انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

جاي يك چيز را در زندگيت عوض كن تا زندگيت زيبا شود! بجاي ترس از خدا، عشق را جايگزين كن!

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال 16 _ قدم دوم الانان  (دفعات بازدید: 2655 بار)

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
سوال 16 _ قدم دوم الانان
« : 29 ژوئن 2011، 04:16:21 pm »

آیا زمانی به نیروی برتر از خودم روی آوردم ، که احتیاج شدید داشتم ؟ آیا با عضو دیگر ال _ انان تماس گرفتم ؟با راهنمایم چطور ؟آیا نشریات ال _انان را خواندم ، آیا به جلسات رفتم ؟ اگر نه ، چرا نه ؟
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

somaye

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 530
  • ما بیشتر از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از وقایع
    • shemis
پاسخ : سوال 16 _ قدم دوم الانان
« پاسخ #1 : 25 فوریه 2012، 01:04:32 am »

جواب تمام سؤالات بله است.
تمام کارهای بالا برای نزدیکی و بهتر شدن  رابطه من با خدا صورت گرفته است
من زمانی به خدا روی آوردم که ناامید و مأیوس از همه بندگان او شده بودمچون همیشه آنها را نیروی برترم قرار داده بودم.
من با دوست الانانی و راهنما در تماس بودم تا بتوانم از تجربیاتی که  آنها در این رابطه بدست آورده اند استفاده کنم و ایمانم را قوی کنم تا بتوانم به خدا اعتماد کنم و چون قدم دوم قدم ایمان است من به تجربیات دوستانی که قبلا این راه را رفته اند نیاز دارم تا بتوانم من نیز به ایمانی قوی برسم
نشریات الانان زمانی که راهنما و دوست بهبودی  در دسترس نبودن برای من کار آمد بود چون می توانستم باخواندن آن ها به تجربیات مکتوب دیگر دوستان الانانی دسترسی داشته باشم.
« آخرين ويرايش: 25 فوریه 2012، 01:27:33 am توسط somaye »
خارج شده است
عازم یک سفرم،سفری دور به جایی نزدیک،سفری از خود من تا خودم،مدتی هست که نگاهم به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست

نگین

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 549
  • اصول را به شخصیتها ترجیح دهید...
پاسخ : سوال 16 _ قدم دوم الانان
« پاسخ #2 : 28 اوت 2012، 12:37:06 pm »

من فقط در برابر مشکلات به سمت خدا میرفتم
درصورتی که در انجمن یاد گرفتم
که خدا همواره کنار من است
و من همیشه باید با او مرتبط بشوم و صدایش بزنم
من اوایل به خاطر نداشتن صداقت مشارکت
نمیکردم
وقتی در قدم اول بعداز چند روز .به میان آوردن مشکلم
با راهنمام حرف زدم احساس سبک شدن بهم دست داد
و فهمیدم که حرف زدن با راهنما آرامش به همراه داره
همیشه سعی بر این دارم
که اصول را به شخصیتها ترجیح دهم
زیرا که رمز موفقیت است
رفتن به جلسات جزو مهمترین کارهای
زندگیم است
و صحبت با راهنما مرا به قدرت مافوق وصل میکند
خارج شده است
----نارانان سرای آرامش من است----

gqg8eob9g

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 285
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • efg174

- to establish a new mechanism for the urban physicians. First, the city three hospital doctors in the promotion of intermediate and senior professional titles,scarpe hogan outlet, to go to the county hospital for half a year, as the necessary conditions for the assessment of professional titles. Two county hospital in the promotion of young doctors in the middle of the title, to the township health center for 1 years of accumulated services. Three is the establishment of the urban physicians grassroots incentive mechanism. Four is to strengthen the training of key doctors at the county level hospital. Five is the combination of the special post program pilot work with the general practitioner.
 meeting,occhiali ray ban outlet, health and Family Planning Commission, Zhejiang Province,sac guess pas cher, 8)
 Li Bin pointed out that the need to fully understand the importance of the strategic situation from the high level of urban and rural hospital counterpart support work,hogan outlet online, to achieve full coverage, focus, build mechanisms, heavy and effective. Focus on 4 recent work to do a good job.
Wei Planning Commission: the implementation of urban physicians in the county level training of key physicians and doctors at the county level of the hospital doctors to guard Planning Commission
< p > according to informed the meeting, as of 2013, the 1266 third level hospital and 2771 county hospital established counterpart support relationship,zapatillas new balance baratas, 3644 recipient township hospitals; cumulative permanent urban tertiary hospital county hospital medical staff more than 15 million passengers, the diagnosis and treatment of patients with nearly 60 million people, stationed in the township hospital technicians 9.2 million; 24000 county hospital backbone physician to counterparts in urban tertiary hospital to accept a period of 1 year of training; recipient county hospital medical service ability and management level improved significantly, medical personnel exercise,hogan outlet, better service patients in the countryside, has won widespread praise.
 in the new network in February 12, according to the national health and Family Planning Commission website news, the national health and Family Planning Commission held in 2014 11 urban and rural hospital counterpart support work conference. National Health and Family Planning Commission Director, party secretary Li Bin said that the implementation of urban and rural hospitals counterpart support 3 years of work programs, the establishment of a new mechanism for urban physicians,hogan sito ufficiale, strengthen the training of key physicians at the county level hospitals.
 - the use of telemedicine services to carry out counterpart support. Actively promote the development of telemedicine services, the construction of remote medical service system into the regional health planning and medical institutions to set planning,pandora outlet online, give full play to the role of telemedicine services in the counterpart support.
 - seriously implement the 3 year plan for the implementation of urban and rural hospitals counterpart support. One is to realize the full coverage of the administrative divisions of the counties (cities) of the counterpart support. The urban tertiary hospital acquired national clinical key subject construction project department, at least to help the recipient county hospital construction of the corresponding clinical key faculty. Two is to strengthen the medical and health institutions to support more than two township health centers, grasping the two, with the middle". The three is from the National County public hospital comprehensive reform pilot county hospital in the selection of 500 county hospitals, to carry out comprehensive capacity to enhance the pilot.
 - increase support for the central and western regions and the poor. Hospitals in the eastern region need to undertake a mission to support the western region. Gradually the national health and Family Planning Commission (tube) hospital, the national health emergency teams are all included in the national medical team to carry out regular medical tour.
Related Articls:

Ningxia 5 chain hot pot shop

Twenty-first Century economic report the urgent need for overseas anti-corruptio

Guangzhou

Its interpretation, the so-called practice assessment of undergraduate and pilot college, are similar to the Yellow Sea college in Shandong Province, such institutions in the spring college entrance examination for enrollment. According to his understanding, in the past year, the number of such enrollment, generally more than 1/3 of the expected number of recruits.
خارج شده است

این صفحه در 0.099 ثانیه 22 نمایش داده شد.