انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

امید درمانی است که شفا نمی دهد ، اما کمک می کند تا درد را تحمل کنیم .

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: بولتن20 ((آزادی از تعصب))  (دفعات بازدید: 1237 بار)

سامان

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 55
  • * ماییم که از باده ی بی جام خوشیم *
بولتن20 ((آزادی از تعصب))
« : 15 نوامبر 2011، 09:41:16 am »

(قسمتی از بولتن شماره20)
آزادی از تعصب

آگاهی
ما نمی توانیم شروع به تغییر کنیم مگر از نیاز به تغییر آگاهی یابیم . به عنوان یک معتاد ما نمایان گر جامعه اي هستیم که از آن برخواسته ایم، یعنی تعصبات نژادي ، اجتماعی، جنسیتی و غیره را با خود به بهبودي می آوریم. ما رفتارهاي غیر قابل پذیرش را در خود و دیگران می پذیریم براي اینکه تا بوده چنین بوده است . همه ما با شدت و ضعف هاي متفاوت از این نوع فکر کردن رنج می بریم و این دنیایی بود که همه ما در آن رشد کرده ایم .
چه می توانیم انجام دهیم ؟ انکار تعصب و خود بزرگ بینی تنها به ما اجازه می دهد تفکر قدیمی خود را ادامه دهیم اما زمانی که پذیرفتیم تبعیض قائل می شویم ، می توانیم شروع به درست کردن افکار و رفتار خود با ابزار بهبودي نماییم.
درNAبه ما گفته می شود در بر نامه حاضر شو و حقیقت را بگو ، وقتی معتادان میشنوند که دیگر معتادان ترسها و درد هایشان را به مشارکت می گذارند چیزهاي عجیبی اتفاق می افتد .
بحث هاي آزاد در جلسات می تواند به ما کمک کند تا درك کنیم تا چه اندازه تعصب می تواند در قابلیت بهبودي و انتقال پیام ما به دیگران نقش داشته باشد .
به عنوان موضوع بحث در جلسات می تواند نواقصی که سعی « آزادي از تعصب » انتخاب در پنهان کردن آنها از دیگران و خودمان داریم را برملا سازد.
« آخرين ويرايش: 15 نوامبر 2011، 10:05:17 pm توسط افق »
خارج شده است
***در ترس یک امنیت منحرف وجود دارد***

vsf24bg23

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 123
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • rst028
U.S. mission network CEO Wang Xingbao buy insider
« پاسخ #1 : 03 ژوئن 2016، 05:46:24 pm »

U,hogan outlet online.S. mission network CEO Wang Xingbao buy insider
< p > of report from our correspondent (reporter Li Bin) network group purchase of various "Maoni" has been consumer complaints, the palm door person of the group buys a website also began exposing the unspoken rules of the industry. Yesterday, beautiful round net CEO Wang Xing of media Chatteris. It is pointed out that the industry to buy existing businesses false original price of goods and sales of chaos, even to buy a lot of sites take the invasion and occupation of the consumer overdue spending money to seek benefits.
 Wang Xing revealed that there are three major groups buy site buy trap. One is to a commodity price virtual high, then make a big discount, in fact, price concessions,air max pas cher, not much better than a, second is some group buys a website to will the sales of the human subject to very high, frequently is the tens of thousands of people in order to attract consumers. In addition, Wang Xing pointed out that the user has not expired the consumption of precipitation funds have become part of the group buying industry revenue,timberland sito ufficiale, which has been the unspoken rules of the group buying industry.
< p > "we last year trade the forehead is 2.3 billion, the 2.3 billion in 5% of consumers are not spending funds sedimentation",golden goose, Wang Xing exposes scandalous. He group net user precipitation funds accounted for the proportion of total sales is still relatively low,hogan outlet, many online shopping sites, the proportion may will be higher. As early as 2010, the group has also exposed the industry treasure industry insider, claiming that four into the user because of the busy work and other reasons for the failure to timely consumption, these deposits have been in vain to buy the site to earn money.
 on "3&middot; in group purchase, before the 15 consumer rights day to get attention and consumer complaints. Subsequent reports in "3&middot; 15 action to" CCTV exposed the network buy a variety of consumer fraud trap, which beauty group,timberland outlet, shake handshandle, sold out and buy site have been named. Before and after this, the group treasure, glutinous rice, the United States group, 24 coupons, shake hands and other sites have been announced that consumers buy success but not the consumer can apply for a refund.
< p > statistics show that by the end of 2010, the number of independent group buys a website by March 127 quickly climbed to nearly 2000 scale, each portal Sohu,golden goose outlet, Tencent, Sina, comment and social networking sites have also set up a group to purchase channel, cut into the market. Analysys International, a senior investment manager Liu Bin pointed out that all sites buy services and product homogenization is very serious, the size of the site, the good and the bad quality of the service,hogan outlet, it is urgent to strengthen supervision and industry self-discipline.
All kinds of chaos
Related Articls:

Financial

As the say

Baidu revoked post bar staff

Many media executives have said that Google is not a good part of the news industry, because the information page to steal the way to get headlines and content. Google is more sensitive to this comment, and has repeatedly pointed out that it increased the amount of access to news sites.
خارج شده است

این صفحه در 0.054 ثانیه 20 نمایش داده شد.