابر فکر  فرمانروای بهشت مقاومت می کردم ، هر چندکه عشق و لطف این خدا نامحدودو باشد ، از آن زمان تا بحال با مردان زیادی روبرو شده ام که در این مورد احساس مشابهی داشته اند .
            دوست من ایده ای را پیشنهاد کرد که در آن زمان به نظر نوظهور می رسید او گفت : "چرا تو خود مفهوم خدا را بای خودت انتخاب نمی کنی ؟" . این سخن تاثیر عمیقی در من کرد و کوه یخ هوشمندی مرا که سالها دراز در سایه اش زندگی کرده و لرزیده بودم آب کرد و من بالاخره قدم به زیر آفتاب گذاشتم .
            تنها شرطی که وجود داشت تمایل به پذیرش نیرویی بالاتر از نیروی خودم بود . هیچ چیز دیگر برای شروع کار لازم نبود . متوجه شدم که رشد و نمو من می توانداز همان نقطه شروع شودو احتمال دارد بروی پایه ای از تمایل باطنی آنچیزی را که در دوستم می دیدم در خود بسازم . ایا آنرا بدست خواهم آورد ؟ مسلما.
            بدین ترتیب مجاب شدم که اگر مایل باشیم ، لطف خدا شامل حالمان خواهد شد . بالاخره چشمهایم گشوده شد ، احساساتم شگفت و ایمان آوردم . نقاب غرور و تعصب از دیدگانم به زیر افتاد و دنیای تازه ای در برابرم هویدا شد .
            حال معنای واقعی تجربه مبهمی که در کلیسای وینچستر کرده بودم برایم روشن شد . آن روز برای یک لحظه کوتاه
.
.(44)
.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

x6owtdf4f

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 211
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • jkl202
Consumers Association enable China Association. Ch
« پاسخ #1 : 30 مه 2016، 04:47:44 am »

only need to enter the public in the browser address bar in the "" or "&quot,louboutin soldes; to direct access to the association's official website.
Consumers Association enable China Association,tenis asics feminino. China new domain name
< br / > the newspaper news (reporter Wang Lingling) recently, the reporter from the China Consumer Association was informed that in order to avoid false illegal protection website, convenient for the public to secure login, association official website officially opened the organization name prefix two pure Chinese top-level domain.
< p > experts pointed out that with the development of Internet applications,mont blanc pas cher, many enterprises and institutions especially government departments in order to ensure the safety of its official website,scarpe hogan outlet, maintain the good image of the organization can not be damaged by a malicious web site, have enabled the. China "domain name, in the convenience of the public Internet access at the same time, to ensure the legitimate rights and interests of citizens from illegal fake websites against.
< p > it is understood,nike air max pas cher, many counterfeit website not only domain name,hogan outlet online, website layouts and the Consumers Association official website is very similar,nike tn pas cher, some fake site link telephone, office address is and the consumers association information in exactly the same way as.
 some fake websites in the part of the page or even directly linked to the association's official website related pages, the general public and businesses are difficult to identify the authenticity. Enable ". China" domain name, you can help the public to identify the authenticity from the root.
 China Consumer Association, the relevant person in charge told reporters, with the development and popularization of the Internet,hogan outlet online, the network has become the second major way after the telephone consumer complaints. The existence of a large number of counterfeit 315 websites has seriously hindered the effective communication of consumer complaints.
Related Articls:

Jingdong mall due to unfair competition was claims

90 after the game website with people to take peop

3D virtual

But, in our country the market 3D printer is still in the initial stage, because there is no standardized sales environment, leading to the cottage products in the market. And the Jingdong first exclusive debut 3D systems of the cube 3D printer, not only the first time for Chinese users to bring global top, the latest 3D printer products, is to provide a safe and secure online shopping platform.
خارج شده است

dfg8x5sdfy

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 161
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • abc659
The annual work report of the Standing Committee
« پاسخ #2 : 08 ژوئن 2016، 03:44:02 pm »

< p > the district Party committee, the Standing Committee grasp the development priority,goyard paris, firmly grasp economic construction as the center, to further clarify the train of thought of economic development and strategic focus, effectively change the mode of economic development, and constantly improve the quality and efficiency of economic development. Continued growth of the rural economy. Planting structure optimization, summer grain output hit a record high. Actively develop modern agriculture, farming, aquaculture production to large-scale, intensive development. Agricultural industrialization development to accelerate, new state-level agricultural industrialization leading enterprises 1,pandora jewelry outlet, 4 provincial agricultural industrialization leading enterprises, agricultural specialized cooperative organizations 21, I was named a new round of "agricultural industrialization demonstration counties". Strong growth of industrial economy. Above scale industrial enterprises for the first time exceeded 101, reaching 100, compared with 65 at the beginning of 36, an increase of 55%, accounting for 42.4% of the total number of new additions, the scale of industrial added value of yuan, an increase of 36%. Chinese medicine manufacturing, liquor production, agricultural and sideline products processing and other three pillar industries developed rapidly. The supporting role of industrial economy in the national economy of the whole region is more obvious. Private economic development to accelerate the pace of new small and medium enterprises 381, 4319 individual industrial and commercial households. The consumer market continues to be active, the product export situation is good. The economic operation quality is obviously improved, and the comprehensive benefit is improved continuously. Three times industrial structure optimization for 25.1:35.5:39.4, two or three industry ratio >
 (a) national economy steady and rapid growth, the region's comprehensive economic strength significantly enhanced
 session is to carry out the party's the third Plenary Session of the 17th CPC Central Committee eight session of the nine plenary meeting, provincial Party committee, province to accelerate the development of cities and counties in the north of Anhui Province and will be part of the discussion, the two session of the four Committee in plenary session (enlarged) and the city's economic work schedule will be the spirit of learning,barbour pas cher, Shuyang County, Jiangsu Suqian city economic development, emancipating the mind and investment,scarpe hogan outlet, solid work experience, reviewed and summarized the work in 2010,nmd runner homme pas cher, a careful analysis of the current situation on the deployment of 2010 the main objectives and tasks,scarpe hogan outlet, to further mobilize the party organizations at all levels in the region and the majority of Party members and cadres, in-depth study and practice of Scientific Outlook on Development,zapatillas air max outlet, hearten spirit, strengthen confidence, seize the opportunity, do solid work, to promote the region's economic and social the sound and rapid development, and strive to create a new situation of scientific development of china!
 a review of the work since 2010

2010 years, under the strong leadership of the municipal Party committee and municipal government, we always adhere to the scientific development concept as a guide to accelerate the realization of Qiaocheng rise as the theme, closely around the District 10 sixth plenary (enlarged) meeting to establish the "five major areas of breakthrough" and "nine priorities,pandora outlet, pay close attention to 1358 annual post responsibility implementation of the goals, arduous pioneering, innovation, forge excellence, keep the good momentum of stable and rapid economic growth, to consolidate the good situation of stability and harmony of society.
 comrades:
 now, on behalf of the Standing Committee to make a report to the plenary session, please review.
The annual work report of the Standing Committee
The Standing Committee of the annual work report of
The main task of the
Related Articles:

Design work summary

To celebra

Video conference lease agreem

Eager to learn and improve skills. Be responsible for the enterprise, responsible for the consumer. With good professional quality, take the initiative and enthusiasm, patience and thoughtful service concept, harmonious and friendly service attitude, rich professional knowledge, skilled operation skills, to serve every customer, at the same time to consciously abide by the rules and regulations of the company and the position of the discipline required.
خارج شده است

این صفحه در 0.088 ثانیه 19 نمایش داده شد.