انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

به هم رسيدن يعني آغاز ، با هم ماندن يعني بهبودي ، با هم كار كردن يعني كاميابي.ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال دوازده  (دفعات بازدید: 950 بار)

افق

 • عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • **
 • امتیاز: +246/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 1,244
سوال دوازده
« : 26 فوریه 2011، 03:16:05 pm »

12) نحوه پیام دادن را توضیح دهید؟ چرا اگر پیام رسانی درست نباشد پیام دهنده ضربه می خورد؟

آنچه را به رایگان به دست می آوری، با سخاوتمندی واگذار کن...
برنامه معتادان جنسی گمنام می گوید ما با بیداری روحانی حاصل از کار کردن 12 گام در زندگی روزانه مان این پیام را به معتادان جنسی که هنوز در عذاب هستند می رسانیم. ما باید به بیداری روحانی حتی به طور نسبی رسیده باشیم تا بتوانیم این پیام را به طور صحیح منتقل کنیم، زیرا اگر پیام رسانی درست نباشد ممکن است فرصت پاک ماندن و تولد دوباره را از یک نفر بگیریم و این امر باعث ضربه دیدن بهبودی خودمان هم بشود. ما پیام را آزادانه و بدون چشم داشت می رسانیم و هیچ وقت آن را به زور به کسی تحمیل نمی کنیم. ما با عملکرد خودمان به اصول روحانی و انجام این اصول در تمام موارد زندگی می توانیم به بهترین نحو این پیام را به دیگر معتادان جنسی برسانیم. لازم است به خاطر داشته باشید در موقع پیام رسانی از کسی انتقاد نکنید و به عقاید دیگران احترام بگذارید و نقاط ضعف انها را تحمل کنید و بدانید که هدف ما کمک کردن است. اگر کاندیدای انتخابی شما تمایلی برای ترک شهوت ندارد وقت خود را در راضی کردن او تلف نکنید، زیرا ممکن است شانس احتمالی کمک به او در آینده را از دست بدهید. اگر می خواهید به شخصی پیام دهید به این فکر کنید که روز اول به خود شما به چه نحوی این پیام داده شد! سعی کنید قبل از معرفی برنامه به شخص پیام گیرنده اطلاعاتی در مورد شدت بیماری و تمایلات مذهبی او جمع آوری کنید تا بتوانید خود را به جای او بگذارید و دریابید که اگر به جای او بودید انتظار داشتید با شما چطور رفتار شود. از او سوال کنید که آیا مایل است شهوت را برای همیشه کنار بگذارد و در این راه به هر اقدامی متوسل شود؟ مراقب باشید برچسب معتاد جنسی را به او نزنید، بگذارید خود او به این نتیجه برسد. در رابطه با معتادان جنسی وقتی شما به بهترین نتیجه می رسید که شور و هیجان مذهبی و اخلاقی از خود نشان ندهید، سعی نکنید خود را برتر از دیگران بدانید، فرد مخاطب را از بالا نگاه نکنید و با سخنان تحقیر آمیز با او صحبت نکنید. بخاطر داشته باشید که برای درک کردن دیگران باید با آنها یکی شد. شما فقط به سادگی کوله بار ابزار روحانی را برای معاینه و بررسی معتاد جنسی پهن کنید و طریقه کاربرد آن ها را در زندگی خود به او نشان دهید. هرگز فراموش نکنید کمک به دیگران زیر بنای بهبودی ما است. راه های متفاوتی برای پیام رساندن موجود می باشد، مشارکت کردن در جلسه، احساس همدلی و سرویس دادن به تازه واردها، عشق بلاعوض، گرفتن خدمت همراه با جدیت و پشتکار در انجمن و... اینها همه راه های متفاوتی برای پیام رسانی می باشند. اگر می خواهیم در هنگام رساندن پیام به خودمان ضربه ای وارد نشود لازم است غرور و خودخواهی مان را از سر راه برداریم و هرگز به نتیجه پیام فکر نکنیم زیرا هیچ اعتبار یا سرزنشی بخاطر بهبودی یا عدم بهبودی دیگران نصیب ما نمی شود. هرگز نباید به نتیجه پیام رسانی دلبسته باشید، زیرا اگر شخص پیام گیرنده، پیام را رد کند باعث دلسردی شدید شما گشته و احساس می کنید قادر به رساندن پیام نیستید و اگر آن شخص پیام را قبول کند، بسیار شادمان گشته و ممکن است وسوسه شده و حالت صاحب اختیاری تازه واردان را احساس کنید.
امید است با سپری شدن هر روز زندگی، هر یک از ما عمیقا دعای آرامش را بیشتر احساس کنیم و از خداوند بخواهیم کمک مان کند که روز به روز به او نزدیکتر گردیم و در راستای بهبودی حرکت کنیم. به امید اینکه صدای این جلسات به گوش تمام افراد نیازمند برسد.
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

fgh0z1tersx

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 243
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • ijk085
Enlarge your heart.
« پاسخ #1 : 24 آوریل 2016، 07:45:58 pm »

people's eyes are big and small, the courage to have a big small, in fact, the heart of the people have a small. But the author here said heart big heart is small, not refers to the physical size, but refers to the psychological size.
< p > the so-called big heart, is refers to the spur of ordinary people. He wanted to open, not ordinary people he was, generally confused things he doesn't worry, general people are worried about the thing him not to worry. So-called small heart, just the opposite, sesame big things he despairs, people do not feel the matter, he also as not a major event, people on his little offended, he also vindictive.
 we ordinary people,nike tn pas cher, the heart is small, but their own troubles more, some less happy; a little power of the heart is small, it will endanger others, endanger the cause.
 had a heart bigger, more will be as boundless as the sea and sky. A wise man said, to enlarge his heart, his own world is big, the road is wide. And to reduce their own heart, his own world is small,tn femme pas cher, the road is narrow.
 to enlarge the heart some. Heart big, the world is big,chaussure nike tn, even the sun will be more brilliant.
< p > if your life with money as the center, you will live very bitter; if your life to children as the center, you will live very tired; if your life to love as the center, you will live very hurt; if your life to compete as the center, you will live >
< p > such as rising wages, did not rise, professional evaluation, has not commented on, mind people eat well, sleep is not good, to tell colleagues, looking for leadership of trouble, as if the the mountain without birds; heart of the people, "Tianya where no grass", believe there are opportunities for the future, eat this, the Shuishui, still Xiaoxiao Sasa, happy. The heart of small, people say he's not a, he tormented, revengeful; big heart, soon will mow hands, if not return good for evil, never to complain complain.
< p > there is a saying,louboutin soldes, step back and have a brighter future or fan dispute, do not blindly feisty, might as well retreat one step; or the pursuit of a goal difficult to achieve, not a road went black,scarpe hogan outlet, might as well retreat one step to see if there is no other way. This could make you see a new world.
 heart small and make their own world narrowing of the case like a lot of. There had been a battle of Guandu between the Eastern Han Dynasty, Cao Cao, Yuan Shao. Before the war, a counselor Shao Shao repeatedly admonition to change strategy, otherwise will be lost. The self-willed Yuan Shao would not listen to, also placing him up in prison, claimed afterwards again with the triumph. But the Cao Cao Yuan Shaoze suffer a big gain a complete victory. Yuan Shaoyin is ashamed to see the counsellor (as well as other people, actually provoke) to kill. Heart small,chaussure supra pas cher, unexpectedly small to this degree, no wonder Yuan Shao's world is soon small to disappear.
 this kind of heart heart is small, have the factor of the character, have the factor of the mind, also have the factor of intelligence. But one point is certain, that is,hogan outlet, by their own self-cultivation,hogan outlet online, exercise, restraint, can change their heart, so that it becomes large. The title of this article says "my heart is larger, thus.
Related Articles:
 
 
   Don't love
 
   Broken off
 
   Desolate m
 
 
   A year, tomorrow you must go abroad game, I know you expect this has for a long time, this is the game for the first time since you hurt, I miss the time you are not injured, perhaps we still have the opportunity to see many, maybe the situation will better than it is now a little. But I am very satisfied, although you are not particularly able to understand me, even when I was angry, you never coax me.
خارج شده است

dfg2s5erty

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 226
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • nop773
broken jade
« پاسخ #2 : 19 مه 2016، 10:50:19 pm »

men broke this picture of peace. Led by the eunuch came to the woman beside the road: "the emperor has an aim, the imperial concubine empress please." Woman smiled,hogan outlet online, not language. I knew it would be the end of the "Curse of the planet".
 a piece of snow, cold cold. Snow, very beautiful scenery. Just chill in. One one. Intrauterine wall,louboutin soldes, a woman alone, dressed in blue plain dress, looks into the distance. Behind the hair dancing, handsome face without a look. Who can see her eye sight of the sadness?
 I have never forgotten,yeezy 350 pas cher, but now the oath breaking news. You're still with me. Today,scarpe hogan outlet, it is a farewell. Since the ghost two way. The woman turned and looked at the cup is full of wine. Eyes shining with tears. Wine, drink.
 especially in recent years, although you do not say the natural calamities and man-made misfortunes. Until I also like the past, but I deeply know that you care about. Do you still remember the oath we made here that year,air max pas cher? That day, the moon is very beautiful, bright stars,tn requin pas cher. Are you holding my hand, said: &quot,air max pas cher;this life, I never lost you.&quot,goyard soldes;
broken jade
Related Articles:
 
 
   
 
   The girl chasing shadows
 
   
 
 
  Around the pear garden put up lookout.
 
 pear Village on the road, has entered the outside the car, Liyuan highway has dancing in the dust, many buyers, their comings and goings want to snapped up the first batch of pears. This village has brought a lot of trouble. Sometimes serious work to pear. The captain immediately called the whole village mobilization meeting.
خارج شده است

d836zfgree

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 238
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • bcd732
In the beautiful night
« پاسخ #3 : 21 مه 2016، 03:27:12 am »

In the beautiful night
 in the night, I can not stop to miss you, as you are in the side,tn homme pas cher, is that love lingering. My heart of that string, always for you plucked, like you in my beautiful Acacia sloshing is so lifelike, let me in this life can not forget. < br / > < br / > the flowing tide waterline, always in my waves around, that beautiful think, let me once again into the fragrance. < br / > < br / > you flowers beautiful, charming, you thousand charming mellow Fangfei in my dream is so charming. If you like the beautiful Peony Rose,air max pas cher, you are my dream love thing,tn requin pas cher, is my branches swaying flowers. < br / > < br / > love and virginity be reflected here, my dream as a result of the call, earthquake sound penetration in your heart, miss the soul stirring, like tied at the end of the beautiful tree, think that piercing, I in the night of the non-stop shaking,hogan sito ufficiale, the beautiful think, as you at my side, and I together lingering,hogan sito ufficiale, the Acacia wave, a wave then wave is so unstoppable, I for you to release love, I in truth you wandering. < br / > < br / > no matter how far you go, even in the remotest corners of the globe, I do for you, even if you don't on my side, I have to keep the beauty of the coast to coast, transmission to you, let you get my messages of beauty on the edge of the ends of the earth, I is the cradle of love you, dream a points: you are unable to forget me, I is the same.  each in such a night, I have your pen and paper painting, feeling the beauty of nature beyond the. I can't give out love for you, only because of your beauty is so into the third, you are my corolla,yeezy boost 350 pas cher, the soul of the dream,hogan sito ufficiale, subtle fragrance in my dream sections of the flow, the beauty is how comfortable, is so not terminated. < br / > < br / > like water, like cold night, let my thoughts involved in Acacia paradise, that was a wisp of sorrow, sneaked into the night dew, soulful eyes. I search in your beautiful eyes, the ray of love, like the palm of my hand spread, the flower such as jade you stand on my hand, is so beautiful, beyond my beautiful fantasy. < br / > < br / > my window to the ray of moonlight, let my dream for a long time, I read the story in the dream, as in a binding exquisite album, painted in my heart.  the night a drunk like dream your dreams, let me sink. < br / > < br / > in this beautiful night, my missing for you and soaring, like the estrous ricks, a steadily grow taller. You are the angel in my dream,christian louboutin pas cher, the moon in my water, your petals open in my dream, it is so beautiful and delicate fragrance. < br / > < br / > I at the time of the fork for your rehearsal, you like from the silence between the stamen and pistil spread, diffusion of the fragrance of flowers, poetic beauty like in your dream wandering, the loving heart, landing in your roses burning dream is so >
Related Articles:
 
 
   A hand out
 
   be yourself
 
   Yi Changan
 
 
  Every night when I used a mobile phone, the phone alarm set. My mother likes listening to the Phoenix legend on the moon, I'll put it to ring the alarm, she wanted to wake up to more comfortable, is booked, I would put my phone quietly back into her pillow, she has slept very familiar, has always been too tired. The second day in the morning, the bell will be on time to wake her up, in fact, sometimes when I do not sleep well, I will be awakened by the bell.
خارج شده است

haN1Bd4dOw

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 182
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • efg122
pandora beads australia diluted in sleep blood viscosity
« پاسخ #4 : 25 اكتبر 2017، 05:51:56 pm »

basically between 2-3 seconds to complete a beat can be called a beat, crush the juice, count to play doh peppa pig video 4.
   the muscle is very van cleef and arpels replicas developed. so you can focus on force, the middle is 40-50 minutes of strength training. Youku. Winter knock off van cleef swimming exercise has become a common thing. parallel bars (exercise and physical exercise can reach high standards); five per bed for water in the morning cup of Green Tea the matter to the cold water with hot water Green Tea fasting drink (diluted in sleep blood primary prep preschool viscosity; two to exercise the body reflect the blood supply and oxygen supply enough good state; three garbage in vivo improve body digestive function for meat especially tendon meat; the morning exercise is four to eliminate various body discomfort; five in the morning fasting drink water Green Tea eliminate fat meat (fat) medical effect) in the morning fasting drink water to drink Green cheap pandora earrings uk sale Tea often must be 400ml; to eat lunch to eat, capable and well proportioned, The more specific the moment the better, oxygen and said the oxygen flow process for each group of 812 for each of the four groups of : fat things world transport plan is to exercise fat? daily weighing is not necessary.
   the number of low: Bodybuilding theory with RM that a certain amount of load can be done continuously the highest number of repetitions. barbell straight leg hard pull combination two: each of the 4 groups of 1.
 
   http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=2777&p=629038#post629038
 
   http://www.ngmyt.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=720767&pid=792549&page=1&extra=page=1#pid792549
 
   http://forum.hndcomputer.com/viewtopic.php?pid=496359#p496359
 
   http://jshmhlyey.41.idcxin.com/Review.asp?NewsID=756
 
   http://bbs25.zgyanshi1.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1883071&pid=1931442&page=1&extra=page=1#pid1931442
 
   http://hot003.com/forum.php?mod=viewthread&tid=74&pid=127299&page=90&extra=page=1#pid127299
 
   http://bbs25.zgyanshi1.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1899119&extra=
 
   http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=560264&p=629037#post629037
 
   http://www.ngmyt.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=720750&pid=792532&page=1&extra=page=1#pid792532
 
   http://forum.hndcomputer.com/viewtopic.php?pid=496350#p496350
 
   http://shengamer.com/forum.php?mod=viewthread&tid=677&pid=79439&page=42&extra=page=1#pid79439
 
   http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=561521&p=629036#post629036
 
   http://hot003.com/forum.php?mod=viewthread&tid=332&pid=127298&page=23&extra=page=1#pid127298
 
   http://xiaoxmi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=51289&pid=90967&page=13&extra=page=1#pid90967
 
   http://www.bc12345.cc/forum.php?mod=viewthread&tid=255378&pid=3901413&page=49&extra=page=1#pid3901413
خارج شده است
 

این صفحه در 0.121 ثانیه 22 نمایش داده شد.