انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

قصد من تنها آن است که تو را باز به خود برگردانم. تو دزدیده شده ای! بر توحجابی افکنده اند و به هر طریق ممکن شرطی ات کرده اند تمام درهای منتهی به خودت را بسته اند. تمامی کار من آن است که در تو درها و پنجره ها بگشایم و اگر بتوانم تمامی دیوارها را فرو بریزیم و در زیر آسمان رهایت کنم؛ آن گاه در خواهی یافت که مذهب چیست...

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه سی و هشتم  (دفعات بازدید: 961 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

من هم خورده بودم . ایا من دیوانه بودم . شک برم داشت زیرا از دست دادن جنبه تا بدان حد به نظر من نزدیک به دیوانگی بود .
            عهد و پیمان خود را تجدید و دوباره سعی کردم . مدتی گذشت و اعتماد به نفس تبدیل به غره گی شد . حالا دیگر به کارخانجات مشروب خوار پوز خند می زدم و تصور می کردم کنترل را بدست آورده ام . یک روز وارد کافه ای شدم که تلفنی بزنم . طولی نکشید که خود را در حال کوبیدن مشت بروی پیش خوان بار یافتم . از خود می پرسیدم چطور شد که دوباره کارم به اینجا کشید ؟ پس از آنکه وسیکی اثرات خود را در مغزم گذاشت ، به خود گفتم دفعه بعد کنترلم بهتر خواهد بود ولی حالا که خوردم بهتر است تا آنجا که جا دارد بخورم و این کار را کردم .
            پشیمانی و وحشتزدگی و ناامیدی روز بعد فراموش شدنی نیست . شهامت مقابله را از دست داده بودم و افکارم سرعت غیر قابل کنترلی داشتند و احساسات هولناکی در من بوجود آمده بود . بندرت جرات رفتن به آنطرف خیابان را پیدا می کردم زیرا می ترسیدم در وسط خیابان از حال بروم و در هوای نیمه تاریک صبح زود ، کامیونهای عابر مرا زیر بگیرند . از یک اغذیه فروشی که تمام شب باز بود دوازده قوطی آبجو خریدم و اعصاب ملتهب من الاخره آرام شد . یک روزنامه صبح خبر می داد که بازار سهام دوباره به جهنم رفته است . من هم همینطور ، بازار می تواند بهبود یابد اما من نمی توانم ، این بار سنگینی بود . آیا باید خود کشی می کردم ؟ نه ، حالا نه و بعد یک غبار فکری ، بله جین آنرا دورست خواهد کرد ، دوبطری و سپس فراموشی .
            جسم و فکر مکانیزهای شگفت آوری هستند و آنها دست و پا زدن مرا برای دو سال دیگر تحمل کردند . بعی اوقات وحشت و دوانگی صبحگاهی وادارم می کرد به کیف پول همسرم دستبرد بزنم . دوباره به خیال خودکشی افتادم اما مردد بودم که خود را از پنجره به بیرون پرتاب کنم و یا از سمی که در قفسه داروها بود استفاده کنم . به ناتوانی خود ناسزا می گفتم . سفر های زیادی از شهر به حومه و یا بالعکس می کردیم و این به خاطر یافتن راه فراری بود که من و همسرم در جستجویش بودیم . شبی شکنجه روحی و جسمی آنقدر جهنمی بود که ترسیدم از پنجره ناگهان به خارج پرتاب شوم . به هر طریقی بود تشک خود را به طبقه زیرین بردم ،
.
.(38)
.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

gvhl84zxi

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 241
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • cde427
I love Chrysanthemum
« پاسخ #1 : 17 آوریل 2016، 07:25:05 pm »

,hogan outlet
        grade three: &lt,tn femme pas cher; czcyx7208072
 ah, beautiful chrysanthemum,hogan olympia outlet, I love you!
,chaussure jordan pas cher;
&nbsp,scarpe hogan outlet;
;
 do you know that? There are many miles of chrysanthemum, can drink tea, have detoxification effect, also can purify the air,hogan scarpe outlet, beautify the environment......
I love Chrysanthemum
< p > when we entered Chenzhou City elementary school, you can see many colorful flowers, contests,hogan outlet online, and very beautiful. Among them, the most eye-catching is the beautiful chrysanthemum.
 chrysanthemum root like the palm of your hand, into the earth,chaussure tn pas cher, you can absorb water and nutrients, to each part of the body of the chrysanthemum. The chrysanthemum stems green, thin, thinner than the fingers. Chrysanthemum leaves sharp, grow in profusion. Two leaves grow relatively, like the two sisters. Two leaves grow outward, like a bird ready to fly to the blue sky. Flower, just like a shy little tadpole hiding under a lotus leaf. Mom told me that the chrysanthemum is red, white, green and so on.
Related Articls:

Pretty, da

I don't need to fracture

To youth _

Today, after my grandmother died many years ago, the miss and memory and how is full of my heart. If I could have a little grandmother's blood in my body, it would be a lucky thing to do. Great grandmother and deep eyes, there is always a country woman less some peaceful and noble; her beautiful face even in the last years still has a beautiful profile.
خارج شده است

d836zfgree

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 238
    • bcd732
So leave this world
« پاسخ #2 : 27 آوریل 2016، 09:31:24 am »

I quietly, no echo, no words. Turn off the lights,chaussure air jordan soldes, then the screen becomes dazzling light. This light to stimulate my nerve. I can feel your breath, neither fast nor slow and uniform.  sometimes just remind yourself that this is alive.  and many years later,scarpe hogan outlet, I have to go into exile. Remember when I heard the news of the death of my grandmother, my heart is blankly,tn homme pas cher, as if this is not a fact. < br / > < br / > and remember the more than a decade ago,hogan sito ufficiale, when in elementary school, students have a same village, noon sleep in the morning when he likes to make faces, or to go back and get behind the boy's nose,goyard paris, take grass SMB to scratch at the same table face,hogan rebel outlet, and each time was in my class dry value Japan written name. < br / > < br / > later, he did not go to school, and is said to be because one eye got a disease, is been scratched the branches of the mountain, is said to be being injured by stones. The last time I saw him, also just met. He saw a black eye to swell up, holding the damn it back, two people. Later, I heard that both eyes were blind. Then, dead.  every life left the world in a way that is different, too. So hasty, but so natural, soundless and stirless, imperceptibly.  but I always thought that,hogan outlet, in the life of the people,hogan sito ufficiale, they have been.
The HTML template will leave the world
Related Articles:

The practi

Looking forward to my mother's steamed stuffed bun

The I and other me

I thought I could just use this time for an interview. Think of here, in the heart of the United states. After class will be finishing the book to the direction of the bus station, although this city has been living for two years, but found the road to Chi this problem, or I can not overcome the fatal problem according to law. Holding the roadmap to advance a good check, find the 105 bus, GPS bus information platform show there are 2 minutes.
خارج شده است

gvhl84zxi

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 241
    • cde427

Beijing Subao news (correspondent Gu Zhimin) yesterday (March 8th) morning at 9,hogan outlet, Great Hall of the West Hall in a warm atmosphere. General secretary of the Central Committee of the Communist Party of China, the CPC Central Military Commission Chairman Xi Jinping came to the Jiangsu delegation, and the delegates together with the consideration of the report on the work of the government, and discuss plans for the development of "beautiful China". After the National People's Congress, members of Standing Committee of provincial Party committee, the municipal Party committee secretary Jiang Hongkun speech,golden goose outlet, Xi Jinping Rao has fascination recall last year 7 month trip to Suzhou. "The last time I went to Suzhou, I felt the beauty of Taihu, and I was still young." Xi Jinping said, "heaven 's beauty lies in the beauty of Taihu, is not a song called" Taihu beauty ". True ecology is very important, and hope to add more beautiful color to Taihu for Suzhou."
 Suzhou four million acres of the project proposed to protect the people of the crops, rice paddy is a wetland, rice is also a beauty itself
 the last time I went to Suzhou, I feel the beauty of Taihu, still youthful glow. "Paradise" of the United States is the United States in Taihu,hogan outlet, Taihu, Suzhou hope to add more beautiful color
< p > with the report on the work of the government,chaussure tn pas cher, when it comes to Suzhou in the future focus of the work plan, Jiang Hongkun said, according to the strategic layout of the party's eighteen five one Suzhou will be the ecological civilization construction into a more prominent position. He said that if there is no good ecological livable space, Suzhou is not known as "paradise on earth"; if there is no "land of fish and rice", Suzhou is not said the "Suzhou". Therefore, Suzhou will increase the ecological restoration and environmental reconstruction efforts, determined to "four million mu" project of high quality rice, special aquatic products,hogan roma outlet, efficient gardening and ecological forest) in the form of law to implement down, leaving the development space for the future generations, to protect the "land of fish and rice" township of beautiful style. "At the same time, we will improve and enhance the ecological civilization construction planning, for 8 to 5 years,hogan outlet online, so that all of the lake water quality has fundamentally changed."
 yesterday, Jiang Hongkun speech topic is "work together to build a new home for happiness and beauty". Just 14 minutes of the speech, Xi Jinping has five times the chipped, asked in detail about the Suzhou's economic aggregate, the integration of urban and rural areas, development of small and medium-sized enterprises.
< p > Jiang Hongkun voice just fell, Xi Jinping interjected said: "now the standard for lake water quality test users, is the mayor dare jump to swim." Witty discourse attracted delegates laughed. Subsequently,hogan sito ufficiale, Xi Jinping and everyone share last year to Suzhou to attend the second session of the Sino African non-governmental Cooperation Forum saw and heard, "how many years, Suzhou has changed a lot, in Suzhou is impression."
< p > Xi Jinping in Suzhou beautiful memories, "south of the Yangtze River is a good place, since ancient times" there is heaven,hogan sito ufficiale, Jervois' reputation. So called "heaven", not only for the Suzhou where economic prosperity.
Xi Jinping: Mayor dare to swim under the lake is the Internet users to test the water quality standards of the water quality of the mayor of the city

Beijing, nearly 30 thousand pounds of dead pork fl

Ministry o

Cangzhou,

All regions, departments and units should draw profound lessons, conscientiously carry out all sectors, particularly in the fire, coal, civil explosive, non coal mines, transportation, dangerous chemicals and other safety inspection, the hazard remediation is not in place to suspend rectification until the closure bans.
خارج شده است

این صفحه در 0.059 ثانیه 21 نمایش داده شد.