انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

موفقیت یک مسیر است نه یک مقصد

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: اين لحظه را به كسي هديه كنيد  (دفعات بازدید: 5341 بار)

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
اين لحظه را به كسي هديه كنيد
« : 27 سپتامبر 2011، 03:24:30 am »

اين لحظه را به كسي هديه كنيد

يكي از عالي ترين تاثيرات احساس قدرشناسي اين است كه فرد دلش مي خواهد شادي را در اطرافش منتشر كند. شما مي دانيد كه چيزي شگفت انگيز دريافت كرده ايد و همزمان قلبتان لبريز مي شود و مي خواهد بخشي از اين محبت را به ديگري بدهد. براي اين كار راه هاي زيادي وجود دارد. البته مي توانيد از سر مهرباني اعمالي انجام دهيد. از راه دادن به اتومبيلي كه سعي دارد از شما جلو بزند گرفته،تا برنامه ريزي براي اهداي خيرات به مراكز خاص.

اما يكي از راه هاي مورد علاقه من راهي است كه نامش را " هديه كردن لحظه" گذاشته ام. وقتي از چيزي به تمامي لذت مي بريد و از اين بابت احساس امتنان مي كنيد، انرژي مثبت آن لحظه را براي كسي بفرستيد كه به ان نياز دارد. كساني را ميشناسم كه انرژي مثبت رقصيدن را براي كساني مي فرستند كه فلج هستند، انرژي مثبت ازادي را براي كساني مي فرستند كه در زندان هستند و لحظات سرفرازي خود را براي كساني مي فرستند كه از ان ها سوءاستفاده شده است. شما مي توانيد از هر تجربه مثبتي كه به خاطرش ممنون بوده ايد،انژي بفرستيد. من هميشه از دوستانم خواهش ميكنم وقتي در ساحل دراز كشيده اند و من مشغول كار هستم ، انرژي لحظاتشان را برايم بفرستند. و من هميشه امتناني را كه به خاطر داشتن يك شغل معنادار احساس ميكنم ، براي كساني مي فرستم كه مشاغل بي پاداش و كسل كننده دارند.

" هديه كردن لحظه" براساس قوانيني عمل مي كند كه طبق آن همه زندگي ها به طرز غيرقابل توضيحي به يكديگر متصل هستند و به اين ترتيب وقتي چيزي براي يك نفر اتفاق مي افتد ، مثلا من، مي تواند روي كس ديگر اثر بگذارد، مثلا شما. من فكر ميكنم اين قانون به اشكال مختلف عمل مي كند،مثل دعا كردن براي كسي. انرژي مثبت گردآمده عملا مي تواند بر سلامت و بهبودي ديگري تاثير بگذارد. اثبات مورد علاقه من در مورد تاثير دعا ، تحقيقاتي است كه نشان داد افراد مي توانند با دعا كردن باعث شوند كه باكتري ها و قارچ ها در ظروف مخصوص كشت ميكروب رشد كنند يا رشد نكنند. باكتري ها و قارچ هايي كه برايشان دعا شده بود با سرعت و بارخيزي بيشتري نسبت به ان هايي كه برايشان دعا نشده بود ، رشد كردند.

روي تاثير انرژي مثبتي كه وراي فضا و زمان ارسال مي شود هنوز مطالعات كافي انجام نشده كه ذهن علمي بتواند آن را كامل بپذيرد. ولي ايا لازم است براي امتحان كردن اين پديده منتظر اثبات ان شويم؟ هرچه نباشد يقينا اين كار ضرري نخواهد داشت و اگر مي توانيم با احساس قدرشناسي خود باعث بهتر شدن حال ديگران شويم، اين فوق العاده نيست؟

چند روزه دارم به اين متن فكر ميكنم امروز امتحانش كردم احساس ارامش و اينكه خيلي بيشتر از اون چيزي كه دادم گرفتم...تاثيرش روم خيلي خوب بود. اينجا رو ايجاد كردم كه بيايم لحظه هايي كه احساس ميكنيم سرشار از انرژي هستيم و از احساس قدرشناسي سرشار به همديگه هديه بديم احساس اون لحظه است كه قدرت داره و مهمه فرقي نميكنه اون كاري كه باعث اين احساس شده مهم باشه بزرگ باشه يا خيلي كوچيك و ساده...شايد يه اتفاق روزمره كه بهش توجه نداشتيم...بيايم لحظه هامون رو براي دوستان و عزيزاني كه دوستشون داريم  يا كساني كه احساس ميكنيم كه بهش نياز دارن بفرستيم...
[/font]
« آخرين ويرايش: 27 سپتامبر 2011، 03:26:35 am توسط sara »
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
پاسخ : اين لحظه را به كسي هديه كنيد
« پاسخ #1 : 27 سپتامبر 2011، 03:41:39 am »

امروز بعد از چند روز تونستم با خدا دو كلام از ته دلم حرف بزنم و تويه تنهايي زير اسمون سرشار از لذت ديدن ستاره هاش بشم اين احساس رو ميفرستم واسه همه كساني كه مثه خودم احساس ميكنن از نيروي برترشون فاصله گرفتن و ديدن ستاره ها رو هم تقديم ميكنم به پري و شيلان عزيزم كه بگم در دل شب و نهايت تاريكي هم ستاره هايي هستند كه مي درخشند و  ايمان دارم كه به ما تعلق دارند :rose: :rose:
اين احساس قدرشناسي كه الان تويه وجودم حس ميكنم و گاهي وقتا مياد رو هم تقديم ميكنم به راهنمام كه پايه اين احساس ها و تغيير رو در من شكل داد. :rose:
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

حمید شهسواری

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2
  • پشت دریاها شهریست قایقی باید ساخت....
« پاسخ #2 : 06 نوامبر 2011، 11:06:22 pm »

دخترم پریا
خارج شده است
بیاد تو .. جانم زفراغت رنج بسیار کشید با رفتن تو همیشه ازار کشید ما همسفر راه درازی بودیم بین من وتو زمانه دیوارکشید....

علی

• بازوی N.A
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 174
  • خدایا به خاطر نجات ورهایی شکرت
    • پشته
« پاسخ #3 : 07 نوامبر 2011، 10:04:39 am »

من این احساسمو به تمام بچه های تالار  تقدیم میکنم
خارج شده است
به خدا گفتم بهم همه چیز بده تا از پاکی ام لذت ببرم
..گفت بهت پاکی دادم تا از همه چیز لذت ببری

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #4 : 17 ژانویه 2012، 03:42:27 am »

اين چند روزه احساسم بالا پايين زياد ميره ولي اين وسط يه چيزي خيلي برام عجيب و قابل تفكر و احترامه
اين احساس كه تا قبل از كاركرد قدم 5 تعداد محدودي از خاطرات خوبم رو يادم ميومد ولي انگار
بعد از اين قدم يه سري چيزها از جلوي مخم رفته كنار مخم يه هوايي خورده و داره انگار گنجايش پيدا كرده واسه خوبي ها
خيلي جالبه .... يه جور احساس رهايي و آرامش تقديمش ميكنم به همه كساني كه فكر ميكنن مثه من خيلي وقته خاطرات و لحظات خوب
زندگيشون رو نميبينن و از خدا ميخوام كه بهترين راه رو براي تسكين درد روحيشون بهشون هديه كنه....
خارج شده است
"گابريل گارسيا ماركز"

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #5 : 18 آوریل 2012، 02:00:32 am »

الان يه جور احساس شعف دارم حالم خيلي خوبه
واسه يك همدلي و همراهي ساده ولي مهم ....كار هاي از ته دل كه به خدا سپرده ميشه بهم خيلي ميچسبه....
و واسه يك برخورد خوب با خانواده بعد از چند وقت تويه خودم بودن و بي تفاوتي و گاه عصبانيت....
اين احساس رو تقديم ميكنم به همه كساني كه دلشون يه درياست ولي يه سري شرايط گاهي وقتا از خودشون دورشون ميكنه
و دنيا رو براشون زشت....اميدوارم همواره اون احساس قشنگه ته دل همتون باشه....
خارج شده است
"گابريل گارسيا ماركز"

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
« پاسخ #6 : 09 ژوئیه 2013، 10:31:20 pm »

خدا را شكر ميكنم براي اين لحظه با احساسات قشنگي  كه اكنون دارم .
   ،احساس  آرامش ، شادي ..و قدر شناسي و احساس دوست داشتن كه به شما دوستان خوبم در تالار بهبودي تقديم ميكنم ... :love:   
    باشد تا هميشه شاد و سلامت باشيد  :rose:
« آخرين ويرايش: 09 ژوئیه 2013، 10:41:56 pm توسط narges »
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

janan

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 182
  • عشق يعني گم شدن در لحظه‌ها
« پاسخ #7 : 10 اكتبر 2013، 12:36:26 pm »

سلام خدای مهربون قبل از هر چیز تشکر می کنم  واسه این لحظه قشنگی که منو تو اون قرار دادی
و ممنونم که اینچنین دوستان خوبی رو سر راه من قرار دادی تا ازشون چیز یاد بگیرم ازت می خوام کمکم کنی
این برنامه عملی رو تو مراحل زندگیم اجرا کنم .
     داشتم برداشت آقا رضا  از قدم دو و سه کتاب دوازده دوازده الکلیهای گمنام رو می خوندم حال خوبی نداشتم
یه خورده انرژی پایین بود،  خوب حال و هوام عوض شد واقعا از کلام رضا  انرژی گرفتم  و هدیه می کنم
 این لحظه رو با درود فراوان به خودش
ممنون

خارج شده است
جائي كه عشق هست ، خدا هست ....   هنگامی که عشق دامن می گسترد،کلام خاموش می شود

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #8 : 09 دسامبر 2013، 02:18:12 am »

حس فوق العاده ای هست وقتی بعد از 6 سال جست و جو  بلکم بیشتر واسه مجموعه احساس هایی که نمیدونستی چیه نمیتونستی توصیفش کنی نمیتونستی درست درکشون کنی نمیتونستی حلشون کنی یه اسم پیدا میکنی که بعد سرچ تویه اینترنت میبینی انگار تک تک کلماتش حال تو رو توصیف میکنه انگار تو داری حرف میزنی انگار .....نمیدونم....احساس شعف فوق العاده ای دارم احساس میکنم هرکه دندان دهد نان دهد کسی که منو به این لحظه رسونده حتما فکر میکنه وقت حل شدن این مشکل و حال من هم رسیده حالا هرچقدرم میخواد پروسه داشته باشه هرچقدرم میخواد زمان ببره هرچقدرم میخواد دردناک و سخت باشه ....مهم اینه که احساس پیدا کردن یک گمشده رو دارم....مهم اینه که دلم روشنه روشن....این لحظه رو اینجا نوشتم چون واقعا میخواستم به همه کسایی که اسیر احساسات مبهم هستند همه کسایی که میدونن دردشون یه اسم داره یه راه داره یه درمان داره ولی پیداش نمیکنن بگم ناامید نشین برین دنبالش پیدا میشه میخواستم انرژیم رو با همشون تقسیم کنم که چند برابر بشه و بگم راه باز میشه پیدا میشه شاید همین فردا ناامید نشین حتی بعد6 سال.....
شکرگزار خداوند هستم که میدونم در هرکاریش یک حکمتی هست در این زمان و لحظه و موقعیت این رو پیدا کردن مطمئنا حکمتی داره که در زودتر یا دیرتر پیدا کردنش نبود....ازت ممنونم خدایا....
از راهنمام ممنونم که باز هم بودنش حضورش صحبت هاش راهکارهاش و لطف هاش تویه اتفاقات فوق العاده زندگی من نقشش پررنگ پررنگ....از دوستی ممنونم که امروز اون کلمه معجزه آسا رو بهم گفت و احساسم رو مدیونش هستم امیدوارم بتونم در کنارش خیلی چیزا یاد بگیرم....خیلی چیزا....حتی امشب از اینترنت هم ممنونم که من رو اول اول با اینجا و شما آشنا کرد و بعد هم واسه اطلاعاتی که مشابه قسمتی از زندگی من امشب بهم ارایه داد...
احساس میکنم بسیار بسیارتا از فشار روانی که روم بود کاسته شده....احساس میکنم کم کم وقت بهبودی در این رابطه است که البته با اطمینان میگم که این روند بهبودی خیلی وقته شروع شده که حالا به این مرحله رسیده....امیدوارم شادم ....و امید بهترین کلمه ای هست که میتونه احساس امشب منو توصیف کنه....
دوستتون دارم شاد و موفق باشید..... :rose: :rose: :rose:
« آخرين ويرايش: 09 دسامبر 2013، 03:06:52 am توسط sara »
خارج شده است
"گابريل گارسيا ماركز"

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #9 : 09 دسامبر 2013، 12:42:16 pm »

سلام خدای مهربون قبل از هر چیز تشکر می کنم  واسه این لحظه قشنگی که منو تو اون قرار دادی
و ممنونم که اینچنین دوستان خوبی رو سر راه من قرار دادی تا ازشون چیز یاد بگیرم ازت می خوام کمکم کنی
این برنامه عملی رو تو مراحل زندگیم اجرا کنم .
     داشتم برداشت آقا رضا  از قدم دو و سه کتاب دوازده دوازده الکلیهای گمنام رو می خوندم حال خوبی نداشتم
یه خورده انرژی پایین بود،  خوب حال و هوام عوض شد واقعا از کلام رضا  انرژی گرفتم  و هدیه می کنم
 این لحظه رو با درود فراوان به خودش
ممنون

.
.
.ممنونم دوست عزیزم
من هر چی دارم از سر محبت شما است
همه و همه از روی بزرگواریتونه که منو ، با همه بدیها تحمل می کنید
ممنونم و امیدوارم خوشی های زندگیت بیشتر و بیشتر بشه
.
دوستتان دارم
رضا -
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

janan

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 182
  • عشق يعني گم شدن در لحظه‌ها
« پاسخ #10 : 14 دسامبر 2013، 02:06:28 am »

سلام ودرود به شما دوست بزرگوارم آقا ضا عزیز
ما هر چی داریم از شما بزرگواران داریم آقا رضا
شکسته نفسی نفرمایید
یه مشکلی هست آقا رضا اینکه وقتی میخوام یه پست جدید یه موضوع جدید ایجاد کنم اون لینک مربوطه توی سر تیترها که نوشته ارسال به دوستان  لغو و باخبر سازی  و نقل قول و... وجود نداره
چجوریه می تونم من این دسترسی را داشته باشم یا نه؟
راهنمایم کنید ممنون
خارج شده است
جائي كه عشق هست ، خدا هست ....   هنگامی که عشق دامن می گسترد،کلام خاموش می شود

bgfh7m7xter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 287
    • nop154
Tatsumi
« پاسخ #11 : 19 آوریل 2016، 06:12:10 pm »

Tatsumi
,hogan interactive outlet

These days

A very bad mood, every day is

readers see colleagues on the

Deep night, no stars, no moon. The ups and downs, lingering, cyclotron. The curve of the flight has not changed. The large French window is bright as the eye of the night, close to, indoor, Cymbidium incense. Grand chrysanthemum in the air, such as the curtain of the fire and rain, glow without a trace.
خارج شده است

gqg8eob9g

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 285
    • efg174
Hometown Anthem
« پاسخ #12 : 24 آوریل 2016، 01:40:47 pm »

a good natural landscape picture. You see that Zuozuo peaks, trees, groups of birds in the branches singing; you can see the roads and canals, clear bottomed out, a duck in the water and laughter. See the religious resort Guangfo um Chenzhong Mugu, incense lingering; look at the famous scenic spot of Shen Cun, autumn leaves Feicai, gorgeous, such as Xia! & nbsp; & nbsp; praise vertical and horizontal road and staggered. National Highway 318 traverses the hometown of things, cement road, four lane width, people walking in the above is a word "cool"; car driving in the above is a word "fast"! 10 administrative villages, village cement road; each canals have been built bridges, give people a bring great convenience.     three. Good cooperative medical insurance. 10 years ago, most people can't afford, so there's a jingle "ailment pulls, ill carry, carry yet". Now,chaussure jordan pas cher, people see a doctor do not need to spend more money, because there are a large part of the money by the cooperative medical insurance to submit an expense account,nike tn pas cher, especially after the implementation of the "reform" policy, prices generally declined, uncle farmers can afford disease the, each heart music bloom.     four families live like edifice. Must look, home ground buildings everywhere, every family of two layer, three layer small building, clean and beautiful. In the building electric telephone, color TV, refrigerator, computer, water heater, everything, hometown in the blink of an eye from low thatched cottages,chaussure nike tn, wet small tile roofed house,hogan sito ufficiale, was admitted to the building such a comfortable,hogan outlet, who is not pleased and happy?? & nbsp; & nbsp; praise of five, six praise......     ah, home to many place worthy of praise, praise the beauty of hometown, said endless happy home. Hometown changes in 30 years, thanks to the wise policy of the party, thanks to the prosperity of the motherland,golden goose saldi, thanks to the reform and opening up,hogan sito ufficiale, let the hometown has fundamentally changed.   <
Hometown Anthem
      my hometown white town,hogan outlet, Yuexi county is located in the western border, known as the west gate of Yuexi said. Home transportation is convenient, the landscape is strange, the building stands in a forest. "Who does not say my hometown is good" this song expresses the praise to the hometown, today I also want to praise a praise my hometown.
Related Articls:

The first

Tappan and

Trial of Socrates _2 (UK) The

It is impossible to suppose that the customs of any race or tribe remained unaltered during the whole of the long in some instances the immense interval4 between their declaration by a patriarchal monarch5 and their publication in writing. It would be unsafe too to affirm that no part of the alteration6 was effected deliberately.
خارج شده است

yzhq82ury

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 230
    • lmn842
new old play bone gathered in a legendary female one is still confidential
« پاسخ #13 : 06 مه 2016، 03:50:29 am »

"woman&quot,christian louboutin pas cher; boot into giants (map)
&quot,golden goose saldi;Big woman" boot into the "gold jade giants staged version of evil"
 song to cast the Giants< p > "strayed into the giants of the woman" tells the story of abjection scholar quirks daughter married into the wealthy population is not prosperous home, big Zhaimen sun daughter-in-law is due to the terminally ill elderly gentleman Huiyanshizhu,nike tn pas cher, desire to put behind palm authority entrusted to the gentle atmosphere, intelligent knowledge housewife,scarpe hogan outlet, but all of a sudden aroused during the transition period of temporary boss second wife to fight the passion, the widowed female tiger for his sickly incompetent son, vowed curtain regent carried out in the end. So,golden goose outlet, two legitimate hostile young people, their marriage in the siege of the siege. The old man was powerless, only in the family disputes in a monstrous waves, "
< p > on the day of the ceremony, the director Cui lead the play man and a number of plays,hogan outlet online, the most popular male star bright, famous actress Liangli, Wang, Wang, Xu Shuang and new small Huadan Li Minghui, etc. can debut. The new and old actor lineup is lively and extraordinary collocation. While the drama life of legendary female one, now is still in the stage of confidentiality, the scene did not appear at the ceremony, which has become the biggest suspense. However, according to organizers, dial the selected female one took a lot of thought, Cengcengbaguan to blockbuster. It is reported that the famous actor Li Youbin, Wei Zi will have a unique role in the play to join, as to what kind of style, the film side said temporary secrecy.
 a
10 June 25, by the Zhejiang million movie culture development Co., Ltd. joint enterprises CO produced and directed by the famous director Cui Lixin s legendary drama "strayed into the giants of the woman" in Beijing held grand launching ceremony. The fusion of many battles, conspiracies, lust, giants,nike tn pas cher, the legendary women business elements of drama, the theme of the novel, tricky angle. Not only rich in sight is the right and wrong, alluding to the star and the giants cut constantly tangled the intricate relationship. Set in the plot ups and downs, shooting at the beginning of much attention, known as the "offbeat woman epic".
 according to insiders, director Cui Lixin filming gap the biggest hobby is watching the drama. Once in the TV series "China" wonderful interpretation of the highlight the actor of karma three head, who directed and starred in the blockbuster drama "take what the whole dead you my lover". This stage play is deep Cui guide appreciation, and highlight the drama of the drama, make an appointment to have a good cooperation. Director personally authored modify the unique creation of the TV drama "a woman strayed into giants," man and a number. This is distressed "rogue",hogan outlet, in a sense, Cui guide to highlight tailored made the role, formfitting fit to highlight fondle admiringly, let many actors Tut, envy, and have no idea that none other than non highlighted, said highlighting and is the role of the kite touch the wind, goofy dont highlighted are difficult.
 new old play bone gathered in a legendary female one is still confidential
Related Articls:

Liverpool will or sidelined for a month after the

Russia world cup three matche

Croatia will believe that Italy is a popular Spani

At the same time, the energy and dedication of Chen Xiaoqi "is also infected with yourself, make yourself more efforts to give the audience a better film. it is reported that "ah PI Secretary" tells the story of stories in the 1970s and 1980s, reproduces the chenpixian in Hubei served as secretary during the period of time.
خارج شده است

این صفحه در 0.122 ثانیه 18 نمایش داده شد.