انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

شاد کردن یک قلب ، بهتر از خم شدن هزاران سر برای نیایش است .
.
گاندی

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: خدا را دوست دارم چون…(سبک کامپیوتری)  (دفعات بازدید: 1793 بار)

malihe

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 434
  • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
خدا را دوست دارم چون…(سبک کامپیوتری)
« : 25 ژانویه 2011، 12:22:17 pm »

خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه با هر username که باشم، من را connect می کند :rose:
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه تا خودم نخواهم مرا D.C نمی کند .
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه با یک delete هر چی را بخواهم پاک می کند
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه اینهمه friend برای من add می کند
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه اینهمه wallpaper که update می کند
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه با اینکه خیلی بدم من را log off نمی کند
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه همه چیز من را می داند ولی SEND TO ALL نمی کند
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه می گذارد هر جایی که می خواهم Invisibel بروم
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه همیشه جزء friend هام می ماند و من را delete و ignore نمی کند.
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه همیشه اجازه، undo کردن را به من می دهد
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه آن من را install کرده است
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه هیچ وقت به من پیغام the line busy نمی دهد
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه اراده کنم، ON می شود و من می توانم باهاش حرف بزنم
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه دلش را می شکنم، اما او باز من را می بخشد و shout down ام نمی کند
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه password اش را هیچ وقت یادم نمی رود، کافیه فقط به دلم سر بزنم
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه تلفنش همیشه آنتن می دهد
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه شماره اش همیشه در شبکه موجود است
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه هیچ وقت پیغام no response to نمی دهد
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه هرگز گوشی اش را خاموش نمی کند
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه هیچ وقت ویروسی نمی شود و همیشه سالم است
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه هیچوقت نیازی نیست براش BUZZ بدهم
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه آهنگ حرف هاش همیشه من را آرام می کند
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه نامه هاش چند کلمه ای بیشتر نیست، تازه spam هم تو کارش نیست
خدا را دوست دارم ، بخاطر اینکه وسط حرف زدن نمی گوید، وقت ندارم، باید بروم یا دارم با کس دیگری حرف می زنم
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه من را برای خودم می خواهد، نه خودش
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه همیشه وقت دارد حرف هایم را بشنود
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه فقط وقت بی کاریش یاد من نمی افتد
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه می توانم از یکی دیگر پیشش گله کنم، بگویم که ….
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه همیشه پیشم می ماند و من را تنها نمی گذارد، دوست داشتنش ابدی است
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه می توانم احساسم را راحت به آن بگویم، نه اصلا نیازی نیست بگویم، خودش میتواند نگفته، حرف ام را بخواند
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه به من می گوید دوستم دارد و دوست داشتنش اش را مخفی نمی کند
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه تنها کسی است که می توانی جلوش بدون اینکه خجل بشوی گریه کنی، و بگویی دلت براش تنگ شده
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه ، می گذارد دوستش داشته باشم ، وقتی می دانم لیاقت آنرا ندارم
:rose:
خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

npg5euy1d

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 259
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • abc094
To skate _5 Learn
« پاسخ #1 : 24 آوریل 2016، 07:55:24 pm »

Skating Learning
,hogan outlet online
< p > I'm looking forward to the summer vacation has finally come. In order to let the students have a healthy and happy summer vacation, the school specially held & quot; six one" activities. I am doing one of: do a movement,< p > came home, and I if what sports do I have to do? All of a sudden, my eyes lit up and I saw the roller skates, I just bought last year! So,spaccio hogan outlet, I take the skates out, wipe clean, it is worse to the night,hogan outlet online,< p > and so on, and finally to the evening, I can not wait to put on skates, walked to the square. After the square, I began to practice,golden goose outlet, but because just learning, so with feet stepping on the banana skin like, a few steps hope. However, I did not give up, up plucked the courage to stand up,hogan sito ufficiale, to go, is different, this time I learned a lesson, didn't fall. So, I began to be proud of it, I if it is simple and cheap skate! All of a sudden,hogan outlet, a big brother wearing skates to the side of the slide,golden goose scarpe, I was scared,scarpe hogan uomo, I was sit>Related Articls:

Camille -

Crusoe Robison Robinson drift 5-BUILDS A HOUSE_12

Eyre-Chapt

It is impossible to suppose that the customs of any race or tribe remained unaltered during the whole of the long in some instances the immense interval4 between their declaration by a patriarchal monarch5 and their publication in writing. It would be unsafe too to affirm that no part of the alteration6 was effected deliberately.
خارج شده است

fgh1p1ertt

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
    • nop498
Let me be your angel, I love you... Waiting for me! i love you
« پاسخ #2 : 18 مه 2016، 08:32:17 pm »

< p > girl wearing a white dress as usual under the tree waiting for the boy,hogan outlet, is very fragile, the boy saw the girl, smiling and rushed over to hold her. The girl struggled to leave his arms, and the boy said, "what's up, baby?"
 girl back to him "we forget it,hogan roma outlet!"
  the boy always deliberately holding the hand of the other girls came to pass in front of the girl, he knew that she loved her, he wants her jealous. But the girl turned a blind eye to the boy who almost gave up the first! He decided to take a bet! < br / > the boy to ask a girl out, and bring the girl, saw the girl has lost a lot of weight, can not help but want to rush over to hold her. He held back the impulse! "XXX, I change a woman like a change of clothes, and you, it's just one of my clothes...!" Then the boy put his arm around the girl's waist, in a kiss on her forehead, the boy thought: wife, as long as you half drop of tears, I will therefore adhere to love you, this is a bet my last bargaining chip is your love for me. Wife, you are quick to cry,hogan sito ufficiale, I know you still love me. The girl smiled and laughed more than the sun... The boy lost... Lose badly...

boys like girls, maybe not like,goyard prix, but want to have her. The boy always tried his best to get close to her, and the girl always run away because she was afraid that he would fall in love with him...  this day, the boy pulled the girl hands "to be my wife, okay?" Girls want to escape... The boy but stubbornly hold her hand, "let me protect you later,hogan scarpe, OK?" The girl on his eyes, can see that he is sincere. The girl softly "well",hogan sito ufficiale, the boy was stunned, "what? You say again,sca goyard pas cher, "the girl smiled," I said, "the boy picked up the girl like a child... They're like Prince and princess in a fairy tale... < br / > the boy hurt girl, also listen to her words, always call her "wife" "little baby", amused girl very happy, the more feel happiness, girl the worry, the boy would not she,scarpe hogan outlet, but absolutely not thought oneself to leave him, holding the girl hospital inspection reports, two lines of tears rain not Jedi flow down... She, advanced cancer.
 "elder sister, if I died, you help me to send the message to his cell phone..." The girl lying on the bed in front of the tears have been tears said to her sister... "You will not die, for me, for the sake of him.
Related Articles:

Virtual an

The white

A dream tr

I came to Shenzhen last year, this place, it is fully felt the great difference between Shenzhen and the mainland. Now I and many of my readers are referred to such a conclusion, that is really want to start a business, to Shenzhen bar! But today I do not want to say how good Shenzhen, anyone and things are two sides, north of Guangzhou and Shenzhen rich more than it? You are? no! Are you going up north? You are, but you are still poor.
خارج شده است

xy5uitk7m

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 180
    • uvw144

Xi Jinping in September this year, the United States visit to Britain in October, two Chinese entrepreneur's visit followed in Ma Yun.
 year, Wang led the visit to Zhejiang,hogan sito ufficiale, came to the Alibaba group.
 today published China discipline inspection report, published on the front page commentary "never" bribery "of Ma, good days are ahead", put forward in this paper: we believe that "never bribe" of Ma and Ma,hogan outlet, to fight the fight is really capable, sleep on the floor,hogan outlet online, the fight is hard, the fight is constantly change yourself, embrace change, good days are ahead.
< p > November 10, at 4 o'clock in the afternoon, Alibaba Group release micro Bo said: Premier Li Keqiang office just call Alibaba Jack Ma, chairman of the board and staff conveyed Premier Li Keqiang, the "double 11" greetings and congratulations.
 China discipline inspection and supervision report is the central discipline inspection organs. Ma Yun identity is a businessman, businessman appeared on the front page of the Commission for discipline inspection organs in recent years, rare.
< p > "political" found that Ma with the government maintained a good relationship, repeatedly went to Zhongnanhai to participate in the forum,sac goyard pas cher, or provincial Party committee secretary of the governor of the "guest".
 Li Keqiang responded: I saw a Taobao owner and a customer's dialogue. He got an order in the middle of the night and sent it out right away. Sent out after the request of the customer side, you can give a praise?< p > public reports, Ma with Yu, Wang Yang, the first contact or in 2008, two people respectively, as secretary of the CPC Shanghai Municipal Committee, Secretary of the Guangdong provincial Party committee.
< p > "politics" (micro channel ID:gcxxjgzh) to preliminary statistics, Ma with ten leaders have had exchanges, Xi Jinping, Li Keqiang, Zhang Dejiang, Yu,yeezy boost 350 pas cher, Wang and Wang Yang, the current leader and former State Department Premier Zhu Rongji, Wen Jiabao.
 Zhongnanhai "Acquaintances"
< p > "politics" (micro channel ID:gcxxjgzh) pay attention to, October 25, MA in the Third World Congress on Zhejiang initiative "Zhejiang never participate in any bribe". Thereafter, MA in an interview, said: "for so many years, I don't give any (to the outside) bribery opportunities"; "the harm of corruption in a country is huge,tn requin pas cher, bribery there is bribery, both must be stopped".
 with at least 10 national leaders have had an exchange of
< p > Ma Li said: "now walking in the street, pass the girl, young man. It may look very ordinary, but maybe he is on Taobao sales of over $50 million or even billions of dollars owner."
Zhongnanhai acquaintances Ma how to deal with officials? Xi Jinping, Li Keqiang,chaussure jordan pas cher, Ma
< p > "politics" (micro channel ID:gcxxjgzh) pay attention to, October 31, 2013,cheap pandora jewelry outlet, at Zhongnanhai, the economic situation in the forum, Ma Yun and Li Keqiang "double 11" of the exchange.
Related Articls:

The old man repeatedly donated for disaster years said children filial piety does not affect the lif

Water meat

Shiqu Baoj

In his view, social changes led to changes in the form of family, family perspective there is a certain risk and vulnerability. For example, all over the country to obtain subsistence allowances, the demolition and relocation of the group of divorce events occur, reflecting the family as a unit of policy design may instead undermine the family, or contrary to social justice.
خارج شده است

این صفحه در 0.075 ثانیه 20 نمایش داده شد.