انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

دوستي انتخاب كن كه براي جاشدن توي دلش لازم نباشد خودت را كوچك كني

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال 13 _قدم یک الانان  (دفعات بازدید: 2923 بار)

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
سوال 13 _قدم یک الانان
« : 22 ژوئن 2011، 07:55:41 pm »

رفتار من ، سلامتی من و فرزندان من برای چه کسی بیشتر مهم و مورد توجه بوده است ؟ لطفا چند مثال بزنید ؟
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
پاسخ : سوال 13 _قدم یک الانان
« پاسخ #1 : 23 ژوئن 2011، 03:04:45 pm »

رفتارم برایم مهم نبوده سلامتیم هم مهم نبوده رفتار و سلامتی دیگران مهم تر بوده همیشه میترسیدم  اتفاقی برای دیگران بیفته یا اشتباهی ازشون  سر بزنه . و بنا براین تمرکزم روی دیگران بوده  . آنجا که باید اهمیت بدهم نمیدادم  . رفتار و سلامتی من و فرزندانمبرای خداوند مهم بوده او مراقبم بوده وقتی دید من نمیتونم از خودم مراقبت کنم و به فرزندانم و خودم خسارت میزنم من را در مسیر بهبودی قرار داد تا با بدست آوردن آگاهی و شناخت بتوانم مراقب رفتار و سلامتی خودم باشم .وقتی خودم را دوست بدارم میتوانم دیگران را هم دوست بدارم .   
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

somaye

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 530
  • ما بیشتر از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از وقایع
    • shemis
« پاسخ #2 : 27 ژانویه 2012، 06:47:02 pm »

رفتار من برای هیچ کس مهم نبود چون من بلد نبودم که خودم برای خودم احترام بگزارم تا دیگران نیز یاد بگیرند.برای من همیشه دیگران(همسر،فرزندانم،خانواده ام و اطرافیانم)در رأس بودند.من فکر می کردم که اگه من مواظب آنها نباشم آنها نمی توانند زندگی کنند.
امروز به این مطلب رسیده ام که اول من باید به خودم بها بدم بعد به دیگران
خارج شده است
عازم یک سفرم،سفری دور به جایی نزدیک،سفری از خود من تا خودم،مدتی هست که نگاهم به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست

نگین

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 549
  • اصول را به شخصیتها ترجیح دهید...
« پاسخ #3 : 25 اوت 2012، 01:27:51 pm »

من قبلا فکر میکردم برای اطرافیان هم مهم است
ولی الان میدانم فقط برای من و خدای خودم مهم است
خارج شده است
----نارانان سرای آرامش من است----

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 372
  • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
« پاسخ #4 : 01 دسامبر 2013، 11:08:10 pm »

فکر کنم بیشتر از همه خداست که همیشه و همه جا هوامو داشته و بعد خانواده ام به خصوص پدرم که همیشه نگرانم بوده و هست و خیلی وقتها در خلوت خودم وقی به گذشته ام نگاه میکنم میبینم که اگه توجه و اصرار و پافشاری خانواده ام نبود هنوز بیمارم رو رها نکرده بودم و خدا میدونه حالا در چه وضعیت روحی بدی به سر میبردم.
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

fgh1p1ertt

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop498
There is no end to the road, insist to be successful.
« پاسخ #5 : 14 آوریل 2016، 03:43:39 pm »

No end of
 then the hard way, but also a brave step out of step, and then step by step to move forward, no matter how much rough, no matter how much trauma left, but also to choose a strong! No one to care about your weakness, weakness in exchange for ridicule, you only smile choose strong! With your heart, to maintain your stubborn, to pursue your dreams. When all the wild hope,tn requin pas cher, in exchange for endless grief, when all the faith, become endless confusion, but also firmly in their own feet of the road, always go to the pursuit of the former walker,golden goose saldi, the road without end!
 either don't choose, don't give yourself hope, or don't give up, try to realize the dream. Even in the process of hard work, filled with ridicule,hogan interactive outlet, even after the loss, the success can not imagine. Also want to smile to accept the sadness, not to burst the dream, brave and strong! Road, no end, go down, is the paradise! (short literature network)
< p > the road is endless, the heart toward the goal, step by step forward,stylo mont blanc pas cher, again painstakingly again tired, also do not have to give up, regardless of the desperate confused or lost a loss, are not you choose reasons to give up, as long as you are willing to adhere to, the road will not have an end! As long as you live in relation to the the way to finish,air max femme pas cher, with you,scarpe hogan outlet, not just those who lost the pain, and after the wind and rain rainbow and gorgeous, bright pressing!
< p > when the endless night, devouring the gorgeous sunset, buried dawn, in the heart still have hope in looking out into the distance, I know,goyard paris, endless road, still determined to go on! Remnants of faith, will support the dream of the heart, in order to all the expectations, never give up crazy!
< p > why would just give up because he didn't want to to insist not to continue to go, since the road,hogan outlet, that before someone walked by, do you think couldn't go on 'just your own problems, in fact,' someone else can go, as you can, you don't than other people, you want to go, there, most of the time, just don't want you to to insist on. Always remember not the road can not move forward is your own choice to give up! Adhere to the self, to come up with had decided to go on the end, nothing can stop your footsteps, firm go out, only through after, only qualified to comment is right or wrong, not tried, did not experience, lightly abandoned, not qualified to say!
 >
 Road, with your feet, through confusion!
 no end of the road, with your stubborn, prop up strong!
 give up halfway people, can not afford to support! Dare not face can only explain your weakness! If the beginning of that they do not have to choose, there is no way to be flat Tan, the choice of the courage to grasp! At the beginning of the passion which went to the dream of where to go, and if it is not right now, you pay for your efforts? In vain to waste their efforts, it is worth it? Do not let yourself regret, if you now regret, then let regret to continue, you are still you, but the lack of a target firm 'you shake, because the effort is not enough, if you do your best then, there would be no regret, will not regret!
Related Articles:

Arche (1)

Implicated

I know, I might have to stay here for a while until I get a job. When the heroic utterance attitude away from home, I know, you can never go back. Guanqiang made a bed on the floor, separated by a curtain, there is another interpretation of men and women. When he did this, he said, "I really appreciate it.". Downstairs, is still 108 steps, I can easily ignore the past, and the strong but can identify how many steps.
خارج شده است

yzhq82ury

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 230
    • lmn842
Salubris first quarter net profit growth of 124% capacity ease
« پاسخ #6 : 12 مه 2016، 12:02:40 pm »

< p > Company said that the substantial growth in operating income and net profit is mainly due to the steady growth of the company's main products,tn requin pas cher, while raising funds for the project of cefepime hydrochloride,scarpe hogan outlet, cefoxitin sodium industrialization projects part of the workshop built and put into use,hogan outlet online, the cephalosporin antibiotic raw material medicine production get relief.
Salubris first quarter net profit growth of 124% capacity ease
 in the first quarter,sac goyard pas cher, the company achieved operating income of 100.95% yuan, an increase of 0.77,tn requin pas cher, earnings per share of yuan, an increase of 67.39%.
 panorama network in April 26th Xin Litai (002294) released a quarterly on Monday evening,golden goose outlet, the data show that the first quarter net profit of $,adidas nmd runner pas cher, an increase of 124.31%.
 day salubris Monday to close at 97.51 yuan,tn requin pas cher, up 5.06%. (Panorama network / Intern Xin Wenting)
Related Articls:

CITIC Securities in the first half net profit fell 19.77%

Central proposed increase of

Chinese al

This year, China Ding shares have started the integration of domestic enterprises with the industry. In April, Ding shares announced in cash acquisition and replenishment of Tianjin Feilong rubber products Co., Ltd., company thus become the controlling shareholder of Tianjin Feilong.
خارج شده است

hdfg0z2ter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 276
    • def238
That moment, I was moved
« پاسخ #7 : 31 مه 2016، 10:15:00 am »

that moment, I was touched by
 I think the emotion between teachers and students is a beautiful and brilliant rose flowers,hogan outlet, charming. Love is a simple and elegant yellow carnations, gladdening the heart and refreshing the mind. The emotion between teachers and students is a most simple and pure Bai Yulan, ye people of mind.
 I was confused, do not know what is the real life touched, also do not know how to really cherish it. But that moment, let me move......
< p > I moved, touched the teacher of the share of love,hogan outlet, the teacher on the podium fainted at that moment,golden goose mid star, my heart is affected. This is in my life,nike tn soldes, I see the most heroic, the most emotional thing. This is not a gentle, but she is kind of strong,ray ban wayfarer outlet, such as Liebo like sad!
 teacher, I admire you, let me sit up and take notice, let me move......
That moment, I was moved
 I was touched, touched the teacher's love for the cause,scarpe golden goose, with the disease for our class, this kind of career, the love of the students, how can I not be moved?!!
 I am touched,tn homme pas cher, touched the teacher's spirit. The students as a child, let me feel the warmth of the mother. This warmth is greater than the love of a mother! No blood,bottes ugg pas cher, without the warmth of selfish ideas and personal considerations! This kind of temperature is the greatest and most warm in the world. The most nourishing love!
Related Articles:

Descriptio

Unforgetta

Narat trip

Suddenly, stray cats and dogs into my sight, a cat and dog war kicked off. In my impression, stray cats and dogs have been a good friend, because: the same is a tramp, I see them often close together to play. Today seems Former friends become enemies with each other.. A stray cat in front all the way, the dog behind, a pair of fierce.
خارج شده است

mhK2gSz3kw

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 150
    • nop560
bvlgari replica exquisite and three-dimensional sculpture made of silver
« پاسخ #8 : 07 ژانویه 2018، 11:40:21 pm »

wipe silver fake bvlgari jewelry cloth, you can find the sail network cartier trinity replica mall in Taobao. and then soaked silver products for a long time. From the old pit Russia Bi said: van cleef and arpels replica telling those "youth Jasper" http://www.vancleefarpelsjewelry.co/ color,brush or abandoned tooth brushing wipes dry and can restore as new?
   some sell silver jewelry store to sell 2. can http://www.ajji.co/ be used to wash the silver bubble, exquisite and three-dimensional hermes h bracelet replica sculpture made of silver,The best maintenance method 2.

http://www.chinahxrc.net/bbs/forum.php?mod=viewthread&tid=178&fromuid=117

http://www.retraitegenerationsacrifiee.fr/spip.php?article2058/

https://www.rpgmakermv.com.cn/home.php?mod=spacecp&ac=blog&blogid=

http://www.hmljxx.com/Review.asp?NewsID=358

http://www.hmbccz.com/Review.asp?NewsID=106

http://old.cawhi.com/plus/feedback.php?aid=5425

http://www.matatabix.net/imagebbs

http://www.fameweekly.ca/forum.php?mod=viewthread&tid=285473&pid=301963&page=1&extra=page=1#pid301963

http://books.boatdesign.net/bookstore/books.cgi

http://bbs.junniuniu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=22308&pid=169443&page=86&extra=page=1#pid169443

http://www.ngdc.com.cn/plus/feedback.php?aid=102

http://www.daviskoreanschool.org

http://park5.wakwak.com/~bambooda/cgi-bin/yybbsv2.cgi

http://www.crstra.dz/forum/viewtopic.php?f=9&t=4

http://lockandcode.com/forum/profile.php?id=23703
خارج شده است

این صفحه در 0.082 ثانیه 23 نمایش داده شد.