انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

زندگی آزاد از تضاد هاست. تمامی تضاد ها مکمل یکدیگرند. راست بدان که روز و شب مکمل یکدیگرند، زندگی و مرگ نیز چنین اند

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: 23 _ آبان  (دفعات بازدید: 898 بار)

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
23 _ آبان
« : 14 نوامبر 2011، 08:01:21 am »

با نگريستن به گذشته ، غالبا خود را سرزنش كرده ام "چگونه مي توانستي نسبت به آنچه اتفاق مي افتاد نا آگاه باشي"با وجود اينكه الكليسم بر زندگي من ردپايي آشفته بر جاي نهاد اما من آنرا نديدم چطور چنين چيزي ممكن است ؟ يكي از نشانه هاي اصلي بيماري الكليسم انكار است . برخي از ما انكار ميكنيم كه الكلي ممشكل دارد و عده اي تمايل داريم او را براي مشكلاتش سرزنش كنيم . چرا دخالتهايمان را انكار مي كنيم ؟ زيرا ما به تنهايي نمي توانيم بر اين بيماري غلبه كنيم بنابراين براي گذراندن بحران هاي دائمي ، شكستن قولها و از دست دادن اميدها راههايي ايجاد ميكنيم يكي از اين راهها براي غلبه كردن ، انكار وقايع ناگوار و ترسناك است . در الانان براي غلبه بر الكليسم روشهاي سودمند بيشتري را ياد ميگيريم روشهايي كه به ما ميگويد الكليسم آنقدر ارزش ندارد كه بخاطر ان خودمان را از دست بدهيم . با حمايت ساير اعضاء با ابزار ها و اصولي كه به ما پيشنهاد ميشود ، قادر ميشويم با آنچه واقعيت دارد مواجه شويم و در مسيري فراتر از مرز زنده بودن و بقاء گام برداريم و زندگي   دوباره اي را آغاز كنيم . ياد آوري امروز ..........در تمامي اوقات ، بهترين چيزي كه مي دانستم و قادربودم انجام داده ام اگر تنها راه براي غلبه بر مشكلات دشوار انكار ان بوده است ميتوانم با احساس همدردي به گذشته شخصي نگاه كنم . كه دريافته است در آن موقعيت انتخاب بهتري نمي توانست داشته باشد . پس مي توانم خود را ببخشم و براي بهبود رفتارم از ان زمان تا كنون اميدوار باشم . افسوس خوردن نابود كردن وحشتناك انرژي است . شما نمي توانيد آن را بسازيد و فقط ميتوانيد خوب در ان دست و پا بزنيد .
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
پاسخ : 23 _ آبان
« پاسخ #1 : 13 نوامبر 2014، 11:07:50 pm »

با نگريستن به گذشته ، غالبا خود را سرزنش كرده ام "چگونه مي توانستي نسبت به آنچه اتفاق مي افتاد نا آگاه باشي"با وجود اينكه الكليسم بر زندگي من ردپايي آشفته بر جاي نهاد اما من آنرا نديدم چطور چنين چيزي ممكن است ؟ يكي از نشانه هاي اصلي بيماري الكليسم انكار است . برخي از ما انكار ميكنيم كه الكلي ممشكل دارد و عده اي تمايل داريم او را براي مشكلاتش سرزنش كنيم . چرا دخالتهايمان را انكار مي كنيم ؟ زيرا ما به تنهايي نمي توانيم بر اين بيماري غلبه كنيم بنابراين براي گذراندن بحران هاي دائمي ، شكستن قولها و از دست دادن اميدها راههايي ايجاد ميكنيم يكي از اين راهها براي غلبه كردن ، انكار وقايع ناگوار و ترسناك است . در الانان براي غلبه بر الكليسم روشهاي سودمند بيشتري را ياد ميگيريم روشهايي كه به ما ميگويد الكليسم آنقدر ارزش ندارد كه بخاطر ان خودمان را از دست بدهيم . با حمايت ساير اعضاء با ابزار ها و اصولي كه به ما پيشنهاد ميشود ، قادر ميشويم با آنچه واقعيت دارد مواجه شويم و در مسيري فراتر از مرز زنده بودن و بقاء گام برداريم و زندگي   دوباره اي را آغاز كنيم . ياد آوري امروز ..........در تمامي اوقات ، بهترين چيزي كه مي دانستم و قادربودم انجام داده ام اگر تنها راه براي غلبه بر مشكلات دشوار انكار ان بوده است ميتوانم با احساس همدردي به گذشته شخصي نگاه كنم . كه دريافته است در آن موقعيت انتخاب بهتري نمي توانست داشته باشد . پس مي توانم خود را ببخشم و براي بهبود رفتارم از ان زمان تا كنون اميدوار باشم . افسوس خوردن نابود كردن وحشتناك انرژي است . شما نمي توانيد آن را بسازيد و فقط ميتوانيد خوب در ان دست و پا بزنيد .
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

npg5euy1d

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 258
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • abc094
point 2: Sheenah in 10 seconds "shocking"
« پاسخ #2 : 07 مه 2016، 01:04:48 pm »

director Lai Shengchuan's 2012 new year drama "Thirteen angle relationship" will be officially staged in Beijing poly theater. The play is xiena and Lai from the Peach Blossom Land "after another cooperation, more Song Shaoqing, Zhou Yang, Deng Jiajia and other powerful actors to join. Taking a legislative committee member of a family of three and entanglement "third party" for the development of the main line and extends intricate "Thirteen angular relationship."
 point 2: Sheenah in 10 seconds &quot,nike air max pas cher;shocking"
 1 things: the performance of the thirteen four angle
 thirteen" is the second angle after the Cooperation Director Stan Lai and Sheenah "love" of the the Peach Garden,nike tn pas cher.
 3 things: &quot,hogan sito ufficiale;drag on rape" heavy taste
< p > the play from a well-known television hostess flowers elder sister, that her husband "legislators" Cai Liumu and a finance and strong woman begins an affair. And daughter Angela, the surface is by their parents is recognized as a "brain" youth is actually really save the couple soul of angel. The seemingly simple relationship between the characters, because at the same time entangled in two women,hogan outlet online, between husband and wife, mistress,hogan roma outlet, and Mr. between parent-child relationship and so on, it extends thirteen angle development complex. Lai Shengchuan said: "the comedy makes people laugh easily, but let people laugh meaningful,hogan sito ufficiale, pain laugh, laugh with tears, becomes a very complex. This is wants to express "Thirteen relations" in the corner."
Stan invites you to clarify the "Thirteen angle relationship" three things into the eyeball

Andrew Lau

Ayumi Hamasaki launched thirteenth personal album

"Warren" origin: male friend

Need to clean key parts including: the mouth and teeth, before s..e..x to brushing mouthwash, breath; axillary, some people under your armpit sweat gland secretion is more, the smell is heavy to use soap or bath careful cleaning, after the bath also can be sprayed some perfume; genital, men's focus on clean the dirt inside wrapping, and women to wash the vulva secretion.
خارج شده است

bgfh7m7xter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 287
    • nop154
Change the angle of heaven and earth
« پاسخ #3 : 27 مه 2016، 04:33:45 am »

always said that I had learned her faults, and that I had never learned a hand. This is not, I take an examination of the first, she is still training me: "you look at you, although the examination of the first, but compared with the previous,hogan outlet, or less than 0.5 points, how,scarpe golden goose, proud, impetuous......!!" I can not only get the training of copies,: "if you, you can not take the first test! Who let you put the careless problems inherited to me!!" I argue. "Yo Yo yo! McCain also on the strength of it, that is my inheritance? You learn it by yourself." "I did all right, learn careless. Didn't you hear that there was a break before you had a car? Not to mention Every bean has its black!" I was more righteous. In fact, ah,hogan roma outlet, listen to me, you are not too high to ask your daughter, the first has been good, why care about progress, step back? I dumped someone too far, and I'm sorry! You should give me the opening celebration is that there is a temptation,hogan outlet online, I in the study didn't have the momentum ah, you all day against me is not a little bit destruction my confidence?? How can you be so cruel?
Mother
 change a point of view of the world wide
< p >, a few months ago, my home into the thief, 3000 yuan put at home stolen, mom and dad in a deep and painful struggling, unable to extricate themselves,louboutin pas cher, I can not be ignored,jordan pas cher, after all, a member of the family is also had advised them: "in fact, you will be happy, if it is the last put thirty thousand dollars were stolen, then isn't it even worse, we should be grateful,hogan outlet, God has eyes, let our family earned more than 27000 yuan!" After I was such a channel, they had more optimistic, "yes, a thief, I should thank you!" Mother said excitedly. That night, also took me to McDonald's play a meal it!
< p > we China has a story called theon lost horse, Yan know good and bad fortune,hogan rebel outlet, pain is not good, the key is care about how you look, what from the point of view. A fisherman in the fish when fishing to a large pearls, but pearl has a little bit of flaws, he is not to let pearl flawless. Results a Kuang >
 in real life there are many things that make us upset; there are many things that make us unhappy; there are many things that make us pessimistic and disappointed. In fact, as long as you change a point of view to think about these issues, then you will feel the colorful life, the sun is shining, just like spring, happy......
< p > TV have missed such a shocking scene: a girl just turned 18 years old, because of brokenhearted and jumped to his death, police in the next persuaded the four or five hours is of no use. At that time I was looking at this news is still thinking: these police really useless, if I, the earth will not die a life. Actually the sister who also has a bit neurotic, people who don't like you, you don't like him, now is the twenty-first century, please, so old-fashioned, as long as your work is good and kind little, afraid to marry? You study hard, not on the line? To jump off a building, hey! I am sad for you.
Change the angle of heaven and earth
Related Articles:

Thanks for the lesson

Small stre

Pay attention to water environment

As you know, information plays an important role in our modern society. Someone ~ys that ours is a society of information. I agree with him. In fact, the information is expanding at an increasing rate. As a member of modern society, I am fully aware of the significance of information to my life. It affects nearly every aspect of my life. Then how to obtain and deal with information seems to be of utmost importance.
خارج شده است

dBUq7bVjmh

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 108
    • opq675
Anillos Pandora Outlet mostly between the ages of 20 to 50 year old women.
« پاسخ #4 : 14 نوامبر 2017، 06:45:31 am »

is the three largest maintenance Günstig Kaufen Original Pandora Schmuck of jewelry, but also put a cup of Pandora Outlet Online pure water next to the best. you need to pay attention to the maintenance of diamond. red gold, mostly between the ages of 20 to 50 year old women.
   there are already fashionable young girls began to carry the Acquista Charm Pandora Disney dumplings. so as not to damage the gem; 2, etc.6 net should Pandora Armband Verkaufen be dark, 2. Bijoux Pandora Pas Cher please do not use the product method of spray nozzle, learn to clean and restore clean bag with a clean soft cloth to Burberry Bague Pandora Pas Cher bangalor dirt recovery.

http://videos.tomhardybrasil.com/members/vaultleaf68

http://www.afcv.it/forum/profile/r9gz6cpldu

http://d-discount.com/forums/topic/14139/charms-pandora-outlet-its-rarity/view/post_id/14315

http://forum.behboodi.org/index.php?topic=5736.msg36372#msg36372

http://okobi.org/

http://www.oracleyyo.com/foro/profile/r7aw6bqbis

http://hosting.spookysin.org/forums/viewtopic.php?pid=240348#p240348

http://www.phantomers.eu/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?86029.last

http://drupal.growth-flexv.com/node/19#comment-194105

http://forum.hndcomputer.com/viewtopic.php?pid=657153#p657153

http://videos.tomhardybrasil.com/members/grybyryjx8

http://kundungi.com/item/10888

http://oscarbernie.com/boards/profile.php?id=97559

https://turngren.net/forum/viewtopic.php?pid=238611#p238611

http://www.oracleyyo.com/foro/profile/r7aw6bqbis
خارج شده است

این صفحه در 0.102 ثانیه 22 نمایش داده شد.